Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 10 paź 2012, 22:20
millie Ty jesteś przecież 20 kilkulatką i nie starą panną na pewno, to nie lata 60,70 zeszłego wieku że wszystkie niezamężne dziewczyny powyżej 25 lat za takowe uważano, dziś nawet na 30 kilkulatki tak się nie mówi co najwyżej singielkami są. Ja jestem stary wiekiem ale mam dziecinne myślenie psycholog mi mówiła że na poziomie 16 latka, może powinienem wśród 16 latek szukać ale która by takiego dziada chciała. :mrgreen: ;)
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 10 paź 2012, 22:23
No tak, to teraz zacznijcie demotywować tych co zaczynają coś robić... Zanim zabierzecie się za filozofie że to nie, tego nie i tamto nie to lepiej sami to sprawdźcie.
Carlos akurat przykład Marcina Szabelskiego, który po 30 zaczął być podrywaczem i to zajebiście skutecznym(ponad 170 kobiet), pokazuje, że można podejść na ulicy i poderwać kobietę.
Ja osobiście nie widzę problemu, żeby 30 latek podszedł do dziewczyny na ulicy i ją chciał poznać. Takie gadanie robi wam tylko pod górkę i ogranicza możliwości, ale to już wasz problem.
Kompletnie bezpodstawne. A co kogo obchodzi, że "to głupie", "że nie wypada". W dupie to mieć trzeba. Szczęściu trzeba pomóc, o szczęście trzeba walczyć.
A jeżeli chcecie wierzyć, że miłość sama zapuka do waszych drzwi to wierzcie dalej.

millie napisał(a):aż pewnego dnia budzisz się i kurde nie jesteś :roll: nie wiadomo kiedy...

Podziękować można tym co mówili, że trzeba czekać nam miłość bo sama się pojawi...

Carlos, singielki się określa kobiety, które są nimi z wyboru, ponad to niemalże każda z nich lubi seks i ma przygody.

inbvo ja zamierzam po pewnym czasie podrywać :p
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 22:28 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez millie 10 paź 2012, 22:27
Carlos bliżej mi do 30 niż 20... Poza tym z tą starą panną to autoironia. Nie czuję się staro, ale prawda jest że jestem już zmęczona życiem, a w pewnym wieku po prostu już się nie chce człowiekowi szukać na siłe tego partnera, ani szukac w ogóle. Przyzwyczaiłam sie do samotności i tak uczciwie przyznając to jak pomyśle ile związek niesie za sobą zmian, dostosowywania się, docierania... na samą myśl mi się odechciewa :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 10 paź 2012, 22:29
Millie a może dasz sobie szanse i spotkasz się z kimś z forum... <nie dziękuj za pomysł>. Chyba, że wg Ciebie to też zachowanie, które podchodzi pod kategorie "nie wypada".
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 10 paź 2012, 22:32
inbvo ja zamierzam po pewnym czasie podrywać :p
no jak uważasz że to dobre to podrywaj na ulicy. pisałem o sobie, że nie muszę akurat w ten sposób i próbuję żeby się ośmielić. jak się uda na ulicy to spoko. ale u mnie musu nie ma.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez LucP84 10 paź 2012, 22:41
inbvo napisał(a):LucP84
Nie wiem czemu część osób tak się upiera przy tym że muszą umieć poderwać dziewczynę na ulicy.
to pewnie o mnie i bakusiu. Nie chodzi żeby poderwać. tylko żeby poćwiczyć śmiałość i odwagę.
No pewnie tak, nie notuję dokładnie kto jest za jaką opcją. Ale myślę że więcej pewności i na dłużej dodaje normalny związek, niż takie ćwiczenia. Bo tak to można całe życie ćwiczyć i się doskonalić, a zapomnieć po co się ćwiczy. Myślę że ważny jest cel, a nie sposób w jaki się go osiągnie, dopóki sposób jest legalny i nie krzywdzi nikogo. Bo nie wiem czy takie ćwiczenia to nie jest jakaś ucieczka przed realnymi próbami.
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 22:43 przez LucP84, łącznie edytowano 1 raz
LucP84

przez millie 10 paź 2012, 22:41
bakus napisał(a):Millie a może dasz sobie szanse i spotkasz się z kimś z forum... <nie dziękuj za pomysł>. Chyba, że wg Ciebie to też zachowanie, które podchodzi pod kategorie "nie wypada".

I po co to drugie zdanie....? :roll: nie mogłeś się powstrzymać? akurat w tej kwestii wypada nie wypada jest z dupy wzięte, a co do interentowych znajomości nie mam nic przeciwko, ale osobiście ludzie w necie to dla mnie mieszanka pikseli i tego co sobie o nich sama wymyślę :roll: Internet jest jak najbardziej fajnym miejsce do poznawania ludzi, ale dla mnie to zdecydowanie za mało. Nie będę przepraszać za to kim jestem i jakie mam poglądy.

przez inbvo 10 paź 2012, 22:50
millie napisał(a):
I po co to drugie zdanie....? :roll: nie mogłeś się powstrzymać? akurat w tej kwestii wypada nie wypada jest z dupy wzięte, a co do interentowych znajomości nie mam nic przeciwko, ale osobiście ludzie w necie to dla mnie mieszanka pikseli i tego co sobie o nich sama wymyślę :roll: Internet jest jak najbardziej fajnym miejsce do poznawania ludzi, ale dla mnie to zdecydowanie za mało. Nie będę przepraszać za to kim jestem i jakie mam poglądy.
Samo poznanie w internecie to za mało, oczywiście. Ale możesz się z kimś spotkać, jak chcesz. Wtedy się rzeczywiście poznacie w realu. i nie będzie ta osoba mieszanką pikseli.

LucP84 napisał(a):No pewnie tak, nie notuję dokładnie kto jest za jaką opcją. Ale myślę że więcej pewności i na dłużej dodaje normalny związek, niż takie ćwiczenia. Bo tak to można całe życie ćwiczyć i się doskonalić, a zapomnieć po co się ćwiczy. Myślę że ważny jest cel, a nie sposób w jaki się go osiągnie, dopóki sposób jest legalny i nie krzywdzi nikogo. Bo nie wiem czy takie ćwiczenia to nie jest jakaś ucieczka przed realnymi próbami.
to pisałem bakusiowi (i sobie przy okazji:P) że pytanie dziewczyn o drogę to tylko na jeden raz zabawa, żeby jakoś zacząć. dalej trzeba coś więcej pokombinować.
związek najlepszym lekarstwem? najpierw trzeba mieć jak...
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 22:51 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz

przez carlosbueno 10 paź 2012, 22:51
bakus ja wcale nie chcę cię odciągać od zagadywania lasek na ulicy rób to dalej ale też jak ktoś nie ma to odwagi ochoty to nie powinien się tym zbytnio przejmować bo to nie jedyny sposób na poznanie dziewczyny. W sumie tez bym chciał tak potrafi zagadywać na ulicy, ostatnio zagadałem na ścieżce rowerowej to jednak trochę łatwiej ale i tak duży sukces dla mnie.
A co do singielek to sam termin odnosi się właśnie do takich co są samotne z wyboru, wyemancypowane, cenią wolność ale przygodny seks, czy inne erotyczne znajomości są im nie obce. Ale też dziewczyna która nie ma faceta aby chciała tez może powiedzieć że jest singielką chociaż nie będzie to zgodne z definicją ale brzmi lepiej niż stara panna i tak wiele robi zresztą przypadku mężczyzn tez mi tez zdarzało się mówić że jestem singlem.
Największy Forumowy Maruda

przez Werty 10 paź 2012, 22:56
A ja uważam, że to co teraz robi z sobą nasz kolega bakus zasługuje na słowa uznania i szacunku.

Ja osobiście czuję coś w rodzaju dumy jak pomyślę o jęczącym bakusiu (z malej litery, bez pogrubienia) sprzed tygodnia, a mam przed oczami jego posty z dzisiaj to masakra. Tak trzymaj Bakus

przez millie 10 paź 2012, 23:00
carlosbueno napisał(a):A co do singielek to sam termin odnosi się właśnie do takich co są samotne z wyboru, wyemancypowane, cenią wolność ale przygodny seks, czy inne erotyczne znajomości są im nie obce.

No to ja nie jestem singielką na pewno:P A termin (przyszła) stara panna mi sie podoba, często tak mówię o sobie w żartach i przynajmniej gdy nadejdzie ten niechlubny moment, że ktoś tak o mnie powie to nie będzie mnie to w żaden sposób ruszało. Trzeba mieć dystans do siebie:P

edit: co do tej singielki jeszcze - wolę mówić o sobie stara panna niż wmawiać ludziom, że jestem sama, bo chcę...
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 23:01 przez millie, łącznie edytowano 1 raz

przez bakus 10 paź 2012, 23:00
Ale myślę że więcej pewności i na dłużej dodaje normalny związek, niż takie ćwiczenia

Czy ty myślisz troszkę?? Oczywiście, że normalny związek doda pewności siebie itp itd... ale jak ktoś nie może poznać, żadnej kobiety bo ma lęki fobie czy cokolwiek innego... to co, ma pstryknąć palcami i od tak wejść w związek??

Bo nie wiem czy takie ćwiczenia to nie jest jakaś ucieczka przed realnymi próbami

Tak... a ty jak jesteś na studiach i się uczysz czegoś to od razu idziesz na głęboką wodę i robisz wszystko jak profesjonalista. Jak matmy się uczysz to zamiast zacząć od dodawania i odejmowania rzucasz się na matematykę połączoną z fizyką kwantową.
Nie rozumiem jak można takie oczywiste sprawy tłumaczyć...

millie, nie mogłem się powstrzymać. Panuje tu jakaś silna chęć zdemotywowania ludzi. Tak samo było jak napisałem o feromonach, że kupiłem to mnie wyśmialiście... Napisałem o hipnoterapii to mnie wyśmialiście... a tymczasem byłem na jednym seansie i już widzę światełko nadziei. Teraz piszę o podchodzeniu to piszecie, że to nie wypada... No ja /cenzura/...
A swoją drogą to gdzie ty byś chciała poznać faceta?? Skoro internet nie a ulica nie wypada? Uważam, że trzeba dać sobie szanse, ty jej sobie nie chcesz dać. Ty określając mnie( i innych) pikselem, obrażasz mnie.

bakus ja wcale nie chcę cię odciągać od zagadywania lasek na ulicy rób to dalej ale też jak ktoś nie ma to odwagi ochoty to nie powinien się tym zbytnio przejmować bo to nie jedyny sposób na poznanie dziewczyny. W sumie tez bym chciał tak potrafi zagadywać na ulicy, ostatnio zagadałem na ścieżce rowerowej to jednak trochę łatwiej ale i tak duży sukces dla mnie.

No jak nie masz ochoty to nie masz ochoty. Jednak jest różnica pomiędzy tym, że nie mam ochoty a "ja nie rozumie po co podrywać na ulicy, to zbędne to nie wypali itp itd"...
Jak byś chciał to nie gadaj, że nie wypada bo jesteś po 30...

A co do singielek to sam termin odnosi się właśnie do takich co są samotne z wyboru, wyemancypowane, cenią wolność ale przygodny seks, czy inne erotyczne znajomości są im nie obce. Ale też dziewczyna która nie ma faceta aby chciała tez może powiedzieć że jest singielką chociaż nie będzie to zgodne z definicją ale brzmi lepiej niż stara panna i tak wiele robi zresztą przypadku mężczyzn tez mi tez zdarzało się mówić że jestem singlem.
No to tym się różnimy, że ty owijasz w bawełnę a ja nazywam rzeczy po imieniu. Bo uważam, że lepsza gorzka prawda niż mydlenie oczu(oczywiście by nie urazić, ale to nie jest dobrym sposobem na zrozumienie, że problem jest i powinno się go zwalczać), za co zresztą jestem potem linczowany ;P Ironiczne poczucie humoru też mam. Wredny charakterek też mam. Jednak w gruncie rzeczy jestem dobrym i wrażliwym facetem.
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 23:12 przez bakus, łącznie edytowano 5 razy

przez inbvo 10 paź 2012, 23:02
bakus, popraw cytowanie to luc chyba pisał nie ja
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 23:05 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz

przez bakus 10 paź 2012, 23:04
Poprawione. Sory nie wiem co sie stało.
Sobie naprawiłem jeszcze dodatkowo humor bo monitor w miare nowy za ponad 600zł jakimś cudem doznał jakiejś plamy wewnątrz... odkręciłem i wyczyściłem i działa :D A planowałem odsprzedać za marny grosz.
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 23:12 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg