Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ajajaj89 18 kwi 2012, 07:15
Hej , hola hola/

W tym artykukle co wyslalem

Tabele nr 5
Rubryka pierwszy stosunek plciowy

38 procent kobiet i 31 procent mezczyzn w wieku 22 lat przyznaje ze jeszcze nie przezylo inicjacji seksualnej!! A biorac pod uwage nieszczerosc w tej kwestii mezczyzn to moze ten procent jest jeszcze wyzszy?
Co wy na to?
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 18 kwi 2012, 10:05
ajajaj89 ja jako socjolog powiem Ci że te badania są mało wiarygodne dla całej populacji 22 latków bo dotyczą on studentów akademii medycznej a drugie za mała liczba osób w nich brała udział. Studenci zwłaszcza tak nobilitującej uczelni medycznych wbrew obiegowym opiniom zaczynają później i współżyją mniej niż prości, mniej inteligentni i wykształceni ludzie. Studenci zwłaszcza prestiżowych kierunków przeważnie poświęcają się bardziej nauce, karierze poważniej myślą o związkach czy też częściej mają problemy z nieśmiałością, psychiką od tych nie studiujących lub studiujących zaocznie i prywatnie zarządzanie czy pedagogikę. Jakby zrobić badanie w jakiejś zawodówce to pewnie 90% 18-latków przyznało by się do tego że uprawiało już seks choć cześć pewnie by skłamała.

W ogóle badania ankietowe odnośnie seksu są obarczone dużymi błędem ludzie często odpowiadają to co im się wydaje że wypada wskazać niż rzeczywistą sytuację. Ja sam uczestniczyłem w takim badaniu w wieku 22 lat i napisałem nieprawdę że straciłem dziewictwo w wieku 19 lat bo bałem się że ankieter czy kolega z akademika zobaczy że jestem prawiczkiem.

Ogólnie się mówi że faceci w tego typu badaniach zaniżają wiek inicjacji i podają większą liczbę partnerek a kobiety odwrotnie ale to zależy też od środowiska w którym te badanie przeprowadzono. Na jakiś wioskach starsze kobiety wskażą że miały jednego partnera i późno straciły dziewictwo choć wcale tak nie musiało być a faceci zwłaszcza młodzi będą przeginać w druga stronę.
Największy Forumowy Maruda

przez porandojin 18 kwi 2012, 15:50
Zaprezentowane wyniki badań z pewnością nie są do końca wiarygodne, a odsetek prawiczków w rzeczywistości może jest większy, ale nie zapominajmy, że średnia wieku ankietowanych to 23 lata. Myślę, że w takim wieku to jeszcze nie jest problem, choć rozumiem, że można już odczuwać z tego powodu dyskomfort i mieć poczucie, że jest się gorszym od tych, którzy mają już za sobą inicjację i mają dziewczynę/chłopaka. Ale prawdziwy dramat zaczyna się później, gdy widzisz, że już prawie wszyscy wokół jakoś urządzili sobie życie osobiste, lepiej lub gorzej, a ty wciąż jesteś sam ...

Ja miałem 22 lata, gdy zdałem sobie sprawę, że nie mogę utrzymywać mojego homoseksualizmu w tajemnicy przed całym światem, bo nie chcę być przez całe życie samotny. Ale jak miałem poznać kogoś, skoro o homoseksualizmie nie mówiło się w ogóle albo bardzo negatywnie, internet dopiero raczkował, byłem jak zawsze bardzo nieśmiały i ciążyła jeszcze nade mną trauma o której napisałem wcześniej ?

Nie twierdzę, że takim chłopakom jak ajajaj89 jest łatwo, ale gdybym był heterykiem i miał 23 lata to tym wszystkim nie przejmowałbym się jeszcze zbytnio.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ajajaj89 18 kwi 2012, 19:22
Chodzi o o ze ja sam jestem studentem medycyny -prawiczkiem. I u nas na uczelni panuje poglad ze w wieku 22 lat juz wszyscy sa po inicjacji. I wszyscy sie obnosza ze juz nie sa prawiczkami. A tymczasem...

-- 18 kwi 2012, 18:44 --

carlosbueno, hej moglbys zapodac pare linkow do portalow z sonadazami lud sondazy socjologicznych :)
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 18 kwi 2012, 20:16
http://www.czystysex.pl/artykuly/127-wi ... olsce.html
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... 4/75176629
http://mediweb.pl/sex/wyswietl.php?id=674
nie mam dostępu do jakiś typowych badan socjologicznych za to się płaci często i nie są zbyt często robione dałem takie artykuły wyniki badań z netu. Z tego co widać to ludzie wcale tak szybko nie rozpoczynają współżycia jak nam się zdaje ja mając 18 lat byłem przekonany że 95% moich rówieśników ma to za sobą i że dzisiaj większość 15 latków uprawiała seks a tak nie jest.

przez ajajaj89 18 kwi 2012, 22:22
A ja sie pochwale ze chyba autoanaliza ktora prowadze zaczyna odnosic skutki :)

Dzis na zajeciach w szpitalu podeszlem na lozka 17-tki i sie spytalem od jak dawna lezyi ile jeszcze bedzie. Przy czym nie zrobilem to z woli asystenta, a sam zdecydowalem sie podejsc.

Potem na warsztatach w miare utrzymywalem kontakt z dziewczynami. A jedna mi sie tak spodobala, iz gdy poszla z warsztatow to chwile potem wyszlem za nia. "Zlowilem" ja w drodze ale nic konkretnego nie powiedzialem.

Ale kiedys dla mnie cos takiego bylo nie do pomyslenia

Tym bardziej ze od miesiaca zeszlem na pol tabletki Paxtinu :)

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez bittersweet 18 kwi 2012, 22:34
Sorrow,

pytasz, jak zaczepiałam kolesi. Nie pamiętam za bardzo, ale raczej banalnie. Np agenta nieruchomości zaprosiłam na piwo, żeby oblać udana transakcję. Pan omal nie uciekł przez zamknięte drzwi. Ale z kolei jak zagadywałam w miejscach typu impreza, knajpa to odzew był pozytywny.

A ten Szablewski z filmiku Bakusa to dla mnie żenada. Tandetny jak ta paniena która poderwał. Jedyne co dobrze gadał, to o uporze i niezrażaniu sie trudnościami. To podstawa każdego sukcesu, tak samo jak pozytywne podejście 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez porandojin 19 kwi 2012, 00:16
Widzisz ajajaj89, mówiłem Ci byś zbytnio się nie przejmował, a dasz sobie radę :-)

Mi z pewnością byłoby o wiele, wiele łatwiej gdyby pociągały mnie kobiety - i mam tu na myśli nawet nie samo życie i funkcjonowanie wśród krewnych i w społeczeństwie - ale zwykłe poznawanie osób, z którymi moglibyśmy się związać. Ja, jak na ironię, w mojej pracy spotykam się przede wszystkim z młodymi kobietami, a partnera mogę szukać wyłącznie w necie albo w lokalach gejowskich, ale z różnych powodów nigdy w żadnym nie byłem ...

Na pocieszenie dodam Ci jeszcze, że - takie jest moje wrażenie i po części doświadczenie życiowe - wykształconych, atrakcyjnych mężczyzn chyba nie ma aż tak wielu, więc są w cenie. Przekonasz się o tym pewnie wkrótce - sporo kobiet w wieku 25-30 lat zaczyna odczuwać presję czasu i dąży do związania się z jakimś mężczyzną, a jeżeli jest on inteligentny i choć trochę zaradny to trudno pozostać wiecznym singlem. Naprawdę wiele kobiet samych wychodzi z inicjatywą i wystarczy tylko tego nie zepsuć :-)

przez ajajaj89 19 kwi 2012, 08:38
A co do Adepta i jego metod - zeby moc tak jak on na luzie podejsc do lasek w galerii i zaczepic to trzeba miec niezle jednak podbudowana psychike
I moim zdaniem filmiki jego sa propagandowe gdyz sa pokazywane tylko te dobre podejscia - a chybione podejscia nie sa pokazywane w filmach

-- 19 kwi 2012, 07:41 --

A otwartosc tych kobiet w filmach jest jakas nienaturalna, ale moze to dlatego ze uwodziciele tak ksztaltuja swoja postawe, ton glosu i gestykulacje, ze kobieta czuje sie przy nich komfortowo.
JA np mialbym bloki aby tak na luzie podejsc do kobiety i zgrywac artyste uwodzenia.

-- 19 kwi 2012, 07:42 --

I jakos mnie te ich s z t u c z n e podejscia denerwuja, a tym kobietom sie dziwie

-- 19 kwi 2012, 07:43 --

http://blog.marcinszabelski.pl/potezna- ... /#comments

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez depresyjny86 19 kwi 2012, 13:14
A nie pomyśleliście że to wszystko jest ustawione? :)

-- Cz kwi 19, 2012 1:18 pm --

agenta nieruchomości zaprosiłam na piwo,

Ja bym poszedł,a co :mrgreen:
:)

przez carlosbueno 19 kwi 2012, 14:29
Mnie żadna niewiasta na piwo jeszcze nie zaprosiła no ale nie jestem specjalnie przystojny ani też agentem ani nikim ważnym nie jestem :mrgreen:

przez bittersweet 19 kwi 2012, 15:40
carlosbueno napisał(a):Mnie żadna niewiasta na piwo jeszcze nie zaprosiła no ale nie jestem specjalnie przystojny ani też agentem ani nikim ważnym nie jestem :mrgreen:

Dla mnie pan agent tez nie jest nikim waznym. Zaprosiłam go, bo miał ładny usmiech i pysio :mrgreen:
Sam widzisz, nie warto z góry zakładac, co sie komu podoba. Zawsze sie znajdzie ktoś, komu sie spodobasz właśnie Ty :great:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ap40 19 kwi 2012, 16:25
Muszę przyznać, że autor tego tematu naoglądał się głupich filmów i seriali (sczególnie tych amerykańskich)

przez SadSlav 19 kwi 2012, 16:51
ajajaj89 napisał(a):Chodzi o o ze ja sam jestem studentem medycyny -prawiczkiem. I u nas na uczelni panuje poglad ze w wieku 22 lat juz wszyscy sa po inicjacji. I wszyscy sie obnosza ze juz nie sa prawiczkami. A tymczasem...

Że się obnoszą to nie znaczy, że nie są - wychodzisz z założenia, że każdy mówi prawdę a równie dobrze może przecież stwarzać pozory.

-- 19 kwi 2012, 16:53 --

ap40 napisał(a):Muszę przyznać, że autor tego tematu naoglądał się głupich filmów i seriali (sczególnie tych amerykańskich)

Niby tak ale jednak samo życie... Są kobiety, którym by ten fakt zdecydowanie przeszkadzał.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Sortuj wg