Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez L:) 06 paź 2012, 13:28
inbvo - popsuło się cytowanie, sorry.

poza tym ta "cywilizacja seksu" to jakaś ściema, coraz więcej sfrustrowanych prawiczków, a dawniej tego nie było.

Bo dzisiaj społeczeństwo/media kreują seks na jednym z pierwszych miejsc.

Zresztą na brak atrakcyjności (nie tylko fizycznej ale też charakterologicznej) nikt nie pomoże.

Dobry punkt wyjścia - skoro ktoś nie ma atrakcyjności fizycznej, niech pracuje nad innymi (tak, można je zmienić!)

wszystko ma dobre i złe strony; dziewczyny czekają, ale problemjest jak ich nikt podrywać nie chce :) za to facet nieśmiały ma przewalone.

Najlepiej doprowadzić do sytuacji, gdzie dziewczyna zabiega o nasze względy, kwestia wprawy i cierpliwości ; )
L:)

przez inbvo 06 paź 2012, 13:31
L:), błagam Cię, odpowiedz:
Najlepiej doprowadzić do sytuacji, gdzie dziewczyna zabiega o nasze względy
JAK??
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 06 paź 2012, 14:19
Najlepiej doprowadzić do sytuacji, gdzie dziewczyna zabiega o nasze względy, kwestia wprawy i cierpliwości ; )
tak tylko to dotyczy silnych psychicznie, przystojnych, towarzyskich, zaradnych życiowo ludzi wtedy nie muszą się zbytnio starać a i tak mają setki kandydatek do seksu, związku itp. Dodatkowo trzeba się obracać w środowisku gdzie są te kobiety, ja np siedząc w domu na bezrobociu, czy pracując wcześniej na budowie i mając znajomych tylko facetów nie miałem, nie mam zbytnio możliwości poznania kogokolwiek. Samo nic nie przyjdzie nie jesteśmy gwiazdami filmowymi, rekinami finansjery ani modelami z wyglądu także czekając aż jakaś laska nas poderwie doczekamy chodzenia o lasce.

Bakus nie wiem czemu uważasz że inni którzy Cie niby źle kierowali( może to i racja) są winni Twojej sytuacji, temu że jesteś prawiczkiem ja nigdy nie miałem o to pretensji do nikogo oprócz samego siebie. Jedziesz do Anglii tam prostytutki w porównaniu do pensji są tanie za najniższą dniówkę stać będzie Cie na godzinę seksu. A jeśli umiesz dostatecznie angielski to możesz poderwać Angielki,które są zwykle łatwe ale i przeważnie uroda nie grzeszą ale czasami zdarzają się wyjątki. Ja tam przez ponad 4 lata nic nie poderwałem, zaliczyłem, mało się starałem w sumie choć możliwości były gdybym był odważniejszy, jeśli lepiej znał angielski itd bo znałem tam osoby które w tygodniu spały z kilkoma kobietami za darmo tak łatwo jest tam o seks jeśli się ma odp. osobowość. silę przebicia.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 06 paź 2012, 14:25
L:) napisał(a):inbvo -

Zresztą na brak atrakcyjności (nie tylko fizycznej ale też charakterologicznej) nikt nie pomoże.
Dobry punkt wyjścia - skoro ktoś nie ma atrakcyjności fizycznej, niech pracuje nad innymi (tak, można je zmienić!)

No nie powiedziałbym. zmiana charakteru to najtrudniejsza rzecz jaką człowiek może zrobić w życiu. Może się starać ze wszystkich sił a i tak nie ma gwarancji że się uda. Poza tym trzeba wiedzieć co w sobie zmienić i jak to zrobić. Ja nie wiem.

przez pannaAlicja 06 paź 2012, 14:27
Przypomniał mi się pewien dialog dwóch gimnazjalistek (zasłyszane w autobusie)
- lata za mną taki jeden z 2 liceum,
- i co?
- no ja myślę, że jak facet lata za młodszą i jest przystojny to jest pedofilem,
co innego ci brzydcy, to szukają młodszych bo wśród starszych nie mają szans i nikt ich nie chce, więc zarywają do młodszych

:D
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

przez PoznacSiebie 06 paź 2012, 14:29
czekając aż jakaś laska nas poderwie doczekamy chodzenia o lasce.

jak poetycko :lol:
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez carlosbueno 06 paź 2012, 14:31
pannaAlicja napisał(a):Przypomniał mi się pewien dialog dwóch gimnazjalistek (zasłyszane w autobusie)
- lata za mną taki jeden z 2 liceum,
- i co?
- no ja myślę, że jak facet lata za młodszą i jest przystojny to jest pedofilem,
co innego ci brzydcy, to szukają młodszych bo wśród starszych nie mają szans i nikt ich nie chce, więc zarywają do młodszych

:D

to czas zacząć zarywać gimnazjalistki, tylko nie wiem czy będę pedofilem czy brzydalem ;)

przez L:) 06 paź 2012, 18:14
inbvo napisał(a):L:), błagam Cię, odpowiedz:
JAK??

Know-how. Praktyka, tego nie da się opisać śłowami i nauczyć "od tak". Ale jak nawet najmniejszego kroku nie zrobisz w tym kierunku (a często te małe kroki robią dużą różnicę), to nigdy nie doprowadzisz do takiej sytuacji, no chyba że na jakąś desperatkę trafisz :lol:

carlosbueno napisał(a):
tak tylko to dotyczy silnych psychicznie, przystojnych, towarzyskich, zaradnych życiowo ludzi wtedy nie muszą się zbytnio starać a i tak mają setki kandydatek do seksu, związku itp. Dodatkowo trzeba się obracać w środowisku gdzie są te kobiety, ja np siedząc w domu na bezrobociu, czy pracując wcześniej na budowie i mając znajomych tylko facetów nie miałem, nie mam zbytnio możliwości poznania kogokolwiek. Samo nic nie przyjdzie nie jesteśmy gwiazdami filmowymi, rekinami finansjery ani modelami z wyglądu także czekając aż jakaś laska nas poderwie doczekamy chodzenia o lasce.

Siła psychiczna? Jedź na miesiąć do jakiegoś egzotycznego kraju i radź sobie (Azja/Ameryka Południowa/Afryka). Skocz na bungee, idź na trening sztuk walki. Naucz się ryzykować i dostawać po dupie. Drobiazgi, które bardzo kształcą.
Uroda? To mega ważna rzecz. Głównie dla nastaloatek ;) Jeżeli chcecie być podświadomie atrakcyjni dla kobiety powyżej 20 roku życia musicie posiadać cechy "dobrego kandydata na męża" (nawet jeżeli nie szuka takiego). Osoby zaradne, odważne, uczciwe, z przywódczymi cechami, z humorem siłą rzeczy są na dobrej pozycji (nawet jeżeli brak im urody).
Oczywiście masz również rację z środowiskiem, dobrze jest sobie takie znaleźć, naturalnie nikt nie zrobi tego za Ciebie ;)
Unikaj słowa "bezrobocie", nawet jak nie masz pracy angażuj się w jakieś inicjatywy (choćby ten wolontariat). Nie chodzi wcale że pokażesz jakie to masz dobre serduszko (nie bądź ciepłą kluchą!!!!!!!), ale nauczysz się wyznaczać sobie cel i osiągać ;)

Chciałem również dodać, że mi zupełnie brakuje urody, prawdę mówiąc nie mam nawet specjalnie jakiś porządanych cech charakteru, a jakieś tam powodzenie (u swoją drogą fajnych kobiet) miałem/mam. Wspóla cecha? Prawie żadna nie zainteresowała się mną na początku tylko po jakimś czasie ;)

djkocyk napisał(a):
L:) napisał(a):inbvo -

No nie powiedziałbym. zmiana charakteru to najtrudniejsza rzecz jaką człowiek może zrobić w życiu. Może się starać ze wszystkich sił a i tak nie ma gwarancji że się uda. Poza tym trzeba wiedzieć co w sobie zmienić i jak to zrobić. Ja nie wiem.

Zgadza się, ale nie ma rzeczy niemożliwych (no może prawie nie ma ;p) :mrgreen:
Z ilu to ludzi którzy potem osiągneli ogomne sukcesy na początku się śmiali. Upór? ; )

przez inbvo 06 paź 2012, 18:22
L:) napisał(a):
inbvo napisał(a):L:), błagam Cię, odpowiedz:
JAK??

Know-how. Praktyka, tego nie da się opisać śłowami i nauczyć "od tak". Ale jak nawet najmniejszego kroku nie zrobisz w tym kierunku (a często te małe kroki robią dużą różnicę), to nigdy nie doprowadzisz do takiej sytuacji, no chyba że na jakąś desperatkę trafisz :lol:
dawaj...na pewno jakimiś słowami się da...
know-how to ogólne pojęcie.

przez carlosbueno 06 paź 2012, 18:54
Prawie żadna nie zainteresowała się mną na początku tylko po jakimś czasie
to ja mam odwrotnie chyba czasem, bo wygląd mam przeciętny czasami się niektórym podobam ale cechy charakteru, osobowość, osiągnięcia życiowe dużo poniżej średniej właściwie blisko dna i tym odstraszam. Nie posiadam żadnych cech dobrego kandydata na męża zresztą nie w głowie mi żeniaczka mimo ze po 30-ce jestem i powinna, a w zblizonym wieku dziewczyny na to głównie patrzą czy byłbym potencjalnie dobrym mężem itp.

przez Candy14 06 paź 2012, 19:05
Carlos szukaj takich ktore nie chca za maz wychodzic
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez L:) 06 paź 2012, 19:23
inbvo napisał(a):dawaj...na pewno jakimiś słowami się da...

Esej by z tego wyszedł i byłby mocno subiektywny. Coś co do mnie / mojego stylu bycia pasuje może u Ciebie zupełnie się nie sprawdzić (i vice versa). Dlatego właśnie know-how - sam musisz się tego nauczyć.

przez bakus 06 paź 2012, 19:48
Adept odpowiedział na to pytanie... "Zostań gwiazdą rocka albo zachowuj się jak on". Innej opcji nie ma. Możesz wyglądać jak Brad Pitt, Vin Diesel ale i tak jeżeli nie zaczniesz dzialać to nie będzie mieć kobiety.

carlosbueno ja nie przecze, że to moja wina. Ale inni też mogliby postarać się a nie kierować Cię na drogę prowadzącą do samotności.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 06 paź 2012, 20:18
L:) napisał(a):
inbvo napisał(a):dawaj...na pewno jakimiś słowami się da...

Esej by z tego wyszedł i byłby mocno subiektywny. Coś co do mnie / mojego stylu bycia pasuje może u Ciebie zupełnie się nie sprawdzić (i vice versa). Dlatego właśnie know-how - sam musisz się tego nauczyć.
to napisz esej.
owszem, skopiować całkiem się nie da, ale może dać pogląd na podejście do sprawy.

Sortuj wg