Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 21 wrz 2012, 19:29
No to teraz wiesz, dlaczego uwazam sie za nudnego.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 21 wrz 2012, 19:31
co wy ciągle o tym nudzeniu nudzicie. ;) Ja ta się za nudziarza nie uważam do duszy towarzyskiej tę mi daleko ale chyba jakoś aż tak nie odbiegam od reszty, a jak se wypiję to już w ogóle głupoty gadam. ;)
Człowiek się niektórymi rzeczami interesuje a nie którymi nie i jak się na czymś nie zna a w grupie się o tym mówi to wtedy rzeczywiście na nudziarza wychodzi np gdy gada się o pracy, motoryzacji, dziewczynach bo na tym się nie znam ale o polityce, historii, sporcie i religii mogę dużo gadać.
Samemu też do kina, na koncerty nie chodzę ale jakbym kogoś miał to może bym zaczął bo samemu mi się nie chce chodzić bo to typowo grupowe( minimum 2 osobowe rozrywki są) rzadko kto chodzi na nie sam.
Największy Forumowy Maruda

przez kajetanone 21 wrz 2012, 19:36
ja tam bym chodził do kina nawet sam bo lubie filmy ale coz nerwus ze mnie i od fajnego kina mieszkam kawałek
za nudziarza sie nie uważam wrecz uważam sie za osobe bardzo interesującą jednakże jestem nerwusem zatem jedno z drugim nie ma chemii oł jeee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 21 wrz 2012, 19:37
Jak ja bym był bardziej otwarty na ludzi, nie bal sie ich i lubil wychodzic z nimi w rozne miejsca i sie z nimi spotykac bym byl szczesliwszym czlowiekiem. Tak sie dzialo kiedy bralem leki... ale nie chce brac lekiow cale zycie :/

Szkoda ze nasze Panie "powiedzialy co wiedzialy" i juz sie nie wypowiadaja.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 19:39
bakus,
Wiola. Co się tak uczepiłaś tego?? Przecież Ci pisze, że mi nic nie pomaga… Nie chce być od tabletek wiecznie uzależniony, psycholodzy nic nie dają, terapie też nie. To co ja mam /cenzura/ zrobić skoro hipnoza nie?

Nie uczepiłam się ;) To Twoja kasa i Twoja sprawa , tylko chciałabym Ci oszczędzić niepotrzebnych wydatków i złudzeń, bo wg mnie to jest absurd i mógłbyś w tym czasie zrobić coś sensowniejszego. Ale oczywiście masz prawo spróbować i życzę Ci ,żeby spełniło Twoje oczekiwania, mimo ,że w to nie wierzę.
Moderator

przez kajetanone 21 wrz 2012, 19:39
Jak ja bym był bardziej otwarty na ludzi, nie bal sie ich i lubil wychodzic z nimi w rozne miejsca i sie z nimi spotykac bym byl szczesliwszym czlowiekiem. Tak sie dzialo kiedy bralem leki... ale nie chce brac lekiow cale zycie :/

Ja to samo mam dokładnie to samo

No może to zbyt dobitne określenie ale fajnie jakby sie tu dziewczyny wypowiadały i wspierały jesli łaska hehe
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 19:43 przez kajetanone, łącznie edytowano 1 raz

przez bakus 21 wrz 2012, 19:41
A co mam zrobić?? Skoro nic nie pomaga?

przez inbvo 21 wrz 2012, 19:41
carlosbueno, no to w sumie tak jak ja. O religii? Ty raczej z tych religijnych?

bakus, tylko że do teatru ja też nie chodzę, zresztą w naszym wieku to do teatru mało kto chodzi. Do kina nie mam z kim. Ale wychodzić muszę, choćby do galerii handlowej czy na rynek, bo w mojej miejscowości dostaję szału jak siedzę za długo. Generalnie często nie mam gdzie pójść.

Ostatnio jeden "kumpel" zrobił 18, ale mnie nie zaprosił, bo "jestem za stary" (tak powiedział). To mu powiedziałem że ma przynieść flaszkę - nie przyniósł. Ale mam go w dupie, bo jest debilem (taka prawda!), a jak wynika z opowieści innych na jego imprezie główną atrakcją było wypicie 2l wódki i rzyganie.
żal :/ :/ żałuję tylko że nie wpadłem bez zapowiedzi popatrzeć.

Dziewczyny żadne do niego nie przyszły, tylko paru kumpli.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 19:46 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 21 wrz 2012, 19:44
mistrzem nudziarstwa jest bonus ( gdzieś ostatnio zniknął z forum) ten to potrafił zanudzić na śmierć swym pisaniem przy nim to każdy najnudniejszy tu post jest ciekawszy od jego.

-- 21 wrz 2012, 19:45 --

carlosbueno, no to w sumie tak jak ja. O religii? Ty raczej z tych religijnych?
wręcz przeciwnie antyklerykał ze mnie.
Największy Forumowy Maruda

przez LucP84 21 wrz 2012, 19:45
bakus napisał(a):Ja też chce być postrzegany jako atrakcyjny, bo nie podoba mi się to, ze mają mnie za nudziarza. Nie podoba mi się to mnie samemu i nie podoba mi się to, ze inni tak mnie odbierają a to prawda. Czemu nie mogę być postrzegany jako atrakcyjny(i co to w ogole znaczy?? Wytłumacz mi).
Ja mam takie doświadczenie z jednego kursu, gdzie starałem się być generalnie bardzo aktywny, ale potem było takie ćwiczenie że inni na karteczkach pisali jak postrzegają poszczególne osoby i generalnie mi wyszła opinia że jestem cichy, tylko czasem jakoś potrafię zaskoczyć grupę. No a wydawało mi się że starałem się dosyć udzielać. A takie rzeczy jest trudno przeskoczyć właśnie, słyszałem to właśnie od psychologów czy lekarki że w moim wypadku np. nigdy nie będę jakoś osobą bardzo aktywną towarzysko.

Jak nie masz takiego instynktu towarzyskiego to pod tym względem raczej nie staniesz się wybijającą się osobą. Ale bycie towarzyskim to tylko jeden ze sposobów na atrakcyjność. Równie skuteczne jest chyba posiadanie odpowiedniego statusu materialnego, czy choćby sprawianie wrażenia że ten status się posiada ;)
LucP84

przez kajetanone 21 wrz 2012, 19:51
LucP84 napisał(a):
bakus napisał(a):Ja też chce być postrzegany jako atrakcyjny, bo nie podoba mi się to, ze mają mnie za nudziarza. Nie podoba mi się to mnie samemu i nie podoba mi się to, ze inni tak mnie odbierają a to prawda. Czemu nie mogę być postrzegany jako atrakcyjny(i co to w ogole znaczy?? Wytłumacz mi).
Ja mam takie doświadczenie z jednego kursu, gdzie starałem się być generalnie bardzo aktywny, ale potem było takie ćwiczenie że inni na karteczkach pisali jak postrzegają poszczególne osoby i generalnie mi wyszła opinia że jestem cichy, tylko czasem jakoś potrafię zaskoczyć grupę. No a wydawało mi się że starałem się dosyć udzielać. A takie rzeczy jest trudno przeskoczyć właśnie, słyszałem to właśnie od psychologów czy lekarki że w moim wypadku np. nigdy nie będę jakoś osobą bardzo aktywną towarzysko.

Jak nie masz takiego instynktu towarzyskiego to pod tym względem raczej nie staniesz się wybijającą się osobą. Ale bycie towarzyskim to tylko jeden ze sposobów na atrakcyjność. Równie skuteczne jest chyba posiadanie odpowiedniego statusu materialnego, czy choćby sprawianie wrażenia że ten status się posiada ;)

Tak jak i ze mną pisze tutaj i zastanawiam sie czemu nie mam odsłuchu skoro jestem taki aktywny heh

przez inbvo 21 wrz 2012, 19:52
kajetanone,ja Ci chyba odpowiadałem. Ale sam mam wrażenie że moje posty pozostają bez odpowiedzi...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 21 wrz 2012, 19:56
Ale jak brałem leki to bylo inaczej. Kiedyś byłem bardziej towarzyski... w podstawowce. Zresztą jeżeli masz racje to jestem skazany na samotność... i nienawiść do siebie. Nienawidzę tego, że jestem mało towarzyski. Ale to co ze mną sie dzieje to nie jest nietowarzystkość... to jest już kompletne odizolowanie się od ludzi. Nie musze być duszą towarzystwa ale nie chce być cichy, milczący... mimo, że to spowodowane jest niczym innym jak niską samooceną w moim przypadku. Ale skoro sie nie da to nic mi juz chyba nie pozostaje z nadzieji...

Cóż, zatem wracamy do opcji z dziwkami... Jedyna szansa na seks na jakąkolwiek przyjemność. Wyszlo na to ze na hipnoterapie nie mam wystarczajaco pieniedzy. Niektorych na forum moze to ucieszy, w koncu przeciez to nic nie daje... chociaz nie probowali to wiedzą na pewno ze nic to nie daje.

inbvo, teatr byl jednym z wielu przykladow.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 20:03 przez bakus, łącznie edytowano 3 razy

przez kajetanone 21 wrz 2012, 19:57
inbvo napisał(a):kajetanone,ja Ci chyba odpowiadałem. Ale sam mam wrażenie że moje posty pozostają bez odpowiedzi...

Może własnie to ten egocentryzm który wszyscy mamy powoduje tego typu mysli :D

A kojarzycie ta morde z mojego avatara ? to jest dopiero pies na baby i kozak jakich mało hehe

Sortuj wg