Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 17 wrz 2012, 19:42
Carlos,nie wszystkie dziewczyny ze wsi,małych miasteczek tak mają.......aczkolwiek ja niestety na takie dwie panie z mniejszych miejscowości trafiałem w realu...

na pewno nie wszystkie ale statystycznie więcej ja mam sporo rodziny na wsi i tam głównie się patrzy( poza tzw miłością) na to jaki facet ma zawód, pracę, czy jest tzw złotą rączką i czy nie pije za dużo a nie na żadne pasje, bo większość pracujących ludzi nie ma czasu na pasje.
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 17 wrz 2012, 19:45
carlosbueno napisał(a):
Carlos,nie wszystkie dziewczyny ze wsi,małych miasteczek tak mają.......aczkolwiek ja niestety na takie dwie panie z mniejszych miejscowości trafiałem w realu...

na pewno nie wszystkie ale statystycznie więcej ja mam sporo rodziny na wsi i tam głównie się patrzy( poza tzw miłością) na to jaki facet ma zawód, pracę, czy jest tzw złotą rączką i czy nie pije za dużo a nie na żadne pasje, bo większość pracujących ludzi nie ma czasu na pasje.

Za dużo statystyk czytasz... Jedyne czego trzeba nam tutaj wszystkim to wiary w siebie i pozytywnego myślenia. W przypadku facetów to dodatkowo męskiej mowy ciała i zadbanego wyglądu. A nie mieszkania czy kasy... Gadasz jak gimnazjalista.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Aranjani 17 wrz 2012, 19:48
carlosbueno napisał(a):na pewno nie wszystkie ale statystycznie więcej ja mam sporo rodziny na wsi i tam głównie się patrzy( poza tzw miłością) na to jaki facet ma zawód, pracę, czy jest tzw złotą rączką i czy nie pije za dużo a nie na żadne pasje, bo większość pracujących ludzi nie ma czasu na pasje.

na pasję zawsze znajdzie się czas... jak się chce :)
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 17 wrz 2012, 19:49
bakus ty masz podobno niezły wygląd i wytrenowaną mowę ciała a jakoś Ci nie idzie. Wiara w siebie i pozytywne myślenie jest na pewno kluczowe w tej dziedzinie i temu nie przeczę.

przez bakus 17 wrz 2012, 19:52
carlosbueno bez najważniejszego czynnika jakim jest "pewność siebie", "pozytywne myślenie", odpowiednia energia(radość życiowa), mową ciała czy wyglądem możesz jedynie osiągnąć to, ze panna sie na Ciebie spojrzy. I tu nie przeczę... czasem się oglądają. I co z tego?
Ty myślisz, że sam fakt, jak już dorobisz sie mieszkania, czy bedziesz miec prace to panny zaczną za tobą szaleć?? Nie będą. Może jedynie zaczną szaleć za tobą jak nabierzesz pewnosci siebie dzieki temu co sprawialo ze czujesz sie nieatrakcyjny(czyli brak pracy, brak mieszkania i cokolwiek tam jeszcze).
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 17 wrz 2012, 19:57
Hans, bo ja gadula jestem i mam sporo wolnego czasu :D dlatego duzo pisze ..poza tym lubie to forum i jest to moje jedyne konto i jedyny nick a z tym zgadzam sie w 100%
chłopak ma problem, którego tutaj nie rozwiążemy ani gadaniem w jedną czy w drugą stronę nie pomożemy. Zapewne sama wiesz, że dopóki sami nie chcemy nic zmieniać, to nas wołami nie ruszy.

chociaz mam nadzieje ze moze cos do niego dotrze :bezradny:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 17 wrz 2012, 19:58
Candy14 napisał(a):człowiek nerwica, ja zaczynajac terapie bylam w takim stanie, ze wiedzialam ze albo skoncze ze soba albo zrobie ten ostatni wysilek i zmienie stan w ktorym jestem. Moja terapeutka byla jedyna osoba, ktora rozumiala co czuje i nie pytala "ale o co ci wlasciwie chodzi przeciez masz wszystko". Ufff.. jak dobrze, ze sie zdecydowalam wtedy :uklon:
Wiem o czym mówisz: mnie też mówią "czego jeszcze chcesz". I nikt nie rozumie.

Zastanawia mnie jedna rzecz: zachwalasz bardzo psychoterapię. Do psychologa, jak pisałem pójść nie mogę, ale kiedyś (dawno temu) miałem styczność z kilkoma. (nawet psychiatrę zaliczyłem) Nie chodziłem na terapię, ale przechodziłem testy. Właściwie wszyscy psychologowie z którymi miałem do czynienia i o których słyszałem zrobili na mnie złe wrażenie.

Za dużo statystyk czytasz... Jedyne czego trzeba nam tutaj wszystkim to wiary w siebie i pozytywnego myślenia.
Tylko skąd to wziąć?

tak BTW http://www.youtube.com/watch?v=I7Pl9vevoGc
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 17 wrz 2012, 20:04
Ty myślisz, że sam fakt, jak już dorobisz sie mieszkania, czy bedziesz miec prace to panny zaczną za tobą szaleć?? Nie będą. Może jedynie zaczną szaleć za tobą jak nabierzesz pewnosci siebie dzieki temu co sprawialo ze czujesz sie nieatrakcyjny(czyli brak pracy, brak mieszkania i cokolwiek tam jeszcze).

na pewno praca dodała by mi pewności siebie trochę i co za tym idzie zwiększyła szanse u kobiet, no ale pracowałem 4,5 roku i nie miałem żadnego powadzenia no ale to było za granicą a tam trochę trudniej jednak o kobiety jak się nie zna języka b.dobrze, pracuje na samym dnie i przed wszystkim ma psychiczne problemy.

przez Candy14 17 wrz 2012, 20:07
inbvo, mysle ze psycholog niewiele by mi pomogl z racji tego, ze nie ma kompetencji.. zajmuje sie bardziej doradzctwem terazniejszym niz rozwiazywaniem problemow ktore narosly w nas od dziecinstwa. Psychoterapeuta ma kompetencje i wie jak wyprowadzic na prosta.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bakus 17 wrz 2012, 20:08
inbvo hipnoza??

carlosbueno to idz do pracy. Nie widzę przeszkod byś pracował w głupim McDonaldzie na poczatku. A w miedzy czasie roznosząc\wysyłając CV nawet za granicą.
Ja pracowalem tam. Szambo, kurestwo, żenada, ale kasa jest i ludzi mozna poznac.

przez inbvo 17 wrz 2012, 20:12
Candy14 napisał(a):inbvo, mysle ze psycholog niewiele by mi pomogl z racji tego, ze nie ma kompetencji.. zajmuje sie bardziej doradzctwem terazniejszym niz rozwiazywaniem problemow ktore narosly w nas od dziecinstwa. Psychoterapeuta ma kompetencje i wie jak wyprowadzic na prosta.
Szczerze mówiąc mało łapię różnicę między nimi (nieznajomość tematu). Dla mnie to prawie to samo: kompetencje psychologa i psychoterapeuty wydawały mi się podobne. Natomiast od psychiatrów najlepiej z daleka...

inbvo hipnoza??
Co hipnoza? Że ja mam iść? Żeby mi ktoś poprzestawiał coś w głowie? A w skuteczność i tak nie wierzę.

przez bakus 17 wrz 2012, 20:16
No pytasz sie jak to zrobic to zasugerowałem. Ja mam w dupie czy ktos mi poprzestawia w glowie cos czy nie. Chce być inny. A skoro psychologowie, psychoterapeuci dają dupy to może to podziała. A o bycie rośliną się nie bój. To mit z filmów.

przez inbvo 17 wrz 2012, 21:20
bakus napisał(a):No pytasz sie jak to zrobic to zasugerowałem. Ja mam w dupie czy ktos mi poprzestawia w glowie cos czy nie. Chce być inny. A skoro psychologowie, psychoterapeuci dają dupy to może to podziała. A o bycie rośliną się nie bój. To mit z filmów.
Ty tak na serio wierzysz w hipnoterapię? Chcesz programować sobie mózg? Ja bym się nie zdecydował.

przez New-Tenuis 17 wrz 2012, 23:12
carlosbueno napisał(a):takie zwyczajne dziewczyny nie jakiś wielce wykształcone z mniejszej miejscowości w ogóle na pasję uwagi nie zwracają( gł. na kasę, wygląd, męskość, pozycje społ)

Nie rozumiem, co znaczy "zwyczajne dziewczyny". Te, co się uczą jakieś niezwyczajne są? Nie opisałeś tutaj typu dziewczyny, która nie jest wykształcona, tylko typ pustej lali spod dyskoteki.

bakus, mam wrażenie, że piszesz tu tylko po to, żeby utwierdzać się w przekonaniu, że nic się nie da zrobić.

Życie bez pasji to życie bez życia. Tak uważam. Jak ktoś nie ma zainteresowań, które ratują go przed prozą życia, musi być bardzo sfrustrowany i nieszczęśliwy.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Sortuj wg