Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 21 wrz 2012, 20:53
Tak mysle ze to mo pomoze. W sumie to wierzyłem w to, ale skutecznie mi obrzydziliście to... a w psychoterapie to z kolei ja nie wierze, ale widocznie od tego jesteście :/ Nie macie /cenzura/ pojęcia jakie to efekty daje to odradzacie jakby nie wiadomo co :/
Pisałem już, że mnie bili jak bylem młodszy i to bez powodu i właśnie w takich sytuacjach jakie opisujesz. I stąd ten podświadomy lęk.
Nie napisałem, że ludzie na forum to banda nieudaczników, niestety jednak w większości przypadków tak jest. I żadne głaskanie po głowie czy zapewnianie, że tak nie jest tego nie zmieni. Jeżeli ktoś nie umie sobie poradzić w życiu i nie idzie do przodu tylko się cofa albo stoi w miejscu jest nieudacznikiem. Ja też jestem nieudacznikiem, chciałem spróbować ostatniej mojej nadziei to mi to obrzydziliście, gratuluje i dziekuje.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 21:03 przez bakus, łącznie edytowano 2 razy
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Guzik 21 wrz 2012, 20:59
bakus napisał(a):Tak, mysle ze hipnoza mi w tym pomoze. Ty tak nie uwazasz??

Nie mam pojęcia jak to działa, ale to się wydaje zbyt proste! nagle totalnie się zmienić i swój sposób myślenia. Nawet jeśli było by to możliwe to zdaje się mi że efekt mógłby być nie trwały? Bo przecież można zacząć powielać wcześniejsze schematy i znowu znaleźć się w tym samym punkcie. Ale ja totalnie się na hipnozach nie znam. Nie wierzę w taki cud, ale mogę się mylić, może to właśnie czyni jakieś turbo cuda!

przez carlosbueno 21 wrz 2012, 21:01
bakus napisał(a):Wierzyłem w to, ale skutecznie mi obrzydziliście to

wg mnie jeśli chcesz i masz nadzieje że Ci pomoże to idź a nóż widelec staniesz się innym człowiekiem i nie będziesz się od kobiet mógł odpędzić. ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 21 wrz 2012, 21:03
I już widać, że nie masz pojęcia jak to działa... Zresztą to nie jest tak, że ktoś cie zahipnotyzuje i jest sie zdrowym... to wymaga kilku nawet kilkunastu sesji. To dziala szybciej niz inne terapie po prostu. Ale w sumie to nie mam juz ochoty...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 21 wrz 2012, 21:05
Nie napisałem, że ludzie na forum to banda nieudaczników, niestety jednak w większości przypadków tak jest. I żadne głaskanie po głowie czy zapewnianie, że tak nie jest tego nie zmieni. Jeżeli ktoś nie umie sobie poradzić w życiu i nie idzie do przodu tylko się cofa albo stoi w miejscu jest nieudacznikiem. Ja też jestem nieudacznikiem, chciałem spróbować ostatniej mojej nadziei to mi to obrzydziliście, gratuluje i dziekuj
e.
akurat na trójmiejskich zlotach to chyba tylko ja jestem jedynym nieudacznikiem reszta to bogowie finansjery i bożyszcza intelektu zwłaszcza Guzik :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Guzik 21 wrz 2012, 21:05
a mnie się wydaje że bakus powinien spróbować jeszcze raz psychoterapii
Przecież niska samoocena, Twoja podświadomość która mówi nie wychodź z domu bo będziesz się musiał bić, strach przed zdradą (chociaż ja też się boję zdrady ale to mi nie uniemożliwia bycia w związku), i nie otwieranie się na ludzi - jeśli sam sobie z tym nie radzisz to niech ktoś Tobie pomoże, tu leki mogą pomóc ale nie docierają do źródła problemu, problem zostaje, i z tym trzeba się zmierzyć, na terapii!

-- 21 wrz 2012, 21:08 --

bakus napisał(a):I już widać, że nie masz pojęcia jak to działa... Zresztą to nie jest tak, że ktoś cie zahipnotyzuje i jest sie zdrowym... to wymaga kilku nawet kilkunastu sesji. To dziala szybciej niz inne terapie po prostu. Ale w sumie to nie mam juz ochoty...

Nooo ale w końcu niby ma nastąpić jakiś przełom! Może i działa szybciej, mówię że nie mam pojęcia jak to działa, wiesz.... na terapii też nie jest tak że przychodzisz i buch się zmieniasz, to jest praca!, ciężka praca! i to też wymaga nawet kilkunastu, niewiem niech będzie kilkuset! sesji, i tak jest może trudniej niż w przypadku hipnozy bo trzeba samemu działać - ale Ty wiesz jak działa terapia.

przez Kiya 21 wrz 2012, 21:10
e.
akurat na trójmiejskich zlotach to chyba tylko ja jestem jedynym nieudacznikiem reszta to bogowie finansjery i bożyszcza intelektu

Zapominasz o mnie :roll:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez kajetanone 21 wrz 2012, 21:13
zacznijcie sie wspierać słowem jakoś radą skończcie rozpaczać co innego pozostało ?

przez Guzik 21 wrz 2012, 21:15
bakus napisał(a):Tak mysle ze to mo pomoze. W sumie to wierzyłem w to, ale skutecznie mi obrzydziliście to... a w psychoterapie to z kolei ja nie wierze, ale widocznie od tego jesteście :/ Nie macie /cenzura/ pojęcia jakie to efekty daje to odradzacie jakby nie wiadomo co :/
Pisałem już, że mnie bili jak bylem młodszy i to bez powodu i właśnie w takich sytuacjach jakie opisujesz. I stąd ten podświadomy lęk.
Nie napisałem, że ludzie na forum to banda nieudaczników, niestety jednak w większości przypadków tak jest. I żadne głaskanie po głowie czy zapewnianie, że tak nie jest tego nie zmieni. Jeżeli ktoś nie umie sobie poradzić w życiu i nie idzie do przodu tylko się cofa albo stoi w miejscu jest nieudacznikiem. Ja też jestem nieudacznikiem, chciałem spróbować ostatniej mojej nadziei to mi to obrzydziliście, gratuluje i dziekuje.

Wiesz, ja tam nie neguję hipnozy, jak komuś pomaga to super, nie odradzam, nie polecam. Polecam psychoterapię bo wydaje się mi że to ma sens, ale Ty nie wierzysz w psychoterapię bo chodziłeś na jakąś pseudo terapię i nic się nie zmieniło, a się nic nie zmienia przez łażenie do terapeutki SAMO.
Bili Cię jak byłeś młodszy ale nie zawsze i wszędzie i pewnie te same osoby wciąż? Wyjdź na ulicę i przekonaj się że nie musisz się bić. Wychodź codziennie i doświadcz tego! Nie musisz w to wierzyć, możesz nie wierzyć, ale przekonać się możesz, tu wiara nie jest potrzebna.
Ja nie mam zamiaru Ciebie o niczym zapewniać, ja tam nie uważam abym była nieudacznikiem, fakt wiele rzeczy mi nie wychodzi, czasem jestem totalnie do dupy z różnych powodów ale tak bywa. Nie wiem o jakiej większości mówisz. Nie byłeś nigdy na spotkaniu i wiesz jak jest, więc co ja tam będę mówić kiedy to byłam i ludzi poznałam.
Twoja nadzieja jest w normalnej psychoterapii.

przez inbvo 21 wrz 2012, 21:25
biura matrymonialne: chyba za młody jeszcze jestem
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez LucP84 21 wrz 2012, 21:29
bakus napisał(a):Ja wiem dlaczego nie mam dziewczyny. Ale skoro nie da sie zmienic jak to napisal LucP84 to nie bede miec jej.
Nie da się zbytnio zmienić z nieśmiałej osoby w duszę towarzystwa, ale miałem na myśli że trzeba dopasować metody i potencjalny target do tego jaką się ma osobowość, a nie że w ogóle się nie da.

Choć mi nie idzie za dobrze :/ no ale z jedną kiedyś się jakoś udało.
LucP84

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 21:30
bakus Piszesz ,że Ci obrzydziliśmy hipnozę, bo tak negujemy jej działanie, ok. Tylko skoro mamy na Ciebie taki wpływ, dlaczego nie zachęciliśmy Cię do terapii skoro co druga osoba pisze Ci tutaj ,że to jest dla Ciebie dobre rozwiązanie? Wiem, zraziłeś się, ale masz zamiar rezygnować ze wszystkiego po jednej porażce? Tak poza tym to wybacz , ale masz ciężki charakter i to jest Twój główny problem. Jesteś obrażalaski , uparty jak osioł i wszystko negujesz , ciężko z Tobą rozmawiać , zawsze jesteś na nie. Nie chcę Cię obrazić , tylko dać do myślenia, bo wsparcie nie polega na głaskaniu po główce i mówieniu jaki jesteś biedny i nieszczęśliwy.
Moderator

przez Aranjani 21 wrz 2012, 21:37
Tak czytam cały czas ten watek... czasami coś wtrące.
Wiecie co, miałamkiedyś kolegę (w sumie to był kumpel mojego exmęża). I on mi cały cza mówił jak on to mnie kocha, żałuje, że wcześniej się nie poznaliśmy i inne bzdury. W przerwach między tym bleblaniem skarżył się jaki to on jest biedny, samotny, ze żadna go nie chce... Bo jak go jakaś miała chieć jak z pracy wracał nie do domu a do kumpla na chwile, później powrót do siebie, obiadek z mama iz bratem i do spania bo nazajutrz znowu do pracy. Gdy chciało się go gdzieś wyciągnąć - na impreze, do knajpy czy gdziekolwiek - nigdy nie był chętny. I kiedyś mu powiedziałam, a właściwie zapytałam się go czy mysli, że jego wymarzona dziewczyna przyjdzie kiedyś i po prostu zapuka do jego drzwi mówiąc "Chcę być z Tobą"???
Niestety chcąc "mieć" kogoś trzeba wykazać trochę inicjatywy, chęci. Bo nikt z nieba nam nie spadnie... ani do drzwi nie zapuka. I to dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Trochę odwagi :) Nigdy nie jest powiedziane , że jak już kogoś poznamy, zakochamy się ten stan będzie trwał wiecznie. Ale czasami warto zaryzykowac. A obawianie się zdrady... no cóz na tej zasadzie nie wyszłabym z domu bo może mnie samochód przejechać.
Chłopaki troszkę więcej wiary w siebie !!!! :)
Aranjani

przez kajetanone 21 wrz 2012, 21:40
" Ale czasami warto zaryzykowac. A obawianie się zdrady... no cóz na tej zasadzie nie wyszłabym z domu bo może mnie samochód przejechać."
To dobrze ujęłaś ;)

Sortuj wg