Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 26 wrz 2012, 00:13
jasaw, nie sugeruję żadnej hipokryzji. A co to jest wzajemny szacunek? Nie używanie pewnych sformułowań? Też jestem za szacunkiem do innych ludzi, ale to względne pojęcie.

Jak obie strony to akceptują, to można dosadnie się wyrażać wg. mnie.

Miedzy facetami pewnego typu zarty pozostaja zartami .. w sferach mesko-damskich jest juz inaczej.
Dokładnie tak.
Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, 00:16 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez tahela 26 wrz 2012, 00:16
*Monika*,
to nastepnym razem niech ralatywista wyskoczy z podobnym tekstem do Ciebie ,bedziesz miała szansę
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez *Wiola* 26 wrz 2012, 00:17
Candy14, Ale u niektórych takie teksty nie rażą i nie obrażają, przypomnij sobie Słoneczko :mrgreen:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 26 wrz 2012, 00:17
tahela, no ja czekam cały czas, ale Marcin się mnie boi :?
Obrazek
Główny Moderator

przez tahela 26 wrz 2012, 00:17
Powietrzny Kowal,
nastolatki to specyficzny wiek, gorzej jak ktos z tego nie wyrasta i mu to miksowanie zostaje przez całe życie, wtedy to świadczy o głupocie raczej
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Relatywista 26 wrz 2012, 00:19
Candy14 napisał(a):Gdybys powiedial do kumpla z tej specyficznej ekipy, ze mial wiecej chu*jow w odbycie niz frytek w ustach obawiam sie , ze jakos by go zart nie rozsmieszyl ;)

Nie takimi tekstami się swego czasu przerzucaliśmy ;) Disy hiphopowców i teksty z watpliwej sławy amerykańskich dzielnic przy naszych pojazdach wymiękały :D Było specyficznie, ale też i całkiem zabawnie :D No ale żeby zrozumieć ten klimat musiałabyś się wywodzić z tej ekipy, a przynajmniej spędzić z nią troche czasu ;) No i swoją drogą nigdy nie zaprzeczałem temu, że jestem w jakimś stopniu "wypaczony" :D Ba, na kazdym kroku to powtarzam :P
Relatywista

przez Sorrow 26 wrz 2012, 00:26
Powietrzny Kowal napisał(a):
Candy14 napisał(a): Gdybys powiedial do kumpla z tej specyficznej ekipy, ze mial wiecej chu*jow w odbycie niz frytek w ustach obawiam sie , ze jakos by go zart nie rozsmieszyl ;)

Oj Candy.... Zdziwiłabyś się...:D
Czasem w sobotę latem jak okno jest otwarte tak w godzinach 23-2:00 i sobie pod tym oknem stanie ekipka chłopaków (czasem z jakimś "rodzynkiem") w przedziale wiekowym 16 a max 22 lata, to mózg mi w poprzek staje co umysły tych dzieciaków są w stanie zmixować używając jednocześnie rzeczowników, przymiotników, wszystkich przekleństw tego świata + ciekawych neologizmów Obrazek

Przykłady, plz :D ?

przez Relatywista 26 wrz 2012, 00:27
*Monika* napisał(a):
Candy14 napisał(a): Gdybys powiedial do kumpla z tej specyficznej ekipy, ze mial wiecej chu*jow w odbycie niz frytek w ustach obawiam sie , ze jakos by go zart nie rozsmieszyl ;)

Ja bym odpowiedziała na miejscu kolegi, że Relatywista ma rację bo nie przepadam za frytkami, a otwór odbytniczy robi casting więc Relatywista odpadłby w przedbiegach :mrgreen:

Haha :D Ty byś Monika normalnie miażdżyła w naszej ekipie ;)
Relatywista

przez tahela 26 wrz 2012, 00:31
Relatywista,
ty chyba czegos nie rozumiesz, jak ktos klnie w domu to klnie w domu a jak wychodzi na ulice to juz troche sie ogranicza, tęz miałm taka ekipe, ale jak jakis facet powiedział tak do mnie to zawsze miałam pretensje , mowiłam to było do mnie czy sie przesłyszałam , odrazu było przepraszam apóxniej wszyscy koledzy uważali , były dzieczyny , które zawsze sobie pozwalały na takie teksty i nie powiem ze wygładało ta fajnie jak chłopak cos mowił do dziewczyny a ona się z tego cieszyła , a on ja obrazał , ja sobie nie pozwalałam i nie pozwalam i moze to zrozum, chyba tylko laska o bardzo zanizonej wartosci własnej oosby jest w stanie zakceptowac takie teksty

-- 25 wrz 2012, 23:36 --

Powietrzny Kowal,
ech
*Monika*,
Ty weź mnie nie denerwuj bo Ty sie wkurzyłas kiedys o tekst mniejszego kalibru :twisted: , dobra koniec tematu
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez jolantka 26 wrz 2012, 00:37
Też się wraz z najbliższymi znajomymi przerzucamy tak a nawet bardziej pieszczotliwymi hasłami, no ale z najbliższymi. Z tymi mniej bliskimi, czy tymi o innym poczuciu humoru coś takiego zupełnie nie wchodzi w grę ;) A już na publicznym forum coś takiego się w głowie nie mieści, Relatywisto, jak można być aż tak społecznie nieprzystosowanym? :D No chyba, że poczułeś się na tyle swobodnie, jak wśród swoich, to tahela powinna Cię rozgrzeszyć ;)
jolantka

przez inbvo 26 wrz 2012, 00:40
Relatywisto, jak można być aż tak społecznie nieprzystosowanym?
Tak na dobrą sprawę to tu sami niieprzystosowani
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez jolantka 26 wrz 2012, 00:41
inbvo napisał(a):
Relatywisto, jak można być aż tak społecznie nieprzystosowanym?
Tak na dobrą sprawę to tu sami niieprzystosowani

Hahahaha, good point :D
jolantka

przez Relatywista 26 wrz 2012, 01:16
tahela napisał(a):chyba tylko laska o bardzo zanizonej wartosci własnej oosby jest w stanie zakceptowac takie teksty

A ja uważam, że jest odwrotnie. "Laski" o wysokiej samoocenie najcześciej własnie się usmiechną (mają do siebie dystans), przy okazji celnie ripostując takiego faceta, że ani nie miałknie ;) Nigdy nie powiedziałbym tak do osoby z ewidentnie niską samooceną. No ale w innych wypadkach nie zaszkodzi czasem "grubiańsko" zażartować, szczególnie gdy konwencja owego żartu ma ewidentnie niezłośliwy charakter :P

Zauważ, że słowa pomimo swojej treści niosą także między wierszami ładunek emocjonalny, który w takich wypadkach jest bardzo pozytywny i ociekający zyczliwością ;) W głębi duszy zawsze byłem z tych "błędnych rycerzy" i daleko mi do obrażania kobiet. Wręcz nie potrafiłbym celowo skrzywdzić jakiejkolwiek dziewczyny. Zresztą swego czasu nawet dostałem "wpierdol" od dwóch lokalnych koksików, "tępych karków", napakowanych dresików (siła złego na jednego :P), wstawiając się w obronie dobrego imienia pewnej koleżanki ;) Zebrałem sporo "butów", no ale nie żałuję, zrobiłbym to raz jeszcze :D Zanim mnie zbutowali, udało mi się przynajmniej jednemu z nich podbić oko, a drugiemu rozjebać nos :D Widzisz, taki już ze mnie niepoprawny romantyk, no ale co zrobisz ;)

jolantka napisał(a):A już na publicznym forum coś takiego się w głowie nie mieści, Relatywisto, jak można być aż tak społecznie nieprzystosowanym? No chyba, że poczułeś się na tyle swobodnie, jak wśród swoich, to tahela powinna Cię rozgrzeszyć

Masz rację ;) Poczułem się tutaj zbyt swobodnie, trochę jak pośród swojej ekipy :D Z ludźmi, którzy wywołują w nas negatywne, ambiwalentne, obojętne uczucia raczej się tak nie "żartuje". Jakkolwiek by to dziwnie nie brzmiało, żarty takie mają paradoskalnie charakter ekspresji sympatii do danej osoby ;)
Relatywista

przez Candy14 26 wrz 2012, 01:19
Relatywista, wez pod uwage, ze to jest forum publiczne i rozni ludzie bywaja. Za jakis czas dojdzie do nas plota , ze tahela bierze do buzi jak leci bo ktos moze jej nie lubic i rozglaszac takie bzdury. Co innego nzarty ze swoja ekipa a co innego wsrod osob ktore moga sie nie lubic a na forum trudno zeby wszyscy sie lubili
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg