Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez shinobi 15 paź 2012, 13:54
Po prostu staraj się nabierać łyżeczką, a nie chochlą

Bardzo podoba mi się to stwierdzenie.

A dla Bakusia oczywiście, i już serio, bez jajcarstwa, slowa uznania, że bierze się z własnym życiem za bary.

przez bakus 15 paź 2012, 14:05
Werty całkowicie się z tobą zgadzam. Wiem doskonale o czym piszesz. Staram się robić to małymi krokami dlatego wciąż wychodzę i przełamuje strach przed podejściem do dziewczyn. Obecnie jest jeszcze we mnie fascynacja tym, że w ogóle do nich zacząłem podchodzić no i nie ma takich lęków przed wyjściem z domu i pójściem aby spotkać się z kumplem czy dawnymi kumplami na domówce. Mam nadzieje, że tak już zostanie. Cieszy mnie to co mam teraz, będę dalej się hipnotyzował, będę dalej się rozwijać. Wierzę, że osiągnę swój cel. Ale zdaje sobię sprawę, że ta fascynacja pomału będzie opadać i zacznę się do tego stanu przyzwyczajać. No zobaczymy co będzie.

Werty napisał(a):Ps. robisz to co ja sugerowałem inbvo (i w jakimś stopniu tobie) już dawno w tym temacie (zadbać o wygląd, po prostu zagadać do dziewczyny, wyjść z domu) i wtedy nazywałeś mnie idiotą, a teraz... sam to robisz :D
Możliwe. Przepraszam za to. Mój atak na Ciebie pewnie wziął się z(poprzedniego stanu emocjonalnego, którego się mam nadzieje pozbyłem) żalu do wszystkich tych co kazali czekać bo "samo przyjdzie" a teraz mam dużo mniejsze pole do popisu bo muszę zagadywać do nieznajomych lasek, bo 90% znajomych z uczelni się powynosili do innych lokalizacji a reszta Cie zlewa bądź nie ma czasu. Aczkolwiek musiałbym zobaczyć tą wypowiedź, żeby dokładnie wszystko wyjaśnić ale czy to ma sens to nie wiem :P
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez LucP84 15 paź 2012, 17:25
Mi chyba jakaś psycholog kiedyś mówiła taki przykład, że jak ktoś kupi sobie np. nową ładną kurtkę to może czuć się przez chwilę atrakcyjniejszy, pewniejszy siebie gdy ją zakłada. Z tą hipnoterapią więc też myślę że to dopiero po jakimś czasie będzie można ocenić realny efekt, bo na razie to masz taki początkowy entuzjazm.
LucP84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 15 paź 2012, 17:51
Oczywiście masz rację :) To nie jest tak, że ja od razu po jednej wizycie stałem się bogiem czy coś... po prostu poczułem się lepiej pod tym względem, że zacąłem podchodzić do dziewczyn, wychodzić do kolegów i z domu tylko po to żeby zagadać do jakiejś panny. NIe jest tak, że nie mam chwil zwątpienia ani chęci rzucić tego wszystkiego. Ale nie mam nic do stracenia więc próbuje. Zakładam, że co najmniej 3-4 wizyty mnie tam czekają.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 15 paź 2012, 20:02
bakus

Zakładam, że co najmniej 3-4 wizyty mnie tam czekają.
Myślisz że tyle wystarczy?

Werty napisał(a):Ps. robisz to co ja sugerowałem inbvo (i w jakimś stopniu tobie) już dawno w tym temacie (zadbać o wygląd, po prostu zagadać do dziewczyny, wyjść z domu) i wtedy nazywałeś mnie idiotą, a teraz... sam to robisz :D
a ja nie potrafię z tego skorzystać..

-- 15 paź 2012, 20:10 --

Najłatwiej zahipnotyzować wrażliwych artystów(szczęściarz ze mnie... :P).
no nie wiem, jeżeli chodzi o terapię to tak. byleby kiedyś ktoś przeciwko Tobie tego nie użył..
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 15 paź 2012, 20:15
inbvo napisał(a):Myślisz że tyle wystarczy?

Nie wiem. Liczę na to, że tak bo terapia kosztuje trochę.

inbvo napisał(a):a ja nie potrafię z tego skorzystać..

To nie jest pstryknięcie palcem. To się łatwo mówi. Nie jestem przekonany, że Werty jest świadomy czego żąda. Dla mnie to było nie do zrealizowania do momentu kiedy poszedłem na hipnoterapię. Wcześniej to bym prędzej się zastrzelił niż podszedł i zapytał dziewczynę o drogę(mimo, że tą drogę znam). Jak na razie to na tym się zatrzymałem. Jutro mam kolejny seans. Powiem jak było po pierwszym seansie, co się zmieniło i co chcę.

inbvo napisał(a):no nie wiem, jeżeli chodzi o terapię to tak. byleby kiedyś ktoś przeciwko Tobie tego nie użył..
przestań... nikt cie nie zahipnotyzuje i nikt cie nie zahipnotyzuje jak nie wyrazisz na to zgody...

Werty o ile pamiętam to ty napisałeś, że pierwsze zwiazki są za czasów nastolatków a potem po 23-26 roku życia. Z tym kompletnie się nie zgadzam. Mam np. facebooka i widzę po znajomych z podstawówki, z gim, lic i studiów, że jestem ostatnim który nigdy nie był w związku i zapewne nigdy nie miał pełnego seksu. Ponad to zauważyłem, że wielu moich dawnych znajomych już się hajta a niektórzy nawet mają dziecko z wyboru.

przez inbvo 15 paź 2012, 20:30
bakus napisał(a):
inbvo napisał(a):Myślisz że tyle wystarczy?

Nie wiem. Liczę na to, że tak bo terapia kosztuje trochę.
no właśnie tu jest cały problem 'finansowy' - każda terapia musi trwać, nawet wspomagana hipnozą. a to kosztuje. po prostu zastanawiam się czy tyle wystarczy, ludzie chodzą do psychologów, psychoterapeutów latami, więc możesz potrzebować więcej.

inbvo napisał(a):a ja nie potrafię z tego skorzystać..

To nie jest pstryknięcie palcem. To się łatwo mówi. Nie jestem przekonany, że Werty jest świadomy czego żąda. Dla mnie to było nie do zrealizowania do momentu kiedy poszedłem na hipnoterapię. Wcześniej to bym prędzej się zastrzelił niż podszedł i zapytał dziewczynę o drogę(mimo, że tą drogę znam). Jak na razie to na tym się zatrzymałem. Jutro mam kolejny seans. Powiem jak było po pierwszym seansie, co się zmieniło i co chcę.
no to aż tak nie było, żebym nie potrafił zapytać o drogę, ale nic więcej i od imprez stronię na razie..

inbvo napisał(a):no nie wiem, jeżeli chodzi o terapię to tak. byleby kiedyś ktoś przeciwko Tobie tego nie użył..
przestań... nikt cie nie zahipnotyzuje i nikt cie nie zahipnotyzuje jak nie wyrazisz na to zgody...
no podobno wbrew czyjejś woli nie da się zahipnotyzować, ale 'podatność na sugestie' masz wzmożoną, skoro tak mówisz i o to mi chodziło.

Jutro mam kolejny seans. Powiem jak było po pierwszym seansie, co się zmieniło i co chcę.
no to powodzenia! idź i opowiedz co się po seansie zmieniło.

jestem ostatnim który nigdy nie był w związku i zapewne nigdy nie miał pełnego seksu.
to mnie dobija :/

przez bakus 15 paź 2012, 20:48
inbvo napisał(a): ludzie chodzą do psychologów, psychoterapeutów latami, więc możesz potrzebować więcej.

Dlatego, że psycholodzy i ich psychoterapie są nic nie warte.
inbvo napisał(a):no to aż tak nie było, żebym nie potrafił zapytać o drogę, ale nic więcej i od imprez stronię na razie..

No to ja tak miałem. A nawet jak się zdecydowałem to cały się trząsłem w środku.
inbvo napisał(a):no podobno wbrew czyjejś woli nie da się zahipnotyzować, ale 'podatność na sugestie' masz wzmożoną, skoro tak mówisz i o to mi chodziło.
nie podatność na sugestie tylko na stan hipnozy. Hipnoza to jedno ale potem prowadzi się terapie.

przez PoznacSiebie 15 paź 2012, 21:15
Dziś zamierzam podejść i prócz pytania o drogę coś jeszcze wykombinować,

bakus, możesz jeszcze porozmawiać o pogodzie. Poniżej zamieszczam przykładową scenkę instruktażową: :mrgreen:

"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez bakus 15 paź 2012, 21:25
ahahahahahaha genialne stary ;D

przez PoznacSiebie 15 paź 2012, 21:27
przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :lol:
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez inbvo 15 paź 2012, 21:31
PoznacSiebie, nie zniechęcaj ;)

www.youtube.com/watch?v=VKlU8Wb9E28 co powiecie na to?

przez bakus 15 paź 2012, 21:37
Hehe wszystko co działa to dobre. Typ ma jaja skoro takie coś zrobił. Aczkolwiek jak ja miałbym odwagę prowadzić taką rozmowę to bym tak nie naciskał za bardzo. Chociaż panna się śpieszy to akurat też powód pewnie dla którego tak naciskał.
Ostatnio edytowano 15 paź 2012, 21:42 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

przez inbvo 15 paź 2012, 21:42
bakus, jakbym wiedział że nie oberwę po twarzy, nie zostanę wyśmiany i zjechany (jakkolwiek) to bym to zrobił, serio. Bez najmniejszego problemu.

Sortuj wg