Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Paulinovva 30 lis 2012, 14:10
A jak facet źle się czuje, że kobieta nie jest dziewicą a on tak, to zaraz jest liczowany, że "zależy mu na kawałku błony", "przeszłosć się nie liczy, liczy się teraźniejszość", "jak chcesz dziewicę to idź do przedszkola", "a skąd ona miała wiedzieć,że Cie spotka?" itp.

Przecież napisałam, że szacunek do siebie działa w dwie strony. Wg mnie zależy to od powodu pójścia do łóżka. Jeśli kobieta poszła dlatego, że chciała mieć trochę frajdy w życiu a nie dlatego, że faktycznie darzyła partnera uczuciem to nie ma żadnego dla mnie w tym żadnego dziwactwa, że mężczyzna prawiczek chce kobietę dziewicę.

A jak nie przyjdzie to napiszesz, że "seks nie jest najważniejszy", albo nawet jak by ktoś miał 60 lat i nie miał(a) seksu to powiesz "na miłość nigdy za późno" , "seks jest przereklamowany":D mam racje?

Różne rzeczy spotykają ludzi. To, co spotyka każdego z nas, można różnie tłumaczyć. Dla mnie będzie to jakaś zapora w jego umyśle lub niewykorzystana okazja. Dla Ciebie może być to po prostu nieudolność jakiegoś człowieka czy "kara" Boska. Jak kto woli.
Ale na miłość nigdy nie jest za późno i z tym się zgadzam. Chyba, że pod słowem "miłość" masz na myśli seks.

Moda na szybkie stracenie prawictwa to może ma miejsce jak się ma 16 do 18 lat. Ale nie jak się ma 24, 30 czy 40 lat...

Tutaj wkradła się pewna nieścisłość. Bo co ma jedno z drugim?
~
Zagubiona...

przez bittersweet 30 lis 2012, 14:18
inbvo napisał(a):
trek napisał(a):ale ona chciala doswiadczonego mlodego ogiera z ktorym przezyje szalone chwile, dyskoteki ostry seks hardcorowe zycie, a nie prawiczka i tym bardziej jakiegos dziada :lol:
i potem się dziwić że facet czuje presję... że wstyd być prawiczkiem.

Jedne lubią ogierów, a inne romantyzm. Dla każdego cos miłego :P to chyba normalne, że każdy jest inny i trzeba szukać kogoś kompatybilnego ze sobą :P na tym polega cała zabawa, inaczej by było nudnooo.....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez girl anachronism 30 lis 2012, 14:25
Co ma w zasadzie na celu ten temat? Im dłużej czytam, tym bardziej mam wrażenie, że wzajemnemu smyraniu się pytkami, kto jest większą fajtłapą i jakie to kobiety są złe i wymagające :D
wild hearts can't be broken.

F31

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 30 lis 2012, 14:28
girl anachronism napisał(a):Co ma w zasadzie na celu ten temat? Im dłużej czytam, tym bardziej mam wrażenie, że wzajemnemu smyraniu się pytkami, kto jest większą fajtłapą i jakie to kobiety są złe i wymagające :D

a czego można się spodziewać po prawiczkach, jak się jest nim nie z wyboru( z powodów religijnych czy czekania na miłość) po 20-25 roku życia psychika się wypacza w tym względzie i trudno o normalne podejście do seksualności czy związków.
Największy Forumowy Maruda

przez girl anachronism 30 lis 2012, 14:32
Racja, wzięcie się za siebie wymagałoby wysiłku, siedzenie na forum internetowym i narzekanie jest o wiele prostsze.

F31

przez wiejskifilozof 30 lis 2012, 14:51
Każda babka , woli faceta doświadczonego .Polska to kraj prawicowy i katolicki u nas to mężczyzna decyduję , kiedy trzeba uprawiać seks ,w naszym społeczeństwie ta kobieta , która pierwsza seks zaproponuję jest uznana , za dziwkę .

przez Pieprz 30 lis 2012, 15:07
girl anachronism napisał(a):Co ma w zasadzie na celu ten temat? Im dłużej czytam, tym bardziej mam wrażenie, że wzajemnemu smyraniu się pytkami, kto jest większą fajtłapą i jakie to kobiety są złe i wymagające :D

Każdy z nas czasem ma taki moment że widzi ten temat i się wkurza. Najlepiej wtedy wziąć 2 głębsze (oddechy :P ), wyjść z tego tematu, i rozejrzeć się za jakimś ciekawym.

-- 30 lis 2012, 15:14 --

Polska to kraj prawicowy i katolicki u nas to mężczyzna decyduję , kiedy trzeba uprawiać seks ,w naszym społeczeństwie ta kobieta , która pierwsza seks zaproponuję jest uznana , za dziwkę .

lol chyba u ciebie na wsi
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez girl anachronism 30 lis 2012, 15:14
Mushroom napisał(a):Każdy z nas czasem ma taki moment że widzi ten temat i się wkurza.

Ale ja się nie wkurzam, mnie to bawi :D

detektywmonk napisał(a):Każda babka , woli faceta doświadczonego .Polska to kraj prawicowy i katolicki u nas to mężczyzna decyduję , kiedy trzeba uprawiać seks ,w naszym społeczeństwie ta kobieta , która pierwsza seks zaproponuję jest uznana , za dziwkę .

Piszesz chyba o pokoleniu naszych dziadków gdzie każdy wszystko wiedział i mój to komentować.
Nie miałam nigdy problemów z wyjściem z inicjatywą i jakoś nie przypominam sobie, żeby ktoś nazwał mnie dziwką. Jeśli zrobił to za moimi plecami to mi to lata. Jeśli sam uważasz takie kobiety za dziwki, to Ty masz problem - one korzystają z życia i się dobrze bawią, a Ty siedzisz sam i fantazjujesz o swojej psycholog.

-- 30 lis 2012, 15:15 --

Wciągający temat, aż mi się naleśnik przypalił :mrgreen:

F31

przez Candy14 30 lis 2012, 15:16
girl anachronism, jaki okropny anorektyczny ava ...fuj

u nas to mężczyzna decyduję , kiedy trzeba uprawiać seks ,w naszym społeczeństwie ta kobieta , która pierwsza seks zaproponuję jest uznana , za dziwkę .

Nazxywasz mnie dziwka? Nie mam problemu z zaproponowaniem seksu mojemu facetowi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wiejskifilozof 30 lis 2012, 15:16
Oj, nie tylko :D teraz fantazjuję o bibliotekarce , ha, ha , ha . :D

przez Pieprz 30 lis 2012, 15:17
girl anachronism napisał(a):
Mushroom napisał(a):Każdy z nas czasem ma taki moment że widzi ten temat i się wkurza.

Ale ja się nie wkurzam, mnie to bawi :D

A to przepraszam, plus dla Ciebie za dystans :)
Król Balu

przez wiejskifilozof 30 lis 2012, 15:17
A tak na serio, to gdyby jakaś kobieta , mi zaproponowała seks , to bym się cieszył .

przez carlosbueno 30 lis 2012, 15:18
Mushroom, girl anachronism, nie czepiajcie się tak Detektywa on jak sam się przyznał pobiera rentę na niepełnosprawność umysłową i czasami ma problemy z głębszą analizą.
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 30 lis 2012, 15:19
detektywmonk napisał(a):A tak na serio, to gdyby jakaś kobieta , mi zaproponowała seks , to bym się cieszył .

jakakolwiek?
Król Balu

Sortuj wg