Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez L:) 06 paź 2012, 01:46
inbvo napisał(a):czy to nie prawie to samo?

Nie, ponieważ jak nie masz kobiety i nie jesteś nieszczęśliwie zakochany, to podchodzisz "uda się to fajnie, nie to nie, trudno", ewent. jak ktoś jest zdesperowany to bardziej nerwowo ;p
W przypadku nieszczęśliwego zakochania mogą być różne przypadki, na przykład:
- zakochanie tylko z jednej strony (druga strona nie odwzajemnie uczucia, zazwyczaj po jakimś czasie przechodzi)
- przeszkody (odległość, rodzina, inne czynniki, problem duży, bo człowiek bardzo chce, a często nie może)
- bycie w związku z kimś, darzenie uczuciem kogoś innego (problem duży w przypadku np. małżeństw)

Wtedy cały świat kręci się dookoła tej osoby i rozstraja totalnie życie.

inbvo napisał(a):wiesz dobrze jak to jest w praktyce. samo nic nie wychodzi.

Wiem. Dlatego jestem zwolennikiem żeby nie uczyć się podrywać, tylko nawiązywać kontakty z ludźmi (różnymi! Poczynając od żulerki, kończąc na wpływowych osobach, naturalnie obu płci). W takim wypadku wystarczy trochę flirtu i samo kręci dalej ; )
L:)

przez inbvo 06 paź 2012, 01:50
L:) napisał(a):
inbvo napisał(a):czy to nie prawie to samo?

Nie, ponieważ jak nie masz kobiety i nie jesteś nieszczęśliwie zakochany, to podchodzisz "uda się to fajnie, nie to nie, trudno", ewent. jak ktoś jest zdesperowany to bardziej nerwowo ;p
W przypadku nieszczęśliwego zakochania mogą być różne przypadki, na przykład:
- zakochanie tylko z jednej strony (druga strona nie odwzajemnie uczucia, zazwyczaj po jakimś czasie przechodzi)
- przeszkody (odległość, rodzina, inne czynniki, problem duży, bo człowiek bardzo chce, a często nie może)
- bycie w związku z kimś, darzenie uczuciem kogoś innego (problem duży w przypadku np. małżeństw)

Wtedy cały świat kręci się dookoła tej osoby i rozstraja totalnie życie.
na mnie dużo gorzej działa brak kobiety, powoduje frustrację, kompleksy, agresję. Byłem nieszczęśliwie zakochany i to inne uczucie, bardziej pozytywne, wymieszanie pozytywnego z negatywnym. To drugie to czysta zła energia :/

i dlaczego wolałbyś być prawiczkiem?

nie uważasz że w pewnym wieku to ośmieszające?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez depresyjny86 06 paź 2012, 02:03

No własnie?
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L:) 06 paź 2012, 02:41
na mnie dużo gorzej działa brak kobiety, powoduje frustrację, kompleksy, agresję. Byłem nieszczęśliwie zakochany i to inne uczucie, bardziej pozytywne, wymieszanie pozytywnego z negatywnym. To drugie to czysta zła energia :/

Proste, problem nie leży w braku kobiety, a w organiźmie - i nie mówię tu zaraz o braku seksu. Ileś tam lat temu Masłow już na wpadł stawiając potrzeby seksualne na samym dole piramidy, a miłość dużo wyżej.
Często te potrzeby są silniejsze w przypadku nie zaspokojenia innych, spójrz czy tutaj nie masz jakiś problemów.

Nie rozumiem pytań.
Co ma wiek i "prawiczość" do rzeczy?

Może po prostu przyjmujecie zły punkt wyjścia.

przez inbvo 06 paź 2012, 03:18

Nie rozumiem pytań.

chodziło o to:
coś wam szczerze powiem. Czasem myślę że wolał bym być prawiczkiem :P :P

Ja też. Jest coś gorszego od braku kobiety.
dlaczego myślisz że wolałbyś być prawiczkiem.

co do wieku, to przyznaj, że w pewnym wieku staje się to kłopotliwe.

przez tahela 06 paź 2012, 03:23
odzyskanie dziewictwa tyle nie kosztuje hihi a wy moze cieściemniac ile wam zlezie bo i tak nie widac krwi i jeszcze wonty mają, ech faceci zawsze nie tak im coś
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez wiejskifilozof 06 paź 2012, 08:46
Ja jeżeli, chodzi o gadanie , to nie umiem bajerować.

przez carlosbueno 06 paź 2012, 10:39
dla mnie to było kłopotliwe w wieku 16 lat i z każdym rokiem coraz bardziej aż dziw że się nie zabiłem z tego powodu choć takie plany miałem.
Największy Forumowy Maruda

przez L:) 06 paź 2012, 11:21
inbvo napisał(a):

Nie rozumiem pytań.

chodziło o to:
Dlaczego myślisz że wolałbyś być prawiczkiem.

"Ja też" w sensie "coś wam powiem szczerego".

Nie przyznaję ; ) Już pisałem, zależy od punktu wyjścia - zaspokojenia zwierzęcych potrzeb, czy potrzeby bliskości, u mnie akurat dużo silniejsze jest to drugie więc nie mam znowu jakiegoś ciśnienia.

carlosbueno napisał(a):
dla mnie to było kłopotliwe w wieku 16 lat i z każdym rokiem coraz bardziej aż dziw że się nie zabiłem z tego powodu choć takie plany miałem.

Co "cywilizacja seksu" potrafi zrobić z ludźmi..

przez inbvo 06 paź 2012, 11:27
nie odpowiedziałeś na żadne pytanie.

poza tym ta "cywilizacja seksu" to jakaś ściema, coraz więcej sfrustrowanych prawiczków, a dawniej tego nie było.

przez djkocyk 06 paź 2012, 11:47
bakus napisał(a):Stary skoro je podrywałeś to podrywaj dalej!!!!!!!!!!!! Z podrywu na podryw nabierasz doświadczenia i eliminujesz błędy, uczysz się komunikacji. Jezeli nabierzesz charakteru a już sam fakt, ze je podrywasz stawia Cie w lepszej sytuacji niż niamalże każdego z nas.

Niestety to tak nie działa (przynajmniej w moim przypadku). Każda nieudana próba nie motywuje do dalszego działania. Teraz mam tak, że jak mi się jakaś dziewczyna spodoba to nie próbuję bo myślę sobie "skoro wcześniej się nie udawało to dlaczego ma się udać teraz?"). W sumie jestem bardziej zdołowany niż wcześniej. Pół biedy gdyby można było z porażek wyciągnąć jakieś wnioski ale tak naprawdę jesteś odrzucany i nie wiesz dlaczego - bo jesteś zbyt nudny, za wysoki, za niski, za mało pewny siebie, zbyt pewny siebie, za biedny, zbyt głupi itd ? Jak się starasz a nie wychodzi (a nie wiesz czemu nie wychodzi) to ogarnia cie najpierw frustracja a potem straszne zniechęcenie.

millie napisał(a):djkocyk, uważam, że przedział 20-30 lat jest nie trafiony. 20latek ma szanse takie same jak 16latek na znalezienie dziewczyny. według moich obserwacji dopiero po 25 roku szanse zaczynają niestety gwałtownie spadać, bo to czas gdy zawiera się już mniej znajomości i są one bardziej powierzchowne, no i cała masa innych niesprzyjających okoliczności. ja oczywiście wierzę, że w każdym wieku można stworzyć związek, ale też z autopsji wiem, że jakiś nieduży procent populacji tego nie doświadczy... natmiast mówienie o 20 latku, że jest już spalony... takie wnioski to chyba tylko na podstawie amerykańskich seriali młodzieżowych:P 20latek ma obiektywnie więcej szans na znalezienie dziewczyny, inna sprawa czy je umie wykorzystać bądź czy jest w stanie.

Tu się zgodzę. Ja mam 26 lat, skończyłem studia i wiem, że szanse na poznanie kogoś spadły drastycznie. Bo niby gdzie miałbym kogoś poznać? Mam przynajmniej czyste sumienie, że "uderzałem" do wszystkich dziewczyn w okresie studiów, które mi się podobały. Nie było tego dużo - przez całe studia próbowałem poderwać z 5-6 dziewczyn, więc jakimś super podrywaczem nie jestem.

przez bakus 06 paź 2012, 12:30
No tak... a kretyni mi radzili "czekać" bo "na każdego przyjdzie pora", "nie jest wiek istotny" w tym okresie kiedy miałem najwięcej możliwości, a ja głupi posłuchałem. Pełno tu też takich co tak pisze... tylko, że teraz chowają głowe w piasek jak widzą, że poradzili kompletny kretynizm i tylko pogorszyli stan. Z takim płytkim podejściem do teamtu jak oni to człowiek nic nie osiagnie. Lada chwila wynosze się do Anglii do pracy. I tak się zacznie zapierdalanie i brak czasu na cokolwiek a co dopiero na związki. Dziękuje wszystkim tym, którzy mnie nakierowali na zły tor, niech teraz się cieszą...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez djkocyk 06 paź 2012, 13:12
bakus napisał(a):No tak... a kretyni mi radzili "czekać" bo "na każdego przyjdzie pora", "nie jest wiek istotny" w tym okresie kiedy miałem najwięcej możliwości, a ja głupi posłuchałem. Pełno tu też takich co tak pisze... tylko, że teraz chowają głowe w piasek jak widzą, że poradzili kompletny kretynizm i tylko pogorszyli stan. Z takim płytkim podejściem do teamtu jak oni to człowiek nic nie osiagnie. Lada chwila wynosze się do Anglii do pracy. I tak się zacznie zapierdalanie i brak czasu na cokolwiek a co dopiero na związki. Dziękuje wszystkim tym, którzy mnie nakierowali na zły tor, niech teraz się cieszą...

Ludzie tak piszą bo nie mają innego pomysłu na to co mogliby innego napisać. Na odległość nikt ci nie pomoże. Zresztą na brak atrakcyjności (nie tylko fizycznej ale też charakterologicznej) nikt nie pomoże. Dodam, że o czekaniu piszą zwykle dziewczyny bo to one są podrywane więc z ich punktu widzenia wystarczy tylko czekać. Facet musi działać, a że nie wszystkim wyjdzie...

przez inbvo 06 paź 2012, 13:16
Dodam, że o czekaniu piszą zwykle dziewczyny bo to one są podrywane więc z ich punktu widzenia wystarczy tylko czekać. Facet musi działać, a że nie wszystkim wyjdzie...
wszystko ma dobre i złe strony; dziewczyny czekają, ale problemjest jak ich nikt podrywać nie chce :) za to facet nieśmiały ma przewalone.

facet przynajmniej może coś zrobić.

bakus, ale czekać w jakim sensie? seksu czy tak ogólnie?
poza tym to prawda że jak się pracuje to jest trudniej, ale nawet w wieku 40 lat po rozwodach się ludzie poznają. tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić - tu jest problem.

Sortuj wg