Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Werty 13 gru 2012, 01:18
Mojego nie zamienilabym na zadnego milionera

Na szczęście takich kobiet jak Ty jest więcej niż kurew i blachar. Przynajmniej ja doskonale o tym wiem. Widzę takie przykłady codziennie na osiedlu i dlatego nigdy nie będę pierdolił smutów w rodzaju "wszystkie to kurwy, bo lecą na kasę" :smile:

przez djkocyk 13 gru 2012, 01:24
Candy14 napisał(a):
Znasz chyba odpowiedź.

Znam. Zwiazalam sie z bezrobotnym wtedy (fakt ze szybko znalazl prace) a ja na brak forsy nie narzekam . I to on mi robi prezenty :105:
Nie splycajcie wartosci faceta tylko do forsy. Mojego nie zamienilabym na zadnego milionera

No to jesteś wyjątkiem od reguły, ale nie regułą ;)

przez inbvo 13 gru 2012, 01:24
Candy14 napisał(a):
Znasz chyba odpowiedź.

Znam. Zwiazalam sie z bezrobotnym wtedy (fakt ze szybko znalazl prace) a ja na brak forsy nie narzekam . I to on mi robi prezenty :105:
Nie splycajcie wartosci faceta tylko do forsy. Mojego nie zamienilabym na zadnego milionera
może się wydawać, że to wszystko to umiejętność manipulacji, odpowiedniego wzbudzenia zainteresowania sobą w drugiej osobie.....

ale jak jest naprawdę?

chyba że to kwestia szczęścia, albo prób i błędów....
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 13 gru 2012, 01:25
Ja też nie.
trek

przez carlosbueno 13 gru 2012, 01:28
amerykańscy naukowcy( chyba amerykańscy bo już dobrze nie pamiętam) zrobili badania wśród kobiet i wyszło że z jedną najbardziej niepożądanych i odpychających cech u faceta jest brak pracy( nie chodziło o krótkotrwałe bezrobocie) wyżej od bezrobotnych cenieni byli niepełnosprawni i z innym defektami, także nie mówmy że pieniądze , zaradność, status społeczny się nie liczy choć też nie od niego wszystko zależy.
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 13 gru 2012, 01:29
Werty napisał(a):
Mojego nie zamienilabym na zadnego milionera

Na szczęście takich kobiet jak Ty jest więcej niż kurew i blachar. Przynajmniej ja doskonale o tym wiem. Widzę takie przykłady codziennie na osiedlu i dlatego nigdy nie będę pierdolił smutów w rodzaju "wszystkie to kurwy, bo lecą na kasę" :smile:

Werty, miło przeczytać coś miłego i pozytywnego w tym temacie.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Werty 13 gru 2012, 01:31
amerykańscy naukowcy

Wierzę, że amerykańscy. Zupełnie inaczej widziane (kulturowo) jest bezrobocie w krajach anglosaskich niż u nas. Tam przez kilka dekad znalezienie pracy to była kwestia tygodni, no może miesięcy w bardzo skrajnych przypadkach jak recesja w latach 60. U nas to w sumie norma. Teraz u nich się zmieniło trochę. Po 4 latach kryzysu.

dlatego własnie w badaniu uwzględniono
krótkotrwałe bezrobocie

przez Candy14 13 gru 2012, 01:36
carlosbueno, bo zadna kobieta pasozyta utrzymywac nie chce.. co innego nie miec pracy ale sie o nia starac a co innego lezec na kanapie i przerzucac pilotem kanaly liczac, ze druga strona zarobi na dwoje.

może się wydawać, że to wszystko to umiejętność manipulacji, odpowiedniego wzbudzenia zainteresowania sobą w drugiej osobie.....

ale jak jest naprawdę?

naprawde to zlozyl sie na to caloksztalt..drobne gesty swiadczace o tym , ze jest fajnym facetem nie tylko wizualnie ale i wewnetrznie. Nie jest milionerem ale dba o swoja kobiete..a to jest wazne
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Werty 13 gru 2012, 01:37
naprawde to zlozyl sie na to caloksztalt..drobne gesty swiadczace o tym , ze jest fajnym facetem nie tylko wizualnie ale i wewnetrznie. Nie jest milionerem ale dba o swoja kobiete..a to jest wazne

Mushroom, kocurze. :D

przez carlosbueno 13 gru 2012, 01:39
Werty napisał(a):
amerykańscy naukowcy

Wierzę, że amerykańscy. Zupełnie inaczej widziane (kulturowo) jest bezrobocie w krajach anglosaskich niż u nas. Tam przez kilka dekad znalezienie pracy to była kwestia tygodni, no może miesięcy w bardzo skrajnych przypadkach jak recesja w latach 60. U nas to w sumie norma. Teraz u nich się zmieniło trochę. Po 4 latach kryzysu.

dlatego własnie w badaniu uwzględniono
krótkotrwałe bezrobocie

akurat w krajach anglosaskich to nie pracując można przyzwoicie żyć z zapomóg i benefitów i teoretycznie można utrzymać rodzinę, mieć auto i councilowskie mieszkanie w ogóle nie pracując w Polsce to nierealne. I nie sądzę żeby w Polsce były jakoś wielce różniące się wyniki może i o pracę trudniej u nas ale jej brak przekreśla szansę na założenie rodziny z dziećmi w Polsce a tam nie, wielu ją ową kasę( chodzi mi o UK a nie USA bo nie wiem jak tam jest) robi na dzieciach.

przez Werty 13 gru 2012, 01:43
ale to się nie wiąże z żadnym społecznym szacunkiem. Z drugiej strony "working poor" czy ludzie w "dead end jobs" też nie mają zbyt wielkiego rispekta, ale już większego niż bezrobotni
i to co piszesz bardziej odnosi się do tego co jest w UK, bo w stanach już tak różowo bezrobotni nigdy nie mieli...

przez inbvo 13 gru 2012, 01:46
Candy14 napisał(a):
ale jak jest naprawdę?
Candy14, mówisz o byciu w związku... masz rację... ale nam tutaj obecnym chyba chodzi o samo wejście w związek... czyli mówiąc po prostu o podryw. ;)

swoich zalet (wad pewnie też) nie masz szansy zaprezentować dopóki kogoś sobie nie znajdziesz...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez trek 13 gru 2012, 01:51
także nie mówmy że pieniądze , zaradność, status społeczny się nie liczy choć też nie od niego wszystko zależy.

moim zdaniem jest to bardzo wyważone i racjonalne stwierdzenie.

i tak jak djkocyk napisal, nie znam przypadkow gdzie przykladowo piekna bizneswoman 35letnia ma meza, ktory jest magazynierem i to sie ladnie wkomponowywuje w pogrubione zdanie.

Bywa nieraz, ze kobiety sukcesu maja mlodego przystojnego golodupca, ale to chyba wiadomo, ze tylko w celach rozrywkowych. I w sumie to zjawisko sie nasila.
trek

przez carlosbueno 13 gru 2012, 01:52
ja akurat znałem parę w Anglii którzy jak pracowali za najniższą krajową to ledwo im na życie starczało ale później poszli po rozum do głowy zaczęli płodzić co roku dziecko i przeszli na bezrobocie dostali darmowe mieszkanie inie musieli już gnieździć się z 15-toma innymi Polakami no ale to zachowania raczej underclassowe i 90% ludzi i większość ceniących się kobiet takich rzeczy by unikała a te kobiety z underclass brytyjskiej i beneficiarstwa to bym nawet palcem nie dotknął bo brzydkie i 100 kg nadwagi ;)

-- 13 gru 2012, 01:57 --

i tak jak djkocyk napisal, nie znam przypadkow gdzie przykladowo piekna bizneswoman 35letnia ma meza, ktory jest magazynierem i to sie ladnie wkomponowywuje w pogrubione zdanie.

ja znałem taki przypadek co prawda nie małzenstwo lae paroletnie chodzenie, ona ładna jakiś wysoko postawiony menedżer a on zwykły pracownik fizyczny chyba nawet bez zawodówki ale za to bardzo przystojny. Ale sie rozpadło m.in bo facet nie mógł znieść że ona zarabia 5-10 razy więcej niż on, no i różnice intelektualne były spore.

Sortuj wg