Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez refren 08 gru 2011, 02:25
Litości, dlaczego niektórzy piszą, że to problem czy wada? To lepszy jest facet, który miał dziesiątki kobiet? Dlaczego sporo mężczyzn myśli, że marzeniem kobiety jest być następną na długiej liście zaliczonych?

-- 08 gru 2011, 02:37 --

Mi by to nie przeszkadzało, jak by gość był fajny. Może nie jest to marzenie, ale przynajmniej wszystko byłoby dla niego świeże i niepowtarzalne. I dobrze by rokował, jeśli chodzi o wierność.
refren

przez sebastian86 08 gru 2011, 14:37
dziewczynka24, oto jestem :P
We Are The Champions 2016(L)

przez Kiya 08 gru 2011, 14:52
sebastian86 napisał(a):dziewczynka24, oto jestem :P

:mrgreen:
Tylko ja się obawiam, że u dziewczynki24 to może przerodzić się w kolekcjonerstwo ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 08 gru 2011, 14:59
Tylko że u faceta w przeciwieństwie do kobiet nie da się tego zweryfikować.
Największy Forumowy Maruda

przez ekspert_abcZdrowie 08 gru 2011, 15:14
carlosbueno zwrócił uwagę na ważną kwestię. Mężczyzna nie ma wypisane na czole "Jestem prawiczkiem" i nie da się tego sprawdzić, czy wcześniej współżył z jakąś kobietą, czy nie. Dlatego jeżeli mężczyzna nie czuje potrzeby mówienia o tym, że jest niedoświadczony w łóżku, nie musi wcale o tym rozprawiać. Może o tym wspomnieć partnerce dopiero wówczas, kiedy będzie czuł taką potrzebę - nawet po stosunku z nią. Kobieta może być bardzo mile zaskoczona. Nie chodzi o to, by udawać przed partnerką "macho" z dynamitem w spodniach, a w środku trząść się jak osika przed pierwszym razem. Jeżeli jednak facet ma obawy, jak zareaguje partnerka na fakt, że jest prawiczkiem, nie musi przecież o tym mówić. Myślę, że "rozliczanie się" z wcześniejszych partnerów seksualnych nie przyczyni się do rozwoju związku. Lepiej skoncentrować się na sobie i dbać o własne życie intymne niż oglądać się wstecz. A tak jak pisałam wcześniej, każdy partner i tak jest inny. Co z tego, że ma się za sobą bogate doświadczenia w alkowie, kiedy nowego partnera trzeba uczyć się od początku. W łóżku nie ma miejsca na schematy i algorytmy. To, co fajnie wychodziło między A + B, może się nie sprawdzić w konfiguracji A + Z.
Psycholog

przez carlosbueno 08 gru 2011, 16:00
ekspert_abcZdrowie napisał(a):carlosbueno zwrócił uwagę na ważną kwestię. Mężczyzna nie ma wypisane na czole "Jestem prawiczkiem" i nie da się tego sprawdzić, czy wcześniej współżył z jakąś kobietą, czy nie. Dlatego jeżeli mężczyzna nie czuje potrzeby mówienia o tym, że jest niedoświadczony w łóżku, nie musi wcale o tym rozprawiać. Może o tym wspomnieć partnerce dopiero wówczas, kiedy będzie czuł taką potrzebę - nawet po stosunku z nią. Kobieta może być bardzo mile zaskoczona. Nie chodzi o to, by udawać przed partnerką "macho" z dynamitem w spodniach, a w środku trząść się jak osika przed pierwszym razem. Jeżeli jednak facet ma obawy, jak zareaguje partnerka na fakt, że jest prawiczkiem, nie musi przecież o tym mówić. Myślę, że "rozliczanie się" z wcześniejszych partnerów seksualnych nie przyczyni się do rozwoju związku. Lepiej skoncentrować się na sobie i dbać o własne życie intymne niż oglądać się wstecz. A tak jak pisałam wcześniej, każdy partner i tak jest inny. Co z tego, że ma się za sobą bogate doświadczenia w alkowie, kiedy nowego partnera trzeba uczyć się od początku. W łóżku nie ma miejsca na schematy i algorytmy. To, co fajnie wychodziło między A + B, może się nie sprawdzić w konfiguracji A + Z.

Nie zupełni o to mi chodziło, pewnie każda choć trochę doświadczona kobieta pozna w czasie lub po stosunku że ten ktoś jest prawiczkiem nawet jeśli jej nie powie. Chodziło mi o to że kobieta nie może udawać dziewicy ( chyba że jest po operacji przywracania błony dziewiczej) a facet tak. Znałem kolesia który mówił niektórym kobietą że to jego pierwszy raz a naprawdę miał już mnóstwo bo jak się okazuje część dziewczyn lubi niewinnych i niedoświadczonych. Nieporadność seksualną można udawać albo powiedzieć że ma się wrodzony talent ale w w odwrotnym przypadku to raczej niemożliwe,ukrywający się prawiczek zostanie rozpoznany.

przez ekspert_abcZdrowie 08 gru 2011, 16:18
carlosbueno, wiem, o co Ci chodziło, dlatego napisałam:
Nie chodzi o to, by udawać przed partnerką "macho" z dynamitem w spodniach, a w środku trząść się jak osika przed pierwszym razem.
Zgadzam się też z Tobą, że każde kłamstwo ma krótkie nogi i nawet, gdy facet będzie utrzymywał, że to jego pierwszy raz, doświadczona i "sprawna w temacie" kobieta wyczuje, że facet się dopiero zaznajamia, "z czym to się je".

Co do udawania dziewictwa przed mężczyznami, to też sprawę kobietom ułatwia hymenoplastyka i możliwość zafundowania sobie operacji rekonstrukcji błony dziewiczej - notabene bardzo popularnej wśród kobiet arabskich, gdyż islam hołduje idei dziewictwa, a kobieta "nieczysta" jest skreślona w oczach mężczyzn.

Podsyłam link: http://portal.abczdrowie.pl/odtworzenie ... dziewiczej
Psycholog

przez carlosbueno 08 gru 2011, 16:32
Co do społeczności muzułmańskich to brak dziewictwa u kobiet jest powodem unieważnienia tamtejszych ślubów. Strzeżenie dziewictwa dziewczyny to główne zadanie jej rodziny( rodziców i rodzeństwa) którzy w obawie przed splamieniem honoru wolą czasem zabić córkę, siostrę niż dopuścić do jakiś kontaktów intymnych czy quaziintymnych w szczególności jeśli to jakiś o zgrozo nie muzułmański adorator. Na szczęście nie żyjemy w kraju muzułmańskim choć z drugiej strony te rozerotyzowane media i współczesność też nie są najlepsze bo nie długo to 10 latki zaczną z sobą seks uprawiać.

przez Best 08 gru 2011, 17:30

Jak sądzisz czy przekonanie, że masz Szansę jest dobrym przekonaniem i daje perspektywę rozwoju sprawy?

Czy może przekonanie, że nie masz szansy jest dobrym przekonaniem, że zostaje tylko "ręka"?

Myślę, że to pierwsze jest dużo lepszym i zdrowszym przekonaniem, niż to drugie przede wszystkim daje Ci szansę zrobienia coś z tym, że tak jest(z tą sprawą), to drugie już nie bardzo Ci daje szansę ;)

Temat trochę z dupy, bo najskuteczniejszą drogą by się przekonać czy masz szansę po prostu DZIAŁAĆ! Czyli przekonać się jak jest na prawdę ;)

Niektórzy tutaj Ci podali przykłady z własnego życia, przefiltruj wszystkie te przydatne i wykorzystaj by zmienić myślenie w głowie i działać ;)
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

przez Kiya 08 gru 2011, 23:09
carlosbueno, większość facetów jest tak beznadziejnych w łóżku, że czasem ciężko się połapać który ma doświadczenie, a który nie :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Badziak 08 gru 2011, 23:22
Kiya napisał(a):carlosbueno, większość facetów jest tak beznadziejnych w łóżku, że czasem ciężko się połapać który ma doświadczenie, a który nie :P

Lepiej bym tego nie ujęła. ;)
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez carlosbueno 08 gru 2011, 23:29
Kiya napisał(a):carlosbueno, większość facetów jest tak beznadziejnych w łóżku, że czasem ciężko się połapać który ma doświadczenie, a który nie :P

Dobrze to wiedzieć :D że nie tylko ja jestem beznadziejny

przez paradoksy 08 gru 2011, 23:58
ja się czuję super z moim partnerem, wprost mówię co czuję, co mnie boli, czego bym chciała
komunikacja jest w związku bardzo ważna, w każdym aspekcie
paradoksy

przez depresyjny86 09 gru 2011, 00:37
Dlatego związki są bad dla czlowieka nerwicy - ważna jest komunikacja.o którą z jego strony ciężko.
:)

Sortuj wg