Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 19 lis 2012, 21:01
inbvo, Nie wiem jak carlos,ale u mnie to proste.
Czemu zamiast działać i próbować coś zrobić siedzę tu i pieprze głupoty?
Bo taki jest mój wybór,gdybym chciał,to ruszyłbym dupę i coś robił na tyle ile się da,rozwijał się - cokolwiek.
Ale bezczynnie siedzę przed pudłem.
Czyja to wina?
Nałogu,lenistwa?
Nie,moja własna.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez inbvo 19 lis 2012, 21:07
Saiga napisał(a):inbvo, Nie wiem jak carlos,ale u mnie to proste.
Czemu zamiast działać i próbować coś zrobić siedzę tu i pieprze głupoty?
Bo taki jest mój wybór,gdybym chciał,to ruszyłbym dupę i coś robił na tyle ile się da,rozwijał się - cokolwiek.
Ale bezczynnie siedzę przed pudłem.
Czyja to wina?
Nałogu,lenistwa?
Nie,moja własna.
chyba nie dlatego. dlatego że masz jakieś opory... lęki... może chcesz, ale się czegoś boisz... za lęki nie możesz się winić.
ale to moje zdanie.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Arhol 19 lis 2012, 21:17
inbvo, Strach,owszem,ma jakiś ale zapewne "mikro" udział w tym wszystkim

Przeważa jednak czysta głupota i lenistwo
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PanMedialny 19 lis 2012, 21:20
Wiecie co, spróbowałem, zagadałem do dziewczyny, spotkaliśmy się dwa razy w kawiarni po czym powiedziała że ma chłopaka. Za to mnie teraz rozwaliło, i wszystkie moje dolegliwości wróciły i co najlepsze dotychczasowe leki mogę sobie w -pę wsadzić, bo nie działają (pomógł temu mój lekarz, któremu chciałbym podziękować twierdząc żebym spróbował odstawić leki po kolei wszystkie)! Jest gorzej niż kiedy do niego pierwszy raz przyszedłem, i już więcej nie pójdę. Mam już nowego lekarza - a to się liczy jako związek?

A co do związków z kobietami, to jednak dam sobie spokój, i wole wieść spokojne samotne życie.
Ostatnio edytowano 19 lis 2012, 21:27 przez PanMedialny, łącznie edytowano 1 raz

przez inbvo 19 lis 2012, 21:23
PanMedialny, ale zagadanie Ci wyszło..

przez PanMedialny 19 lis 2012, 21:30
Nie wyszło, zobaczyłem na żywo, wiedziałem jak się nazywa i zagadałem przez Internet. Jestem do bani, i w dodatku zaraz chyba puszcze pawia, gdzie moja hydroksyzyna?

O hydroksyzyna - forma żeńska - może z nią zbuduję związek.

przez carlosbueno 19 lis 2012, 21:35
PanMedialny, to jej wina nie Twoja po co się z tobą umawiała robiła nadzieje jak jest z innym.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 19 lis 2012, 21:36
PanMedialny napisał(a):Nie wyszło, zobaczyłem na żywo, wiedziałem jak się nazywa i zagadałem przez Internet.
dobra metoda, może spróbuję...

przez PanMedialny 19 lis 2012, 21:48
inbvo napisał(a):dobra metoda, może spróbuję...

Jak widać nie za dobra, chyba ze lubisz skomplikowane związki. I kto w ogóle robi hydroksyzynę o smaku owocowym, który zmienia się w paskudny kwaśny smak?!

przez bakus 19 lis 2012, 21:54
Mi też tak kiedyś powiedziało kilka dziewczyn(że ma chłopaka) wiesz co zrobiłem?? Dosłownie i przysłowiowo "zmierzyłem" tą dziewczynę w taki sposób, że nie było szansy, żeby tego nie dostrzegła, bo miała dostrzec i dodałem "Nie dziwie się... cholerny z niego szczęściarz" i kontynuowałem rozmowę tak jakby mnie to w ogóle nie interesowało. I wiesz co?
okazywało się, że albo chłopaka w ogóle nie było, albo nagle okazywał się "nagle" być skurwielem, którego nienawidzi i dlatego nie przeszkadzało jej się ze mną całować. Zatem to nie ma znaczenia. Niestety też rozwaliłem jeden i prawie drugi związek, przez takie flirtowanie i SMS-y. Ale wtedy byłem u szczytu formy bo byłem na lekach :P Szkoda, że do seksu nie doszło. Ale tak w sumie to zrobiłem sobie rachunek sumienia. Mam swój zeszyt i zapisuje tam swoje "małe sukcesy" z kobietami. Wypisałem wszystkie kontakty, jakie miałem dotychczas i w sumie samemu się dziwie bo wygląda to nieźle. Fakt, seksu nie miałem, okazję miałem jedną żeby to zrobić. Odmówiłem... bo nie miałem zabezpieczenia i w sumie pomyślałem, że jeden raz mnie nie zbawi, ale żałuję tej decyzji. Każda poprzednia moja "przygoda" nie zakończyła się seksem bo albo nie było gdzie, albo "nie było bezpiecznie" bo ktoś za ścianą.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez PanMedialny 19 lis 2012, 22:07
Dobra dobra, tej przeszkadzało nawet się przytulić, więc za przeproszenie -no z tego będzie. Też jej tak kiedyś powiedziałem jak ty..

przez Arhol 19 lis 2012, 22:14
secretladykkk, Ja nie jestem,i nie będę.
Zresztą,nawet nigdy u specjalisty nie byłem
Moderator

przez carlosbueno 19 lis 2012, 22:17
ja nie biorę żadnych w tej chwili, akurat na zmniejszenie poczucie winy to leki działały trochę, ale jeśli chodzi o motywacje do życia, zmian to żadnej mi nie dawały. już nie mówiąc o zmianie myślenia( na to żadne leki nie działają)
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 19 lis 2012, 22:20
Ja brałem kiedyś Venelacetine ale mi wypadały włosy, dlatego przestałem. Jednak brałem je tak jak zalecił lekarz bo 2 dziennie, raz rano, raz na noc. Ale zauważyłem, że wystarczyła mi jedna na noc i mogłem skakać z radości przez 4 dni. Leki to tylko zastępstwo bo po ich odstawieniu nic się nie zmienia. Może wrócę do leków ale na razie mam inne zmartwienia.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Sortuj wg