Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 24 wrz 2012, 20:26
no to może coś w tym jest, że nie był w ich typie bo z jakiś względów stały się jego byłymi.
on dziewczyny dośc lekko traktuje. Nie wiem czy masz rację bo on chyba nie potrafi tak na dłużej z jedną. Nigdy nie wyszło. Ale jest młodszy ode mnie.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez millie 24 wrz 2012, 20:41
te wasze statystyki o niczym nie świadczą. gdyby zapytać 100 kobiet czy wolą faceta chrapiącego czy nie, ile osób (zgodnie z prawdą!) odpowiedziałoby, że wolałoby niechrapiącego?:D a jednocześnie niemały procent facetów (napewno większy niż prawiczków) chrapie a i tak są w związkach. Jeśli już traktujecie bycie prawiczkiem jako wadę, to należałoby inaczej sformułować pytanie: nie czy wolałabyś, ale czy zaakceptowałybyś fakt, że facet nie ma doświadczenia/ czy dałabyś takiemu szansę? jestem pewna, że wtedy wyniki ankiety wyglądałyby bardziej korzystnie, a może nawet dokładnie odwrotnie. może powinniście spróbować, żeby się przekonać, że dla kobiet jest milion innych spraw, które są ważniejsze lub równe ważne.

przez inbvo 24 wrz 2012, 20:45
millie, zgadzam się z Tobą. W takim razie te Panie, które chcą i są w tym wątku niech odpowiedzą na poniższe pytanie:

czy zaakceptowałybyś fakt, że facet nie ma doświadczenia?
Proszę o odpowiedzi, tylko szczerze.

Zobaczymy co wyjdzie i czy teoria bakusia się potwierdzi (oby nie).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolantka 24 wrz 2012, 20:47
Tak, zaakceptowałabym. Ale tylko pod warunkiem, że posiadałby jakieś inne ciekawe doświadczenie, na przykład w łapaniu motyli albo robieniu omletów.
jolantka

przez Guzik 24 wrz 2012, 20:49
millie napisał(a):te wasze statystyki o niczym nie świadczą. gdyby zapytać 100 kobiet czy wolą faceta chrapiącego czy nie, ile osób (zgodnie z prawdą!) odpowiedziałoby, że wolałoby niechrapiącego?:D a jednocześnie niemały procent facetów (napewno większy niż prawiczków) chrapie a i tak są w związkach.

Dokładnie! Ja też wolę niechrapiących panów i co z tego? GUZIK. Jestem w związku z chrapiącym i to okropnie chrapiącym mężczyzną.

-- 24 wrz 2012, 20:53 --

inbvo napisał(a):
czy zaakceptowałybyś fakt, że facet nie ma doświadczenia?

Hmmmm, zaakceptować? Ja bym to zwyczajnie przyjęła jako fakt, może bym się postarała aby ten jego pierwszy raz był naprawdę wyjątkowy?

przez jolantka 24 wrz 2012, 20:55
Tak całkiem szczerze, to lepszy bez doświadczenia, niż chrapiący. Bez doświadczenia się w końcu wyrobi i czegoś nauczy, a taki chrapiący może człowieka do grobu wpędzić.
jolantka

przez inbvo 24 wrz 2012, 20:59
Co wy z tym chrapaniem???

inne ciekawe doświadczenie, na przykład w łapaniu motyli albo robieniu omletów
Idę łapać motyle bo gotować nie umiem ;)

Zobaczymy jak sonda się rozwinie.

przez Mental Cat 24 wrz 2012, 21:02
jolantka napisał(a):Tak całkiem szczerze, to lepszy bez doświadczenia, niż chrapiący. Bez doświadczenia się w końcu wyrobi i czegoś nauczy, a taki chrapiący może człowieka do grobu wpędzić.

Gorzej jak taki bez doświadczenia w końcu sam zacznie chrapać. A tak bywa najczęściej :smile:
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

przez jolantka 24 wrz 2012, 21:04
Nie powinniście się tym nadto przejmować, serio. Wiadomo, że jesteście wartościowymi, wrażliwymi i nieśmiałymi ludźmi więc prawdopodobnie połączycie się w pary z kobietami o podobnych cechach. A takie nie wykpią waszego braku doświadczenia, bo inne rzeczy są dla nich kluczowe, jak na przykład, o dziwo, OSOBOWOŚĆ. Moglibyście się narazić na nieprzyjemności ze strony prymitywnych materialistycznych dziewczyn, które mają zupełnie inny stosunek do życia i pstro w głowie. Ale nie wydaje mi się, żeby was w kierunku takich ciągnęło, więc naprawdę pozbądźcie się obaw.

-- 24 wrz 2012, 21:07 --

Cheshire Cat napisał(a):
jolantka napisał(a):Tak całkiem szczerze, to lepszy bez doświadczenia, niż chrapiący. Bez doświadczenia się w końcu wyrobi i czegoś nauczy, a taki chrapiący może człowieka do grobu wpędzić.

Gorzej jak taki bez doświadczenia w końcu sam zacznie chrapać. A tak bywa najczęściej :smile:

Musiałby zdobyć doświadczenie zanim zacznie chrapać, nie ma innej rady :D
jolantka

przez Hans 24 wrz 2012, 21:10
jolantka, weź pod uwagę, że te nieprymitywne i niematerialistki są dzisiaj w zdecydowanym odwrocie, do tego nie mają tego wypisanego na czole, generalnie trudna sprawa. Na to wszystko nakłada się szalejące bezrobocie, kryzys itd. związku z rozsądku są w cenie, co mnie wcale nie cieszy.
Feed your head
Feed your head

przez jolantka 24 wrz 2012, 21:20
Nie popadajmy w paranoję i nie mieszajmy bezrobocia z wyginięciem niematerialistycznych potrafiących docenić faceta bez doświadczenia kobiet. W każdym razie, każda kobieta jest próżna więc ostatecznie nie będąc pewnym jej intencji można się zabezpieczyć gadką w stylu: 'Wiesz, jestem prawiczkiem, bo aż po dziś dzień byłem aseksualny i seks mnie zwyczajnie nie interesował, ale spotkałem Ciebie i coś chyba we mnie pękło...' :D
jolantka

przez ala1983 24 wrz 2012, 21:25
Chłopaki, nie dołujcie się tak. Choć pewnie macie rację, że w tej kwestii dziewczyny was nie rozumieją.
Szkoda, że ta sprawa tak was boli, kurcze, smutne..no..
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez inbvo 24 wrz 2012, 21:27
Wiesz, jestem prawiczkiem, bo aż po dziś dzień byłem aseksualny i seks mnie zwyczajnie nie interesował, ale spotkałem Ciebie i coś chyba we mnie pękło
Dobry tekst, zapamiętam sobie.

Szkoda, że ta sprawa tak was boli, kurcze, smutne..no..
Boli wtedy kiedy nie wiesz co z tym zrobić - dylematy samotników.

przez Mental Cat 24 wrz 2012, 21:35
jolantka napisał(a):
Cheshire Cat napisał(a):
Musiałby zdobyć doświadczenie zanim zacznie chrapać, nie ma innej rady :D

No cóż, każdy chłopiec kiedyś staje się mężczyzną :D
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

Sortuj wg