Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez eroica 05 paź 2012, 01:44
bakus napisał(a):Podstawowa sprawa jest taka, że wystarczy pewność siebie i bycie towarzyskim, a wtedy przyciągasz ludzi i tym też kobiety. To jest klucz, a nie triki jakie daje PUA, to pomaga, ale bez pozytywnej energii, którą chcąc niechcą sprawiasz, że ludzie przy tobie są naładowani pozytywną energią, to bez niej cienizna będzie. Żadna uroda, żadne PUA, feromony, ubior, nie pomoze.

bardzo przydatne jest partnerskie podejście do kobiet, a nie traktowanie ich jako dziwnych istot from outer space
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

przez inbvo 05 paź 2012, 01:47
eroica, tak, ale przyznasz że są rzeczy które kobiety przyciągają, metody na podryw.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez eroica 05 paź 2012, 01:52
inbvo napisał(a):eroica, tak, ale przyznasz że są rzeczy które kobiety przyciągają, metody na podryw.

metody na podryw mają bardzo krótkie nogi - albo się ma coś do powiedzenia, albo nie i żadne techniki tu nie pomogą; pewność siebie gra często rolę, ale nie jest konieczna
F31.8

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 05 paź 2012, 01:54
eroica, czytałem forum pokrewne do PUA i tam wszyscy nadal są prawiczkami. Więc to jest chyba prawda.

Ale nie chodziło o metody podrywu, tylko o "pewność siebie i towarzyskość". z tym się chyba zgodzisz że to przyciąga.

przez eroica 05 paź 2012, 01:57
inbvo napisał(a):eroica, czytałem forum pokrewne do PUA i tam wszyscy nadal są prawiczkami. Więc to jest chyba prawda.

Ale nie chodziło o metody podrywu, tylko o "pewność siebie i towarzyskość". z tym się chyba zgodzisz że to przyciąga.

jasne, że przyciąga, ale ważniejsza jest jak dla mnie umiejętność słuchania (no i o czym pisałem wyżej, podejście partnerskie); mam nieśmiałych kolegów, do których się dziewczyny lepią właśnie z tych powodów
F31.8

przez inbvo 05 paź 2012, 01:59
no tak, masz rację, tylko nieśmiałość stanowi problem.

przez bakus 05 paź 2012, 02:03
Eroica kazdy definiuje nieśmiałośc na swój własny sposób. Nie wiem na jaki ty to definiujesz ale jeżeli przyjmiemy moją wersje(brak odwagi na rozmowę i nerwy przy rozmowie z kobietą) to nie ma mowy o tym, zeby zainstniało jakieś "podejście partnerskie" o którym mówisz.

eroica napisał(a):mam nieśmiałych kolegów, do których się dziewczyny lepią właśnie z tych powodów

I przez takie bzdury ludzie wierzą, że "nie mają się zmieniać, muszą być sobą" a potem kończą jako 35 letnie prawiczki jak monk czy jak Carlos. Albo księgowa mojego ojca... dziewica po 50. Ale potem tacy już albo powiedzą jakiś bełkot typu "seks nie jest najwazniejszy, daj spokoj jest tyle fajnych rzeczy do robienia" albo schowają głowe w piasek i nic nie powiedzą.

Powietrzny Kowal napisał(a):Bakus - utnij sobie genitalia i będziesz miał luz dożywotnio.
Zajmiesz się normalnym życiem i jego powikłaniami.

Daruj sobie te zbędne komentarze.
Życie bez genitaliów raczej ciężko określić jako "normalne życie"...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 05 paź 2012, 02:06
Eroica kazdy definiuje nieśmiałośc na swój własny sposób. Nie wiem na jaki ty to definiujesz ale jeżeli przyjmiemy moją wersje(brak odwagi na rozmowę i nerwy przy rozmowie z kobietą) to nie ma mowy o tym, zeby zainstniało jakieś "podejście partnerskie" o którym mówisz.
trzeba znaleźć jakiś sposób, żeby nieśmiałość jakby "ominąć". tylko jaki??

przez bakus 05 paź 2012, 02:09
Tak trzeba, ale koleżanka przecież daje do zrozumienia, że nie trzeba bo są inne wazniejsze rzeczy jak chociażby jakaś "umiejętność słuchania"... taka umiejętnośc przydatna jest zawsze i wszędzie. Jednak jeżeli ktos nie ma odwagi rozmawiać z kobietą, denerwuje się bo jest nieśmiały to i ona zacznie się denerwować i się usunie...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 05 paź 2012, 02:11
bakus, gdzie tak napisała? że nie trzeba? to nadinterpretacja - pomyśl logicznie żeby słuchać musisz chociaż trochę być śmiały. więc jedno z drugiego wynika.

przez bakus 05 paź 2012, 02:15
Nie jest to dla mnie takie logiczne. Bo moja definicja nieśmiałości jest inna niż jej jak widać.

przez depresyjny86 05 paź 2012, 03:06
Ja powiem tylko tyle: gadanie,że "eeeee normalnie wyglądasz,jestes spoko napewno sobie kogos znajdziesz,nie trafiłes na tą jedną jedyną,niesmiali są super ble ble ble ble ble" jest głupotą.Pamiętam jak bakus pierwszy raz pisał na forum,wtedy...muszę się przyznac,myslałem tak jak mi pisano i jemu...teraz widze,że się myliłem...i bakus ma rację.
:)

przez Sorrow 05 paź 2012, 04:34
bakus napisał(a):Eroica kazdy definiuje nieśmiałośc na swój własny sposób. Nie wiem na jaki ty to definiujesz ale jeżeli przyjmiemy moją wersje(brak odwagi na rozmowę i nerwy przy rozmowie z kobietą) to nie ma mowy o tym, zeby zainstniało jakieś "podejście partnerskie" o którym mówisz.

eroica napisał(a):mam nieśmiałych kolegów, do których się dziewczyny lepią właśnie z tych powodów

I przez takie bzdury ludzie wierzą, że "nie mają się zmieniać, muszą być sobą" a potem kończą jako 35 letnie prawiczki jak monk czy jak Carlos. Albo księgowa mojego ojca... dziewica po 50. Ale potem tacy już albo powiedzą jakiś bełkot typu "seks nie jest najwazniejszy, daj spokoj jest tyle fajnych rzeczy do robienia" albo schowają głowe w piasek i nic nie powiedzą.

Pewnie jej się pomylili nieśmiali z introwertykami.

przez carlosbueno 05 paź 2012, 08:29
eroica napisał(a):
inbvo napisał(a):eroica, czytałem forum pokrewne do PUA i tam wszyscy nadal są prawiczkami. Więc to jest chyba prawda.

jasne, że przyciąga, ale ważniejsza jest jak dla mnie umiejętność słuchania (no i o czym pisałem wyżej, podejście partnerskie); mam nieśmiałych kolegów, do których się dziewczyny lepią właśnie z tych powodów

Wierutne kłamstwo jak człowiek się nie będzie starał, działał ( chyba ze jest ultra mega przystojny, sławny, bogaty) to szansę na poznanie kogoś i ewentualny związek są jeśli jest nieśmiały, introwertyczny są znikome. Mnie się ostatnio zdarzyło zagadać dziewczynę, nawet spędzić z nią i jej koleżanką chwilę czasu ale co z tego jak bałem się, nie mogłem zdecydować na wzięcie od niej numeru, maila i pewnie już jej nigdy nie zobaczę bo z innego miasta jest, zresztą chyba nie była mną zbytnio zainteresowana.
Ja mam teraz też problem że nie mam pracy, pieniądze mi się skończyły i jak tu w takiej sytuacji podrywać dziewczyny a przed pracą mam równie wielkie lęki jak przed kobietami.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg