Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 06 gru 2011, 22:39
Czyli co została tylko ręka?....
:)

przez Kiya 06 gru 2011, 23:08
brid napisał(a):
Kiya napisał(a):Bzdura! Gdyby tak było, to przyjaciel, z którym miałam sypiać, stałby się moim chłopakiem. A był tylko przyjacielem, który chciał ze mną sypiać. Inny, mój partner, z którym z kolei sypiałam i był jednocześnie moim przyjacielem... Cóż, okazało się, że to nie był związek, to była tylko przyjaźń + seks. Granice łatwo się zacierają, owszem, czasem ciężko je dostrzec, ale są.

to jest dopiero bzdura!

tym się różni przyjaźń od związku, że w przyjaźni nie ma seksu! jest porozumienia na płaszczyźnie duchowej, a nie cielesnej.
niektórzy twierdzą że nie ma przyjaźni prawdziwej między kobietą a mężczyzną, wg. mnie istnieje takie coś, aczkowliek w żadnym wypadku powiązane to nie może być z seksem.

Ach, czyli obca osoba wie lepiej, czy mój chłopak był moim przyjacielem? Świetnie! Znaczy, że mój przyszły mąż też nim nie będzie, bo planuje z nim sypiać. To trochę smutne, że spędzę resztę życia z kimś, kto nie będzie moim przyjacielem.

Uwaga, sarkazm.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Zenonek 07 gru 2011, 09:55
człowiek nerwica napisał(a):Czyli co została tylko ręka?....

Czy Ty naprawde nic nie rozumiesz ??

Czy interesuje Cie zdanie tzw złych ludzi , kretynów ?

To czy jestes prawiczkiem czy nie i w jakim wieku nie ma zadnego znaczenia.

Powiem wiecej dla porzadnej/rozsadnej kobiety moze to byc nawet atut, a znam takich wiele dla ktorych to jest "+"...

Przeszkodą nie jest to zadna, przeszkoda jest u Ciebie, ale duza niesmiałość...

I nazywajcie rzeczy po imieniu , a nie wymyślajcie sobie usprawiedliwień...Bo w ten sposób nigdy sie nie wyjdzie z tego...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 07 gru 2011, 10:02
Zenonek najpierw piszesz że 90-95% kobiet leci na kasę, wygląd, osobowość a potem że to jest nieważne zdecyduj się w końcu.
Największy Forumowy Maruda

przez Zenonek 07 gru 2011, 10:26
carlosbueno, A co ja pisze ?

Wyglad, osobowosc - sa to wazne rzeczy. To czy jestes doswiadczony czy nie , nie...Jest to wazne dla puszczalskich pustaków.

Dla normalnych kobiet nie jest to wazne.

Nie mam ogromnego doswiadczenia (2 zwiazki), ale o zyciu troche wiem, bo mam wiele kuzynek, kolezanek, znajomych i obserwuje ich zwiazki.

To działa w dwie strony, kobiety maja podobne watpliwosci itp i tak samo dla normalnego kolesia nie ma to znaczenia czy kobieta jest doswiadczona czy nie.

przez ekspert_abcZdrowie 07 gru 2011, 15:13
Witam!

Podobnie jak większość przedmówców uważam, że kwestia czy ktoś jest prawiczkiem/dziewicą, czy ma, czy nie ma doświadczeń seksualnych nie ma większego znaczenia, jeśli chodzi o "szanse" u płci przeciwnej. Co więcej, myślę, że bycie "czystym" może być w dzisiejszych, skrajnie liberalnych pod względem seksualnym, czasach plusem. Na pewno głupotą jest decydowanie się na pierwsze współżycie seksualne tylko dlatego, żeby mieć to za sobą, bo "już wszyscy mają pierwszy raz za sobą". Dla każdego przyjdzie odpowiedni moment na inicjację seksualną i nie warto tego przyspieszać, gdyż można sobie zrobić więcej krzywdy niż zwiększyć "szanse" u płci przeciwnej. Niestety, wiek inicjacji seksualnej z roku na rok, jak wskazują badania Izdebskiego, ciągle się obniża. A młodzi chłopcy, którzy ulegają pokusie i nagonce mediów, korzystają nawet z usług prostytutek, by z "paniami do towarzystwa" przeżyć swój pierwszy raz. A ja pytam - po co?

Myślę, że prawiczki mają bardzo duże szanse u kobiet. I to nie tylko u jakichś zaburzonych - bo pojawiła się taka sugestia. Problem nie polega na tym, czy jest się prawiczkiem, tylko w tym, jaką rangę się temu nada i czy uczyni się z tego kryterium wartościowania własnej osoby. Słusznie ktoś zauważył, że związek dwojga ludzi to nie tylko seks. Poza tym, młodzi ludzie ulegają nagonce mediów, że seks to jest coś "łatwego", "przyjemnego", "że trzeba się sprawdzić". SEKSU TRZEBA SIĘ UCZYĆ. Często pierwsze zbliżenia nie są wcale satysfakcjonujące. Każda para musi się nauczyć współżycia. To nie jest tak, że ląduje się w łóżku i czuje się jak ryba w wodzie. Seks nie zawęża się do wprowadzenia członka do pochwy i ruchów frykcyjnych. SEKS i seksualność to coś więcej. To intymność, to żarty, to rozmowa, to wzajemna komunikacja, to wzajemne uczenie się swoich ciał, to uzgadnianie najwygodniejszych pozycji. I nie dzieje się przy pierwszym stosunku. To znacznie dłuższy proces. Sukces nie zależy też od ilości partnerów seksualnych. Każdy bowiem jest inny, ma inną wrażliwość, inaczej zlokalizowane sfery erogenne, innych pieszczot oczekuje... Uważam, że z seksem warto poczekać i na siebie, na swoją gotowość, i na partnera, z którym będzie nam bezpiecznie i którego uczuć będziemy pewni.
Psycholog

przez sebastian86 07 gru 2011, 16:30
ekspert_abcZdrowie, fajny wpis, dzieki, podnosi na duchu :)
We Are The Champions 2016(L)

przez ekspert_abcZdrowie 07 gru 2011, 21:23
sebastian86, dzięki :)

Pierwszy stosunek seksualny jest najczęściej głębokim i silnym przeżyciem, które wpływa na rozwój seksualny partnerów i istniejącą między nimi więź. Inicjacja seksualna bywa stresująca i ekscytująca zarazem, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Decyzja o rozpoczęciu życia seksualnego powinna być świadoma i niewymuszona. Podjęta pod presją, szybko i bez poczucia bezpieczeństwa i miłości może skutkować uczuciem żalu, bólu, wykorzystania i niechęcią do podejmowania aktów seksualnych w późniejszym życiu. Uleganie presji otoczenia, pośpiech, alkohol i uleganie wpływom mediów, które atakują z każdej strony "erotyczną otoczką" nie sprzyja udanemu zbliżeniu.

Zainteresowanych tematem odsyłam do linków z artykułami o podobnej tematyce:

http://seksguru.pl/jego-pierwszy-raz
http://portal.abczdrowie.pl/udany-pierwszy-raz
Psycholog

przez Kiya 07 gru 2011, 21:28
ekspert_abcZdrowie, a co jeżeli ktoś ma już za sobą nieudany pierwszy raz? Niech zgadnę, pozostaje latanie po seksuologach i "szczera rozmowa z partnerem"?

przez ekspert_abcZdrowie 07 gru 2011, 21:58
Kiya, skoro orientujesz się w temacie bardzo dobrze, to po co mnie dopytujesz?

Po pierwsze, szczera rozmowa z partnerem na pewno nie zaszkodzi - tym bardziej, jeżeli para ma problemy w sferze seksualnej, które nie wynikają z jakichś przyczyn anatomicznych, hormonalnych czy organicznych, ale raczej wskazują na podłoże natury psychicznej. "Latanie po seksuologach", jak to określiłaś, nie musi być wcale konieczne. Jeżeli partnerzy podejmują próbę radzenia sobie z problemem "na własną rękę" i uzbroją w cierpliwość, wizyty u seksuologa mogą okazać się zbyteczne. Wiele osób podejmuje walkę z problemami seksualnymi samodzielnie, bo wie, że konieczność mówienia o nich obcej osobie nie tylko by im nie pomogła, co jeszcze wzmocniła jakieś lęki. Poza tym, nie każdy nieudany pierwszy raz kwalifikuje się jako przypadek kliniczny, który wymaga specjalistycznej pomocy. Sporo ludzi ma nieudany pierwszy raz za sobą, bo okazuje się, że z nieodpowiednią osobą, bo stosunek bolesny, bo okoliczności nieodpowiednie itp., ale nie oznacza to od razu, że mają traumę czy uraz psychiczny do końca życia na miarę jakiegoś PTSD. Potrzeba czasu, by samodzielnie uporać się z tym w sobie, a z czasem kiedy pojawia się odpowiedni partner, miłość, poczucie bezpieczeństwa i dobrze ulokowanych emocji, sfera seksualna staje się na nowo piękna, seks jest satysfakcjonujący, a człowiek odzyskuje pewność siebie.
Psycholog

przez Kiya 07 gru 2011, 22:31
ekspert_abcZdrowie napisał(a):Kiya, skoro orientujesz się w temacie bardzo dobrze, to po co mnie dopytujesz?

Tak jak napisałam wyżej - zgadywałam. Dziękuję za odpowiedź.

przez ekspert_abcZdrowie 07 gru 2011, 22:38
Kiya napisał(a):Tak jak napisałam wyżej - zgadywałam. Dziękuję za odpowiedź.

Nie ma za co :)
Psycholog

przez dziewczynka24 08 gru 2011, 00:06
Tak, zdecydowanie tak, prawiczek ma szanse. Pisze teraz o sobie, nie wiem jak jest z preferencjami u innych dziewczyn. Niedoświadczony facet to skarb, szczególnie taki juz dorosły, dużo po 20-stcę. Wg. mnie to słodkie, kochane i przemiłe jak facet jest niedoświadczony, sto razy bardziej wolałabym takiego od typowego macho, jeb**aki, podrywacza i innego wozaka-luzaka. I wcale nie jest to "śmieszne" i "nieporadne". Miałam w swoim zyciu 27letniego prawiczka, który dzieki mnie przestał nim byc:D Było po prostu... bosko. Ach, znaleźc takiego czystego, niewinnego faceta..

przez pati251 08 gru 2011, 00:55
dziewczynka24 napisał(a):Tak, zdecydowanie tak, prawiczek ma szanse. Pisze teraz o sobie, nie wiem jak jest z preferencjami u innych dziewczyn. Niedoświadczony facet to skarb, szczególnie taki juz dorosły, dużo po 20-stcę. Wg. mnie to słodkie, kochane i przemiłe jak facet jest niedoświadczony, sto razy bardziej wolałabym takiego od typowego macho, jeb**aki, podrywacza i innego wozaka-luzaka. I wcale nie jest to "śmieszne" i "nieporadne". Miałam w swoim zyciu 27letniego prawiczka, który dzieki mnie przestał nim byc:D Było po prostu... bosko. Ach, znaleźc takiego czystego, niewinnego faceta..

popieram w 100% :d
live is brutallllllllllllllll......

Sortuj wg