Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 08 paź 2012, 22:08
Trochę posiedziałem na korytarzach.
Ogólnie, nie wiem kurva, może ja stałem się wybredny czy coś, ale te 16-18 to teraz wyglądają jak jakieś upośledzone - niskie, dziecięce twarzyczki, jakieś takie niedorosłe. Nic szczególnego.
Idźcie w cholerę z dzisiejszymi licealistkami... Kiedyś dziewczyny w tym wieku były ładniejsze, teraz to makabra
mi się zdaje że jest właśnie odwrotnie, że dziewczyny są coraz ładniejsze ale i tez wyglądają dojrzalej na swój wiek ( może to make up, może hormony w żywności) niż 15 lat temu. No ale może to skutek tego że taki stary jestem, a może już zapomniałem jak to było.
Największy Forumowy Maruda

przez djkocyk 08 paź 2012, 23:37
Yumekui napisał(a):Nie chcę nic mówić, ale w przypadku kobiet tylko jakieś poważne deformacje ciała, choroba czy zaniedbanie mogą stać na przeszkodzie w byciu atrakcyjną. Jesteś facetem: brak kasy - ło boże co za ciamajda, niewysportowana sylwetka - nie będę z kimś przy kim nie czuję się bezpieczna, niski wzrost - nie gustuję w karłach itd. Jeszcze będąc dzieckiem, jak ci się powinie noga to możesz mieć przekreślone przyszłe życie... Nie wiem czy w dobrym temacie to piszę :D Kobiety w wieku 18-26 są ultra wymagające biorąc przewagę, że są to najlepsze lata ich życia [tzn. rozdają karty].

Zgadza się. Wymagania kobiet bardzo wzrosły na przestrzeni kilkunastu lat. Kobiety stały się wyzwolone i nie mają takiego parcia żeby wyjść za mąż jak kiedyś. Dlatego mogą sobie pozwolić na wymagania. To by było ok gdyby nie kilka rzeczy:
1) Kobiety mogą mieć wymagania ale stare powiedzenie mówi: "Chcesz wymagać - wymagaj od siebie". Często słyszę, że dziś już nie ma prawdziwych facetów, że zniewieściali itd. Wszędzie pisze się o kryzysie męskości, ale nikt nie zastanowi się nad kryzysem kobiecości. Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne? Masa dziewczyn przeklina, nie ma żadnych pasji ale wymagania to się ma - facet musi mieć pasje zainteresowania, samochód, nieźle zarabiać itd.
2) Dziś kobiety mogą być kim chcą - mogą być małym kobieciątkiem, nieśmiałym i zamkniętym w sobie i to jest ok. Mogą też robić karierę i być pewnymi siebie bizneswoman i to też jest ok. Natomiast facet cały czas tkwi w jakimś społecznym rozdarciu. Z jednej strony ma być czuły i romantyczny z drugiej ciągle wymaga się od niego żeby np. potrafił prowadzić auto, zarabiał na rodzinę, był pewny siebie, pełen energii i różnych pasji, ciekawy itd. Dlatego wielu facetów nie wie jakimi ma być i stąd problemy w związkach.

przez carlosbueno 08 paź 2012, 23:49
djkocykcoś w tym jest co piszesz choć aż tak kobiet bym nie demonizował, wiele łączy pracę zawodową z dbaniem o dziecko dom i rodzinę a u mężczyzn to niezwykle rzadkie. No ale racja jest że wiele ma jakieś chyba takie nierealne wymagani co do facetów połączenie macho z kuchtą, inteligentnego romantyka i zabijaki jak trzeba choć ja tam za wiele do czynienia z kobietami osobiście nie mam ale z tego co czytam w necie czy usłyszę od innych., rodziny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 08 paź 2012, 23:50
w przypadku kobiet tylko jakieś poważne deformacje ciała, choroba czy zaniedbanie mogą stać na przeszkodzie w byciu atrakcyjną.

:blabla: bla bla bla ..juz widze jak ustawia sie kolejka :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Werty 08 paź 2012, 23:51
Wymagania kobiet na przestrzeni lat wcale nie wzrosły tak naprawdę...

ale co do tego

nikt nie zastanowi się nad kryzysem kobiecości. Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne? Masa dziewczyn przeklina, nie ma żadnych pasji ale wymagania to się ma - facet musi mieć pasje zainteresowania, samochód, nieźle zarabiać itd.

Zgadzam się w 100000000%, świetnie ujęte :brawo:

przez *Wiola* 08 paź 2012, 23:53
djkocyk napisał(a):. Z jednej strony ma być czuły i romantyczny z drugiej ciągle wymaga się od niego żeby np. potrafił prowadzić auto, zarabiał na rodzinę, był pewny siebie, pełen energii i różnych pasji, ciekawy itd. Dlatego wielu facetów nie wie jakimi ma być i stąd problemy w związkach.

A te cechy ze sobą kolidują? :shock:
Moderator

przez bittersweet 09 paź 2012, 00:00
nikt nie zastanowi się nad kryzysem kobiecości. Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne? Masa dziewczyn przeklina, nie ma żadnych pasji ale wymagania to się ma - facet musi mieć pasje zainteresowania, samochód, nieźle zarabiać itd.

Każdemu według zasług, każdemu według potrzeb :lol: kto wam broni stawiać dziewczynom wymagania ? :lol: zacznijcie wybrzydzać, tak jak laski to robią, hi hi
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 09 paź 2012, 00:02
*Wiola* napisał(a):
djkocyk napisał(a):. Z jednej strony ma być czuły i romantyczny z drugiej ciągle wymaga się od niego żeby np. potrafił prowadzić auto, zarabiał na rodzinę, był pewny siebie, pełen energii i różnych pasji, ciekawy itd. Dlatego wielu facetów nie wie jakimi ma być i stąd problemy w związkach.

te akurat nie ale np chcą mieć intelektualistę, romantyka i twardziela jednocześnie a to rzadko spotykane takie połączenie Woody Allena z Sylvestrem Stallone.

przez bittersweet 09 paź 2012, 00:04
carlosbueno napisał(a):te akurat nie ale np chcą mieć intelektualistę, romantyka i twardziela jednocześnie a to rzadko spotykane takie połączenie Woody Allena z Sylvestrem Stallone.

Powinien do tego dobrze gotować i być masażystą z zawodu :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 09 paź 2012, 00:18
Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne?

jak gdzie? wlasnie odpowiada na post :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez djkocyk 09 paź 2012, 01:19
carlosbueno napisał(a):
*Wiola* napisał(a):

te akurat nie ale np chcą mieć intelektualistę, romantyka i twardziela jednocześnie a to rzadko spotykane takie połączenie Woody Allena z Sylvestrem Stallone.

Dokładnie!

Candy14 napisał(a):
Gdzie te kobiety - ciepłe, atrakcyjne, zadbane, kulturalne?

jak gdzie? wlasnie odpowiada na post :mrgreen:

No, no. Buźka ci się należy :D

cudak napisał(a):

Każdemu według zasług, każdemu według potrzeb :lol: kto wam broni stawiać dziewczynom wymagania ? :lol: zacznijcie wybrzydzać, tak jak laski to robią, hi hi

Wymagania każdy jakieś ma i ma prawo mieć. Zastanawiam się jednak czy Panie w porównaniu z Panami nie wybrzydzają za bardzo...

przez *Wiola* 09 paź 2012, 01:31
djkocyk, Jak zwykle pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Zapytasz kobiet , które nie mają partnerów i to samo powiedzą Ci o facetach.
Moderator

przez djkocyk 09 paź 2012, 01:40
Być może ;) Może to jest też przyczyna dla której niektórzy są samotni. Ja sam często zastanawiam się nad tym, czy czasem nie jestem zbyt wybredny bo w sumie raz - dwa razy do roku spotykam dziewczynę, która mi się podoba... No ale sam siebie nie przekonam, że czuje do kogoś miętę jak nie czuję...

przez tahela 09 paź 2012, 01:41
ale pitolicie jakbyscie chcieli wyjaśnic tajmnice wszechświata albo istnienia boga
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg