Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez beladin 20 wrz 2012, 19:19
Odstawienie netu może wnieść bardzo dużo dobrego. Doświadczyłem tego jakiś miesiąc temu :D
beladin

przez Poinformowany 20 wrz 2012, 20:43
Hellbike napisał(a):Obawiam sie, ze na forum nie znajdziecie zadnych rozwiazan.

Mozecie jedynie polaczyc sie w bolu z podobnymi do was.

Ależ Panowie nic straconego gdzieś tu czytałem ,że można koledze który jest w potrzebie wysłać dwie stówy na burdel. Tylko pytanie czy sobie tam poradzi ? :hide:
Poinformowany

przez Marsal2 20 wrz 2012, 20:57
Candy14 napisał(a):A teraz powiedz chlopakom co sie zmienilo? Pewnie nic chociaz im sie wydaje ze wszystko po tym jednym razie juz bedzie pieknie

Wszystko nie, ale wiele tak. Nabrałem większej pewności siebie, przestało boleć to, że jestem prawiczkiem (to naprawdę jest problem w wieku 25lat), kobiety się mną teraz interesują (ale ja nimi nie, bo mam tą jedną jedyną ;) ), zniknęło parę kompleksów. Jednak poza tym nic w życiu się nie zmieniło. Ciągle jestem pesymistą z niską samooceną, który pracy nie potrafi znaleźć.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 20 wrz 2012, 21:07
Marsal2 napisał(a):Wszystko nie, ale wiele tak. Nabrałem większej pewności siebie, przestało boleć to, że jestem prawiczkiem (to naprawdę jest problem w wieku 25lat), kobiety się mną teraz interesują (ale ja nimi nie, bo mam tą jedną jedyną ;) ), zniknęło parę kompleksów. Jednak poza tym nic w życiu się nie zmieniło. Ciągle jestem pesymistą z niską samooceną, który pracy nie potrafi znaleźć.
No nareszcie ktoś rozumie że coś to zmienia. Jak Ty to piszesz to chyba jest bardziej wiarygodne. Bez sensu :/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 20 wrz 2012, 21:20
Candy14 widzisz?? Jednak to problem. Ty nie zrozumiesz tego. Żaden nie-prawiczek nie zrozumie a kobieta tymbardziej.

Dziś idąc miastem zaczepiła mnie dziewczyna i wręczyła ulotke klubu ze striptizem, trochę z nią pogadałem(i nie miałem problemu z rozmową) i wyszło na to, że ma faceta i jutro idzie na "Jestem Bogiem". Młoda, max 20 lat, piękna i chyba tancerka(na jej tekst o tym "Piękne seksowne tancerki są" Ja sie pytam "A czy Panią też tam zobacze??" Ona mi mówi, że jak z nią pójde do klubu to sie przekonam haha :], ale nie poszedlem)... Cóż... myślałem trochę o tym wszystkim.
Dlaczego nikogo nie mam? Prawdę mówiąc to ja nawet już "słabo próbuje kogoś poznać" tak się przyznam sam... dlatego, że
- jestem nudny i nie zapewniłbym zadnej rozrywki dziewczynie, niczego, niczego i jeszcze raz niczego
i w związku z tym boje się: zdrady, że mnie zostawi. Widząc jaka jest piękna zakładam, że miała adoratorów i dziewicą nie jest... i ostatecznie mnie wyśmieje dlatego, że jestem prawiczkiem oraz, że nie podołam takiej.
Przede wszystkim boje się, że zostane zdradzony. Zresztą tyle razy sie na ludziach zawiodłem, że nie chce z nimi przebywać a chciałbym. /cenzura/ dzieciństwo mi zakodowało taki mechanizm obrony, że szok. Nigdzie nie wychodze bo nie wiem w sumie czemu, nie utrzymuje kontaktow z nikim bo boje sie że znowu sie rozczaruje na czlowieku :((( /cenzura/ no :/
Czuje sie taki mały jak patrze na innych konkurentów o dziewczyne...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 20 wrz 2012, 21:30
Dziś idąc miastem zaczepiła mnie dziewczyna i wręczyła ulotke klubu ze striptizem
To mnie kusi do złego.

bakus, wiem o czym mówisz: ten strach że kiedy spróbujesz podrywu lub związku, to będziesz musiał pokazać jej prawdę o sobie. A wtedy boisz się zostać wyśmiany, bo już wcześniej się wyśmiewali kiedy nie się nikogo nie grało.

To jest właściwie cały mój i Twój problem, gdzie indziej problemu nie ma.

Do dziewictwa się nie przyznawaj, powiedz że masz małe doświadczenie (co jest zresztą prawdą w Twoim wypadku). Natomiast jeśli chodzi o zdradę to nie ma na to rady nikt.

przez bakus 20 wrz 2012, 21:33
W sumie ten klub jest też w Gdańsku :D Robimy zbiórkę i idziemy :PP??

Ale to kwestia samooceny. Ktoś pewny siebie sie nie martwi o zdradę, bo nawet jeżeli to sobie poradzi i znajdzie inną. Myślę o powrocie do leków... ale też nie chciałbym "wyzdrowieć" w ten sposób. Potrzebuje zmiany myślenia, ale jak :(( Nie wiem jak. Nie wiem co mi może pomóc.

Mnie to chyba bardziej paraliżuje strach przed podejściem do kobiet, fakt, że boje się o zdradę niż o wyśmianie...
Ostatnio edytowano 20 wrz 2012, 21:36 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez kajetanone 20 wrz 2012, 21:35
bakus, jak szedłeś miastem pogadałeś z ładną, seksowną laską to powinieneś dopisać sobie na plus tą sytuacje. Z tego co widze gryzie cie ta sprawa pewnie zachowywałeś sie dziwnie przy niej a później głos samokrytyki cie dołował aż do teraz.

przez bakus 20 wrz 2012, 21:38
Nie zachowywałem sie dziwnie. Do samoceny nic mi to nie daje, bo to była jej praca, dlatego mnie zaczepiła.
Prawdę mówiąc, to nigdy nie czuje strachu kiedy rozmawiam z dziewczyną, najgorszy jest strach przed podejściem(ale jak już sie zacznie, zwłaszcza z jej strony to nie mam problemu z rozmową) ale jednak spowodowany jest on strachem przed zdradą.

przez inbvo 20 wrz 2012, 21:39
bakus, daleko ode mnie. Ale to dobrze może bo mnie kusi płatny seks, chociaż wiem że nie powinienem...

Tak, to wszystko kwestia pewności siebie, tylko co z tego że o tym wiemy, jak nie mamy na czym jej budować. Samoświadomość to nie wszystko.

przez bakus 20 wrz 2012, 21:44
Masz racje. To koszmar :( Jak można zmienić się w optymiste? Chyba sie nie da.

przez kajetanone 20 wrz 2012, 21:49
No własnie dobrze napisałeś że nie ma na czym budować tej pewności siebie

przez inbvo 20 wrz 2012, 21:53
Optymiści są jacyś... inni niż ja. Jakby mieli inny rodzaj mózgu ;)

Nie chodzi o optymizm, tylko o minimalną pewność siebie. O to żeby nie uważać siebie za głupka, swojej osobowości za kompromitującą, a swojego stylu życia za żałosny. (tego prawdziwego- nie tego na pokaz, bo większość z nas ma 'rozdwojenie jaźni' przez udawanie) I nie chodzi o uważanie sięza playboya - tak mówią te głupie poradniki dla "prawiczków - uwodzicieli" ;)

przez kajetanone 20 wrz 2012, 21:58
A próbowaliście sportu ? jakby nie patrzeć sport to dobra rzecz na podniesienie swojej samooceny no ale z drugiej strony jak sie z poziomem piłkarskim nie wychodzi poza orlik to też nie jest powód do dumy

Sortuj wg