Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 20 wrz 2012, 10:31
jest mnóstwo rzeczy które czynią cię gorszym gdy ich nie masz: np. brak prawa jazdy,

ej ..ja nie mam prawa jazdy i nie czuje sie przez to gorsza :smile:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 20 wrz 2012, 10:45
Candy14 napisał(a):
jest mnóstwo rzeczy które czynią cię gorszym gdy ich nie masz: np. brak prawa jazdy,

ej ..ja nie mam prawa jazdy i nie czuje sie przez to gorsza :smile:
Ten przypadek nie dotyczy kobiet :) Co byś pomyślała o facecie bez prawa jazdy?

Ja chciałem tylko udowodnić, że niektóre rzeczy, a właściwie ich brak jest porażką. Bezrobotny też jest społecznym popychadłem. Dziewictwo to jedna z tych rzeczy, przynajmniej dla mnie. Może się mylę...

Problemy niby są w głowie, ale to społeczeństwo decyduje (niekoniecznie słusznie), kto jest, a kto nie jest frajerem. <sorry za słownictwo>
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 20 wrz 2012, 10:51
Pewnie nic :) Zreszta mozna miec prawo jazdy i nie miec samochodu bo nie ma sie forsy na zakup .
inbvo, mozna wyszukiwac dlaczego jest sie gorszym od innych ktorzy to juz zrobili, a tamto juz maja..tylko po co? To jak sie z czyms czujesz zalezy wylacznie od ciebie..
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 20 wrz 2012, 10:55
I ja też nie mam prawda jazdy, i nie umiem auta prowadzić .

przez bittersweet 20 wrz 2012, 10:58
kajetanone napisał(a):cudak- wiesz dobrze piszesz tylko kwestia jest taka że jakby moim celem było wyprowadzenie sie z tej miesciny ale ogólnie to mam słabiutke nerwy zawsze miałem a od tamtego czasu tak jak pisze to już piekło przynajmniej tak to widze takie ciągłe zmaganie sie z każdym dniem i zero bonifikaty w związku z tym. Poza tym mam w głowie takich paru typów z okolicy co zwariowało i wkręcam sobie że jestem o krok od takiego stanu a jakiś /cenzura/ nade mną pyta czy jestem pedałem oj boże jak niby mógłbym być nim.

Nie rozumiem co chcesz zrobić, zostać czy się wyprowadzić, niezależnie gdzie będziesz ktoś Ci dosra i tak. Ludzie zawsze i wszędzie gadają pierdy, przed tym nie uciekniesz. Jak sobie coś wkręcasz, masz lęki przed wyjściem z domu, to sam sobie nie poradzisz z tym. Zwróć sie do specjalisty /psychiatry ?/. To się leczy. Tak samo jak mogłeś leczyć te np wypryski. Ale jak nie zaczniesz coś z tym robić, nic się nie zmieni. Sam musisz działać, to jest najtrudniejsze, żeby sie przemóc.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 20 wrz 2012, 10:58
detektywmonk, ale to można rozwiązać - idź na kurs?

Candy14, może masz rację, nie wiem... ale ja tak nie umiem.

przez adam_s 20 wrz 2012, 11:02
inbvo, też nie wierzę, że sie nie wygłupiasz. Naprawdę dziewictwo to taki problem w dorosłości? Bo ja uważam, że dowod szacunku do siebie. Teraz małolaty się "sypią" w wieku 14 lat - uważasz, że to jest dobre i nie frajerskie?
Przykład z prawem jazdy również żałosny - w obecnych czasach samochód zwyczajnie może sie komuś nie opłacać, więc po co prawko robić?
Przykład z maturą tez beznadziejny - jak ktoś jest dobrym fachowcem po zawodówce, to po co mu ta matura?
Brak kasy dotyczy chyba każdego w którymś momencie życia, więc nie ma o czym gadać.

Problemy niby są w głowie, ale to społeczeństwo decyduje (niekoniecznie słusznie), kto jest, a kto nie jest frajerem.

Jeśli całe społeczeństwo myślałoby tak jak Ty, to zastanowiłbym się nad samobójstwem pewnie. :D
GG: 5988000

przez Hellbike 20 wrz 2012, 11:03
To nie spoleczenstwo decyduje o tym, czy jestes nieudacznikiem. Nagle zaczynasz odnosic sie do swojego wizerunku; a przeciez mowa byla o tym, co sam o sobie myslisz.

Ogolnie nie mam sily tego tlumaczyc i uzasadniac, bo musialbym napisac strasznie dlugiego posta, anyway: niska samoocena cechuje sie tym, ze kazde zdarzenie, ktore przez otoczenie mogloby zostac uznane za porazke, traktujemy jako dowod swojej beznadziejnosci - nie potrafiac zrozumiec, ze wplyw moga miec tu inne czynniki, nie zwiazane z nasza "beznadziejnoscia". Nawet, gdybys nie mial ochoty na seks lub zupelnie nie potrzebowal prawa jazdy - i tak dostrzegalbys w tym dowod swojego nieudacznictwa.

przez beladin 20 wrz 2012, 11:16
kajetanone człowieku, usiłuje Ci uzmysłowić, że skoro nie jesteś pedałem to nie jesteś i kropka. Problemu nie ma, więc możesz już przestać o tym myśleć.

Moim zdaniem to nie inicjacja z chłopaczka-prawiczka robi mężczyznę tylko psychiczna dojrzałość. Zwyczajnie przerzucacie odpowiedzialność za swoją obecną sytuację na kobiety - bo ona pewnie coś tam sobie pomyśli, wyśmieje albo ch..wie co jeszcze. Wydaje Wam się, że seks to jakiś sport wyczynowy albo konkurs na najlepszego kochanka?
Poza tym pamiętajcie, że za to by było przyjemnie odpowiadają obie osoby. Równie dobrze Wy możecie mieć pretensje do partnerki, że dajmy na to leży jak kłoda albo nie wie jak się za niego zabrać. Dziewice wg. Waszego schematu myślenia należało by na wejściu wyśmiać :D

Powtórzę raz jeszcze: Bądźcie mężczyznami, a kobiety to docenią. Szukajcie uczuć zamiast seksu, a Wasze problemy będą bez znaczenia. Kobieta zakochana potrzebuje przede wszystkim bliskości i czułości, a nie 12 godzinnego seksu czy 3 orgazmów.
beladin

przez Hellbike 20 wrz 2012, 11:19
beladin napisał(a):kajetanone człowieku, usiłuje Ci uzmysłowić, że skoro nie jesteś pedałem to nie jesteś i kropka. Problemu nie ma, więc możesz już przestać o tym myśleć.

Moim zdaniem to nie inicjacja z chłopaczka-prawiczka robi mężczyznę tylko psychiczna dojrzałość. Zwyczajnie przerzucacie odpowiedzialność za swoją obecną sytuację na kobiety - bo ona pewnie coś tam sobie pomyśli, wyśmieje albo ch..wie co jeszcze. Wydaje Wam się, że seks to jakiś sport wyczynowy albo konkurs na najlepszego kochanka?
Poza tym pamiętajcie, że za to by było przyjemnie odpowiadają obie osoby. Równie dobrze Wy możecie mieć pretensje do partnerki, że dajmy na to leży jak kłoda albo nie wie jak się za niego zabrać. Dziewice wg. Waszego schematu myślenia należało by na wejściu wyśmiać :D

Powtórzę raz jeszcze: Bądźcie mężczyznami, a kobiety to docenią. Szukajcie uczuć zamiast seksu, a Wasze problemy będą bez znaczenia. Kobieta zakochana potrzebuje przede wszystkim bliskości i czułości, a nie 12 godzinnego seksu czy 3 orgazmów.

ale dopoki sie nie zakochacie, lepiej dawajcie chociaz orgazmy :P

przez Candy14 20 wrz 2012, 11:19
detektywmonk, ale to można rozwiązać - idź na kurs?

inbvo, to nie zawsze jest kwestia checi :) Niektorzy dla dobra innych ludzi nigdy nie powinni prowadzic samochodu. np. ja :P desleksja spowodowala u mnie skrzyzowana lateralizacje i problemy z orientacja przestrzenna. Czas odroznienia prawej od lewej mam mocno zanizony a za kolkiem trzeba reagowac blyskawicznie. Wiec zdecydowaniewole byc w roli pasazera ;)

przez bittersweet 20 wrz 2012, 11:20
Jak czytam wypowiedzi naszych prawiczków to przypomina mi się taki cytat "życie to sztuką jest uników". Jak by tu uniknąć zmian, ryzyka, działania a zmienić swoje życie.....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 20 wrz 2012, 11:23
adam_s napisał(a):inbvo, też nie wierzę, że sie nie wygłupiasz.
To uwierz.

Naprawdę dziewictwo to taki problem w dorosłości? Bo ja uważam, że dowod szacunku do siebie.
Jeśli jest Twoim wyborem to wtedy pewnie tak. Są tacy którzy czekają do ślubu - mogą ale nie chcą, w imię wartości wyższych.

Teraz małolaty się "sypią" w wieku 14 lat - uważasz, że to jest dobre i nie frajerskie?
A jaka jest prawidłowa odpowiedź? Że to patologia?? Pewnie patologia, ale prawda jest taka że im zazdroszczę.

Przykład z prawem jazdy również żałosny - w obecnych czasach samochód zwyczajnie może sie komuś nie opłacać, więc po co prawko robić?
Przykład z maturą tez beznadziejny - jak ktoś jest dobrym fachowcem po zawodówce, to po co mu ta matura?
Brak kasy dotyczy chyba każdego w którymś momencie życia, więc nie ma o czym gadać.

Jeśli całe społeczeństwo myślałoby tak jak Ty, to zastanowiłbym się nad samobójstwem pewnie. :D
Dobra ok., przemyślałem, może przykłady nietrafne i beznadziejne. <wybaczcie mi, pisałem to późno w nocy> Przyznasz jednak że są rzeczy za które człowiek jest uważany za gorszego.

Hellbike, kto to właściwie jest nieudacznik? Ten kto o sobie myśli że nim jest, czy kogo ludzie za takiego mają? Bo np. ja nie uważam nikogo za nieudacznika i wyznaję zasadę że każdy może żyć jak chce, nawet pod mostem. Prawiczka też nie uważam. Wg. mnie każdy/ każda kto się śmieje z prawiczków jest płytki i głupi. Ale to nie zmienia faktu że się śmieje.

Candy14, też mam lateralizacje, dokładnie tak samo jak Ty.

przez Hellbike 20 wrz 2012, 11:31
inbvo napisał(a):.

Hellbike, kto to właściwie jest nieudacznik? Ten kto o sobie myśli że nim jest, czy kogo ludzie za takiego mają? Bo np. ja nie uważam nikogo za nieudacznika i wyznaję zasadę że każdy może żyć jak chce, nawet pod mostem. Prawiczka też nie uważam. Wg. mnie każdy/ każda kto się śmieje z prawiczków jest płytki i głupi. Ale to nie zmienia faktu że się śmieje.

Nie ma zadnej definicji bycia nieudacznikiem. Mozna samemu sie za niego uwazac, lub byc byc za niego uwazanym przez innych. Z twojej niskiej samooceny wynika podatnosc na presje spoleczna, przez co kazda cecha, ktora przez otoczenie moze zostac uznana jako dowod twojego uniedacznistwa - przez ciebie rowniez zostanie tak odebrana.

Nie ma to jednak wiekszego znaczenia, poniewaz jest to jedynie odbicie tego, ze sam siebie uwazasz za nieudacznika - i nawet, gdyby zadna presja nie istniala, i tak bys sie za niego uwazal - moglbys miec conajwyzej problem ze wskazaniem konkretnych powodow tego stanu.

Troche zagmatwanie to napisalem, ale mam nadzieje, ze zrozumiale ^^

Sortuj wg