Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Werty 27 lis 2012, 15:08
zabiłeś mi nadzieję :mrgreen: .

:D
Jak między 15-18 rokiem życia byłem totalnym outsiderem nie zapoznawałem praktycznie żadnych dziewczyn. Podejmowałem pewne próby, ale nigdy nie wypalało z różnych przyczyn. Jakoś przy 18 roku życia wkręciłem się w grupkę znajomych (nawet nie wiem jakim cudem... :D )
Gdy trzymałem z grupką ludzi udawało mi się kogoś poznać lub były na to perspektywy. okazje, szanse. Kiedy z pewnych, słusznych, powodów skonfliktowałem się z większością z nich (to było 3 lata temu) i wróciłem do typowego dla mnie samotniczego trybu życia, po prostu nie miałem jak kogokolwiek poznać. Oczywiście, że zagadać na ulicy próbowałem - a to do wolontariuszek na kweście, a to do dziewczyny, którą kojarzyłem ze starej szkoły itd. i nic. Ale nie mówię nikomu, aby nie próbował, bo czemu nie? Próbować zawsze warto, a nawet trzeba.
Jak piszesz, każda droga jest dobra.

Dopiero od kilku miesięcy dzięki splotowi kilku pozytywnych zdarzeń zacząłem się na nowo uspołeczniać. Poszedłem gdzieś raz czy drugi czy tam trzeci i widzę różnicę. Różnicę w tym sensie, że znowu mam okazje, możliwości; jedne mgliste, a inne całkiem realne. Gdybym dalej siedział w domu i nie próbował z nikim nawiązywać kontaktów to nawet tych mglistych szans by nie było.

przez Arhol 27 lis 2012, 15:16
Werty, Moje życie towarzyskie...
W sumie zawsze było martwe,jedynie szkoła,teraz praca zabiła już wszelką kontaktowość...
Teraz problemem jest nawet to, "jak znaleźć znajomych",bo co mam wyjść na miasto i siedzieć jak ciul na kazaniu :bezradny: :mrgreen: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Werty 27 lis 2012, 15:27
Zacząłem czytać uważniej opisy na gadu ludzi których skądś tam znałem i trochę na bezczela się wkręciłem na jeden wypad, w innym przypadku pogodziłem się ze starym kumplem, jakiś czas temu miał do mnie sprawę inny stary znajomy i dzięki temu dało radę się trochę uspołecznić, byłem na jednym kursie to też poznałem paru ludzi. Gdy znalazłem się w szerszym gronie nasłuchiwałem i monitorowałem czy ktoś będzie zapowiadał "wypad"... Wszystko to na bezczela :D
Z czasem ktoś z własnej inicjatywy mnie zaprosił, bo już mnie kojarzono.

Samo nie przyszło, musiałem się rozpychać łokciami z początku, ale inaczej nie miałbym szansy nawiązać nawet tych pozornych (bo tak naprawdę są w ch pozorne) kontaktów jakie mam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 27 lis 2012, 15:54
Werty, Ja mam tak że nie lubie się wpierdzielać tam gdzie nie moje miejsce...taki charakter...
Cóż,pozostaje mi klasztor :lol: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Aranjani 27 lis 2012, 15:56
Werty napisał(a):
Nie znam żadnej pary, nikogo czyja znajomość zaczęła się na ulicy, przystanku po takim podrywie, ale nie wykluczam, że to się zdarza... osobiście nie spotkałem się z takim przypadkiem.

Zdarza się zdarza :D Mojego ex-męża tak poznałam... zagadał na ulicy;)

A swojego obecnego faceta, którego znałam kiedyś tylko na "cześć" zapytałam kiedyś czy skoczy ze mną na piwko jak go spotkałam na ulicy... i tak się zaczeło :mrgreen:
Aranjani

przez silence_sadness 27 lis 2012, 15:56
Werty, :great: :105:

-- 27 lis 2012, 14:58 --

Saiga, jaki klasztor.. :mrgreen:

Chłopie masz dopiero 19lat więc wiele przed Tobą.. Dzadem nie jesteś.. :mrgreen: mimo,że twierdzisz,ze tak się czujesz.. Gdybyś był bliżej to zarobiłbyś tego od dawna obiecanego kopa.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Aranjani 27 lis 2012, 15:58
Saiga napisał(a):Werty, Ja mam tak że nie lubie się wpierdzielać tam gdzie nie moje miejsce...taki charakter...
Cóż,pozostaje mi klasztor :lol: :mrgreen:

czasami trzeba się wpierdzielić ;)

ja mieszkam niedaleko pięknego klasztoru.... nawet kobiety nie maja tam wstępu, żeby pozwiedzać (jest tylko pare dni w roku gdy mogą wejść). Każdy zakonnik ma swój domek, ogródek i tak sobie żyją w pięknym miejscu ;)
Aranjani

przez Werty 27 lis 2012, 16:09
Werty, Ja mam tak że nie lubie się wpierdzielać tam gdzie nie moje miejsce...taki charakter...

Też nie, ale co poradzić. Samotność i głód kontaktów zaczęły mi tak doskwierać więc musiałem jakoś to zmienić :D

-- Wt lis 27, 2012 4:10 pm --

Zdarza się zdarza :D Mojego ex-męża tak poznałam... zagadał na ulicy;)

A swojego obecnego faceta, którego znałam kiedyś tylko na "cześć" zapytałam kiedyś czy skoczy ze mną na piwko jak go spotkałam na ulicy... i tak się zaczeło :mrgreen:

Czyli jednak komuś się udało :D

przez Aranjani 27 lis 2012, 16:12
Werty napisał(a):
Czyli jednak komuś się udało :D

życie pisze niesamowite scenariusze ;)
Aranjani

przez Arhol 27 lis 2012, 16:12
silence_sadness, Nie pierwsza,która chciała mnie zbutować... :mrgreen: Co ja wam takiego zrobiłem... :mrgreen: ?
Czasem ta perspektywa ile to jeszcze potrwa... : D.
Na nic za późno...tak mówią.
Aranjani, Gratuluje że tak się udało : ).
Zagadywanie obcych...nie moja "bajka",nie na dzień dzisiejszy,info o klasztorze też przydatne . :mrgreen:
Moderator

przez Aranjani 27 lis 2012, 16:15
Saiga, pierwsze jak samo słow "ex" wskazuje się nie udało ;) a teraz nie narzekam :D
Być może się to zmieni :smile: Klasztor nie daleko od Ciebie ;) a tak na prawdę z tym klasztorem to był żart :mrgreen:
Aranjani

przez silence_sadness 27 lis 2012, 16:17
Saiga, :mrgreen: :mrgreen: to kop na zachęte.. :P

Ale za daleko jestes.. :evil:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Arhol 27 lis 2012, 16:21
Aranjani, Czasem tak bywa...nie każdy związek się udaje.
Ważne że teraz jest ok.
Co do klasztoru..rozważam każdą opcję :mrgreen:
silence_sadness, Tylko odległość chroni ów ołowiany kufer... :mrgreen:
Na zachętę...taa z 1 zrobiło by się 2,3,4 itd... :mrgreen:
Moderator

przez inbvo 27 lis 2012, 16:24
No tak, ja za klasztor podziękuję jednak, pod jakąkolwiek postacią... ;)

generalnie jak się nie lubi imprez i ma niską samoocenę to jest trochę trudnej...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Sortuj wg