Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Hans 25 wrz 2012, 18:24
Candy14, może to i jest pociągające, takie oddanie się uczuciom itd. jak ładowanie w siebie kolejnej dawki narkotyku, ale uczuciami można się sparzyć podobnie jak z narkotykami, a jedno i drugie to nic więcej, jak chemiczne związki, więc nie ma sensu zastępować jednej chemii drugą. Lepiej być wolnym człowiekiem. Nie słuchajcie mnie :twisted:
Feed your head
Feed your head

przez Zenonek 25 wrz 2012, 18:25
carlosbueno, Ale wiesz, że te przechwałki sa nieprawdziwe , wiec noł problem... JEstes przykładem, że mimo tego, ze jestes raczej atrakcyjnym fizycznie chłopem to najwazniejsza jest psychika....będąc w miare przystojnym i mając idealne 190 cm wzrostu powinieneś mieć multum kobiet w akademiku :).

przez beladin 25 wrz 2012, 18:29
bakus, Ty chyba jeszcze potrzebujesz mamusi co Cie przytuli, pogłaszcze po głowie, poprowadzi za rączkę.
Zrozum.. kobiecie tak naprawdę jest wszystko jedno czy jesteś prawiczkiem czy nie. Ważne jest to kim jesteś w jej oczach, czy ją podniecasz, czy pobudzasz jej wyobraźnię słowami ..a jak tu się podniecić gościem, co robi z siebie ofiarę, a na dodatek boi się bab. Zamiast narzekać jaki to świat jest zły popracuj nad sobą, a wszystko się ułoży tak jak byś tego chciał.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 25 wrz 2012, 18:32
beladin, Dobrze powiedziane.

przez carlosbueno 25 wrz 2012, 18:33
194 cm dokładnie ale nigdy to mi nie przysparzało powodzenia albo tego nie dostrzegałem. Jakieś dziewczyny mną się w akademiku interesowały ale albo mi się nie podobały albo bałem się wykonać jakiś krok w tym kierunku a jak jakaś mi się bardzo spodobała to mnie ignorowała. Ludzie zawsze się dziwili czemu nie mam dziewczyny bo dużo mniej atrakcyjni mają je, podejrzewali o homoseksualizm teraz już coraz mniej się dziwią bo moje niudacznictwo życiowe jest widoczne gołym okiem dla każdego.
Największy Forumowy Maruda

przez Zenonek 25 wrz 2012, 18:37
I z takich powodów wielu, bardzo wielu facetów zostaje gejami(więcej osób zostaje homoseksualistami z takich powodów niż większości ludzu się wydaje).....Łatwiej jest po prostu dać kiszki mężczyźnie aniżeli budować relację z kobietą...

Ja jednak polecam to drugie.

Aczkolwiek w beznadziejnych przypadkach to chyba lepiej zostać gejem niż być samemu do końca życia.

przez Hans 25 wrz 2012, 18:42
Z tym bym się kłócił Zenonek, , tu by mi sama statystyka przyszła z pomocą, choć mogę się mylić, bo trzeba by brać pod uwagę ilość wolnych jednostek (przeciętnie) i łatwość nawiązywania relacji seksualnych w grupach homo i heteroskesualnych. Jestem pewien, że geje nie rzucają się na siebie jak jacyś jaskiniowcy.
Feed your head
Feed your head

przez inbvo 25 wrz 2012, 18:43
W ten sposób nie dasz rady zostać gejem. Jak Ci się kobiety podobają, to nie będziesz gejem, choćbyś chciał. Chyba że zawsze byłeś bi

Tak w ogóle to mój problem polega na dwóch rzeczach: może i miałbym odwagę podrywać dziewczyny, tylko:

1. po prostu nie wiem co miałbym powiedzieć gdy mi się jakaś spodoba. I mogę myśleć godzinami co powiedzieć i nic konstruktywnego mi do głowy nie przyjdzie.

2.boję się wyśmiania - właściwie tylko tego i jest to spadek po przebywaniu w szkole.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Zenonek 25 wrz 2012, 18:46
Wielu mężczyzn zostaje gejami dlatego, że boją się kobiet oraz dlatego, że bierny seks analny jest z reguły przyjemny i dla kobiet i dla facetów.

inbvo, Ile masz lat i jakie mialesi do tej pory doswiadczenia z kobietami ? (wazne sa jakiekolwiek doswiadczenia chociazby wspólne spacery, wypady do kawiarni czy pocałunki).

przez inbvo 25 wrz 2012, 18:53
Zenonek, może masz rację - np. seminaria duchowne: podobno pełno tam gejów, którzy zostali gejami, a przyszli tam jako hetero.

inbvo, Ile masz lat i jakie mialesi do tej pory doswiadczenia z kobietami ? (wazne sa jakiekolwiek doswiadczenia chociazby wspólne spacery, wypady do kawiarni czy pocałunki).
Pisałem wyżej i zmuszasz mnie kolejny raz, bym pisał coś co mnie upokarza.

Żadnych nie miałem (tj. wypadów, spacerów, nie całowałem się). Nawet rozmów było niewiele. 23 lata.

Za to mam niemiłe na koncie: intryga przeciwko mnie a w roli głównej jedna nienormalna dziewczyna która chciała mnie nakłonić do tego bym ją pocałował przy wszystkich, żeby mogła dać mi w twarz przy znajomych.

przez Zenonek 25 wrz 2012, 19:00
inbvo, 23 lata to nie jest zle...w sumie to jeszcze ok....naprawde.

Intrygą się nie przejmuj, bo to żenująco niski poziom.

Próbowałeś terapi ? Leków antydepresyjnych ? SSRI, TLPD ? wiem, wiem ,ze ich skuteczność jest w sumie śmiesznie niska, ale zawsze jest jakas szansa :)

przez inbvo 25 wrz 2012, 19:04
Tak naprawdę to w tym wieku można coś zrobić jeszcze. Pytanie co? Jak napisałem wyżej nie wiem co mówić, boję się negatywnej oceny, wyśmiania.

Nad terapią się zastanawiam. Leków wolałbym uniknąć, bo mam skłonność do nałogów.

Intrygą się nie przejmuj, bo to żenująco niski poziom.
Ale strach przed powtórką pozostaje.

przez Zenonek 25 wrz 2012, 19:12
inbvo, W każdym wieku można zrobić wszystko...chocbyć smiał nie 23 ale 33 lata.........

To zależy od Twojej psychiki, atrakcyjności fizycznej, inteligencji, zamożności....

Dla pustaków i puszczalskich szmat , które szukają 20 centymetrowych bolców nie ma sensu tracić nerwów...ale pozostaje cała reszta normalnych kobiet u których masz szanse (pewnie około 2/3 do 3/4).

przez inbvo 25 wrz 2012, 19:19
Strasznie mnie to dobiło jak mnie zapytałeś o te doświadczenia. Zdałem sobie sprawę że jestem opóźniony w rozwoju pod tym względem i jeszcze nie wiem co z tym zrobić.

To zależy od Twojej psychiki, atrakcyjności fizycznej, inteligencji, zamożności....
Psychika lekko znerwicowana, tak na 70% zdrowa. Atrakcyjność nie mnie oceniać, ale może nie najgorzej. Inteligencja którą ja posiadam tu nie znajduje zastosowania. Bogaty nie jestem.

Sortuj wg