Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 21 wrz 2012, 20:06
/cenzura/ życie jest pojebane... gdybym tylko miał pistolet to bym sobie w głowe strzelił.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 21 wrz 2012, 20:07
to jest dopiero pies na baby i kozak jakich mało hehe

taaaaa ..i damski bokser. Ten to dopiero ma problemy ze soba
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Guzik 21 wrz 2012, 20:08
bakus napisał(a):poszlo. Dobrze to zamiast "bycia nudnym" uzyje tego:
Jestem czlowiekiem, ktory przesiaduje w domu, nigdzie nie wychodzi. Pisząc nigdzie mam na mysli, teatr, kino(no ok, czasem raz na 2 lata :D), dyskoteki, puby, spacery, na plaze, na festyn, na koncert, na silownie itp itd. Jak bym mial dziewczyne to bym jej mogl zaoferowac tylko siedzenie w domu.

Bakus, myślę że trafiłeś na jakąś kiepską terapeutkę, psychologa i jeszcze za to płaciłeś. Koszmar! Ani terapeutka ani psycholożka nie powie Tobie jak żyć, jak powinieneś działać, pokaże alternatywne możliwości, sposoby myślenia, wybierać i działać musisz sam.

Albo mnie się zdawało że napisałeś że chciałbyś (umknął mi ten post?) poznać dziewczynę w jakiejś bibliotece czy tam gdziekolwiek, że nie musisz jej zaczepiać na ulicy, ale podstawową rzecz jaką musisz zrobić to WYJŚĆ Z DOMU! a tu żadna terapia i hipnoza raczej nie pomoże, samemu trzeba podnieść dupkę z krzesła i wyjść.

Pytałam czy jesteś z trójmiasta bo często ludzie się spotykają z forum a Ciebie nigdy nie było, to mogłoby być dla Ciebie dobre ćwiczenie bo chociażby musiałbyś wyjść z domu aby przybyć na spotkanie!

niska samoocena? nad tym też można pracować na terapii! ale trzeba trafić do dobrego terapeuty! do kogoś kto jest w stanie Ci pomóc. Udaj się może do terapeuty którego ktoś poleca? na NFZ? nic nie musisz płacić. To myślę że jest dobra rada. Nie chodzi o to że nie masz dziewczyny. Tylko DLACZEGO nie masz. Jak chcesz czekać na to aż zapuka do twych drzwi to może faktycznie dobrze by było zaakceptować wizję siebie jako 50 letniego samotnego mężczyznę.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 20:12 przez Guzik, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kajetanone 21 wrz 2012, 20:10
Candy14 napisał(a):
to jest dopiero pies na baby i kozak jakich mało hehe

taaaaa ..i damski bokser. Ten to dopiero ma problemy ze soba

No kokaina all the time ale dwóch i pół to mistrzostwo swiata tak jak i lincz charliego sheena heh

przez Candy14 21 wrz 2012, 20:19
kajetanone, fakt jest swietnym aktorem :) odnioslam wrazenie , ze Twoja wypowiedz dotyczyla jego jako faceta a nie aktora..i jako facet dla mnie nie przestawia soba zadnej wartosci
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bakus 21 wrz 2012, 20:20
Napisałem, że chciałbym mieć odwagę podejść i porozmawiać z dziewczyną i to nie ważne czy na dyskotece, czy na ulicy czy w bibliotece. Paraliżuje mnie strach... ponad to bałbym sie wejść w związek bo bałbym sie zdrady. I chciałbym sie nie bać zdrady. To napisałem.

A co do wyjścia z domu to jest ku temu powód o ktorym pisalem. Powod jest taki, ze moja podswiadomsc mowi mi "nie idz bo będziesz musial sie z kimś bić". A w przypadkuy poznawania ludzi boje się, żę mnie znowu skrzywdzą i dlatego sie nie otwieram.

Nie wiem czy chce sie spotykać z ludzmi z forum... to nic osobistego ale jak widzę kogoś komu sie nie udało a probowal, to ogarnia mnie strach ze skoncze tak samo.

Ja wiem dlaczego nie mam dziewczyny. Ale skoro nie da sie zmienic jak to napisal LucP84 to nie bede miec jej.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez millie 21 wrz 2012, 20:22
Dorzuce teraz do pieca, ale czy któryś z panów korzystał z biura matrymonialnego? :lol: Zanim kolega Bakus skutecznie zniechęci mnie do pisania na forum (choc to raczej trudne), dodam, że to nie żadna kolejna tania rada, ani rada w ogóle :smile: . Mam tylko wątpliwości czy pytanie skierowane jest do właściwej grupy odbiorców, bo celem co poniektórych wydaje się być poderwanie i "zar..." niż sam związek. Kilka stron wcześniej pani frytka błysnęła ciekawostką statystyczną w filmiku, a więc nawiązując do frytkowych statystyk - podobno w w/w miejscach na 1 faceta przypada aż kilka zdesperowanych pań :D :D brać, nie umierać;) hihihi :mrgreen:

ps: team walden :P

przez kajetanone 21 wrz 2012, 20:23
Candy14 napisał(a):kajetanone, fakt jest swietnym aktorem :) odnioslam wrazenie , ze Twoja wypowiedz dotyczyla jego jako faceta a nie aktora..i jako facet dla mnie nie przestawia soba zadnej wartosci

E nie jak gościa to bym go nie oceniał chodzi mi o aktorstwo spoko ze sie rozumiemy ;)

przez bakus 21 wrz 2012, 20:24
A czemu ja mialbym Cie zniechecic??
Ja korzystalem i zadna nie odpisala :D

przez carlosbueno 21 wrz 2012, 20:28
biura matrymonilane chyba w dzisiejszych czasach internetowych portali randkowych są w odwrocie, są portale randkowe różnego typu dla ludzi z aspiracjami, dla głęboko wierzących ale i też dla szybkiego seksu czy jakiś wyuzdanych spraw. Ja ani nie mam aspiracji, jestem nie wierzący ale tez na szybki seks czy do jakiś prostackich portali tez się nie nadaje( mój kumpel kiedyś w był na takim nie pamiętam nazwy liczba błędów ortograficznych i poziom dyskusji tych osób aż przyprawiał o zawrót głowy ale podobno szybko tam do poruchania można było znaleźć dziewczyny i wymagań zbytnich nie miały)
Największy Forumowy Maruda

przez millie 21 wrz 2012, 20:41
Ale w biurach jest mniejsza konkurencja, przynajmniej dla panów;) na portalach randkowych można swobodnie "przebierać", a to jednak trochę eliminuje ludzi, którzy niczym szczególnym się nie wyróżnią ...

przez Guzik 21 wrz 2012, 20:48
bakus napisał(a):Napisałem, że chciałbym mieć odwagę podejść i porozmawiać z dziewczyną i to nie ważne czy na dyskotece, czy na ulicy czy w bibliotece. Paraliżuje mnie strach... ponad to bałbym sie wejść w związek bo bałbym sie zdrady. I chciałbym sie nie bać zdrady. To napisałem.

Powod jest taki, ze moja podswiadomsc mowi mi "nie idz bo będziesz musial sie z kimś bić". A w przypadkuy poznawania ludzi boje się, żę mnie znowu skrzywdzą i dlatego sie nie otwieram.

Nie wiem czy chce sie spotykać z ludzmi z forum... to nic osobistego ale jak widzę kogoś komu sie nie udało a probowal, to ogarnia mnie strach ze skoncze tak samo.

I myślisz że hipnoza sprawiłaby że a) stałbyś się odważny b) przestał byś bać się zdrady?
Nie rozumiem tego co mówi Twoja podświadomość. To kosmiczne! Że będziesz musiał się z kimś bić?! Przecież z nikim nie rozmawiając idąc sobie przez miasto małe jest prawdopodobieństwo że ktoś Ciebie no nie wiem zaczepi i będzie chciał się bić. Zresztą nawet w takiej sytuacji nie trzeba się bić, można być bitym ;p

Też się boję że ludzie mnie skrzywdzą dlatego jestem ostrożna w kontaktach, zanim się otworzę na drugiego człowieka potrzebuję czasu aby go sobie poobserwować i pomyśleć czy chcę wejść w relację i ryzykować.

"jak widzę kogoś komu się nie udało?" myślisz że ludzie na forum to banda nieudaczników?! Buahaha! Dobre! Przecież są ludzie którzy walczą, spotkania to nie umartwianie się nad sobą i światem, tylko bycie wśród ludzi, to że mają problemy nie znaczy że są "przegrani"? W życiu spotyka się różnych ludzi to i na takich spotkaniach też! Przecież są ludzie którym się udaje, którzy żyją i oni mogą inspirować, czemu nie patrzeć na nich i myśleć "mi też się uda!".

przez carlosbueno 21 wrz 2012, 20:50
millie napisał(a):Ale w biurach jest mniejsza konkurencja, przynajmniej dla panów;) na portalach randkowych można swobodnie "przebierać", a to jednak trochę eliminuje ludzi, którzy niczym szczególnym się nie wyróżnią ...

może i tak nigdy o tych biurach nie myślałem wydawało mi się że to relikt przeszłości. A co portali randkowych to tam na 20 zapytań dostawałem może jedna odpowiedź od dziewczyn a do tych najładniejszych to nawet nie warto nic pisać jak się nie wygląda jak Brad Pitt albo nie ma fury pieniędzy czy zawodu dyrektor, lekarz itp.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 21 wrz 2012, 20:53
A jak masz rentę socjalną , to przykro jej , ale szuka kogoś innego .

Sortuj wg