Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 21 wrz 2012, 23:13
Chciałem działać.. Byłem pełen nadzieji po wczorajszej rozmowie z tą dziewczyną, bardzo fajna i ładna i nie miałem probleu z rozmową znią... mówie sobie, że taką chciałbym poznać, trzeba sie zmienić, poprawić, skoro nic nie pomogło to możę to pomoże... Mam zacytować jakie wsparcie otrzymałem??
Owszem muszę liczyć się z opinią, ale to co ty zrobiłaś to jakaś misja antyhipoterapii ... obrzydziłaś mi to. Dokładnie ty... Może w zamian powiesz co powinienem zrobić?? Ale nie pisz mi o lekach i o psychoterapii... bo mam już tego po uszy.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 23:15 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 21 wrz 2012, 23:14
jak cię to drażni to nie cytuj tego
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 23:17
bakus, Szkoda gadać, naprawdę oczekujesz tylko jednego od ludzi :roll: Poczytaj kolegę bonusa , przypadnie Ci do gustu , będziecie się wspierać nawzajem i użalać nad złym światem i okrutnymi ludźmi.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 21 wrz 2012, 23:18
Pff... daruj sobie. Najpierw niszczysz czyjąś nadzieja a teraz odwracasz głowe i znikasz. Pięknie.
inbvo wpisz sobie "Hipnoza mi pomogła" znajdziesz wiele historii pozytywnych,
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 23:19
bakus, Jak masz dosyć leków i psychoterapii to dalej szukaj cudu, może jakaś dobra wróżka się zlituje i machnie czarodziejską pałeczką.
Moderator

przez bakus 21 wrz 2012, 23:20
No cóż... jak tobie pomaga gadanie do obcej osoby i słuchanie "co w tobie jest" to gratulacje. Mi nie pomaga.
Jakby terapia była jakimś lekarstwem... faktycznie ty jesteś taka zdrowa przez tą terapie i leki, że na forum siedzisz.
Nie wiem czy do Ciebie dociera, że brałem leki i uczęszczałem na psychoterapie.. i nice nie działa. Czy to mam Ci wyryć na czole?? NIE DZIAŁA!!!!!!!!! /cenzura/ NIE DIZAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!! I dlatego szukałem alternatywy i proszę... obrzydziłaś mi tą alternatywe. Dziękuje Ci. Na prawdę dziękuje. Więcej takich ludzi jak ty potrzeba. Nie wiem jaki miałaś w tym cel, ale nie dałaś żadnej alternatywy... tylko obrzydziłaś i odebrałaś nadzieje, zapał. Mam nadzieje, że jesreś szczęśliwa dzieki temu. Będziesz mogła mi powiedzieć za 15, że wiek nie ma znaczenia, jak napisze, że będe prawiczkiem w tym wieku :D I że jakaś mnie zechce na pewno, że na każdego przyjdzie pora...
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 23:25 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 23:25
bakus, Nie tylko mi. A jeśli chcesz wiedzieć, to leków przetestowałam kilkanaście jak nie więcej zanim trafiłam na ten , który mi pomógł. I znosiłam okropne skutki uboczne , ale byłam na tyle zdeterminowana ,żeby się nie poddać i nie narzekałam tylko próbowałam coś ze tym "gównem " zrobić za wszelką cenę. Też próbowałam wszystkiego, akupunktury, akupresury , ziółek , bioenergoterapii i innych wynalazków i wiesz co pomogło? Trafiony lek i terapia.
Moderator

przez Poinformowany 21 wrz 2012, 23:27
*Wiola* napisał(a):bakus, może jakaś dobra wróżka się zlituje i machnie czarodziejską pałeczką.

Jessu nie tak głośno , zlituję się napewno ale puki co trzeba czekać ....
Poinformowany

przez bakus 21 wrz 2012, 23:28
Tak Ci pomogło, że siedzisz na forum, tak pomogło innym... a na jak dlugo?? Do momentu aż odstawią leki.
Co to za życie, na lekach antydepresyjnych. A w przypadku faceta to w ogóle wstyd i porażka.
Mi nie pomogły terapie i leki... Miałaś determinacje? A miałaś czas?? Gratulacje. Powiedz lepiej ilu osobą te bzdury jak terapia nie pomagają.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 23:30 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

przez inbvo 21 wrz 2012, 23:30
inbvo wpisz sobie "Hipnoza mi pomogła" znajdziesz wiele historii pozytywnych,

Nie wiem czy do Ciebie dociera, że brałem leki i uczęszczałem na psychoterapie.. i nice nie działa. Czy to mam Ci wyryć na czole?? NIE DZIAŁA!!!!!!!!! /cenzura/ NIE DIZAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!! I dlatego szukałem alternatywy i proszę... obrzydziłaś mi tą alternatywe. Dziękuje Ci. Na prawdę dziękuje. Więcej takich ludzi jak ty potrzeba. Nie wiem jaki miałaś w tym cel, ale nie dałaś żadnej alternatywy... tylko obrzydziłaś i odebrałaś nadzieje, zapał. Mam nadzieje, że jesreś szczęśliwa dzieki temu. Będziesz mogła mi powiedzieć za 15, że wiek nie ma znaczenia, jak napisze, że będe prawiczkiem w tym wieku :D I że jakaś mnie zechce na pewno, że na każdego przyjdzie pora...

Jeśli to jest dla Ciebie ostania nadzieja, to nie pozostaje mi nić innego niż napisać: jeśli uważasz że to może Ci pomóc, to idź. Zmieniam zdanie, jeśli to ostania deska ratunku, to nie ważne co to jest. Według mnie powinieneś iść. Co myślą inni nie ma znaczenia i pamiętaj że często najmądrzejsze rzeczy ogół odrzuca bo ich nie rozumie.

na odmianę pozytywne: http://forum.gazeta.pl/forum/w,99,274,3 ... y.html?v=2
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 23:35 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 23:33
bakus, Jak się nie ma wyjścia to się z tym godzi, wolę żyć na lekach i w miarę funkcjonować niż zdychać bez. Tobie widocznie nie jest jeszcze tak źle , skoro nic Ci nie pasuje i na wszystko masz wymówkę. Tak jak napisałam wcześniej chcesz cudu "za darmo".
Moderator

przez bakus 21 wrz 2012, 23:35
To niewiele Ci trzeba zatem... skoro cieszy Cie życie na lekach to Ci współczuć tylko. Wole być nieszczęśliwy bez leków niż pseudoszczęśliwy z lekami. Przez takie osoby jak Wiola ludzie stoją w miejscu... faceci kończą jako prawiczkowie po 30 bez związków a w zamian słyszą "bądź sobą" albo "idz na terapie" która gówno daje.
"cudu za darmo"?? Nie bądź śmieszna. Jedyne co poprawiło twój stan to leki. A fakt one nie są "za darmo" a nie żadne kretyńskie terapie.terapia Ci nic nie dala tylko leki ktore zamieszały w twoim układzie nerwowym i dzieki ktorym jak to ładnie określiłaś "w miare funkcjonujesz". Też mi szczęście.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 23:37 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 23:36
inbvo, On już nie chce tej "ostatniej " nadziei , znalazł dobrą wymówkę, teraz na złość babci odmrozi sobie uszy ;)
Moderator

przez inbvo 21 wrz 2012, 23:36
*Wiola*, on po prostu wpadł w szał. Znam ten stan :/:/:/

Sortuj wg