Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Nortt 04 gru 2012, 18:57
Jakże został bym poniżony, gdyby mój post został odebrany za coś więcej niż trolling ^^
Ta, a co to za wybór? Jak się czegoś nie skosztowało, i z góry się z tego zrezygnuje? Wasze pierdolenie jak to mi źle ''bo nie mogę poruchać'' jest takie ''ludzkie'' i współczesne.
Spokojnie już nie będę się zgłębiał w ten temat, temat Candiru i grzyba pochwowego :P Typowe czysto ludzko-społeczne podejście do tematu jest właściwe, ale dla mnie wieje to, to zmokłym leniwcem. Najlepiej jakbym napisał tak jak reszta, że jak to współczuje, że rozumiem itp, itd, a jak pisze swoje zdanie, że dla mnie to strasznie śmiesznie, to od razu że trolling, albo tez że ''przez pryzmat nosa'' świat podziwiam. Ja rozumiem że eksplozja choromnow przy pocałunku jest niesamowita, ale... próbował ktoś dobrego LSD albo lepiej DMT ?

-- 04 gru 2012, 18:20 --

Albo inaczej, czy poznał bym na tej płaszczyźnie świadomości, jakąś istotę społeczną, która poszła by ze mną kąpać się z dzikimi świnkami w afryce, gdybym dostał na łeb? Prędzej poszło by na msze, bo stadny instynkt góruje nad innymi.

-- 04 gru 2012, 18:32 --

Nie tylko wy jesteście introwertykami. Też nie mam już paczki znajomych, już od dawna, przez moją mgłe istnienia, po prostu przewijają się ludzie
Nortt

przez trek 04 gru 2012, 19:46
a jak pisze swoje zdanie, że dla mnie to strasznie śmiesznie, to od razu że trolling

:blabla: jak bym napisał, ze rozumiem, ze piszesz swoje zdanie, pochwalil, ze taki jestes indywidualista, to by bylo ok, a jak napisalem, ze podejrzewam trolling to od razu marudzisz. Jak widzisz takie gadanie do wszystkiego mozna podczepic.

Tu nie chodzi o chwalenie, tylko o fakty, ja np nie jestem prawik ale pamietam, ze jak bylem to tez przezywalem, a jakbym mial w wieku 25+byc prawikiem to poryloby mi łeb i kazdemu co cwaniakuje i banalizuje problem na pewno tez poza wyjatkami, np. ze ktos nie ma libido jak ty.
trek

przez Nortt 04 gru 2012, 20:03
trek napisał(a): a jak pisze swoje zdanie, że dla mnie to strasznie śmiesznie, to od razu że trolling

:blabla: jak bym napisał, ze rozumiem, ze piszesz swoje zdanie, pochwalil, ze taki jestes indywidualista, to by bylo ok, a jak napisalem, ze podejrzewam trolling to od razu marudzisz. Jak widzisz takie gadanie do wszystkiego mozna podczepic.

Tu nie chodzi o chwalenie, tylko o fakty, ja np nie jestem prawik ale pamietam, ze jak bylem to tez przezywalem, a jakbym mial w wieku 25+byc prawikiem to poryloby mi łeb i kazdemu co cwaniakuje i banalizuje problem na pewno tez poza wyjatkami, np. ze ktos nie ma libido jak ty.

Więc, idź lepiej współczuj pedofilom w więzieniach.
Nortt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 04 gru 2012, 21:20
jak nie widzisz roznicy miedzy pedofilią a wspolzyciem doroslych ludzi to dla mnie jestes jakis podejrzany. :shock:

wbij sobie do łba, ze jest roznica miedzy kolkiem wzajemnej, normalnym pisaniem, a pajacowaniem, sam sie uzalasz nad sobą mądralo po różnych działach a tu przychodzisz i cwaniakujesz.
trek

przez bakus 05 gru 2012, 00:51
Wygląda na to że komuś leki i ich mix, wielkim stopniu pozbawił szarych komórek umysłowych.
Ostatnio edytowano 05 gru 2012, 00:58 przez bakus, łącznie edytowano 2 razy
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez silence_sadness 05 gru 2012, 00:56
Ostatnie posty doprowadziły mnie do ataku niekontrolowanego śmiechu.. :mrgreen: :mrgreen: :lol:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez depresyjny86 05 gru 2012, 04:00
Też mnie rozbrajają te posty :mrgreen: Ech.. 8)

Ktoś tu wcześniej napisał...że temat ma rok,czy coś w tym stylu...Mam taką krótką refleksję: jakby Wam tak naprawdę zależało,to by ten temat nie miał 469 stron,tylko wzielibyście się do roboty.Mnie się nie chcę kobiet,nie chce mi się siebie zmieniać tylko po to,aby kogoś mieć - wreszcie to zrozumiałem jakiś czas temu.I jest mi z tym bardzo dobrze ;) Dochodziłem do tego ładnych kilka lat...wmawiając sobie,że coś MUSZĘ,że MUSZĘ kogoś mieć...snułem jakieś utopijne wizje życia we dwoje z kimś(czasem nadal snuję - ale bardziej to wynika z czystej fantazji,niż jakiejś chęci)....ale zrozumiałem,że nie chce mi się zmieniać siebie,bo...paradoksalnie do tego co czasem piszę o sobie - lubię siebie takiego jakim jestem.Nie zamierzam poświęcać siebie tylko po to aby... zaliczyć. Nie chce mi się łazić na jakieś PUA,stosować jakichś hipnoz lub łazić do jakichś super-psychoterapeutów od 7 boleści.I,szczerze mówiąc....brzydzę się takim myśleniem typu "jak zrobie to i to,to zaliczę"...bo niektórym z Was chodzi tylko o to co nie?.
Ogólnie lubię być sam,więc kobieta bardziej by mi przeszkadzała..
No i tak na koniec: Jeżeli naprawdę Wam się chce zmienić wszystko w swoim życiu,siebie dla posiadania/przelecenia(bo część z Was myśli tylko o tym) itp itp...to zróbcie to,jeżeli jest Wam żłe - dlaczego nie zrobicie czegoś żeby Wam było lepiej? ;)

Od razu zastrzegam - nie życzę sobie obrażania mnie,lub jakichś najazdów na moją osobę.(Przeczucie,że zaraz będzie bulwersacja)
Btw. cześć Nortt :-)
:)

przez bakus 05 gru 2012, 07:32
Zaliczyć to mi się też nie bardzo chce. Ja chciałbym kogoś poznać i wejść w związek a co do Ciebie człowieku_nerwica to wydaje mi się, że tobie już najzwyczajniej w świecie podręcznikowy etap podejścia do związków i seksu się pojawił po tylu nieudanych próbach, chęciach. Nie udaje się, bardzo chciałem, próbowałem wszystkiego to teraz nie mam już pomysłu to lepiej będzie jak pogodzę się z tym i stwierdzę, że wcale tego nie chce.
To tak jak wielu facetów broni się przed samym sobą mówiąc "Ehhh ona w sumie mi się wcale nie podoba".
A ponad to zwiększenie samooceny, pewności siebie, otawrtości czy optymizmu przyda się nie tylko w "Zaliczeniu" ale i w życiu.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez trek 05 gru 2012, 10:09
czlowiek nerwica ja moge odpowiedziec za siebie, ze najpierw chce dojsc do ladu ze soba, bylem w zwiazku jakis czas temu, bedac jednoczesnie niepozbieranym psychicznie i duzo mnie to kosztowalo, jak wracalem od dziewczyny to bylem nieraz wyczerapany, po krotkim czasie nie chcialo mi sie tam do niej chodzic juz i zrezygnowalem, ale ona miala inny charakter moze temu, musialbym miec komfortowa sytuacje, ze dziewczyna przychodzi do mnie, albo na spacer i tylko tak sie bawimy, mam teraz inne sprawy na glowie niz kina, restauracje itp. Chcialbym taka, ktora nie oczekiwalaby jakichs wielkich szalenstw, taka spokojną.
trek

przez wiejskifilozof 07 gru 2012, 12:06
Mi Magda obiecała ,że się spotkamy po niedzieli , ale mówiła ,może .Jak coś będzie to napiszę na forum .

przez trek 07 gru 2012, 12:38
a gdzie sie wybieracie? :)
trek

przez wiejskifilozof 07 gru 2012, 14:11
trek napisał(a):a gdzie sie wybieracie? :)

Ja bym chciał na frytki :smile: .Łosice to małe miasteczko , zobacz w necie .Wiele , tu nie ma atrakcji .Ale jak pisałem, napiszę dokładnie po spotkaniu .

przez trek 07 gru 2012, 14:29
a ta Magda fajna jest?
trek

przez wiejskifilozof 07 gru 2012, 21:34
trek napisał(a):a ta Magda fajna jest?

Tak, jest też jak ja na rencie socjalnej i ma problemy psychiczna . Nie wiem,czy czytałeś mój poprzedni wpis , to nasza wspólna psycholog Beatka nas ,że sobą poznała .

Sortuj wg