Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez silence_sadness 30 lis 2012, 01:05
trek, nie wiem jaką przyjaźń masz na myśli..

Jeśli chodzi o taką gdzie chłopak zakochuje się w dziewczynie a ona mu odpowiada "zastańmy przyjaciółmi" to powiem tak.. Niech chłopak sobie odpuści.. Bo ani miłości ani przyjaźni z tego nie będzie.. Zazwyczaj tak się zdarza..
Chociaż powiem,że wyjątki się zdarzają ale to bardzo rzadko..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez trek 30 lis 2012, 01:09
Chodziło mi o wpis monka:

Magda pisała ,że na razie bądźmy tylko przyjaciółmi , czyli szansa jest .

a wlasnie z moich obserwacji i z tego co piszesz wynika, ze taki tekst slabo rokuje na zwiazek.
trek

przez silence_sadness 30 lis 2012, 01:15
A ja inaczej to odebrałam..

Istnieją dwie opcje według mnie :mrgreen: aby nie było,że znowu komuś źle życzę...

1. Będzie tak jak pisze trek..
2. Będzie tak jak napisała Magda..

Dla mnie to monk niech ma nadzieję,że coś z tego bedzie bo wszystko może się wydarzyć..
Zazwczaj od przyjaźni się zaczyna.. :P I włąśnie taka znajomośc jest najlepsza dla późniejszego związku..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 30 lis 2012, 01:17
trek napisał(a):Chodziło mi o wpis monka:

Magda pisała ,że na razie bądźmy tylko przyjaciółmi , czyli szansa jest .

a wlasnie z moich obserwacji i z tego co piszesz wynika, ze taki tekst slabo rokuje na zwiazek.

jaki związek? po takim tekście nie ma żadnego związku. no chyba że udałoby się kolesiowi w jakiś sposób kobiecie zaimponować lub pokazać siebie w zupełnie innym świetle niż wcześniej. Ten tekst oznacza że laska nie jest zainteresowana facetem pod kątem partnera. szuka czegoś innego.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 30 lis 2012, 01:21
Zazwczaj od przyjaźni się zaczyna.. :P I włąśnie taka znajomośc jest najlepsza dla późniejszego związku..

To prawda ale nie wtedy kiedy mialo sie zaczac od milosci a jedno mowi "zostanmy przyjaciolmi".
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 30 lis 2012, 01:25
Obrazek
wiem,to głupie ale nie mogę się powstrzymać :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez bakus 30 lis 2012, 01:26
silence_sadness no cóż... nie pytaj skąd wiem bo co to za różnica ^^ sam nawet czerwony się zrobiłem jak widziałem co tobie po głowie chodzi. Jak ktoś obudzi w tobie tego uśpionego diabełka to szczęśliwy ten twój przyszły facet.

trek dokładnie to samo chciałem napisać. Generalnie nie widzę szans.
Jak jedna strona mówi "zostańmy przyjaciółmi" to jest to prawie zerowa szansa by związek stworzyć.
Zresztą co za głupota, żeby pisać w dzień po poznaniu, że jest sie 35 letnim prawiczkiem. To podejrzewam miało duży wpływ na jej decyzje.
Ostatnio edytowano 30 lis 2012, 01:29 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez silence_sadness 30 lis 2012, 01:28
Candy14, tak jak napisałam wyżej..

Jeśli chodzi o taką gdzie chłopak zakochuje się w dziewczynie a ona mu odpowiada "zastańmy przyjaciółmi" to powiem tak.. Niech chłopak sobie odpuści.. Bo ani miłości ani przyjaźni z tego nie będzie..

O ile mamy to samo na myśli..

-- 30 lis 2012, 00:30 --

bakus, chcesz abym sie zadławiła...

Nadal nie wiem po czym to wszystko wnioskujesz..

przez *Wiola* 30 lis 2012, 01:36
A ja myślę ,że przypadek Monka jest trochę inny i tu bym nie wyciągała takowych wniosków :?
Moderator

przez bakus 30 lis 2012, 01:40
silence_sadness napisał(a):bakus, chcesz abym sie zadławiła...

Nadal nie wiem po czym to wszystko wnioskujesz..

No jak takie coś sprawia, że możesz zacząć się dławić to może przestanę Ci pisać, bo jeszcze o nieumyślne spowodowanie zadławienia mnie oskarżą.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez trek 30 lis 2012, 01:50
A ja myślę ,że przypadek Monka jest trochę inny i tu bym nie wyciągała takowych wniosków

możliwe bo nie wiadomo jaki jest kontekst sytuacji, ale ogolnie nie ma co za szybko pytac tak jak w pięknym umyśle, chociaż mi by odpowiadało by kobiety od razu podchodziły i mowily ze np. im sie podobam a nie sie zastanawiać czy wysyłają sygnały i bajerować, cała ta otoczka mnie nie kręci.
trek

przez silence_sadness 30 lis 2012, 01:51
bakus, taka śmierć nie byłaby tragiczna..

Podaj mi przykład mojej wypowiedzi po której wywnioskowałeś wcześniejszą wypowiedź..

która moja wypowiedź stwierdza,że moje myśli są.. Nie wiem co tutaj sobie wyobraziłeś.. :mrgreen:

przez bakus 30 lis 2012, 01:57
silence_sadness twój awatar dużo zdradził. Ja jestem artystą :) Postrzegam świat głębiej niż większość ludzi. Dla mnie obraz nie jest przedmiotem stworzonym z farb i pędzla. Dla mnie to głębia, emocje wyrażane przez artystę. Dlatego nie znajdę nic konkretnego co by czarno na białym o tym świadczyło o tym, że tak a tak myślisz. To by było za proste.
:P

przez silence_sadness 30 lis 2012, 02:00
bakus, Uuuu... a wywniokowałeś po awatarze ,żem romantyczka?? :mrgreen:

Byle czego do awatara nie wstawię..

Sortuj wg