Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Hellbike 21 wrz 2012, 02:51
bakus napisał(a):Ja dziś napisałem do hipnotyzera z Gdyni, Rafała Sakowskiego. Zobaczymy co mi napisze. Mam tego /cenzura/ dość. Dość patrzenia jak piękna kobieta mnie mija ulicą, dość smutków, że nikogo nie mam, dość /cenzura/ wiecznego pesymizmu i poczucia żenady i beznadziejności. Dość bycia prawiczkiem. Chcę otworzyć się na ludzi, nie bać się ich, nie bać się pójścia na impreze czy klubu ze striptizem. Nie bać się podejść do pięknej kobiety i obawiać, że mnie zdradzi. Chce być szczęśliwy i umieć się bawić. Tak dłużej być nie może. /cenzura/ to czy wydam kupe szmalu. Ważne jest moje szczęście a nie kasa.

ja /cenzura/. Dosc smutkow! dosc uzalania sie nad soba! od dzis zmieniam swoje zycie! pojde, kur**, do hipnotyzera!

no pojebalo cie, chlopie?

Ok. Na pocieszenie powiem wam, ze mialem bardzo podobnie, w sumie nawet gorzej. Nie bylem w stanie wydobyc z siebie slowa przy obcej kobiecie. Czulem sie brzydki, nudny i nie wart zainteresowania. Tez panicznie balem sie zdrady, i ogolnie odrzucenia.
Jak juz pisalem w innym temacie - wszystko zmienilo sie o 180 stopni. Nie ma muru nie do przebicia. Zycze powodzenia.

A jak sie nie uda, to mozecie udawac, ze jestescie fotografami, bo najwyrazniej jest to rewelacyjny sposob na zaliczenie kogos, jak sie dowiedzialem w jeszcze innym temacie.

ide spac.

przez Guzik 21 wrz 2012, 08:56
bakus napisał(a):W sumie ten klub jest też w Gdańsku :D Robimy zbiórkę i idziemy :PP??

Ale to kwestia samooceny. Ktoś pewny siebie sie nie martwi o zdradę, bo nawet jeżeli to sobie poradzi i znajdzie inną. Myślę o powrocie do leków... ale też nie chciałbym "wyzdrowieć" w ten sposób. Potrzebuje zmiany myślenia, ale jak :(( Nie wiem jak. Nie wiem co mi może pomóc.

Mnie to chyba bardziej paraliżuje strach przed podejściem do kobiet, fakt, że boje się o zdradę niż o wyśmianie...

Bakuś ja to się boję zdrady, bo nie chcę nikogo innego, nie chcę tej zdrady, to nie tak że jak ktoś ma pewność siebie to sobie myśli jak nie ten to inny.
Jak potrzebujesz zmiany myślenia to terapia temu ma służyć, i Twoja praca nad zmianą.

Jesteś z trójmiasta?

przez bittersweet 21 wrz 2012, 09:09
bakus napisał(a):W pozycje zajrze. Ale czy na pewno pomoglo?? Wciąż tu jesteś. Ponad to czy to mnie uleczy przed strachem o zdradę? Nie sądze.

@bakus, to forum dla świrów, a nie dla pesymistów, dlatego wciąz tu jestem :lol: Nie wiem, czy Ciebie akurat uleczy, ale ja np nie obawiam sie zdrady, utraty pracy, partnera itp. Nawet jeśli to się stanie, wierzę, że sobie poradzę. To chyba efekt optymizmu :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beladin 21 wrz 2012, 09:48
Myślę, że sertralina może rozwiązać wiele Waszych problemów - z aktywnością, motywacją, lękami a nawet przedwczesnym wytryskiem :)
beladin

przez inbvo 21 wrz 2012, 10:55
Hellbike, mi się wydaje ze bakus idzie do hipnotyzera pozbyc się lęków, ograniczeń ..to na być rodzaj terapi, nie tylko sposób na laski . Powiedz w jaki sposób ci się udało przełamać ? Może skorzystam.

beladin, co to jest i jak to dostać?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez beladin 21 wrz 2012, 11:38
Inbvo, jest to substancja (lek z grupy ssri), główny składnik m.in. Zoloftu, Asertinu.
Nie wiem co Cię dokładnie trapi. Umów się na wizytę do psychiatry i powiedz o swoich problemach, nie wiem.. dajmy na to, że obawiasz się kontaktów z ludźmi, rzadko wychodzisz z domu, a jak już wyjdziesz to czujesz lęk i masz ochotę się schować, że obawiasz się kontaktu z kobietami, masz problemy z motywacją i energią i że już nie masz siły tak żyć.
Skoro udzielasz się na tym forum to chyba czujesz się w pewien sposób chory czy potrzebujący pomocy?

Ten lek u mnie wycisza lęki społeczne, poprawia nastrój i dodaje energii i motywacji. Działa bardzo lajtowo i pozytywnie :) Jest jeszcze fluoksetyna, która też dobrze podkręca, ale podobno na lęki działa tak sobie.

..aa, leki z tej grupy(ssri) mają właściwości osłabiające napięcie seksualne w szczytowym momencie. Są często przepisywane osobom, które mają problemy ze zbyt szybkim finałem :) Osoby mniej pobudliwe czasem odbierają to jako skutek uboczny, jednak dla nadpobudliwego młodego człowieka jest to mocny plus tych leków.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2012, 11:47 przez beladin, łącznie edytowano 3 razy
beladin

przez inbvo 21 wrz 2012, 11:40
Z tym optymizmem to ja się np. zastanawiam co by taki optymista pomyślał jakby dostał białaczki albo czegoś innego podobnego. Też by był wesoły?

przez Candy14 21 wrz 2012, 11:43
inbvo, trudno byc wesolym w takim wypadku ale zapewne pelen nadziei na wyzdrowienie. Pesymista od razu polozylby sie do grobu i czekal na smierc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 21 wrz 2012, 11:43
Nie wiem co Cię dokładnie trapi. Umów się na wizytę do psychiatry i powiedz o swoich problemach, nie wiem.. dajmy na to, że obawiasz się kontaktów z ludźmi, rzadko wychodzisz z domu, a jak już wyjdziesz to czujesz lęk i masz ochotę się schować
Właściwie to ogólnospołecznej fobii nie mam - dawniej miałem ale się jakoś uspokoiło. Tylko pozostało to:

że obawiasz się kontaktu z kobietami, masz problemy z motywacją i energią i że już nie masz siły tak żyć.

Tak na dobrą sprawę to jedyne co pozostało.

przez beladin 21 wrz 2012, 11:55
Z tego co piszesz wynika, że jesteś osobą podatną na tego typu zaburzenia. Idź, powiedz co Cię boli, a jak trochę powspominasz te swoje problemy społeczne to też nie zaszkodzi ;) Zaufaj mi. Sam męczyłem się ze sobą latami i bardzo żałuję, że tak późno zdecydowałem się coś z tym zrobić. To by oszczędziło mi cierpienia i czasu, którego przecież tak naprawdę nie mamy za wiele. Działaj i ciesz się młodością póki możesz :)
beladin

przez inbvo 21 wrz 2012, 13:02
Candy14, nie do końca o to chodziło. Dla mnie rak=śmierć, z pewnych powodów emocjonalnych. To pytanie należałoby na dobrą sprawę rozumieć: co optymista myśli kiedy wie że umrze?

Ja wiem tyle że bym się nie położył i czekał bo się śmierci boję.

beladin, mam iść do psychiatry? Nie lepiej psychoterapeuta? Tak sobie to przemyślałem i nie wiem czy leki to dobre rozwiązanie. Skończyłoby się znowu nadużywaniem, jak środków przeciwbólowych. Chyba nie tędy droga.

Jestem podatny na tego typu zaburzenia.

przez Candy14 21 wrz 2012, 13:08
beladin, mam iść do psychiatry?

a moze do psychoterapeuty?
co optymista myśli kiedy wie że umrze?

pewnie wykorzysta ostatnie chwile na uporzadkowanie spraw i przygotowanie do tego co nieuniknione
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Wiola* 21 wrz 2012, 13:27
inbvo, Najlepiej do jednego i drugiego.
Moderator

przez inbvo 21 wrz 2012, 13:34
Chyba muszę się wybrać do psychoterapeuty, psychiatrę sobie odpuszczę. W domu się do tego nie przyznam, bo uznają mnie za wariata. Tylko gdzie iść jak się nie śpi na hajsie? Państwowych się boję, ubezpieczenia nie mam.

Na razie muszę jakiegoś znaleźć i napisać maila.

Sortuj wg