Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 11 paź 2012, 20:12
Stary te off topy to załatwiajmy na PW. Carlos to dorosły chłopak i się obroni. To on mi pierwszy chciał udowodnić, że co ja tam wiem bo przecież też nie mam kobiety. Wiec odpowiedziałem mu co "miałem"... Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

co byś napisał? nie rozumiem...
To znaczy, że nie uważam, że za mocno pojechałem.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 11 paź 2012, 20:13
bakus, no dobra, nie piszmy od rzeczy. to nie do końca offtop.

więc jaki plan na najbliższe dni co do podrywania?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Guzik 11 paź 2012, 21:59
Widzę bakus że coś zmieniasz, że wychodzisz z domu! to super! Zatem jakoś sobie radzisz z tymi lękami że będziesz musiał się bić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 11 paź 2012, 22:00
Guzik napisał(a):Widzę bakus że coś zmieniasz, że wychodzisz z domu! to super! Zatem jakoś sobie radzisz z tymi lękami że będziesz musiał się bić?

Raczej nabieram przekonania, że nie będę musiał się bić :) A jak będę musiał to rozniosę przeciwnika :P
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Guzik 11 paź 2012, 22:04
No proszę! Niemożliwe! A tak się uparłeś! Myślałam, że zapuścisz korzenie w domu i będziesz wiecznie smęcił. A teraz latasz po mieście i zagadujesz dziewczyny. Dobrze że działasz, że próbujesz. Może wcale niepotrzebna jest Tobie terapia, skoro się przekonałeś że można wyjść z domu i się nie bić to może do innych rzeczy też dojdziesz sam.

przez bakus 12 paź 2012, 00:16
Wiesz co, no tak właściwie to ja byłem na terapii. Na hipnoterapii i po wyjściu(po jednym seansie) od razu zagadałem do dziewczyny a to mi się wcześniej nie zdarzało. Nie mogłem się przemóc...
Ponad to od wtorku(dzień pierwszej sesji) sam wchodzę w stan autohipnozy i walczę ze swoimi lękami i problemami.
Zamierzam isć na kilka kolejnych(chociaż to duża kwota ale bycie szczęśliwym jest warte każdych pieniędzy) a potem może na kurs uwodzenia lub do angli prysnę. Z laskami z innych państw mi dużo łatwiej idzie nawiązywanie kontaktów. W sumie to nie wiem czemu. Może dlatego, że gdybym został wyśmiany lub wyzwany to w obcym języku wypowiedziane to słowo jakoś szczegółnie mocno by mnie nie ruszyło aa od polek po polsku pewnie mocniej. Nie wiem. W każdym razie kilka dziewczyn mnie olało na ulicy ale nie przejąłem się tym.

przez Sorrow 12 paź 2012, 02:35
Na czym polega ta hipnoterapia? Czy jesteś zmuszany do udzielania jakichś informacji pod wpływem hipnozy?

przez bakus 12 paź 2012, 02:41
Sorrow napisał(a):Na czym polega ta hipnoterapia? Czy jesteś zmuszany do udzielania jakichś informacji pod wpływem hipnozy?

Nie. Przed robisz wywiad co Ci dolega. Hipnoterapia przede wszystkim jest o tyle lepsza od każdej innej, że wszystkie sugestie jakie są ładowane do twojego umysłu wchłaniają się o wiele szybciej, dlatego, że w stanie pół snu pół jawy nasz umysł jest podatny na sugestie bardzo mocno.
Znasz kurs SITA?? Jest to kurs języków obcych. Jesteś w stanie transu w trakcie nauki i dlatego jest taki skuteczny. Bo ponownie... twój umysł jest otwarty na przyjmowane sugestie i wszystko pozostałe na czym jesteś skupiony.

-- Pt paź 12, 2012 3:52 am --

Narosło pełno mitów na temat hipnozy i hipnoterapii. Niewtajemniczeni po prostu bełkoczą na ten temat i demotywują. Gdybym posłuchał takich osób jak Wiola, Luc i niestety... Guzik(to miłe co mi teraz piszesz ale zrobiłem coś co mi na - szczęście nieskutecznie - odradzałaś) bym sie na to nie zdecydował. Zdecydowałem się i czuje się dużo lepiej a to dopiero początek przygody.

W ogóle to chciałem zapytać kiedy jest jakiś zlot w trójmieście ??

-- Pt paź 12, 2012 5:09 am --

inbvo napisał(a):więc jaki plan na najbliższe dni co do podrywania?

Nie mogę spać :P Dziś zamierzam podejść i prócz pytania o drogę coś jeszcze wykombinować, podejrzewam, że w przypadku gdy nie będzie wiedzieć gdzie jest dane miejsce to zadam pytanie "Czy też nie jesteś z Gdańska" i spróbuje pociągnąć rozmowę :) Plan zatem jest :D Raport zdam hehe :D

-- Pt paź 12, 2012 5:24 am --

A jak będzie wiedzieć to zapytam się o fajne kluby w Gdańsku :D Trzymajcie kciuki :)

przez Guzik 12 paź 2012, 08:03
bakus przecież ja Tobie nie odradzałam hipnoterapii, mówiłam że nie mam pojęcia jak to działa, że nie jestem ani za ani przeciw, namawiałam Cię do próby podjęcia psychoterapii. Co do zlotu trójmiejskiego, musisz zaglądać w dział miasta.

przez bakus 12 paź 2012, 09:39
Guzik napisał(a):bakus przecież ja Tobie nie odradzałam hipnoterapii, mówiłam że nie mam pojęcia jak to działa, że nie jestem ani za ani przeciw, namawiałam Cię do próby podjęcia psychoterapii. Co do zlotu trójmiejskiego, musisz zaglądać w dział miasta.

Może zbyt mocno wziąłem do siebie te wszystkie negatywne opinie. Niemniej polecam spróbowanie każdemu :)

przez bittersweet 12 paź 2012, 10:01
bakus, a jak dokladnie wygląda ta hipnoterapia ? co to za sugestie ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 12 paź 2012, 12:58
bakus, no ja trzymam kciuki i czekam na relację:)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 12 paź 2012, 13:04
cudak napisał(a):bakus, a jak dokladnie wygląda ta hipnoterapia ? co to za sugestie ?

Sugestie dostosowane do twoich potrzeb. Dokladnie tak wygląda http://www.youtube.com/watch?v=jUZy42QpnyU ja akurat leżałem wygodnie. I to jest cudowne uczucie... na filmiku może was śmieszyć, ale jak się jest pacjentem i się człowiek skupia na słowach hipnoterapeuty to na prawdę może zdziałać cuda.
Nie mam zamiaru słuchać demotywatorów. Zachowajcie dla siebie próbę wmówienia mi, że to nie działa.

przez bittersweet 12 paź 2012, 13:20
bakus, ja akurat poddawałam sie hipnozie i cos wiem na ten temat. No Ty jak zwykle wiesz lepiej, np ze próbuję wmówić Ci ze to nie działa /?????/, bo chyba cos takiego sugerujesz ?
Chodziło mi czy usuwaliście PRZYCZYNY twoich problemów ? dlatego pytałam sie jak brzmiały słowa hipnotyzera.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg