Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 04 gru 2012, 10:15
Rok, to dopiero początek ;) , będzie jeszcze następny ....

przez Nortt 04 gru 2012, 11:18
E tam, mi nie przeszkadza że od dwóch lat kobity nie mam, te ciągłe uganianie się za płcią przeciwną jest strasznie infantylne i zwierzęce. W sumie to nie ma czego żałować, pierwsze miesiące bywają ciężkie, ale myślę że wraz z rozwojem wewnętrznym, i zmniejszoną ilością hormo, większość ludzi miała by z czasem coraz bardziej wyjebane. Patrzcie na wielkich tego świata, czy kobiety były im do czegoś potrzebne?
Nortt

przez bakus 04 gru 2012, 12:05
Nortt napisał(a):E tam, mi nie przeszkadza że od dwóch lat kobity nie mam, te ciągłe uganianie się za płcią przeciwną jest strasznie infantylne i zwierzęce.

A oszukiwanie siebie, że nie chce się z nikim być, nie uprawiać seksu i oszukując tym samym natrualna potrzebe jest faktycznie lepszym rozwiazaniem...
gratuluje. Zostań tym wielkim.
Zresztą ty nie byłeś sam całe życie więc inna to jest sytuacja.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 04 gru 2012, 12:34
bakus napisał(a):
Nortt napisał(a):E tam, mi nie przeszkadza że od dwóch lat kobity nie mam, te ciągłe uganianie się za płcią przeciwną jest strasznie infantylne i zwierzęce.

A oszukiwanie siebie, że nie chce się z nikim być, nie uprawiać seksu i oszukując tym samym natrualna potrzebe jest faktycznie lepszym rozwiazaniem...
gratuluje. Zostań tym wielkim.
Zresztą ty nie byłeś sam całe życie więc inna to jest sytuacja.

hah, jeżu, jaki zdesperowany prawiczek, jakie to musi być dla ciebie ''magiczne'' też kiedyś tak miałem.

A wracając, to tak, chce być sam, to aż takie dziwne? Nie spotkałeś się nigdy z czymś takim? Nie nie chce mi się pieprzyć, pewnie dlatego że codziennie poddaje się ''chemicznej'' kastracji maścią rozmaitych leków tłumiących, bądź dla tego że nie mam odpowiedniej dawki hormonów we krwi. Nie uważam też związku za priorytet życiowy. Czasem seks się trafił, jednak nigdy nie przykładałem do niego takiej wagi jak co poniektórzy tutaj, dla mnie to po prostu jak porządnie się nafutrować dobrym żarciem :P, choć w sumie dobre żarcie cenie wyżej od większości moich '' koleżanek'' :d
Nortt

przez girl anachronism 04 gru 2012, 12:47
Nortt napisał(a):te ciągłe uganianie się za płcią przeciwną jest strasznie infantylne i zwierzęce.

Tu się akurat częściowo zgadzam. Z politowaniem patrzę na facetów zdobywających i kobiety zdobywane, jakby to była jakaś pieprzona twierdza a w niej księżniczka. Każdy mój związek to była naturalna konsekwencja zwykłej znajomości, w której nagle coś zaiskrzyło.
Z drugiej strony nie jestem pewna, czy mój mąż trochę w niewidoczny sposób mnie nie zdobywał. Ale dopóki to nie było żałośnie dosłowne, to jest ok.
wild hearts can't be broken.

F31

przez bakus 04 gru 2012, 12:59
Przypomniałeś mi po prostu jednego z moich psychologów, których za specjalnie nie cenię. Próbował mi wmówić, że samotność jest lepsza.
Czy się spotkałem z czymś takim, że ktoś woli być sam? Tak. Ale nie odmawiała sobie a osoba seksu, ty jak widać owszem ale to za sprawą pewnie tej jak to nazwałeś "chemicznej kastracji".
Ponad to uważam, że to oszukiwanie samego siebie. To wbrew naszej naturze.

girl anachronism napisał(a):Z politowaniem patrzę na facetów zdobywających i kobiety zdobywane, jakby to była jakaś pieprzona twierdza a w niej księżniczka. Każdy mój związek to była naturalna konsekwencja zwykłej znajomości, w której nagle coś zaiskrzyło.

ale żenada... czyli tylko sposoby w jakich ty poznałaś swoich partnerów jest odpowiedni a każdy inny to wymaga politowania... gratuluje sposobu myślenia.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez girl anachronism 04 gru 2012, 13:02
bakus, a skądże, piszę tylko o moim punkcie widzenia, żeby pokazać, że nie każda kobieta to lubi. A wy róbcie, co chcecie, najważniejsze jest to, co myślą o zdobywaniu wasze potencjalne kandydatki :D
Ostatnio edytowano 04 gru 2012, 13:05 przez girl anachronism, łącznie edytowano 1 raz
wild hearts can't be broken.

F31

przez trek 04 gru 2012, 13:05
no ja wiem o co chodzi, to jest banalizowanie czyichs potrzeb, tak jakby przyszedl ktoś regularnie odżywiony po obfitym posiłku i mowil do glodujacego, ze nie rozumie czemu ten tak pragnie jedzenia, ze ma dobrze bo przynajmniej nie ma nadwagi itp.
trek

przez Nortt 04 gru 2012, 13:07
Bakus
Obrazek

-- 04 gru 2012, 12:10 --

trek napisał(a):no ja wiem o co chodzi, to jest banalizowanie czyichs potrzeb, tak jakby przyszedl ktoś regularnie odżywiony po obfitym posiłku i mowil do glodujacego, ze nie rozumie czemu ten tak pragnie jedzenia, ze ma dobrze bo przynajmniej nie ma nadwagi itp.

hmmm, każdy z moich znajomych chce zjeść homara, zjadłem homara, wygląda jak smakuje, ROBAL. Nie jadam już homarów.
Jest tyle wspaniałych rzeczy na świecie, sami jesteśmy wewnętrznie wspaniali, barwni jak wszechświaty gwiazd pełne. A tu, schodzimy na tematy moszny, dobrej dupy, i długich nóg /:D

Obrazek

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,

Obrazek
Nortt

przez trek 04 gru 2012, 13:42
Zachcianka (Homar) nie ma porownania z niezaspokojeniem naturalnej potrzeby przez dlugie lata, zreszta chyba to wiesz a trollujesz czyz nie?
trek

przez Marsal2 04 gru 2012, 13:53
hmmm, każdy z moich znajomych chce zjeść homara, zjadłem homara, wygląda jak smakuje, ROBAL. Nie jadam już homarów.

Jadłem homara - dla mnie pycha. Tak więc radzę spojrzeć na świat inaczej niż przez pryzmat własnego nosa. Bo jak na razie pokazujesz tylko postawę "ja wiem wszystko i inni mają myśleć jak ja"... :roll:
Marsal2

przez inbvo 04 gru 2012, 14:01
bakus napisał(a):Czy się spotkałem z czymś takim, że ktoś woli być sam? Tak. Ale nie odmawiała sobie a osoba seksu
z tym się zgodzę.

i z tymi dwoma postami:
trek napisał(a):no ja wiem o co chodzi, to jest banalizowanie czyichs potrzeb, tak jakby przyszedl ktoś regularnie odżywiony po obfitym posiłku i mowil do glodujacego, ze nie rozumie czemu ten tak pragnie jedzenia, ze ma dobrze bo przynajmniej nie ma nadwagi itp.

Zachcianka (Homar) nie ma porownania z niezaspokojeniem naturalnej potrzeby przez dlugie lata
też.

Co do zdobywania, to faktycznie, wchodzą tu w grę znienawidzone przez mnie stereotypy (facet zdobywca, zwycięża silniejszy).
Jesteśmy ludźmi i sorry, ale popieranie stereotypów przy pomocy zachowań tych z epoki kamiennej to szukanie wytłumaczenia dla dyskryminacji. Jeśli bycie prawiczkiem jest dowodem bycia słabym, to równie dobrze należy popierać rasizm - w końcu człowiek pierwotny nie należał do przyjaznych dla innych plemion.
Człowiek ma, za przeproszeniem rozum i powinien tłumić takie genetyczne zawirowania, odziedziczone po dawnych przodkach.

Wielu wybitnych ludzi (np. Izaac Newton) byli prawiczkami do końca życia. I oni też są nieudacznikami?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Werty 04 gru 2012, 14:50
Inbvo bardzo wyważony, ale mocny post. Spokojne podejście do tego tematu, bez spinania się, bez frustracji. Takie "po prostu robię swoje i się nie pierdo**" :D

przez bakus 04 gru 2012, 16:47
Z tego co wiem to Newton był prawiczkiem bo bał się panicznie kobiet i miał obsesję religijną. Był też geniuszem. Czy to go przekreśla jako człowieka? Nie. Podejrzewam, że prawictwo to jego wybór i wcale mu to nie przeszkadzało. Inaczej chyba napisać się nie da.
Każdy z nas ma plusy i minusy. Każdy jest w czymś dobry, gorszy, lepszy. Ale jeżeli mamy się trzymać tematu to cóż, nie dajemy sobie rady z kobietami.

girl anachronism tak tak, najlepiej tak powiedzieć, żeby potem walnąć "trzeba było szukać a nie liczyć, że sama miłość się pojawi"... Ja nie wiem jak można tak gadać od rzeczy. Skoro nie mamy swojej paczki znajomych, jesteśmy introwertykami to /cenzura/ niby co mamy robić?? Nie chcemy być sami i próbujemy kogoś poznać. A ty się głupio śmiejesz(a przepraszam, patrzysz z politowaniem). Żenada.

Nortt troll

Sortuj wg