Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 10 paź 2012, 19:03
LucP84, widzisz... przyjaciel to ktos aseksualny. Przynajmniej dla mnie. Chociaz ja sie nie zaprzyjazniam z facetami..mam kilku bardzo dobrych kumpli z ktorymi moge gadac o wszystkim. Przyjacielem jest moj partner bo jemu ufam najbardziej
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bakus 10 paź 2012, 19:04
masz sie zaprzyjazniac a nie zakochiwac :roll:

A po co? „Przyjaciółek” mam parę. Starczy.

Byłem na hipnoterapii we wtorek i od tamtej pory właśnie udało mi się podejść do nieznajomych kobiet i zapytać o tą drogę. Wcześniej nie zrobiłem tego :/ chociaż się zmuszałem z całych sił. Ale tamta sesja była nastawiona raczej na pewność siebie i optymizm. Nie powiem coś dało, niewątpliwie jednak nie należy się spodziewać, że od razu wszystko podziała. Super sprawa, ale trochę droga.
Dostałem pracę na kasie prawdopodobnie i dorobię sobie do terapii :D Następny seans poproszę aby był skupiony na wyeliminowaniu lęku przed podchodzeniem do kobiet i flirtowaniu z nimi. Potem może kurs uwodzenia albo Anglia albo najpierw kurs a potem anglia :P

Cudak proszę Cię, nie każ mi tłumaczyć kilka razy tego samego. Pisałem, że kiedyś mi na tym forum zmiksowali mózg tym, że „najpierw trzeba się z kobietą zaprzyjaźnić a potem już maleńki kroczek do związku i seksu”. I tak postępowałem. Byłem też przemiły, przesympatyczny i dla nich mogłem w ogień skoczyć… i tak zostałem przyjacielem. A potem ciężko mi było utrzymywać kontakty z tymi kobietami bo po prostu bolało serce. Byłem zbyt nieśmiały żeby powiedzieć, że mi się podoba i chciałbym coś więcej… ale też tu mi powiedzieli, że „kobiety uwielbiają nieśmiałych facetów” tak… faktycznie. No i właśnie, większość najpierw chce zostać przyjacielem bo wierzy, że „tędy droga”. A to nie tędy droga niestety.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 10 paź 2012, 19:12
Byłem na hipnoterapii we wtorek
serio poszedłeś? naprawdę? xD myślałem że tego nie zrobisz jednak. ;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 10 paź 2012, 19:14
bakus, sam sobie odpowiedziałeś. Nawiązałes bliższe relacje z kobietami, nawet przyjacielskie, ale nie potrafiłes przejść do etapu kolejnego : chce zostać twoim facetem, zaangażowałem się emocjonalnie. Tyle by wystarczyło, być może byś usłyszał : ok, to spróbujmy. A tak to skąd te panny miały się domyśleć, co masz w sercu ? kobiety to nie telepatki... A ja jako kobieta powiem Ci , bardzo to nieładne, bo one miały fajnego kumpla, przyjaciela, który nie wiadomo czemu zaczął ich unikać... myślisz, że to przyjemne jest ? koleś co znika bez słowa be jasnej przyczyny... i domyślaj się, o co mu chodzi :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez LucP84 10 paź 2012, 19:19
Candy14 napisał(a):LucP84, widzisz... przyjaciel to ktos aseksualny. Przynajmniej dla mnie. Chociaz ja sie nie zaprzyjazniam z facetami..mam kilku bardzo dobrych kumpli z ktorymi moge gadac o wszystkim. Przyjacielem jest moj partner bo jemu ufam najbardziej
Różnica polega na tym że jak kobieta ma powodzenie i wielu facetów o nią zabiega to znacznie łatwiej jej ich traktować aseksualnie.
LucP84

przez bakus 10 paź 2012, 19:53
cudak napisał(a):bakus, sam sobie odpowiedziałeś. Nawiązałes bliższe relacje z kobietami, nawet przyjacielskie, ale nie potrafiłes przejść do etapu kolejnego : chce zostać twoim facetem, zaangażowałem się emocjonalnie. Tyle by wystarczyło, być może byś usłyszał : ok, to spróbujmy. A tak to skąd te panny miały się domyśleć, co masz w sercu ? kobiety to nie telepatki... A ja jako kobieta powiem Ci , bardzo to nieładne, bo one miały fajnego kumpla, przyjaciela, który nie wiadomo czemu zaczął ich unikać... myślisz, że to przyjemne jest ? koleś co znika bez słowa be jasnej przyczyny... i domyślaj się, o co mu chodzi :bezradny:

No ty chyba sobie jaja robisz teraz. Że to niby moja wina teraz?? No niby moja bo zamiast być atrakcyjnym seksualnie facetem, to byłem odpowiednikiem koleżanki. Ale tak mi radziliście bo przecież facet
który nie myśli tylko o łóżku to skarb...

Nie poszedłem do kolejnego etapu, ponieważ(i nie tylko w przypadku tych kilku - trzech - dziewczyn, które znam do dziś) one w trakcie budowania naszych relacji weszły w związki. Jednym w ogóle przez myśl nie przeszło, że może to mnie zaboleć... zwłaszcza jak mi się żaliły że ich boy to dupek i żałują, że nie jest taki jak ja <ściana>...
dałem odczuć nie jednej, że mnie to zabolało i innym także dałem do zrozumienia, że chciałem być kimś więcej to usłyszałem "zostańmy przyjaciółmi".
Zatem wybacz. Ale to wy mnie naprowadziliście na zły tor. I po drugie relacji koleżeńskich raczej mało prawdopodobne, że da się zmienić na "związki".

Poszedłem po czekoladę do supermarketu i zagadałem do dwóch lasek :P Jedną o bankomat drugą o sklep RTV. Jestem z siebie dumny hahaha :P
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 10 paź 2012, 20:00
bakus,

Poszedłem po czekoladę do supermarketu i zagadałem do dwóch lasek :P Jedną o bankomat drugą o sklep RTV. Jestem z siebie dumny hahaha :P
no to duży postęp. tylko teraz trzeba jakąś inną konwersację zacząć prowadzić. bo nie chodzi o to by o drogę pytać:)

przez bakus 10 paź 2012, 20:07
No kolejnym krokiem będzie walnięcie jakiegoś oryginalnego komplementu albo po prostu lanie wody na początku np.
Kurczę jestem nowy w mieście i nie mogę się połapać... A ty jesteś z Gdańska?? I w zależności co odpowie to ciągniemy dalej :P
potem walnięcie jakiegoś komplementu ale oryginalnego:
Np. Podoba mi się twoja fryzura, nosisz ją zawsze czy tylko na specjalna okazje??
ale żeby powiedzieć komplement to jeszcze nie mam odwagi. Jeszcze muszę się poczuć swobodnie podchodzić i pytać o drogę.

przez inbvo 10 paź 2012, 20:09
no tak ja bym komplementu dziewczynie na ulicy nie powiedział jeszcze, ale lanie wody to dziś już praktykowałem:)

przez Mara_ 10 paź 2012, 20:12
Bakus, A nie prościej prosto z mostu powiedzieć dziewczynie, że Ci się podoba i wymienić się numerami? Co Ci szkodzi, idź na żywioł. O drogę możesz pytać do usranej śmierci, bo jeszcze nie teraz, bo bo bo;)

przez bakus 10 paź 2012, 20:15
Mara_ napisał(a):Bakus, A nie prościej prosto z mostu powiedzieć dziewczynie, że Ci się podoba i wymienić się numerami? Co Ci szkodzi, idź na żywioł. O drogę możesz pytać do usranej śmierci, bo jeszcze nie teraz, bo bo bo;)

Pewnie, że można ;P Ale chyba zdajesz sobie sprawę, że takie coś wymaga odwagi. Obecnie ja ledwo mogę sie skusić na podejście i zapytać o drogę, mam lęki przed tym zresztą... to co dopiero takie coś :P Kiedyś na pewno spróbuje. W ogóle to jakbym miał osobę towarzyszącą to bym tak zrobił... ale nikogo z Gdańska tu nie ma :( z płci meskiej :P

przez inbvo 10 paź 2012, 20:15
Mara_, a myślisz że to takie łatwe? Bakus jeszcze parę dni temu wcale się nie odezwał do obcej dziewczyny.

przez Mara_ 10 paź 2012, 20:23
inbvo, Zdaję sobie sprawę, że to niełatwe. Fajnie, ze robi postępy, oby tak dalej. To była tylko luźna propozycja, a nuż się chłopak zmobilizuje i powie sobie następnym razem 'pierdzielę, raz się żyje'.

przez bakus 10 paź 2012, 20:25
Hehe Mara najwyraźniej chce abym dostał zawału serca :P:P:P
Swoją drogą to muszę się "ogarnąć" bo zaniedbałem się po troszku... za długie kłaki i ubrania niedopasowane do siebie.
Ostatnio edytowano 10 paź 2012, 20:26 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg