Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 20 wrz 2012, 16:16
Gdzieś słyszałem że bezrobotny powinien czuc sie jak zgwałcona kobieta też w tym troche prawdy jest chociaż niewiem jak sie tak owa czuje to ciekawe porównanie.
nie widzę związku, bezrobotnym się jest głównie z własnej woli czy nieudacznictwa właśnie a gwałt to traumatyczne zdarzenie losowe które może się przytrafić każdej kobiecie.
A to że Twoi znajomi z pracy Ci dokuczali że nie miałeś kobiety,seksu to normalka zwłaszcza w pracy typu produkcja czy np budowlanka czego sam doświadczyłem. Później zacząłem ściemniać że miałem kobiety albo że chodzę do burdeli żeby się do mnie nie przyczepiali, no i nie podejrzewali gejostwa bo dla tzw prostych ludzi ktoś ktoś nie uprawia seksu z kobietami jest gejem.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 20 wrz 2012, 16:24
zacząłem ściemniać że miałem kobiety albo że chodzę do burdeli żeby się do mnie nie przyczepiali
w sumie jak by na to spojrzeć to do burdelu każdy zawsze może iść, jak ma kasę. A na tyle da się uskładać. Więc każdy może przestać być prawiczkiem. A Ty nie poszedłeś bo nie chciałeś.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez kajetanone 20 wrz 2012, 16:30
carlosbueno spoko że wiesz jak to jest. Co do tej kobiety to jest to cytat z filmu "Baby sa jakieś inne" a jak wiadomo jest to ostatnia czesc trylogii Koterskiego no i są tam przesadzone ale ciekawe teksty taki był pewnie akurat ten. No ale napewno nie czułeś sie z tym dobrze że musisz im ściemniać w temacie w którym nie powinieneś ściemniać bo co to chamów obchodzi czy ty dupczysz czy nie ja tak przynajmniej uważałem no i kim oni sa żebym przed nimi stawrzał pozory. Tak sobie myslałem produkcja czyli początek łańcucha pokarmowego wszyscy są nad nami jesteśmy marnymi leszczami no i niewiem jaki jest tego wniosek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 20 wrz 2012, 16:31
carlosbueno napisał(a):
Gdzieś słyszałem że bezrobotny powinien czuc sie jak zgwałcona kobieta też w tym troche prawdy jest chociaż niewiem jak sie tak owa czuje to ciekawe porównanie.
nie widzę związku, bezrobotnym się jest głównie z własnej woli czy nieudacznictwa właśnie a gwałt to traumatyczne zdarzenie losowe które może się przytrafić każdej kobiecie.

Bezrobotnym się jest z tego, że jest zwyczajnie za mało pracy dla wszystkich, co jest okolicznością zewnętrzną. No i jak jest na każde stanowisko pracy kilkunastu-do-kilkuset kandydatów to wystarczy być przeciętnym żeby nie móc dostać pracy, nie trzeba być nieudacznikiem.

przez carlosbueno 20 wrz 2012, 16:34
inbvo akurat wtedy pracowałem za granicą na budowie a tam co drugi chodził do burdeli więc to traktowane jest tam jako coś totalnie normalnego, raz byłem ale nie skorzystałem pisałem o tym wcześniej .

No ale przyznanie się obcym że nie miało się kobiety w wieku 30 lat to obciach, wstyd straszliwy myślę że co poniektórzy mogli się domyślać Ci z którymi sporo przebywałem ale nigdy się do tego nie przyznałem. Nawet stworzyłem fikcyjne kobiety które kiedyś rzekomo miałem o których opowiadałem znajomym żeby za bardzo nie podejrzewali. Ludzie na budowie ale nie tylko większość ludzi normalnych, nie z tego forum uważa 25-30 letnich prawiczków za coś arcynienormalnego, kryptogejów tylko chyba fanatyzm religijny ale tez tylko dla co poniektórych może być usprawiedliwieniem.

przez kajetanone 20 wrz 2012, 16:39
inbvo napisał(a):
zacząłem ściemniać że miałem kobiety albo że chodzę do burdeli żeby się do mnie nie przyczepiali
w sumie jak by na to spojrzeć to do burdelu każdy zawsze może iść, jak ma kasę. A na tyle da się uskładać. Więc każdy może przestać być prawiczkiem. A Ty nie poszedłeś bo nie chciałeś.

Nieraz, nie dwa nie trzy itd o tym myslałem tyle że to jest kwestia słabych nerwów no bo nawet siedząc przed kompem leje mi sie spod pach jak przed egzaminem jakimś zapewne. Co dopiero miałbym ruszyc w podróż 50 km do większego miasta pociągiem i tam poszukać burdelu i tam zamówić dziwke i mieć na to jeszcze ze 3 stówy. To jest żałosne ale no taki jest wynik picia, ćpania i ostatnich przygód z psychotropami.

przez carlosbueno 20 wrz 2012, 16:46
Sorrow napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

Bezrobotnym się jest z tego, że jest zwyczajnie za mało pracy dla wszystkich, co jest okolicznością zewnętrzną. No i jak jest na każde stanowisko pracy kilkunastu-do-kilkuset kandydatów to wystarczy być przeciętnym żeby nie móc dostać pracy, nie trzeba być nieudacznikiem.

prace może znaleźć każdy tylko że to wiąże się z takimi rzeczami jak dalekie dojazdy, przeprowadzka, wyjazd za granicę, praca na czarno, za minimum, umowy śmieciowe itd. jak się bardzo chcę to pracę się znajdzie tylko że nie będzie to nasza praca marzeń, ale najczęściej za słabe pieniądze, w stresie, nie zgodna z wykształceniem lub bardzo ciężka a mi się nie chcę na razie takich wyrzeczeń ponosić skoro z głodu nie umieram.

przez inbvo 20 wrz 2012, 16:48
kajetanone, boisz się jak tu piszesz? Ja się tylko obawiam że ktoś to znajdzie.

przez kajetanone 20 wrz 2012, 16:54
inbvo, nie ja po prostu sie boje być i chyba tego co nadchodzi np. poszedłbym po szlugi teraz ale sie boje a z drugiej strony chce rzucić ale sam niewiem czy większa jest chęć rzucenia czy strachu co za żal a jak ktoś to znajdzie to będzie pewien że ja to ja ale jebać to bo to bez znaczenia

przez inbvo 20 wrz 2012, 17:08
poszedłbym po szlugi teraz ale sie boje
czego się boisz: wyjść po szlugi czy uzależnić się?

przez kajetanone 20 wrz 2012, 17:13
Jestem uzależniony ale od paru dni wpędziłem sie w taki stan skończyły mi sie benzo itp że musiałbym na trzeźwo iśc a wiadomo można kogoś spotkać i mieć dodatkowe wspomnienie w stylu niezła ze mnie cipa

przez inbvo 20 wrz 2012, 17:16
sory że pytałem. nieważne. lepiej nie pal, chociaż ja mam ochotę kupić sobie szlugi z nerwów od paru dni (ok.tydzień).

przez kajetanone 20 wrz 2012, 17:21
Tydzień to już całkiem nieźle u mnie max to 3 dni bo później mnie to całe rzucanie przerasta ale jak już tyle nie palisz to spoko bo to tylko dodatkowe obciązenie czyniące wolniejszym, mniej zdrowym z kapciem w pysku i biedniejszym heh

przez inbvo 20 wrz 2012, 17:23
nie o to chodzi - ja nie pale, ale mam ochotę zacząć

Sortuj wg