Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 09 paź 2012, 12:54
niesmialy facet bedzie wymyslal ze laski leca na takich z kasa byle nie popracowac nad niesmialoscia i rozgrzeszyc siebie , bo on kasy nie ma itd.
ja nie twierdzę że lecą na kasę. niektóre pewnie tak, ale te mnie nie interesują.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez skalamax 09 paź 2012, 12:58
Carlos, bierzesz dziewczyny pod włos pisząc, że jesteś fajtłapą :)
Ja od razu mam ciśnienie, żeby zbawiać takich Carlosów ;)
A potem narzekam, że mój mąż jest niezaradny!
Sama też się leczę oczywiście.
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez carlosbueno 09 paź 2012, 13:01
Skalamax Twój mąż wydawał się sympatyczny no ale chyba za dużo nie zarabiał a niestety w Polsce pensje są niskie i ciężko utrzymać rodzinę. Jeśli facet tylko pracuje w małżeństwie to musi być bardzo zaradny, ultrapracowity albo być np rpogramistą komputerowym, czy jakimś managerem żeby mógł utrzymać rodzinę na chociaż średnim poziomie a za granica starcza gdy jedna osoba pracuje nawet za minimalną stawkę plus dostaje się zapomogi dlatego tam Polacy maja po 3 dzieci a w Polsce w ogóle lub jedno maksymalnie.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez skalamax 09 paź 2012, 13:12
Carlos, owszem. Ale mnie nie chodzi teraz tylko o wysokość zarobków. Na pieniądzach świat się nie kończy. Chodzi o to, by wspólnie budować, by marzyć, rozwijać się, czynić starania, by nasze życie było każdego dnia lepsze. Chciałabym, żeby mój mąż był wzorem dla mojego syna, by był jego idolem, by młody był dumny, że ma takiego fantastycznego tatę.
Kasa jest ważna. Ale nie najważniejsza. Facet ma szansę wykazać się na różnych polach. I chyba chodzi o to, by kobieta miała PEWNOŚĆ, że może się czuć z nim bezpieczna, by facet jej imponował, by jej bronił i by ją chronił.
Dawniej facet musiał wykazać się sprawnością fizyczną, żeby zadbać o swoją kobietę i potomstwo. Dziś, w erze rozbuchanej ekonomii, wymaga się od mężczyzn głównie zaradności finansowej, bo to nie od dzidy, lecz od ilości posiadanych pieniędzy zależy w dużej mierze jakość życia rodziny. Ale też nie rozgrzeszam facetów, którzy machają złotą kartą kredytową w sklepie, a żona z dzieckiem idą trzy metry za nim, żeby on miał wystarczająco dużo przestrzeni do lansowania się. (Przerysowuję, ale to celowe).
O co mi tak naprawdę chodzi u tych facetów?

Cholera, miejcie jaja, panowie. Bądźcie odpowiedzialni.
Czytajcie książki, kształćcie się, dbajcie o rodzinę, snujcie marzenia i czujcie się pewni siebie. Kochajcie, budujcie i żyjcie pełną piersią, tuląc do niej swoje stadło.

-- 09 paź 2012, 13:22 --

No tak.. wściekłam się na męża, a teraz odreagowuję na wszystkich facetach ;)

Pozdrawiam wszystkich panów! Co złego to nie ja.
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez carlosbueno 09 paź 2012, 13:37
Cholera, miejcie jaja, panowie. Bądźcie odpowiedzialni.
Czytajcie książki, kształćcie się, dbajcie o rodzinę, snujcie marzenia i czujcie się pewni siebie. Kochajcie, budujcie i żyjcie pełną piersią, tuląc do niej swoje stadło.

Skalamaxwiadomo każda kobieta chciałaby mieć takiego faceta ale rzeczywistość wygląda inaczej, bo to raczej w mniejszości są tacy faceci.
Największy Forumowy Maruda

przez skalamax 09 paź 2012, 13:42
Carlos, ale DLACZEGO?
Co Was powstrzymuje od tego, by nam sprostać? Nie wierzę, że zwykłe lenistwo.
Może macie trudność, bo byliście wychowani przez Wasze zapobiegliwe matki w tzw. kulcie mężczyzny?..
I właściwie z pokolenia na pokolenie zaczęto od Was wymagać ponad siły.

O co tu chodzi?
I co my mamy z tym zrobić?
Mamy się pogodzić z trudnym losem głowy rodziny, matki Polki, perpetum mobile i terminatora w jednym, bo Wy macie wątpliwości co do własnych możliwości?...
Czego tak naprawdę facetom potrzeba, żeby poczuli się bezpiecznie, żeby rozwinęli skrzydła i przestali się bać? Chciałabym to wiedzieć.... Słowo daję..
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez djkocyk 09 paź 2012, 13:44
skalamax napisał(a): Kasa jest ważna. Ale nie najważniejsza. Facet ma szansę wykazać się na różnych polach. I chyba chodzi o to, by kobieta miała PEWNOŚĆ, że może się czuć z nim bezpieczna, by facet jej imponował, by jej bronił i by ją chronił.
Dawniej facet musiał wykazać się sprawnością fizyczną, żeby zadbać o swoją kobietę i potomstwo. Dziś, w erze rozbuchanej ekonomii, wymaga się od mężczyzn głównie zaradności finansowej, bo to nie od dzidy, lecz od ilości posiadanych pieniędzy zależy w dużej mierze jakość życia rodziny.

Czyli całe równouprawnienie to pic na wodę. Facet ciągle ma polować i przynosić mamuta do jaskini. Facet musi imponować i zarabiać. Ja nie mam czym zaimponować a pieniędzy mam mało... czyli nie jestem facetem...

przez skalamax 09 paź 2012, 13:56
Djkocyk, myślę, trochę upraszczasz :) I oczywiście nie chciałam Cię urazić. Po prostu wyrażam swoje poglądy będąc pod wpływem dość silnych emocji związanych z ostatnimi wydarzeniami, jakie zaistniały w wyniku zaniechań poczynionych przez mojego nieodpowiedzialnego i niesamodzielnego męża. Stąd może ten mój nieznoszący sprzeciwu ton ;) Przepraszam, jeśli Cię wzburzyło to, co napisałam.
Ale i tak uważam, że jeśli facet chce zaimponować, to po prostu musi trochę nad sobą popracować. Trochę wysiłku włożyć w życie. Trochę się nagimnastykować, napocić, trochę się wziąć z życiem za bary. Musi walczyć, bo do tego jest stworzony.
Niech sobie panowie chodzą w różowych sweterkach, niech sobie depilują klaty, niech piłują te piękne paznokcie, ok. Jestem za. Ale niech przy tym wszystkim pozostaną facetami. To wszystko.
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez Werty 09 paź 2012, 14:03
jak Carlosbueno znajdzie se robotę i babę to ja rzucam picie :twisted:

przez djkocyk 09 paź 2012, 14:07
Spoko nie uraziłaś mnie. Jestem mało bojowy :) A wracając do dyskusji - czyli facet to musi być facet? Bardzo często słyszę to zdanie. Masz pełne prawo je wygłaszać podobnie jak inne Panie. Tylko, że jednocześnie my nie nie możemy głośno mówić, że kobieta to powinna być kobieta - czyli powinna zajmować się domem, dziećmi, powinna dobrze gotować, robić zakupy, prać itd. Gdybym taką teorię wygłosił publicznie to zostałbym okrzyknięty męską szowinistyczną świnią, która z poglądami utknęła w średniowieczu. Kobiety mogą więc mówić "facet to powinien być facet" a mężczyznom nie bardzo wypada mówić "kobieta to powinna być kobieta". Nie bardzo to sprawiedliwe...

przez skalamax 09 paź 2012, 14:16
Hm, słuszna uwaga z tym - że tak powiem bardziej dosłownie - "Baby do garów!" :)
Ja osobiście jestem za, zresztą i tak robię to codziennie i jakoś się nie obrażam o bycie kobietą. Ale nie znaczy to oczywiście, że chcę tu za wszelką cenę udowodnić wyższość świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy.
Próbuję raczej dociec, jak mężczyźni wyobrażają sobie ideał mężczyzny.
Bo ideał kobiety pewnie mają ;)
Bo ja jestem głupia. Jak proszę męża o wyrzucenie śmieci (sam się domyślił może z dziesięć razy przez 10 lat naszego pożycia, więc mu regularnie przypominam ;)), to mam wyrzuty sumienia!
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

przez Werty 09 paź 2012, 14:23
jak Carlosbueno znajdzie se robotę i babę to ja rzucam picie :twisted:

korekta, najpierw się uchleję za jego pomyślność, a potem dopiero rzucę :twisted:

przez Candy14 09 paź 2012, 14:27
Czyli całe równouprawnienie to pic na wodę. Facet ciągle ma polować i przynosić mamuta do jaskini. Facet musi imponować i zarabiać.

wcale nie pic na wode... poki co to my tego mamuta targamy do jaskini bo wy uzalacie sie nad soba.. a fajnie by bylo gdyby facet chociaz sprobowal pojsc na to polowanie a kobieta w tym czasie przygotowala ognisko
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez djkocyk 09 paź 2012, 14:32
Candy14 napisał(a):
Czyli całe równouprawnienie to pic na wodę. Facet ciągle ma polować i przynosić mamuta do jaskini. Facet musi imponować i zarabiać.

wcale nie pic na wode... poki co to my tego mamuta targamy do jaskini bo wy uzalacie sie nad soba.. a fajnie by bylo gdyby facet chociaz sprobowal pojsc na to polowanie a kobieta w tym czasie przygotowala ognisko

No ale w twoim związku to chyba twój luby chodzi na mamuty :D ?

Sortuj wg