Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 17 wrz 2012, 23:42
New-Tenuis napisał(a):bakus, mam wrażenie, że piszesz tu tylko po to, żeby utwierdzać się w przekonaniu, że nic się nie da zrobić.
On po prostu jest rozgoryczony.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez depresyjny86 18 wrz 2012, 03:51
New Tenuis nie chodziło mu o pustą lalę z dyskoteki;).....bardziej raczej o to,że dziewczyny z miasteczek,wsi chcą się wyrwać stamtąd,i świadomie bądż nieświadomie szukają faceta który zapewni im,według nich,odpowiedni,wymarzony dla nich poziom życia - z dala od wsi/biedy.I tu nie chodzi tylko o dziewczyny mające niskie wykształcenie...ale również o te które dalej się kształcą już na studiach itp...

Oczywiście nie wszystkie dziewczyny ze wsi takie są.
:)

przez wiejskifilozof 18 wrz 2012, 10:44
I potem te kobiety trafiają do burdeli u Niemca , naiwne gąski myślą ,że nieznajomy facet załatwi im pracę w Berlinie , aż głowa boli ,że ludzie są tacy naiwni .Przecież nikt nikomu nie załatwi pracy za nic , trochę myślenia ludzie .Naiwna gąska myśli ,że gościu się w niej zakochał , że już ,już jej załatwi pracę jako kelnerka , a tu laska trafia do burdelu .Znam ludzi , którzy mieszkają na wsi i się tam dobrze czują , ale pewnie są ludzie , miastowi co gardzą tak zwanymi wieśniakami .Mi , tych miastowych -Warsiawiaków ,żal połowa Warsiawiaków to ze wsi przyjechała .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Werty 18 wrz 2012, 11:45
Pytanie do Bakusa.
Załóżmy teoretycznie, że straciłeś swoje prawictwo z jakąś kobietą. Pomijam czy w swojej sypialni, w burdelu, czy u niej w domu. Po prostu w końcu to się stało.
Po tym jednorazowym "wygłupie" przez następne... 3, 5 albo 10 lat nie możesz doprowadzić do łóżkowej sytuacji z żadną kobietą.
No i?
OK jedna frustracja odpada, ale rodzą się kolejne tym razem bez związku z byciem prawiczkiem, a związane z brakiem seksu (po prawdzie teraz masz jedno i drugie). Pamiętaj, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Widzę, że masz pretensje do tych, którzy w twojej opinii dają bzdurne rady, albo jak ja podobno "zgrywają się". Wiedz jednak, iż nie jest to nasza wina, że nadal jesteś prawiczkiem. Pretensje kieruj w odpowiednią stronę.
Robisz zarzuty "idiotom", bo się odzywają, a nie znają życia - niby.
Co ty takiego zrobiłeś w życiu (oprócz stracenia 5 lat na słuchaniu rad idiotów), aby zrzucić z siebie to brzemię? Na ilu spotkaniach z kobietą byłeś?
Jest coś w tobie takiego co eliminuje cię w oczach 100% kobiet na świecie?
Nie znam nikogo kto, by się naprawdę starał, i w końcu nawet po latach nie miał tego za sobą. Różnie im bywało, ale w końcu jakoś to osiągnęli.
Nawet po 30 :)
Znam takiego co przy 50 jest prawiczkiem, ale w jego przypadku wina leży w 100% po jego stronie (dnia by nie starczyło, aby opisać sytuację)

Da się, setkom milionów facetów udaje się to zrobić.
Trzeba po prostu /cenzura/ chcieć i działać i mieć farta, ale samo z siebie na pewno nie przyjdzie.

Dlatego oszczędź pierdolenia i obwiniania innych za swoje urojone niepowodzenie. Piszę urojone, bo są w życiu większe tragedie niż niespełnione potrzeby seksualne.

-- Wt wrz 18, 2012 11:59 am --

Czego spodziewasz się doznać po swojej inicjacji? Nirvany? Myślisz, że będziesz mógł po tym spokojnie odejść ze świata z uśmiechem na twarzy?
Wszystkie twoje życzenia się spełnią?
Nie.
Dalej będziesz potrzebował seksu, bo to jest potrzeba, której nigdy nie da się zaspokoić... no może na starość już ci się nie będzie tak chciało.
Skupiasz się ku*rwa na byciu prawiczkiem, a nie na tym, by sobie sprawić regularne i satysfakcjonujące życie seksualne.
Nakręcasz się tym byciem prawiczkiem, a prawda jest taka, że sama utrata dziewictwa wiele ci nie da. I ja to tobie mówię z doświadczenia.
ale ty nadal rzucaj błotem na innych, powodzenia.

przez Marsal2 18 wrz 2012, 12:16
Od siebie pragnę zaznaczyć, że bakus takim 100% prawiczkiem nie jest, bo seksu oralnego próbował. Przypomina mi to panienki, które każdemu zrobią loda i dadzą się posunąć w odbyt, ale cipki nie ruszaj, bo ona musi być dziewicą. To hipokryzja.
Marsal2

przez wiejskifilozof 18 wrz 2012, 12:19
Ja jestem prawiczkiem w 100 % .

przez Dariusz_wawa 18 wrz 2012, 12:21
detektywmonk napisał(a):Ja jestem prawiczkiem w 100 % .

Czy aby na pewno? W myśl zasady " Najlepsza baba to własna graba" :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez inbvo 18 wrz 2012, 14:00
Werty napisał(a):Pytanie do Bakusa.
Załóżmy teoretycznie, że straciłeś swoje prawictwo z jakąś kobietą. Pomijam czy w swojej sypialni, w burdelu, czy u niej w domu. Po prostu w końcu to się stało.
Po tym jednorazowym "wygłupie" przez następne... 3, 5 albo 10 lat nie możesz doprowadzić do łóżkowej sytuacji z żadną kobietą.
No i?
OK jedna frustracja odpada, ale rodzą się kolejne tym razem bez związku z byciem prawiczkiem, a związane z brakiem seksu (po prawdzie teraz masz jedno i drugie). Pamiętaj, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
(...)
Czego spodziewasz się doznać po swojej inicjacji? Nirvany? Myślisz, że będziesz mógł po tym spokojnie odejść ze świata z uśmiechem na twarzy?
Wszystkie twoje życzenia się spełnią?
Nie.
Dalej będziesz potrzebował seksu, bo to jest potrzeba, której nigdy nie da się zaspokoić... no może na starość już ci się nie będzie tak chciało.
Skupiasz się ku*rwa na byciu prawiczkiem, a nie na tym, by sobie sprawić regularne i satysfakcjonujące życie seksualne.
Nakręcasz się tym byciem prawiczkiem, a prawda jest taka, że sama utrata dziewictwa wiele ci nie da. I ja to tobie mówię z doświadczenia.
ale ty nadal rzucaj błotem na innych, powodzenia.
Nie jestem bakusiem ale odpowiem: utrata dziewictwa pozbawia tej przeklętej łatki "prawictwa". Tylko i aż tyle. Nawet wizyta u prostytutki to załatwia. Więc jedna frustracja mniej. Reszta oczywiście zostaje - ale jedna mniej. Co do reszty to masz oczywiście 100% racji.

Marsal2 napisał(a):Od siebie pragnę zaznaczyć, że bakus takim 100% prawiczkiem nie jest, bo seksu oralnego próbował. Przypomina mi to panienki, które każdemu zrobią loda i dadzą się posunąć w odbyt, ale cipki nie ruszaj, bo ona musi być dziewicą. To hipokryzja.
I na dodatek miał przez krótki okres czasu dziewczynę. Na dodatek dziewczyna proponowała mu seks tylko on się nie zgodził. Może nie jest hipokrytą, ale ma duże szanse na przyszłość, większe od moich.

przez Relatywista 18 wrz 2012, 14:41
Panowie Prawiczkowie, Widzę, że lubujecie się w "pierdoleniu", tyle że wirtualnym :D Niektórzy z Was pierdolą i pierdolą tak już przez kilkadziesiąt/kilkaset stron tematu :P Ludzie głowili się i troili, służąc dobrymi radami, starając się Wam jakoś pomóc ... Były tu nawet podejmowane inicjatywy, co by zrobić Wam ogólnoforumową zbiórke pieniędzy na ten przysłowiowy "burdel" :D - mieliście tylko podać numery kont bankowych :P Dla tych z problemami finansowymi zawsze znalazłoby się "co łaska" ;) Ale Wy dalej swoje: "Jacy to My bezradni, brzydcy, upośledzeni, nieśmiali ... itd." - pieśń pozostaje ta sama :P Domniemam, że będziecie w tym temacie tak "pierdolić", aż Wam ch*je na dobre oklapną :D I tyle będzie z tego "zaliczania" :P Nie wiem, co jeszcze można Wam poradzić ... Jakby tak spisać wszystkie udzielane Wam rady na papierze, to pewnie nie jedną "Szkołe uwodzenia" można by z tego nakręcić :D

Btw. Jest jakaś seksoholiczka na forum ? :mrgreen: Z chłopaków są takie "słodziaki" :D W sumie to lepsze, niż wyrywanie "na jeden raz" pierwszego lepszego dresa na dyskotece, czy innego kolesia w pubie. Panowie podaliby adresy zamieszkania, a jakaś życzliwa Pani by ich "obsłużyła", zaspokajając przy okazji swoje "namiętności" ;) Full serwis, z dostawą do domu i w ogóle :D

To jak będzie ? ;) Któraś z Was, Drogie Panie, pisze się na tak chwalebną inicjatywę ? :D
Relatywista

przez Candy14 18 wrz 2012, 14:47
Relatywista, :shock: :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez New-Tenuis 18 wrz 2012, 15:39
człowiek nerwica napisał(a):Oczywiście nie wszystkie dziewczyny ze wsi takie są.

Miło, że to zaznaczyłeś. :P
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez inbvo 18 wrz 2012, 15:57
Widzę, że lubujecie się w "pierdoleniu", tyle że wirtualnym
uwierz mi że się nie lubuję

przez carlosbueno 18 wrz 2012, 16:00
Btw. Jest jakaś seksoholiczka na forum ? :mrgreen: Z chłopaków są takie "słodziaki" :D W sumie to lepsze, niż wyrywanie "na jeden raz" pierwszego lepszego dresa na dyskotece, czy innego kolesia w pubie. Panowie podaliby adresy zamieszkania, a jakaś życzliwa Pani by ich "obsłużyła", zaspokajając przy okazji swoje "namiętności" ;) Full serwis, z dostawą do domu i w ogóle :D
na razie żadnych seksoholiczek na forumowym froncie nie widać ale może się jeszcze ujawnią. ;) dostaje na maile oferty od pań ale później się okazuje że trzeba płacić za aktywacje tegoż konta z paniami czyli klasyczne wyciąganie kasy z seksbiznesu. Raz w życiu za takie coś zapłaciłem parę lat temu i nic z tego nie miałem bo to był dopiero początek opłat które czekałyby mnie gdybym się z taka panią chciał omówić.
Największy Forumowy Maruda

przez millie 18 wrz 2012, 16:37
Relatywista, pocisnąłeś, :lol: :lol:

Ja uważam, że rady typu idż do burdelu są... no przepraszam ale mega głupie. i przypuszczam, że po takiej wizycie facet bedzie jeszcze bardziej upokorzony, że jednak nie było innego sposobu... poza tym żadna prostytutka nie nauczy nikogo 'sztuki'. bo bedzie to tylko zwykla czynnos fizyczna, a to jeszcze nie fajny seks. o ile moze komus wystarczy, kobietom raczej nie... budowania intymnej relacji, klimatu raczej nikt nie uczy w burdelu... nigdy nie zrozumiem meskiego umysłu, wiec nawet sie nie bede porywac, ale naprawde wierzycie ze przezycie 1 seksu az tyle zmieni? nie chce mówić, że 1 seks nic nie znaczy, bo to bzdura, ale wlasnie dlatego głupio byłoby zrobic to za pieniadze. ale nawet on nie podbuduje waszej meskosci, nie ułatwi kontaktów z pannami.
pomijajac juz fakt, że kiedy już rozprawiczony facet zacznie się z kimś spotykać, to ciekawe co powie o swoim doświadczeniu... wiem, że czesc z was ma to w dupie, ale okłamywanie partnerki to kiepski poczatek zwiazku, wyznanie prawdy - jeszcze gorszy...
aha i szczerze mowiac skupiani uwagi tylko na tym pierwszy seksie to moim zdaniem ucieczka od prawdziwych problemów...

no oczywiscie zaraz mnie zlinczujecie ze stara panna sie wypowiada no ale haters gonna hate :] trzeba myslec o konsekwencjach a trudno gdy sie mysli tylko dżordżem.

Sortuj wg