Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tahela 21 paź 2012, 23:44
PanMedialny,
dobrze przynajmniej ,ze są leki
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez depresyjny86 22 paź 2012, 08:47
Inbvo przeczytałem Powtarzaj sobie" Kotlety mnie pragną..." :D
:)

przez Autodestrukcja 22 paź 2012, 11:58
potraktujcie prosze te moje linki o autosugestii z przymrozeniem oka ;p to po prostu zabawne

trzeba być realistą

co to znaczy ten cały realizm? Istnieje objawiona PRAWDA pt jest chujowo? jesty chujowo to ocena a nie czysty stan rzeczy. do stanu rzeczy trzeba jakos konstruktywnie podejsc.
ja tu widzę pesymizm, ktory wedle tej logiki ze nie mozna sie oszukiwac jest tak samo bezsensu jak optymizm. nie chodzi tu o jakieś głupie nlp, ale podejście do życia z wiekszym dystansem i humorem, tego sie trzeba nauczyc, a humor ani nie zaprzecza temu realizmowi a jest chyba jedyną pomocą w świecie ktory jest absurdalny i konczy się śmiercią, zwlaszcza kiedy dostalo sie od losu ulomnosci...

wiem ze latwo mowic, choc mi wcale nie tak latwo, ale narzekanie to troche uzasadniona reakcja na niesprawiedliwosc i bol, ale troche tez przyzwyzcajenie. bardzo zlosliwe i utrudniające zycie ( zwlaszcza w spoleczenstwie..) . juz wiecej sie nie mądrzę. pozdro!
Autodestrukcja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 22 paź 2012, 13:04
cudak napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Rząd Ci da kobietę , o wyglądzie goryla , najładniejsze sobie zostawi .

I to żle ? Podobno interesujesz się zoologią i lubisz zwierzaki :mrgreen:

Nie wiem co napisać :bezradny:

Co do bykowego , ja bym płacić i Jarosław Kaczyński i Kuba Wojewódzki .

przez inbvo 23 paź 2012, 19:33
Wątek zamarł, zresztą co się dziwić, prawie każdy tu albo już prawiczkiem nie jest, albo nim tak do końca nie był, albo za chwilę nim nie będzie (oprócz mnie).

Ale ja myślę że w tym wszystkim to nie o 'nieśmiałość' chodzi. przynajmniej u mnie. można by powiedzieć że chodzi o brak umiejętności nawiązywania kontaktów, ale z tym sobie jakoś radzę.. więc o co? może o brak kontaktu z kobietami.i co za tym idzie trudności w relacji z płcią przeciwną.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Pieprz 23 paź 2012, 19:34
albo za chwilę nim nie będzie (oprócz mnie).

musisz się czuć taki wyjątkowy :105:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez carlosbueno 23 paź 2012, 19:53
inbvo aż tak się nie martw są ludzie sporo starsi od Ciebie z tym problemem. Wiem że to żadne pocieszenie no ale jak będziesz działał w kierunku nie bycia tym prawiczkiem to może będą z Ciebie ludzie jeszcze. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 23 paź 2012, 20:58
Mushroom, chcesz sobie żartować z tego? z problemu przez który chciałem sobie życie odebrać...? No ale żeby nie było że nie mam poczucia humoru, to powiem: tak, czuję się wyjątkowy! ;) Ch*lernie wyjątkowy! ;) nawet sobie nie wyobrażasz jak, skoro wyróżniam się nawet z pośród małolatów..;)
ale za wyjątkowość płacę zbyt wysoką cenę i rezygnuję, jeśli pozwolisz ;);)

carlosbueno napisał(a):inbvo aż tak się nie martw są ludzie sporo starsi od Ciebie z tym problemem. Wiem że to żadne pocieszenie no ale
no żadne pocieszenie to nie jest. ale nie piszę tego żeby być pocieszonym. Stwierdzam pewien fakt i liczę na dyskusję.

jak będziesz działał w kierunku nie bycia tym prawiczkiem to może będą z Ciebie ludzie jeszcze. ;)
no próbowałem działać i nie wyszło. ale nie mogę powiedzieć że nie próbowałem... przynajmniej.
na razie nie wiem co dalej, stwierdziłem fakty jak powyżej. myślę że mi brakuje 'techniki' i odpowiednich okoliczności. Co o tym sądzicie?

przez carlosbueno 23 paź 2012, 21:14
myślę że mi brakuje 'techniki' i odpowiednich okoliczności. Co o tym sądzicie?
co do techniki to większość osób nie ma żadnej techniki pełen spontan ale jak ktoś naturalnie nie potrafi to zawsze może się nauczyć są jakieś kursy uwodzenia Bakus coś o tym wie. A co do okoliczności to trzeba se je stwarzać siedząc w domu na pewno szansę są nikłe.

przez inbvo 23 paź 2012, 21:18
carlosbueno, co do 'kursów' to zaczynam się przekonywać co do tego... żeby być co do nich na NIE. Naturalnie może it bym potrafił, jakbym miał okazję to by mi lepiej szło. ale nie mam.

po prostu nie mam pojęcia o tym. na jednego dziewczyny lecą, bo wie jak to zrobić żeby tak było. na mnie nie.

przez carlosbueno 23 paź 2012, 21:39
po prostu nie mam pojęcia o tym. na jednego dziewczyny lecą, bo wie jak to zrobić żeby tak było. na mnie nie.
czasami wystarczy się znaleźć w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i umieć to wykorzystać ja tego nawet nie potrafiłem bo parę razy miałem okazję ale przez brak zdecydowania, nieśmiałość czy głupotę tego nie wykorzystałem. Póki nie będę miał pracy raczej nie widzę szans na poznanie kogoś nie dość ze samo to mnie dobija, drugie to kto zainteresowałby się bezrobotnym po 30-ce.

przez wiejskifilozof 24 paź 2012, 11:26
Mushroom napisał(a):
albo za chwilę nim nie będzie (oprócz mnie).

musisz się czuć taki wyjątkowy :105:

Ja też tu , jestem :evil: i jestem prawiczkiem, w 100 % .

przez Jakub_Mikus 24 paź 2012, 15:32
bakus napisał(a):Jakub_Mikus mam pytanie. Jako hipnoterapeuta masz różne doświadczenia z pacjentami. Ile sesji zazwyczaj jest potrzebnych do osiągnięcia zamierzonych rezultatów??

Najszybciej nieśmiałość udało mi sie z klientem usunąć to było 40 minut. Ale to szczególny wyjątek bo praca zazwyczaj nie idzie tak szybko. Standardowo mówie że to zajmie 4-6 sesji w szczególności jeżeli pracuje na skype z kimś na żywo to zajmuje mniej czasu.

Guzik napisał(a):PoznacSiebie buhaha! No nie jest zajebiście, nie jest.

Ciekawa jestem tej hipnozy dla osób z depresją, osobiście bym chyba umarła z lęku, bo jak tak siedzę i się skupiam na sobie to pojawia się otchłań a otchłań to paraliżujący lęk.

Jeżeli z taką łatwością masz dostęp do uczucia to powinno się szybko z tobą pracować.

PoznacSiebie napisał(a):ja próbowałem autohipnoze metodą rhodesa i chu*a dała tak więc nie polecam. Wg mnie to jest dla tych którzy są we wczesnym stadium poznawania siebie i swojej choroby i myślą że wmawianie sobie i swojej podświadomości że jest zajebiście da wymierne rezultaty (a nie da bo wcale nie jest zajebiście)

Nagrania tego typu zadziałają może na kilka % ludzi, Ja osobiście też odradzam korzystanie z nich bo niewiele są warte a tylko mogą zniechęcić do skorzystania z hipnoterapeuty.

bakus napisał(a):Każdy człowiek inaczej jest podatny na hipnozę. Najłatwiej zahipnotyzować wrażliwych artystów(szczęściarz ze mnie... :P).

Nie ma czegoś takiego jak podatność na hipnozę, nikt ciebie nie hipnotyzował ty zrobiłeś to sam :)

shinobi napisał(a):
Najłatwiej zahipnotyzować wrażliwych artystów

To ni chuchu nie uda się mnie zahipnotyzować,:

Każdy jeżeli chce może wejść w hipnoze trzeba tylko okazać komuś jak ma to zrobić.

inbvo napisał(a):no właśnie tu jest cały problem 'finansowy' - każda terapia musi trwać, nawet wspomagana hipnozą.

Chcesz mieć psychoterapie to idz na nią, chcesz mieć hipnoterapie to też możesz wybrać, ale nie korzystaj z psychoterapii wspomaganej hipnozą bo z tego nic nie wyjdzie, a jeszcze na koniec usłyszy się że hipnoza nie działa.
Moja strona: Hipnoza i Hipnoterapia

przez inbvo 24 paź 2012, 17:37
dzisiaj widziałem na uczelni jak jeden kumpel podrywał dziewczynę. przy wszystkich ją zaczepiał. Dlaczego ja jak nie umiem.?? nie wiem co powiedzieć i nie mam tak odwagi? :(

Sortuj wg