Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 11 paź 2012, 10:37
LucP84 napisał(a):
bakus napisał(a):
Ale myślę że więcej pewności i na dłużej dodaje normalny związek, niż takie ćwiczenia

Czy ty myślisz troszkę?? Oczywiście, że normalny związek doda pewności siebie itp itd... ale jak ktoś nie może poznać, żadnej kobiety bo ma lęki fobie czy cokolwiek innego... to co, ma pstryknąć palcami i od tak wejść w związek??
Ja wiem że jest bardzo ciężko kogoś znaleźć, ale jak nie szukasz pod kątem związku a jesteś nieśmiały i trudno Ci będzie przejść z niezobowiązującej relacji na związek, to lepiej od razu szukać partnerki i stawiać taki wymóg, bo odpada etap przejściowy.

Co do głębokiej wody to teraz na kursach na prawo jazdy często się jedzie od razu na miasto.

Wiesz co... tak szczerze to ja nie rozumiem o co Ci chodzi :P
A co do kursu prawa jazdy to najpierw masz praktykę zanim pójdziesz na egzamin. Rzadko kiedy na pierwszych lekcjach praktycznych jeździsz na ronda i parkingi.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez wiejskifilozof 11 paź 2012, 12:01
W dużym mieście , jak facet ma 35 lat .To jest nowoczesnym singlem , o liberalnych poglądach .Na wsi , to pierdoła życiowa , którego żadna kobieta nie chciała .

-- 11 paź 2012, 12:02 --

carlosbueno napisał(a):detektyw monk ale z Warszawy jest sporo w sumie względnie niedaleko od Łosic ale dla kogoś kto nie ma za dużo pieniędzy i auta to jednak daleko.

I tu jest problem bo dla mnie nawet 15 zł , to spory grosz .

przez ladywind 11 paź 2012, 14:41
bakus, radziłabym Ci zmienić swój avatar bo ten aktor z tą miną wygląda na prawdziwego fajtułapę :mrgreen:

-- 11 paź 2012, 13:44 --

A co do kursu, to jak miałam pierwszą jazdę, instruktor kazał mi jechać przez rondo.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucP84 11 paź 2012, 14:48
bakus napisał(a):Wiesz co... tak szczerze to ja nie rozumiem o co Ci chodzi :P
A co do kursu prawa jazdy to najpierw masz praktykę zanim pójdziesz na egzamin. Rzadko kiedy na pierwszych lekcjach praktycznych jeździsz na ronda i parkingi.
Chodzi o koncentrację na celu, jak chcesz mieć partnerkę to koncentrujesz się na tym by ją znaleźć, ale na bezpośrednich działaniach - czyli szukaniu faktycznych kandydatek przy rozsądnych wymaganiach własnych. Za którąś próbą może się trafi wtedy odpowiednia.

Ja na prawie jazdy jechałem od razu na miasto - dopiero po powrocie placyk, teoria tu raczej prosta jest, dużo gorzej z przełożeniem teorii na praktykę. W obydwu sprawach ;)
LucP84

przez bakus 11 paź 2012, 16:25
LucP84 napisał(a):
bakus napisał(a):Wiesz co... tak szczerze to ja nie rozumiem o co Ci chodzi :P
Chodzi o koncentrację na celu, jak chcesz mieć partnerkę to koncentrujesz się na tym by ją znaleźć, ale na bezpośrednich działaniach - czyli szukaniu faktycznych kandydatek przy rozsądnych wymaganiach własnych. Za którąś próbą może się trafi wtedy odpowiednia.

Ja na prawie jazdy jechałem od razu na miasto - dopiero po powrocie placyk, teoria tu raczej prosta jest, dużo gorzej z przełożeniem teorii na praktykę. W obydwu sprawach ;)

Nadal nie wiem o co Ci chodzi... uważam, że aby znaleźć partnerkę to trzeba pogadać z dziewczyną a nie pstryknąć palcem. A najpierw trzeba przełamać strach.

ladywind napisał(a):bakus, radziłabym Ci zmienić swój avatar bo ten aktor z tą miną wygląda na prawdziwego fajtułapę :mrgreen:

Myślałem, że jest słodki :P To Keanu Reeves. Mój idol.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Poinformowany 11 paź 2012, 16:28
carlosbueno napisał(a):
Candy14 napisał(a):djkocyk, mam na mysli facetow w tym watku, ktorzy wyszukuja 100 powodow zeby sie nie zmienic ;) Wszyscy faceci nie sa tacy sami.. gdybym tak myslala nigdy nie weszlabym w nowy zwiazek po moich wczesniejszych doswiadczeniach

no raczej w tym wątku normalnych facetów nie znajdziesz jak by byli to by do tego wątku nie zaglądali, pisywali chyba że jakiś ktoś w miarę normalny np. Pitu(poinformowany) tu wejdzie żeby ponabijać się z innych.

carlosbueno Jak mogłeś napisać prawdę .. dzięki :mrgreen:
Poinformowany

przez carlosbueno 11 paź 2012, 16:41
Poinformowany ale aż tak do końca nie jesteś normalny bo jesteś na tym forum ;) ale porównując do mnie czy innych tu piszących to jesteś wybitnie normalny. Dziewczyny które spodziewają się w tym wątku normalnych facetów się srogo zawiodą bo żaden normalny( zdrowy psychicznie i mające dojrzały umysł) facet powyżej 23-25 lat prawiczkiem nie jest.
Największy Forumowy Maruda

przez Poinformowany 11 paź 2012, 17:27
carlosbueno, Czy jestem normalny czy nie normalny , z pewnościa dla wielu inny i w tym próbuję dostrzegać pozytywne cechy mojej osobowości , a nie tylko koncentrować się na negatywnych emocjach. Jeśli chodzi o drugą cześć wypowiedzi , chyba żadna z kobiet nie szuka w tym wątku faceta , i nie ma reguły czy jest prawiczkiem czy nie jest. Bo zwyczajnie normalnych facetów nie ma :lol: :bezradny: nima
Poinformowany

przez LucP84 11 paź 2012, 17:42
No właśnie, ja nie jestem prawiczkiem (choć doświadczenie dosyć małe) ale normalny też nie jestem :mrgreen:

bakus napisał(a):Nadal nie wiem o co Ci chodzi... uważam, że aby znaleźć partnerkę to trzeba pogadać z dziewczyną a nie pstryknąć palcem. A najpierw trzeba przełamać strach.
Pogadać tak, ale zdaje się że pisałeś że tak bardziej treningowo zagadujesz do nich, jak będziesz faktycznie próbował podrywać te które zagadujesz, bez odwlekania w czasie że najpierw jakieś ćwiczenia a dopiero potem na serio, to będzie miało jakiś sens.
LucP84

przez carlosbueno 11 paź 2012, 17:48
żeby dostrzegać pozytywne cechy osobowości trzeba ja najpierw mieć ja takowych nie mam, jestem chodzącym antyideałem.
Największy Forumowy Maruda

przez Poinformowany 11 paź 2012, 18:11
carlosbueno, Nic trudnego , więcej pewności w swoje możliwości z teorii przejdz na praktykę , i nie pitol ,że nie masz pozytywnych cech , każdy takowe posiada. Czytając Twoje posty też dużo z nich wyciągam , i mi się wydajesz normalny , ale żeby siedzieć u starych w Twoim wieku , przecinam pępowine panie kolego :mrgreen:
Poinformowany

przez millie 11 paź 2012, 18:39
bakus napisał(a):
ladywind napisał(a):bakus, radziłabym Ci zmienić swój avatar bo ten aktor z tą miną wygląda na prawdziwego fajtułapę :mrgreen:

Myślałem, że jest słodki :P To Keanu Reeves. Mój idol.

no bo jest słodki :mrgreen: mi się podoba i nie wiem czy z tym fajtłapa to na żarty, ale ja nie miałam takich skojarzeń:P przejrzałam galerię tego aktora i szkoda, że rzadko się uśmiecha, bo ten uśmiech jest rozbrajający:D

przez Sorrow 11 paź 2012, 18:46
carlosbueno napisał(a):żeby dostrzegać pozytywne cechy osobowości trzeba ja najpierw mieć ja takowych nie mam, jestem chodzącym antyideałem.

No, ale możesz pisać interesujące posty :P . To chyba jest jakaś pozytywna cecha :P .

przez bakus 11 paź 2012, 18:46
LucP84 napisał(a):zdaje się że pisałeś że tak bardziej treningowo zagadujesz do nich, jak będziesz faktycznie próbował podrywać te które zagadujesz, bez odwlekania w czasie że najpierw jakieś ćwiczenia a dopiero potem na serio, to będzie miało jakiś sens.

To treningowe przełamywanie strachu... który powstrzymuje mnie przed podywem. Nie wiem co w tym niewłaściwego i bez sensu... Gdyby mi dziewczyna powiedziała "Oj dobra nie udawaj, że chcesz znać drogę, chodź się kochać" uwierz mi, żebym się z nią przespał.

millie napisał(a):no bo jest słodki :mrgreen: mi się podoba i nie wiem czy z tym fajtłapa to na żarty, ale ja nie miałam takich skojarzeń:P przejrzałam galerię tego aktora i szkoda, że rzadko się uśmiecha, bo ten uśmiech jest rozbrajający:D

Bo jest smutnym w duchu introwertykiem. Stracił najlepszego przyjaciela w 93, potem w 1999 córeczkę, dwa lata później narzeczoną, jego siostra umiera na białaczkę.
Ostatnio edytowano 11 paź 2012, 18:48 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg