Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez siostrawiatru 13 lis 2012, 18:09
Pewnie że lepiej jest być uczciwym, ale dla niego to ujma na honorze że baba go uczyła co i jak. A w końcu tak było przecież.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez inbvo 13 lis 2012, 18:31
siostrawiatru napisał(a):Pewnie że lepiej jest być uczciwym, ale dla niego to ujma na honorze że baba go uczyła co i jak. A w końcu tak było przecież.
ehh. nie chciałem tego pisać, ale...
może on właśnie dlatego unika seksu?

i dla mnie niestety to nie jest wybujałe ego tylko kompleksy, które ma większość w tym wątku, w tym ja.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez siostrawiatru 13 lis 2012, 18:52
inbvo, rozwiń, proszę bo mnie zaciekawiłeś.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 13 lis 2012, 19:13
heavy30, ostatnio rozebrałam się i zaczęłam krzątać się po mieszkaniu nago. Wiesz co powiedział między jednym a drugim kęsem kanapki? Ciebie to już całkowicie popierdoliło. Więc się ubrałam a potem upiłam.

I to go mialo zachecic? :shock: Kobiety czesto narzekaja, ze faceci nie rozumieja jednej rzeczy. Jezeli zle sie dzieje w zwiazku to i w lozku nie bedzie dobrze dlatego taki nacisk klada na zwykle codzienne dogadywanie sie z partnerem. Nie wiem wiec dlaczego nie rozumieja ze to dziala tez w druga strone. Jezeli Twoj maz Cie widzi wiecznie nawalona to nawet gdybys wygladala jak Angelina Jolie ( a wlasnie mialas fote wrzucic) to nie ma ochoty na seks. Bo s4eks to cos wiecej niz spuszczenie z krzyza jak sie prawiczkom wydaje, to tez bliskosc i pozadanie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 13 lis 2012, 19:16
Candy14 napisał(a):Bo s4eks to cos wiecej niz spuszczenie z krzyza jak sie prawiczkom wydaje, to tez bliskosc i pozadanie
1.może nie generalizuj; może nie wszystkim prawiczkom.
2.no i musisz chyba przyznać że "spuszczenie z krzyża" też...

przez bakus 13 lis 2012, 19:19
siostrawiatru po pierwsze przestań robić z ludzi kretynów i mydlić oczy, że
siostrawiatru napisał(a):A co do prawiczków to na każdego przyjdzie pora
. Nie wiem jak człowiek myślący może takie farmazony pisać.

Co do twojego problemu to nie mam pojęcia jak wygląda twoja sytuacja w związku, jaki charakter ma twój facet. Przeczytałem trochę twoich postów(z ciekawości)
Natomiast brak ochoty na seks ze strony twojego faceta może mieć kilka przyczyn.
Jedną z nich jak inbvo zauważył jest jego kompleks późnego rozprawiczenia się(przestroga dla debili co piszą, że wiek nie ma znaczenia) co spowodowało takie efekty. Jego późne rozpoczęcie życia seksualnego na tle innych, na tle tego, że sama nie byłaś dziewicą(tak wywnioskowałem), może dodatkowo kumulować jego kompleksów. Myśl sobie co chcesz, ale faceci najczęściej tak mają. To narusza ego, narusza pewność siebie, poczucie bycia męskim. No i tu on ma problem.
Druga sprawa jest taka, że to może być także twoja wina i nawet przede wszystkim twoja. Bo niektóre zachowania są całkowicie pozbawione seksualności. Te chodzenie nago po domu było dla mnie kompletną głupotą a to, że ty się potem upiłaś to sory… ale jak myślisz, czy to było atrakcyjne dla niego? Kochać się powinniście dla przyjemnosci a nie przymusu. Takie żebranie o seks jakie ty zaprezentowałaś to jest całkowicie pozbawione atrakcyjności. Nie wiem jak ty się zachowujesz w obecności twojego faceta, ale on na pewno zdaje sobie sprawę, że masz pewne problemy ze sobą, że pijesz. On tym samym może mieć poczucie winy, że Cię nie uszczęśliwia i nie chce się z tobą kochać. Może mieć też po prostu dość twojego wiecznego użalania się, picia, nieporadności to bardzo mało atrakcyjne i zniechęcające. Jak ktoś ma problemy i okazuje to na każdym kroku to nie dziw się, że facet nie ma na Ciebie ochoty.

Podkreślam, że nie mam pojęcia jak wygląda twoja sytuacja więc to tylko takie hipotezy z rękawa. Jak masz zamiar mi odpisać i wykażesz chęć rozmowy to jednak chcę Cię uprzedzić, że nie będę Cię głaskać po głowie i użalać się razem z tobą jaka ty biedna, tylko pisał szczerze i czasem do bólu ale przynajmniej nie będę mydlić Ci oczu.

P.S Wybacz, że napiszę co to napiszę ale weź sobie to do serca, bo nie mam złych intencji. Przypominasz mi moją matkę. Słaba psychicznie, nieszczęśliwa w środku, problemy z facetem i seksem, desperacka próba żebrania o szczęście. Dopóki nie staniesz na nogi, ale tak na prawdę i porządnie... do tego stopnia, że będziesz w s tanie sobie poradzić bez faceta, to nie decyduj się na dzieci.
Ostatnio edytowano 13 lis 2012, 19:27 przez bakus, łącznie edytowano 4 razy
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 13 lis 2012, 19:21
inbvo, napisalam to na podstawie tego tematu..nie wiem jak jest u wszystkich prawiczkow ale tu wiekszosc jest sklonna nawet z burdelu skorzystac byle to miec za soba wiec bliskosci raczej nie szuka :bezradny:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez bakus 13 lis 2012, 19:22
Candy14 napisał(a):inbvo, napisalam to na podstawie tego tematu..nie wiem jak jest u wszystkich prawiczkow ale tu wiekszosc jest sklonna nawet z burdelu skorzystac byle to miec za soba wiec bliskosci raczej nie szuka :bezradny:

To akurat zupełnie nie ma związku z tym co napisałaś wyżej...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez siostrawiatru 13 lis 2012, 19:27
bakus, dzięki. Naprawdę otworzyłeś mi oczy. NIE ZNASZ sytuacji więc po co piszesz takie rzeczy?

przez bakus 13 lis 2012, 19:27
siostrawiatru napisał(a):bakus, dzięki. Naprawdę otworzyłeś mi oczy. NIE ZNASZ sytuacji więc po co piszesz takie rzeczy?

Bo piszesz na forum i wołasz o pomoc. A jak chcesz pogłaskania po głowie to idź do przyjaciółki albo do psychologa (bo do tego oni się tylko nadają), wypłacz się w poduszke. A jak chcesz pomocy to mniej odwagę przyjąć też krytykę w swoją stronę.

przez Candy14 13 lis 2012, 19:30
siostrawiatru, znamy jedynie taka sytuacje jaka nam przedstawiasz. Tyle, ze Ty widzisz sie w roli ofiary a my mozemy widziec to inaczej na podstawie tych informacji ktore nam serwujesz.

przez siostrawiatru 13 lis 2012, 19:31
Tak ale na forum nie napisałam w żadnym poście całej historii mojego życia więc błagam! Nie oceniaj mnie pochopnie bo i tak czuję się podle.

przez inbvo 13 lis 2012, 19:34
Candy14 napisał(a):inbvo, napisalam to na podstawie tego tematu..nie wiem jak jest u wszystkich prawiczkow ale tu wiekszosc jest sklonna nawet z burdelu skorzystac byle to miec za soba wiec bliskosci raczej nie szuka :bezradny:
hm... wg. mnie każdy z tego wątku może uzbierać tyle kasy żeby iść do burdelu. tylko ciekawe czemu nie poszli. może nie o to chodzi...może chodzi o ogólny brak powodzenia/ trudności w relacjach. nie wiem zresztą czy ten wątek jest potrzebny, czy wszyscy tutaj 'zgromadzeni' nie powinni się przenieść do "Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny".

może szukają bliskości, ale ponieważ myślą że tego mieć nie mogą, to chcą chociaż namiastki. wiem co mówię...

przez siostrawiatru 13 lis 2012, 19:54
bakus napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):bakus, dzięki. Naprawdę otworzyłeś mi oczy. NIE ZNASZ sytuacji więc po co piszesz takie rzeczy?

Bo piszesz na forum i wołasz o pomoc. A jak chcesz pogłaskania po głowie to idź do przyjaciółki albo do psychologa (bo do tego oni się tylko nadają), wypłacz się w poduszke. A jak chcesz pomocy to mniej odwagę przyjąć też krytykę w swoją stronę.

Po pierwsze nie wołam o pomoc bo niby jak ktoś mógłby mi pomóc? Podniesiesz jakoś moją samoocenę? Wyciągniesz mnie z wiecznego poczucia winy i odciągniesz od myśli samobójczych? Nie. Więc jeśli nie podobają Ci się moje posty to po prostu je olej. Nie piłam w żadnym poście do Ciebie więc czemu na mnie naskakujesz? Krytykę jednak przyjmuję a w poduszkę płaczę codziennie więc nic nowego nie wymyśliłeś.

Sortuj wg