Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez LucP84 08 paź 2012, 16:46
carlosbueno napisał(a):mi się tak z 80% 18 -nastolatek podoba, to już chyba syndrom wieku średniego tak w moim wieku to mniej niż połowa mi się podoba( zresztą 90% jest zajęta).
No mi właśnie nastolatki jakoś niezbyt, wydają mi się dziecinne. Podobają mi się chyba tak najbardziej kobiety 25-40.
LucP84

przez carlosbueno 08 paź 2012, 16:49
lucp84 ja mówię tylko o samym wyglądzie zewnętrznym wiadomo ze te 18 latki to dziecinne jeszcze są choć nie wszystkie pewnie.
Największy Forumowy Maruda

przez LucP84 08 paź 2012, 18:18
No miałem na myśli wygląd zewnętrzny, właśnie taki jakiś jeszcze trochę dziecięcy mają zwykle nastolatki. Nie wiem jak to dokładnie ująć.
LucP84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 08 paź 2012, 20:19
Werty może masz rację z tą „przesadą” nie zmienia to jednak faktu, że ty przeginasz jeszcze bardziej niż my z kolei w drugą stronę.
Nie wiem w jakim kręgu ty się obracasz ale przeciętna 23 latka ma na „koncie” 4 facetów(i albo z 4 jest związku albo z 5). Od gimnazjum byłem ostatnim który nie załapał się na „chodzenie” a w liceum już nie jeden miał seks. O studiach na które już nie chodzę byłem jedyny w swojej paczce znajomych, który nie ma nikogo i z nikim nie spał.
Oczywiście, że dodawanie i odejmowanie ma miejsce. Ale ‘dodawanie” działa u facetów, ale u babek najczęściej jest to odejmowanie.
My nie mówimy o 14 latkach ale o 17+ lat. 23 to tragedia. Dla mnie od 18 to był problem… I z każdym rokiem jest coraz gorzej.
Co do nastolatek to mi się właśnie one najbardziej podobają. Nie chciałbym się wiązać z rówieśniczką czy 30+ chciałbym związać się z nastolatką. Cóż… każdemu jest potrzebna ta „młoda, szkolna” miłość. Ja jej nie przeżyłem i teraz mi jej brakuje…
Chociaż taka gorąca 30+ mogłaby być nauczycielka :P

„-nastolatkowie i młodzi mężczyźni lubią koloryzować i opowiadać farmazony o swoim życiu seksualnym, a często są to zwyczajne opowieści z mchu i paproci”
I tak i nie. Wiele osób po prostu ma wiele kobiet.
„tak po prawdzie duża część mężczyzn działa na zasadzie "wsadzić, nie ważne w co byle wsadzić i mieć to za sobą", nie są Casanovami”
To akurat prawda, bo znam też takich co kleją się do nawet dziewczyna na skalę 2\10 byle dobrać się do majtek. Ja osobiście mimo wszystko z taką bym do łóżka nie poszedł chociażby mnie wyciągała. Musi mi się panna podobać.
millie napisał(a):panowie, bierzcie przykład z carlosa, pięknie się wysławia, mówiąc mało atrakcyjna zamiast brzydka :mrgreen: gdyby mi - jako przyszłej starej pannie ktoś powiedział, że jestem brzydka, to chyba bym od razu z mostu skoczyła :P mało atrakcyjna zdecydowanie lepiej brzmi. mam alergię, gdy ktoś mówi o kimś, że jest brzydki, bo to takie raniące. i nizbyt kulturalne.

Umów się z nim. Fajny facet z niego.

W ogóle to mam znowu jakiś atak. Nie wiem co się /cenzura/ dzieje :/ Cały się trzęsę i chodzę z jednego punktu do drugiego :/ Serce mi wali jak cholera. Jakby ktoś mi dosypał coś do napoju. Wszystko przez te prawictwo :/
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 08 paź 2012, 20:28
bakus, masz powód do nerwów? coś się dzieje?
prawictwo potrafi wku*wic, wiem to...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 08 paź 2012, 20:29
tak jeszczze nigdy nie miałem. To sie pojawiło jakoś miesiąc temu i staje się coraz silniejsze.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 08 paź 2012, 20:34
bakus, wpadłeś w szał. tylko z powodu prawictwa, czy tak ogolnie?
zeby byla jasnośc, ja wierzę, że można z powodu prawictwa dostać furii

przez carlosbueno 08 paź 2012, 20:37
bakus napisał(a):tak jeszczze nigdy nie miałem. To sie pojawiło jakoś miesiąc temu i staje się coraz silniejsze.

za dużo o tym prawictwie myślisz stało się to Twoją obsesją no ale rozumiem powody.

przez bakus 08 paź 2012, 20:46
inbvo napisał(a):bakus, wpadłeś w szał. tylko z powodu prawictwa, czy tak ogolnie?

Jak ja wpadam w szał to rozwalam wszystko dookoła. To nie jest szał. To coś innego.
Mam wrażenie, że z takim czyms to ludzi w kaftan wsadzają.

carlosbueno napisał(a):za dużo o tym prawictwie myślisz stało się to Twoją obsesją no ale rozumiem powody.

No może i tak. Ale trzeba myślec a nie ignorować jak większość tu radzi, bo potem w ogóle nic sie z tym nie zrobi.

przez inbvo 08 paź 2012, 21:11
No może i tak. Ale trzeba myślec a nie ignorować jak większość tu radzi, bo potem w ogóle nic sie z tym nie zrobi.
to prawda. możesz nie myśleć o tym że masz problemy, olać to. ale potem się obudzisz w wielu 30 lat...

co do szału to jak go zwał.

na kaftan to jeszcze chyba nie ten etap. nie martw się.

przez Yumekui 08 paź 2012, 21:39
Nie chcę nic mówić, ale w przypadku kobiet tylko jakieś poważne deformacje ciała, choroba czy zaniedbanie mogą stać na przeszkodzie w byciu atrakcyjną. Jesteś facetem: brak kasy - ło boże co za ciamajda, niewysportowana sylwetka - nie będę z kimś przy kim nie czuję się bezpieczna, niski wzrost - nie gustuję w karłach itd. Jeszcze będąc dzieckiem, jak ci się powinie noga to możesz mieć przekreślone przyszłe życie... Nie wiem czy w dobrym temacie to piszę :D Kobiety w wieku 18-26 są ultra wymagające biorąc przewagę, że są to najlepsze lata ich życia [tzn. rozdają karty].

przez carlosbueno 08 paź 2012, 21:51
u mnie brak kasy i ogólnie ciamajdowatośc życiowa w każdej dziedzinie szwankują bo wzrostu to mi nie brakuje, może nawet za dużo go a sylwetka tez nie najgorsza choć mogłaby być lepsza. To muszę zacząć szukać w tych poniżej 18 tu bo te po 26 są z reguły zajęte no i chcą zamążpójścia natychmaistwoego bo to ost ich szansa. ;)

przez Yumekui 08 paź 2012, 21:58
Coś z tym 26+ jest na rzeczy i też bym chętnie znalazł dziewczynę 16-17letnią [u nas to legalne :p ]

przez Werty 08 paź 2012, 21:59
Nie wiem w jakim kręgu ty się obracasz ale przeciętna 23 latka ma na „koncie” 4 facetów(i albo z 4 jest związku albo z 5)

ale ty tu piszesz "23 latka" czyli kobieta, a ja piszę o perspektywie męskiej, bo jak chodzi o kobiety to taka liczba nie jest żadnym fenomenem.
No i tak w ogóle teraz to ty przesadzasz :D , bo znam takie co mają 23 i raptem dwóch facetów na koncie :D

-- Pn paź 08, 2012 10:03 pm --

Coś z tym 26+ jest na rzeczy i też bym chętnie znalazł dziewczynę 16-17letnią [u nas to legalne :p ]

Stary chyba masz nierealne oczekiwania. Ostatnio w swoich starych szkołach średnich musiałem pozałatwiać kilka spraw - pozabierać stare świadectwa, pogadać z jednym czy dwoma nauczycielami. Trochę posiedziałem na korytarzach.
Ogólnie, nie wiem kurva, może ja stałem się wybredny czy coś, ale te 16-18 to teraz wyglądają jak jakieś upośledzone - niskie, dziecięce twarzyczki, jakieś takie niedorosłe. Nic szczególnego.
Idźcie w cholerę z dzisiejszymi licealistkami... Kiedyś dziewczyny w tym wieku były ładniejsze, teraz to makabra.

Sortuj wg