Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 30 lis 2012, 21:05
Pandorka, Myślę że jednak dla większości - jest to "pożywka" dla niskiej samooceny,jeden z powodów, niekoniecznie obsesja.. ;)
rzutuje to też tym,że tamten czy inny osobnik jest w związku,my nie z powodu kiepskiej samooceny.

Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...

Choć kiedyś i spotkałem się z przypadkiem gdzie gość opowiedział dlaczego przyszedł do prostytutki,ta z żalu mu odmówiła bo powiedział że zasługuje na kogoś lepszego :mrgreen: :lol: ( muszę znaleźć link do tego to podrzucę)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez trek 30 lis 2012, 21:07
Pandorka poza tym Twoj chlopak wie, ze jest juz blizej niz dalej to sie tak tym nie przejmuje. :mrgreen:

jak bylbym 30 letnim prawiczkiem to na pierwszy raz wspomoglbym sie wiagra, po takim okresie oczekiwania mozna sie psychicznie spalić.
trek

przez inbvo 30 lis 2012, 21:08
Saiga napisał(a):Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...
dokładnie.

Choć kiedyś i spotkałem się z przypadkiem gdzie gość opowiedział dlaczego przyszedł do prostytutki,ta z żalu mu odmówiła bo powiedział że zasługuje na kogoś lepszego :mrgreen: :lol: ( muszę znaleźć link do tego to podrzucę)
czytałem to. po co się przyznawał?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 30 lis 2012, 21:11
Co do prawictwa,czy jego utraty - samo "zamoczenie" sukcesem nie jest, bo można iść do burdelu,dać 200,zamoczyć i mieć problem z głowy, ale gówniana samoocena nadal pozostanie...

az nie chce mi sie wierzyc ze jeszcze nie znalazla sie na forum zadna ochotniczka/czki ktora/e rozwiazalaby wasz problem 8)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez trek 30 lis 2012, 21:12
nie chce mi sie wierzyc w ta opowiesc z prostytutką, ze ona uwaza ze seks jest taka wspaniala ceremonia, ze trzeba pierwszy raz zrobic przy swiecach i z miloscia swojego zycia? :D
trek

przez inbvo 30 lis 2012, 21:14
Candy14 napisał(a):

az nie chce mi sie wierzyc ze jeszcze nie znalazla sie na forum zadna ochotniczka/czki ktora/e rozwiazalaby wasz problem 8)
zapytam całkowicie serio...

Ale Ty to poważnie mówisz, czy sobie żartujesz?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bittersweet 30 lis 2012, 21:17
Candy14, ja juz dawno to postulowałam, szczególnie ze część userek jest zachwycona prawiczkami :P no ale kończy sie tylko na deklaracjach, jak to fajnie mieć takiego 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 30 lis 2012, 21:24
Bo chyba nasi panowie najbardziej sie obawiają, ze własnie w seksie sobie nie poradzą.

Pamiętam dobrze swoje czasy zanim miałem swój pierwszy raz (a prawiczkiem byłem baaaardzo długo). To prawda, obawa jest bardzo silna.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Arhol 30 lis 2012, 21:50
Candy14, Nie wiem czy to dżołk czy nie.
Ale "nie zamoczenie" w żadnym wypadku niema wpływu na moją samoocenę, nie jest to moją obsesją, czy wielkim "problemem" :mrgreen: .
Szczerze mówiąc mam pierdyliard innych problemów z własną egzystencją,gdzie to jest na baaaardzo dalekim miejscu :P.
bittersweet, Taak, "twoja przyszła partnerka będzie z pewnością zachwycona" :mrgreen: ... (friendzoned) : D.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 30 lis 2012, 22:28

Powaznie. Tyle tu samotnych dziewczyn..przynajmniej narzekajacych na samotnosc. Co szkodzi upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu? znalezc sobie na forum faceta i przy okazji rozwiazac jego problem. Same plusy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Pieprz 30 lis 2012, 23:01
Candy14 napisał(a):

Powaznie. Tyle tu samotnych dziewczyn..przynajmniej narzekajacych na samotnosc. Co szkodzi upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu? znalezc sobie na forum faceta i przy okazji rozwiazac jego problem. Same plusy

Uważam to za świetny pomysł :) Same plusy z tego rozwiązania.
No chyba że ktoś woli marudzić.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Marsal2 30 lis 2012, 23:40
Pandorka napisał(a):Mój chłopak jest prawiczkiem (ma 28 lat) i... jakoś nie widzę różnicy pomiędzy nim a innymi mężczyznami, z którymi się spotykałam. Większośc z was ma chyba tutaj urojenia na ten temat - obsesje.

To żadne urojenia. Ja mogę śmiało powiedzieć, że teraz bycie z kimś w związku jest dla mnie trudne. W wieku 25lat uczę się tego co już dawno powinienem przyswoić za szczenięcych lat. Jest to trudność zarówno dla mnie jak i dla mojej dziewczyny. Niejednokrotnie jest przez to "źle". Na szczęście jest ona dla mnie wyrozumiała.

A co do samego seksu, to myślenie, że prawiczek jest beznadziejnym kochankiem jest błędne. Moja partnerka uważa coś innego. ;) A może ja po prostu jestem tak genialny. :P
Marsal2

przez Candy14 30 lis 2012, 23:47
Marsal2, nie wierze, ze nastolatek wie jak byc w zwiazku wiec az tak duzo nie straciles oprocz kupy niepotrzebnych nerwow :D

przez carlosbueno 30 lis 2012, 23:52
Candy14 napisał(a):Marsal2, nie wierze, ze nastolatek wie jak byc w zwiazku wiec az tak duzo nie straciles oprocz kupy niepotrzebnych nerwow :D

bycie prawiczkiem do 25 roku życia też wiąże się z nerwami a w szczególności z zaniżona samooceną i brakiem poczucia męskości. A im później się zaczyna tym większy stres i strach przed wyśmianiem.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg