Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 28 kwi 2012, 12:57
Miałem też sytuację, że jechałem na uczelnie autobusem, był prawie żę pusty a ja siedziałem na samym przodzie. Dziewczyna bardzo piękna zresztą usiadła obok mnie a wsiadła całkiem z tyłu i sama zaczęła do mnie coś mówic.
ja bez feromonów miałem co prawda kilkanaście lat temu ale jednak taki przypadek gdybym był odważniejszy to mógłbym go wykorzystać bo ta dziewczyna była bardzo chętna.
Jeżdżąc metrem w kolegami do pracy koledzy mi często zazdrościli bo często przy mnie siadały ładne dziewczyny a przy nich nie no ale nie potrafiłem tego wykorzystać.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 28 kwi 2012, 15:58
bakus napisał(a):
cudak napisał(a):Drogi carlosbueno dobrze ze sprzęt nie zadziałał bo jeszcze byś coś złapał albo co gorsza by Ci się spodobało i sam zostałbyś stałym bywalcem. A chodzenie do agencji to dla mnie dziecinada i /uwaga bakus !!!!/ totalna tandeta. A Twoje bakus podejście do kobiet ..... ........ przestaję sie dziwić, ze Cie unikają.

Pff... a jakie ja mam podejście do kobiet?? Nawet go nie znasz. A druga sprawa to ta... brawo carlosbueno. Jesteś cudowny wspaniały, Mimo, że masz 32 lata i jesteś prawiczkiem, podejście do kobiet masz wspaniałe chociaż żadna Cie nie chce, ale i tak jesteś super faceem bo nie zmieniasz ich jak rękawiczki... żebyś miał chociaż okazję na seks.. ale cóż, cudak to docenia. Chociaż będziesz prawiczkiem do końca życia i nigdy nie zaznasz miłości dla cudaka i tak jesteś bohaterem...
5 lat temu podobnie mi pisali jak carlosowi,ze jestem super wspaniały... i gówno z tego mam, zatem wsadź sobie te teksty, że traktuje kobiet tak czy siak, bo po pierwsze nie masz pojęcia a po drogie dobre ich traktowanie(zresztą które osobiście uważam, że posiadam) jak carlos gwarantuje ci bycie 32 letnim prawiczkiem.

bakus, po przeczytaniu tego stwierdzam, ze agencja towarzyska to coś dla Ciebie. Pani poudaje, że ma z Tobą 10 orgazmów patrząc jednocześnie na zegarek a Ty poczujesz się spełniony jako mężczyzna . Powodzenia. :papa:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez bakus 29 kwi 2012, 00:19
Zenonek mądrze gadasz, dziękuje Ci za poradę, jednak nie mam zamiaru słuchać wypocin seksuologa, który bierze grubą kasę.
Co on mi może powiedzieć?? W czym on mi może „pomóc”?? Powie mi, że bycie prawiczkiem po 30 czy nawet 60 nawet nie jest niczym szczególnym i nie powinienem się przejmować?? Głupota,, która mnie wcale nie podbudowuje a sprawia, że czuje się gorzej bo boje się, że skończę tak samo. Będąc tu 5 lat temu myślałem, że w tym wieku będę w szczęśliwym związku i śmiał się z problemów jakie miałem. Będę w szczęśliwym związku i nie będę miał głupich myśli. Zapewniali mnie zresztą o tym inni… jak skończyłem :/

Carlosbueno wiadmo, że feromony to nie jest alfa i omega… że takie sytuację zdarzać się będą tylko po nich. Ale dzięki nim mogą zdarzać się częściej. Ja tak uważam. Mam powody by tak twierdzić, czytałem opinie osób, które zauważyły podobne sytuacje, badania pokazują, że coś w tym jest.
Nie znam twojej historii do końca, nie wiem czemu nigdy nie miałeś nikogo, odpowiedź bo jesteś nieudacznikiem w każdej sferze życia mnie nie zadowala. Jednak dla Cudaka, jesteś wartościowym facetem… tylko co z tego masz :( Pewnie Ci powie(może i na PW pisze), żebyś mnie nie słuchał, że jesteś wartościowym facetem i na pewno kogoś poznasz a ja jestem taki czy siaki(bardzo typowe, 5 lat temu miałem taką sytuację. Ja też "walczyłem" o dobre imie kobiet prowadząc dyskusję z jakimś typem co potrafił - a przynajmniej tak twierdził - podrywać. Mówił rzeczy o których raczej słuchać się nie chce bo przeczą naszym "wbitym do głowy" przekonanią, które między innymi PUA obala, to napisała do mnie jakaś panna, że jestem super, wartościowy i na pewno kogoś poznam a tamten to dupek... 5 lat i bez zmian) Myślę, że jesteś na tyle dorosły, żeby jakieś wnioski wyciągać.

Cudak a jeszcze kilka postów temu pisałaś, że jestem przystojny(chociaż mnie nie widziałaś) i miły… A teraz jaka zmiana :D
Jakbym miał sam się ocenić to uważam że jestem miłym człowiekiem, ale bycie miłym ma swoje granice, moje są takie, że jeżeli ktoś wobec mnie jest w porządku to ja wobec niego także. Wymagam szacunku dla swoich przekonań a tego szacunku tutaj nie otrzymuje. Jestem nerwowym człowiekiem i tego nie zaprzeczam, co pewnie jest widoczne na forach. Ale źle nikomu nie życzę. Co najbardziej przykre jest, że moja awantura rozpoczęła się o właściwie głupotę. Cała ta sprawa z feromonami. Na chłopski rozum… ja czytałem sporo opinii ekspertów, czytałem sporo opinii użytkowników, co więcej… sam stosuje i widzę pewne zmiany. Buduję sobie opinię, że to działa… to zostaje wyśmiany przez kogoś kto nie czytał nic na ten temat a co najważniejsze nie stosował i na podstawie niczego opinie wywnioskował. W sumie to dlaczego wyśmiany?? Bo co?? Bo próbuję coś zrobić?? Próbuję jakoś działać?? Jeżeli to ma pomóc to dlaczego nie??
Podobnie sprawa się ma z PUA. Ty sama napisałaś „Jeśli nie Wy, to kto ma podrywać” PUA ma podobne podejście. Skrytykowałaś Szablewskiego właściwie nie wiadomo dlaczego a powiedział dokładnie to samo. Pokazywał tylko wskazówki, jak pokonać strach przed podejściem i pokazał, że podejścia się udają. W końcu o to nam chyba chodzi, prawda?? Poderwał dziewczyne to stwierdziłaś, że jest tandetny. To mamy podchodzić i podrywać?? Czy nie mamy podchodzić i nie podrywac... bo jak podchodzimi i się uda(Szablewski) to będziemy tandetni??
Niby gdzieś tutaj podałaś jak to ujęłaś „Sprawdzoną radę” ale ja jej nie znalazłem. Możesz ją przypomnieć??
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 29 kwi 2012, 17:38
carlos, bakus, zróbcie ten test:
http://glennrowe.net/BaronCohen/Empathy ... tient.aspx
Mam pewną teorię.

przez bakus 29 kwi 2012, 18:12
Dawaj tą teorią :P Nie mam siły dziś robić żadnych testów.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 29 kwi 2012, 20:55
co do testu to nie chce mi się go rozwiązywać z moim kiepskim angielskim to mordęga ale znalazłem inny polski test eq i wyszło inteligencja emocjonalna b. niska 20 pkt na 100 możliwych. Szczerze mówiąc tego się spodziewałem ale wg mnie każdy depresant, fobik społeczny i neurotyk będzie miał takie wyniki.
http://testy.nf.pl/Test/29/Sprawdzian-p ... 3wodpDUOEA

przez ladywind 29 kwi 2012, 21:06
carlosbueno, mnie wyszło 19 na sto...porażka ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 29 kwi 2012, 21:15
wg mnie ten test jest do bani nie widzę w nim żeby w jakikolwiek sposób sprawdzał inteligencje nawet tą emocjonalną raczej stan psychiczny, podejście do życia niewiele różni się od testów na depresję czy neurotyczność.

przez bittersweet 29 kwi 2012, 21:18
carlosbueno,

dokładnie tak. Mi wyszło 41/100 a jestem pewna, ze to ze swoimi emocjami sobie nie radzę, nie z cudzymi.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Sorrow 29 kwi 2012, 21:28
Twój wynik: 40 punktów z 100 możliwych.
Twój poziom inteligencji emocjonalnej jest niski

Poziom inteligencji emocjonalnej - statystyczny rozkład wyników dla populacji

badzo niski
5%

niski
53%

średni
34%

wysoki
6%

bardzo wysoki
1%

przez zimny_gosc 29 kwi 2012, 22:10
Ahhh 15 punktów, znakomicie. Tak, jaką to wyrafinowaną wiedzą z dziedziny psychologii trzeba dysponować, żeby stwierdzić u kogoś Zespół Aspergera na podstawie tego czy lubi się zwierzęta.

przez depresyjny86 29 kwi 2012, 22:29
Tydzień mnie nie było,ktoś zaliczył?:)
Bakus ja jestem rok starszy od Ciebie,wiec mam gorzej,zolte zeby i smierdze,w dodatku jestem otyly i pryszczaty...i mam chory kręgosłup....a nawet w polowie nie marudze. W tej kwestii jak Ty..Pamietam Ciebie sprzed kilku lat,wtedy wydawales sie. Normalnym gosciem.

-- N kwi 29, 2012 10:33 pm --

Teraz zachowujesz się jak rozgoryczony czlowiek
:)

przez bakus 29 kwi 2012, 22:41
człowiek nerwica przepraszam Cie ale ty nabiłeś ponad 6 tysięcy postów a przynajmniej połowa jest o marudzeniu. Więc nie wojuj tym mieczem...
Akurat ty sprzed kilku lat wyglądałeś źle(foto) teraz widziałem w czarnej kurtce to przyznam, że szacunek bo fajnie to wyglada, ubierać się zacząłeś porządnie jak wnioskuje. A jak śmierdzisz to się umyj i użyj perfumu. Pryszcze też bym miał gdybym twarzy 10 razy dziennie nie przecierał spirytusem salicylowym bądź wódką. Co do zębów to użyj "białej perły" działa cuda, ale plastrów a nie pasy.

-- Pn kwi 30, 2012 12:19 am --

Chociaż włosy mógłbyś porozczochrać, bo przypominać możesz Ziobro, a to nie jest komplement :P

przez depresyjny86 30 kwi 2012, 00:44
Z tym marudzeniem chodzilo o to abyś olewał to?ze ktos pisze Ci jak ludzie 5 lat temu...niech sobie oni wierza w co chcą,prawda taka,ze jak sie ma mily charakter i okropnie sie wyglada to. Człowiek nie ma szansna poznanie kogos i chodzilo o to zebys nie ocenial innych na podstawie tego co pisza i prosze o to tez ta druga strone.Dla mnie nie ma ratunku?zawsze bede sam...nie nadaje sie do zycia wsrod ludzi...
:)

Sortuj wg