Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez silence_sadness 29 lis 2012, 15:36
Werty napisał(a):
Moja wypowiedz sie tyczyla tylko tego , ze wyblagal strate prawictwa u kolezanki..
Wedlug Ciebie taki 'sukces' warto nazwac sukcesem??

Nie jest to sukcesem, i nie pisałem by się pochwalić, raczej by się zdołować i poniżyć.
Boli cię to? To na /cenzura/ ruszasz ten temat?

Nie boli mnie to.. Zresztą sam piszesz ,że dla Ciebie nie było to sukcesem ..
Wyjasnij to Baksowi bo najwidoczniej on tego nie rozumie.. :shock:

-- 29 lis 2012, 14:43 --

bakus napisał(a):Werty wiem doskonale o co miałeś na myśli. A swatki są żenujące i nienawidzę jak ktoś takie coś robi aczkolwiek i tak mi nigdy się takie coś nie zdarzyło. Niemniej, żeby kogoś poznać „przez kogoś” to trzeba być otwartym na ludzi i być towarzyskim. I chyba oboje się z tym zgadzamy.

silence_sadness
twoja wypowiedź jest tak głupia, że nawet nie ma sensu jej komentować.
Przeczytaj jeszcze raz co pisałem i do kogo pisałem(nie do Ciebie królewno ale do ignorantów między innymi Ciebie, więc nie gadaj mi, „ja o niebie ty o chlebie”) Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do sensu mojej wypowiedzi to napisz co Cię gryzie.

Jedynie nie mialam pojecia o tym , ze sukces nazwijmy to sukcesem oczywiscie mozna wyblagac..

A co Ci do tego właściwie? Jeżeli nawet on by potraktował to jako sukces(a teraz wiemy, że tego tak nie traktuje) to co Ci do tego, że on tak do sprawy podchodzi?? Chcesz mu władować do głowy, że to nie jest sukces i liczysz, że co… że się załamie, że się zdołuje… ?? Narzucisz mu swój sposób myślenia(„to nie był sukces”) i ok… zadowolona byś z siebie była?
tahela to samo pytanie. Na co liczysz, komentując tą sytuacje w taki sposób?? Jaki jest twój cel w tym?

Moja wypowiedź rzekomo jest głupia taa?? A Twoja to co??

Sam sobie zaprzeczasz chłopie..

Najpierw napisałeś ,że dla Werta był to "sukces" a ja się czepiam i próbuję komuś narzucić swój sposób myślenia jak to spostrzegam a teraz nagle zmieniłeś wersję,że "gdyby był to sukces".. więc zastanów się którą opcję wybierasz a potem się wypowiadaj..

Bardzo zmienny jesteś.. :mrgreen:

I co do werta nie czepiałam się go ani nie wyśmiałam zaistniałej sytuacji tylko napisałam po prostu swoje zdanie na ten temat i tyle a jeżeli Ty odebrałeś to po swojemu to już nie mój problem..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez bakus 29 lis 2012, 18:00
secretladykkk napisał(a):dziewczyny podrywa się na ulicy? kilka razy się mi zdarzyło że ktoś prosił o spotkanie, bo "zobaczyłem panią i coś mnie ujęło", "która godzina", jeden z nich nawet zdobył mój numer, mimo że nie znał nawet mojego imienia, no i jeden ekshibicjonista (to było straszne) ...ale z żadnym się nie spotkałam.

Zazwyczaj znajomy znajomych to najlepsza opcja.

Aż szukałem twojego zdjęcia na "ludzie forum" ale nie znalazłem :( Musisz być bardzo śliczna skoro panowie podchodzili :) Wszędzie jednak można kogoś poznać, więc po co te obliczanie gdzie lepiej :/ Przestańcie już.
Ja dziś wracając autobusem widziałem BOGINIE! Przepiękna kobieta... ale nie miałem wystarczająco dużych jaj, żeby się odezwać :/

silence_sadness

zacytuj mi proszę gdzie napisałem że dla Werta to był sukces. Pisałem, że to mógłby być, że dla niektórych może takie coś być sukcesem itp itd. Zaprzeczasz mojemu myśleniu bo mnie mało interesuje to czy to sukces czy porażka w jego oczach. Jednak jeżeli on sam uznałby to za sukces to niech tego się trzyma. Nie widzę potrzeby komentowania tego(nawet jak mi się to nie podoba) negatywnie bo jedyne co można przez to osiągnąć to zaburzyć jego poczucie sukcesu a tym samym w jakimś stopniu jego samooceny, pozytywnego myślenia, nastroju... widocznie ty masz to w dupie i wolisz ludzi dołować.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 29 lis 2012, 18:20
bakus napisał(a):Ja dziś wracając autobusem widziałem BOGINIE! Przepiękna kobieta... ale nie miałem wystarczająco dużych jaj, żeby się odezwać :/
bakus, właśnie w tym rzecz: Ty miał byś odwagę, tylko nie wiesz co powiedzieć... tak to widzę.

secretladykkk napisał(a):dziewczyny podrywa się na ulicy? kilka razy się mi zdarzyło że ktoś prosił o spotkanie, bo "zobaczyłem panią i coś mnie ujęło", "która godzina", jeden z nich nawet zdobył mój numer, mimo że nie znał nawet mojego imienia, no i jeden ekshibicjonista (to było straszne) ...ale z żadnym się nie spotkałam.

Zazwyczaj znajomy znajomych to najlepsza opcja.
mówisz najlepsza? w sumie u mnie to powinno tak być...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 29 lis 2012, 18:26
Was rozsmieszyla ta historia Wertyego, a mnie zmierziła, moze przesadzam, ale takie cos kojarzy mi sie z wymuszeniem, napastowaniem. Nie chciala ale zrobila to by dal jej spokoj - jak dla mnie ponura historia.
trek

przez wiejskifilozof 29 lis 2012, 21:39
A ja nawet nie próbuje podejść , bo po co .

przez Werty 29 lis 2012, 21:43
. Nie chciala ale zrobila to by dal jej spokoj - jak dla mnie ponura historia.

:shock:

:D :mrgreen: Przesadzasz i źle odbierasz to co napisałem. Całkowicie wypaczasz sens tej historii. Naprawdę tak ci się pomyślało? Za kogo mnie masz...

Nie rozumiesz kontekstu, ale mniejsza dla mnie off z tego tematu na dłużej, bo to dziwny wątek, naprawdę.

Piszę to do wszystkich dyskutantów i do nikogo konkretnego, za wiele tu agresji, żalów, pretensji każdy do każdego, wzajemnego obrażania się i wyzywania o pierdoły. Drugiego takiego tematu na forum nie widziałem...

Będę czytywał wypowiedzi, ale przynajmniej na jakiś czas sam nie będę zabierał tugłosu

przez silence_sadness 29 lis 2012, 22:38
Werty, jeśli Cie zdołowałam, poniżyłam , ubliżyłam i bóg wie co jeszcze to soryy ..

bakus, tak , tak.. czytaj dalej mi w myślach i wyjmuj słowa z moich ust.. :mrgreen:

UWAŻAM TEMAT TEJ GŁUPIEJ KONFRONTACJI O PIERDOŁĘ ZA ZAMKNIĘTY.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Paulinovva 29 lis 2012, 22:44
Według mnie nie tylko kobieta powinna się szanować. Mężczyzna również. I to czy kobieta/mężczyzna spotka swoją miłość, osobę, której zamierza oddać coś, co ma bardzo cenne, w wieku 16 lat czy 25 to naprawdę nie robi żadnej różnicy. Na wszystko przyjdzie pora. A moda na szybkie rozpoczęcie uprawienia seksu jest równie żałosna jak moda na palenie papierosów w gimnazjum, a może i bardziej?
A to tracenie 'prawictwa' na życzenie (ba! błaganie!) jest tak żałosne, że właśnie to skłoniło mnie do napisania komentarza do tego tematu. Słów brak z zażenowania :roll:

EDIT: OK, koniec dyskusji.
~
Zagubiona...

przez bakus 29 lis 2012, 23:59
Paulinovva napisał(a): I to czy kobieta/mężczyzna spotka swoją miłość, osobę, której zamierza oddać coś, co ma bardzo cenne, w wieku 16 lat czy 25 to naprawdę nie robi żadnej różnicy.

A jak facet źle się czuje, że kobieta nie jest dziewicą a on tak, to zaraz jest liczowany, że "zależy mu na kawałku błony", "przeszłosć się nie liczy, liczy się teraźniejszość", "jak chcesz dziewicę to idź do przedszkola", "a skąd ona miała wiedzieć,że Cie spotka?" itp.

Paulinovva napisał(a):Na wszystko przyjdzie pora

A jak nie przyjdzie to napiszesz, że "seks nie jest najważniejszy", albo nawet jak by ktoś miał 60 lat i nie miał(a) seksu to powiesz "na miłość nigdy za późno" , "seks jest przereklamowany":D mam racje?

Paulinovva napisał(a):A moda na szybkie rozpoczęcie uprawienia seksu jest równie żałosna jak moda na palenie papierosów w gimnazjum, a może i bardziej?

Moda na szybkie stracenie prawictwa to może ma miejsce jak się ma 16 do 18 lat. Ale nie jak się ma 24, 30 czy 40 lat...

silence_sadness napisał(a):bakus, tak , tak.. czytaj dalej mi w myślach i wyjmuj słowa z moich ust.. :mrgreen:

Nie chcesz wiedzieć co masz za myśli :P Są tak niegrzeczne, że sama siebie zaskakujesz momentami i ich nie akceptujesz bo przecież "nie no ja tak wcale nie myślę" :P
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez silence_sadness 30 lis 2012, 00:07
bakus, Uuuu... :mrgreen:
wiesz lepiej niż ja jakie mam myśli.. :P To ciekawe a do tego skąd wiesz,że to do mnie niepodobne?

przez bittersweet 30 lis 2012, 00:22
Piszę to do wszystkich dyskutantów i do nikogo konkretnego, za wiele tu agresji, żalów, pretensji każdy do każdego, wzajemnego obrażania się i wyzywania o pierdoły. Drugiego takiego tematu na forum nie widziałem...

+1
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arhol 30 lis 2012, 00:51
Zawsze gdy patrzę na ilość stron w tym wątku chcę mi się śmiać...
Pisząc tu wiele to nie da...pozostaje nam pracować nad sobą,działać,próbować...nawet jeśli ma to zająć lata, to kiedyś w końcu się uda być w jakimś związku.
Starać się eliminować wady i słabości,rozwijać to co dobre i przydatne..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez silence_sadness 30 lis 2012, 00:54
Saiga napisał(a):Zawsze gdy patrzę na ilość stron w tym wątku chcę mi się śmiać...
Pisząc tu wiele to nie da...pozostaje nam pracować nad sobą,działać,próbować...nawet jeśli ma to zająć lata, to kiedyś w końcu się uda być w jakimś związku.
Starać się eliminować wady i słabości,rozwijać to co dobre i przydatne..

Co racja to racja.. :D :great:

Mam nadzieję ,że nikt w tym temacie nie wziął mnie za płeć męską z problemem tematowym.. :shock:

To dopiero miałabym ubaw.. :lol:

przez trek 30 lis 2012, 01:01
Saiga tu chyba nikt nie liczy, ze pisanie cos zmieni, tylko zeby pogadac, chociaz kilka wnioskow mozna wyciagnac zwlaszcza z tego co pisza dziewczyny jak one postrzegaja takich facetow, jak reagują na flirt uliczny itp.
To co jeszcze chcialem napisac wczesniej odnosnie historii monka2000 to mi sie wydaje, ze jak kobieta mowi zostaniem przyjaciolmi to znaczy ze jest na nie i to dobrze nie rokuje na związek, ale nie wiem najlepiej jakby jakaś sie wypowiedziała.
trek

Sortuj wg