Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tahela 26 wrz 2012, 01:25
Candy dokładnie.
Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, 01:26 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez *Wiola* 26 wrz 2012, 01:26
Relatywista napisał(a):
tahela napisał(a):chyba tylko laska o bardzo zanizonej wartosci własnej oosby jest w stanie zakceptowac takie teksty

A ja uważam, że jest odwrotnie. "Laski" o wysokiej samoocenie najcześciej własnie się usmiechną (mają do siebie dystans), przy okazji celnie ripostując takiego faceta,

Tu się zgodzę ,z Relatywistą ;)
Moderator

przez *Monika* 26 wrz 2012, 01:29
tahela napisał(a): *Monika*,
Ty weź mnie nie denerwuj bo Ty sie wkurzyłas kiedys o tekst mniejszego kalibru :twisted: , dobra koniec tematu

Ogólnie to wkurzam się często.
Nie mam zamiaru Cię denerwować Joasiu.
Nie chcę się licytować, ale rozumiem, że poczułaś się dotknięta.
:*
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 26 wrz 2012, 01:30
Wiola co chciał zasugerowąc kolega, który tak do mnie napisał, potocznie jak sie mowi na takie kobiety słowo na k. sie kłania i on własnie tak do mnie powiedział i tak sie poczułam , piała byś z zachwytu co?
nie nie lubie TAKICH ZARTÓW sa prostackie
Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, 01:36 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez *Wiola* 26 wrz 2012, 01:35
tahela, Asiu , ja jestem pewna ,że Marcin nie miał nic złego na myśli, może odrobinę przeholował, ale Cię przeprosił. Dajcie sobie po buziaku i już ;)
Moderator

przez tahela 26 wrz 2012, 01:38
*Wiola*, tosz napisałam ,ze koniec tematu to kolega zaczął mi sugerować,ze poczucia humoru nie mam
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Relatywista 26 wrz 2012, 01:51
tahela, niczego nie sugerowałem ;) Jeszcze raz Cię z całego serca przepraszam :* To był jedynie głupi, nietaktowny żart - no ale innych po takim zjebie jak ja oczekiwać nie można ... :P Tak więc Siostro "peace and love" ;) "Pokój temu domowi" itd. :D
Relatywista

przez tahela 26 wrz 2012, 04:06
Relatywista,
chciałes mi zrobić gębę , patrz moj podpis ;)
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Relatywista 26 wrz 2012, 04:55
tahela, Taką rodem z Gombrowicza ? ;) W życiu nie odważyłbym się Ciebie "zniekształcić" :D A tam od razu "gębę" :P Jeśli już, to co najwyżej drobną "gębusię", maciupeńką "buźkę", delikatną "twarzyczkę" ;)
Relatywista

przez agonista 26 wrz 2012, 10:39
Po co się napinać ogólnie to co ktoś powie a co nas dotknie to dwie różne sprawy .Jeśli tahela przejmuje się co o niej ktoś powie czy napisze to tylko może rodzić jej problemy .Ja miałbym to w nosie.
obserwowany

przez carlosbueno 26 wrz 2012, 10:55
agonista napisał(a):Po co się napinać ogólnie to co ktoś powie a co nas dotknie to dwie różne sprawy .Jeśli tahela przejmuje się co o niej ktoś powie czy napisze to tylko może rodzić jej problemy .Ja miałbym to w nosie.

no bo akurat dla faceta zaliczenie tysięcy panienek to powód do dumy, wielu aktorów, piosenkarzy itp ogłasza się w mediach że spało z tysiącami kobiet, znałem jednego co zapisywał wszystkie swoje kobiety z którymi sypiał miał ich ponad 3 tysiące.
Największy Forumowy Maruda

przez Saraid 26 wrz 2012, 10:57
:shock:ale wy sie tutaj kłociecie :nono:
Saraid

przez wiejskifilozof 26 wrz 2012, 14:42
carlosbueno napisał(a):
agonista napisał(a):Po co się napinać ogólnie to co ktoś powie a co nas dotknie to dwie różne sprawy .Jeśli tahela przejmuje się co o niej ktoś powie czy napisze to tylko może rodzić jej problemy .Ja miałbym to w nosie.

no bo akurat dla faceta zaliczenie tysięcy panienek to powód do dumy, wielu aktorów, piosenkarzy itp ogłasza się w mediach że spało z tysiącami kobiet, znałem jednego co zapisywał wszystkie swoje kobiety z którymi sypiał miał ich ponad 3 tysiące.

Każdy może się przechwalać :mrgreen:

przez bakus 26 wrz 2012, 18:23
Zenonek tak ja się zastanawiam jakie ty masz intencje pisząc zdania
„Uwierz, gdy ktoś ma przeciętną już nie mówiąc mocną konstrukcje psychiczno-mózgową (ze tak to ujmę) nie przejmowałby się niczym tylko "robił swoje"....po prostu”
Przecież to jest oczywiste. Niestety siła psychiki nie zależy od nas.

Co do leku, to kiedyś szukając informacji o lekach, natrafiłem ma nazwę leku, który jest w dostępny na receptę w USA, ale w niespotykanie rzadkich przypadkach zapisywany pacjentom, który całkowicie zablokowuje jakiś tam pierdolony hormon(y) który powoduje w człowieku lęk czy cos tam. Dokładnie te same, które „zmniejszają” te nasze leki antydepresyjne. A czemu nie wypuścili na rynek leku skutecznego?? Dlatego ze biznes by upadł, ekonomia kraju, świata… niestety.

Oczywiście, że prawictwo to nie problem dla kogoś, kto ma silną psychikę. Po pierwsze taki to straci prawictwo szybciej niż inni, bo jest pewny siebie i tym samym atrakcyjny, a nawet jak nie, to, dlatego ze nie chciał an ie ze nie mógł… ponad to jak już dojdzie do stosunku to nie będzie go blokował fakt ze się nie sprawdzi, ze będzie gorszy od poprzednich, bo jest pewny siebie. Wygląd to tez nie problem dla kogoś, kto ma silną psychikę… my tej siły nie mamy, A kupić się jej nie da. Mamy za to dodatkowe problemy przez to i dodatkowe kompleksy. Jednak każdego da się złamać… dlatego każdy prędzej czy później popadnie w kompleksy z tego powodu, jedni w wieku 30 lat inni w wieku jak ja 18. Jedno się załamią i nie potrafią się podnieść mimo prób inni będą potrafili znaleźć radość, w czym innym i to im w pleni wystarczy. Inni nie potrafią znaleźć chociażby chcieli.
Dlatego mowie, ze wolą doświadczonych bo większość prawiczków wiekowych to Ci maja slaba psychikę.
Może będzie dokładniej jak powiem, ze kobiety wolą facetów z silną psychiką(a za tym idzie najczęściej fakt – który po prostu jest – ze są doświadczeni seksualnie). A taki co się leczy lekami, chodzi do psychologow, psychiatrów, psychoterapeutwo… takie cos przekreśla mękość.

beladin może tak, ale z tego powodu, ze nigdy nikogo czegoś takiego właśnie nie zaznałem od matki. Od maleńkości byłem traktowany jak „ten dorosły” a młodszy brat do dziś jest „tym malutkim syneczkiem”. I wiem /cenzura/, ze to zależy od psychiki, ale tej sily nie mam.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Sortuj wg