Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 04 lis 2012, 00:57
Candy14 napisał(a):
, ale jak Tobie pomogło to chyba muszę to zaliczyć na plus

A pomoglo? ja nie widze zmian..bakus nadal jest napastliwy i zgorzknialy
całował się z jakąś dziewczyną. więc tak.

może nie całkiem, ale ja uznaję że pomogło.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez *Wiola* 04 lis 2012, 00:57
bakus, Ale to wiem tylko ja, czy pisałam czy nie. Ktoś kto przeczyta uzna ,że wiesz co piszesz i nie będzie mu się chciało weryfikować 10000000 stron żeby to sprawdzić.

Candy14, Podpadasz :lol:

-- 04 lis 2012, 00:59 --

inbvo, Poderwać laskę a nawet przelecieć to niekoniecznie sukces., powiem ,że mu się udało jak utrzyma związek ;)
Moderator

przez inbvo 04 lis 2012, 01:01
*Wiola* napisał(a):inbvo, Poderwać laskę a nawet przelecieć to niekoniecznie sukces.
NIE ZGADZAM SIĘ!

, powiem ,że mu się udało jak utrzyma związek ;)
to prawda, ale lepiej przelecieć lub poderwać i nie utrzymać związku niż nie poderwać, nie przelecieć i nie utrzymać związku.;) pokręciłem ale wiesz o co chodzi...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 04 lis 2012, 01:02
Candy14 napisał(a): A pomoglo? ja nie widze zmian..bakus nadal jest napastliwy i zgorzknialy

No ale nie to miało być "efektem" terapii :P Chciałem więcej pozytywnego myślenia, większej pewności siebie, otwartości na ludzi i wyzbycie się strachu przed ludźmi i imprezami masowymi. Otrzymałem to(bym oszukiwał sam siebie gdybym powiedział, że nic mi to nie dało) teraz tylko to rozwijać i iść do przodu :)

*Wiola* więc nie wiem co chciałaś mi pokazać, tak to wyglądało. Wiesz jednak, że wpadłem w histerię po naszej rozmowie. Natomiast proponuję zamknać ten rozdział, bo w sumie ja o tym zapomniałem a ty odebrałaś moją wypowiedź jako atak(jeszcze w myśli o tamtej sprawie) a nie miałem tego zupełnie na myśli. Możę faktynnie niefortunnie to wygląda jak się czyta jednak złych intencji nie miałem.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 04 lis 2012, 01:02
bakus to kolejna ofiara ataku tych wstrętnych forumowiczów, jeszcze chwila i dowiemy się że to my( forumowicze) odpowiadamy za całe zło tego świata. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 04 lis 2012, 01:06
Candy14 napisał(a): A pomoglo? ja nie widze zmian..bakus nadal jest napastliwy i zgorzknialy

No ale nie to miało być "efektem" terapii :P Chciałem więcej pozytywnego myślenia, większej pewności siebie, otwartości na ludzi i wyzbycie się strachu przed ludźmi i imprezami masowymi. Otrzymałem to(bym oszukiwał sam siebie gdybym powiedział, że nic mi to nie dało) teraz tylko to rozwijać i iść do przodu :)

*Wiola* więc nie wiem co chciałaś mi pokazać, tak to wyglądało. Wiesz jednak, że wpadłem w histerię po naszej rozmowie. Natomiast proponuję zamknać ten rozdział, bo w sumie ja o tym zapomniałem a ty odebrałaś moją wypowiedź jako atak(jeszcze w myśli o tamtej sprawie) a nie miałem tego zupełnie na myśli. Możę faktynnie niefortunnie to wygląda jak się czyta jednak złych intencji nie miałem.

*Wiola* napisał(a):powiem ,że mu się udało jak utrzyma związek ;)

No to teraz się dowiemy, że mi nie pomogło bo nie jestem w stały związku :D Pomijając, fakt, że nie o to tam chodziło, tylko o zlikwidowaniu lęku przed ludźmi i imprezami masowymi, na zwiększeniu pewności siebie i pozytywnego myślenia. No i mimo, że widzę poprawę w tych kwestiach nie można uznać, że hipnoterapia mi pomogła bo nie jestem w stały związku :)

Powietrzny Kowal napisał(a):
inbvo napisał(a):całował się z jakąś dziewczyną. więc tak.

A jak to był DRAGQUEEN, a nie dziewczyna! W końcu do przystani nie dopłynął! :shock: :shock: :shock: :hide:

... dla zaspokojenia twojej ciekawości to uwierz mi "sprawdziłem" i nie był to DRAGQUEEN....
Ostatnio edytowano 04 lis 2012, 01:09 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez *Wiola* 04 lis 2012, 01:08
bakus, Okii , ja Cię też nie atakuję, ale mnie to ruszyło :P Bo akurat nigdy nie radziłam nikomu siedzieć na dupie i czekać na cud. A chciałam Ci pokazać,że łatwo dajesz się zbić z tropu i wybić Ci z głowy coś w co sam wierzysz. Rozumiesz?

-- 04 lis 2012, 01:10 --

bakus, Ok, pomogła Ci na to co założyłeś, teraz zmień jeszcze swoje podejście do ludzi i będzie całkiem oki ;)
Moderator

przez carlosbueno 04 lis 2012, 01:12
*Wiola* więc nie wiem co chciałaś mi pokazać, tak to wyglądało. Wiesz jednak, że wpadłem w histerię po naszej rozmowie.
nie wiedziałem że Wiola jest dla Ciebie aż tak wielkim autorytetem że jej zdanie np na temat hipnoterapii tyle znaczy dla Ciebie że gotów byłbyś prawie z niej zrezygnować. ;)

przez *Wiola* 04 lis 2012, 01:13
bakus napisał(a):
... dla zaspokojenia twojej ciekawości to uwierz mi "sprawdziłem" i nie był to DRAGQUEEN....

Oj, współczesna medycyna czyni cuda, więc nie możesz dać głowy :mrgreen:
Moderator

przez inbvo 04 lis 2012, 01:14
Powietrzny Kowal napisał(a):Bakus!!! A może Ty po prostu masz genetycznie inną opcję z tyłu głowy! I to by wyjaśniało problemy z dziewczynami wszystkie!
Rada! Umów się na pivo z kolegą odmiennej orientacji i jak nie skończy się tylko na pivie to jesteś w ogródku! :smile:
nie wiem czy zauważyłeś, ale Twoje poczucie humoru do bakusia nie trafia;);)

przez carlosbueno 04 lis 2012, 01:17
*Wiola* napisał(a):
bakus napisał(a):

Oj, współczesna medycyna czyni cuda, więc nie możesz dać głowy :mrgreen:

jak żem widział kiedyś uczestniczki konkursu miss transseksualistów to prawie bym się zakochał w tych pięknych tajkach( a może tajach) takie cudne były. :mrgreen:

przez *Wiola* 04 lis 2012, 01:17
inbvo, Ale to jest kolejna opcja do przepracowania. Zwiększyć poczucie humoru i dystansu do samego siebie ;)

-- 04 lis 2012, 01:18 --

carlosbueno, :mrgreen:
Moderator

przez Candy14 04 lis 2012, 01:19

powaznie? :D to super... :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez halenore 04 lis 2012, 01:21
Słowa-klucze: terapia, rozwój, medycyna niekonwencjonalna :pirate:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg