Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 22:27
mnie też się odbijają zwłaszcza niespłacone mi długi. No ale jak się języka na początku nie umiało a i później było bez rewelacji w tej kwestii to się jest na nich skazanym.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 05 wrz 2012, 22:30
No i nie po to sie jedzie, żeby mieć to samo co w domu. Lepiej poznać inne nacje, nowa kulturę, mentalność... można się dużo nauczyć.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez bakus 05 wrz 2012, 22:42
cudak napisał(a):Ja nie cierpię marudzenia, oduczyłam sie tego zagranicą, bo w PL sie raczej nie da ;) . Uważam, że to bezproduktywna strata energii i czasu. Zamiast tego lepiej zastanowic sie, jak rozwiazać problem i działać :P

Ja na "zewnątrz" to w ogóle nie marudzę i nic z tego i tak mi nie przychodzi. Zresztą mi poza marudzeniem nic nie zostało... jak mam rozwiazać problem tego, że brakuje mi seksu i miłości jak żadna mnie nie chce... ?? Żadna mnie nie chce.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 05 wrz 2012, 22:44
Tomcio Nerwica napisał(a):
ale nie marudzil tylko zdrowial po cichutku jak przystalo na mezczyzne 8)

To mężczyzna nie może marudzić ? :shock: uważam , że każdy powinien marudzić chociaż raz na jakiś czas , bo to poprawia samopoczucie :smile:

Zdradzę Ci sekret jak to pogodzić. Po prostu marudzę na necie (np. tu) :P
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez bittersweet 05 wrz 2012, 22:48
bakus, co Ty mówisz.... żadna Cie nie chce, a sam pisałeś że laska Ci seks proponowała tylko odmówiłeś. To jest właśnie przykład marudzenia ponad miarę :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 05 wrz 2012, 23:02
cudak napisał(a):... pisałeś że laska Ci seks proponowała tylko odmówiłeś...
szczęściarz... ;)
Więc wychodzi na to że bakus to prawiczek z wyboru.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 05 wrz 2012, 23:03
Doskonale wiem co mowię, wiem jaka to była stuacja. Raz takie coś się zdarzyło i nie skorzystałem i żałuje ponad wsze czasy. Na związek to nie miało szans, sam nie wiem zresztą jak do tego doszlo, ale nigdy więcej to sie nie powtorzylo akcja jedna na milion, po co w ogóle brać to pod uwage, mogła się trafić każdemu głupiemu. I faktycznie odpowiedziałaś na pytanie...

-- Śr wrz 05, 2012 11:34 pm --

Ponad to tak wlaśnie sie dzieje, kiedy późno sie jest prawiczkiem... takie obawy i odmowy są, bo czlowiek się boi i w sumie nie wiadomo jak z tym walczyć.
Zresztą odmowiłem też dla tego, że nie miałem zabezpieczenia i może jestem popierdolony i mam problemy z sobą to jeszcze umiem trzeźwo myśleć i nie chcialbym zrobic dziecka nieznajomej kobiecie.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Stark 05 wrz 2012, 23:38
Oj nie, stanowiska naczelnej marudy forum nie oddam :lol: .
A więc bije na głowę większość osobników(choć to niechlubny rekord),potrafię marudzić zarówno w necie jak i w realu...(dobra, w realu mniej,zazwyczaj sypie głupimi,suchymi żartami - zależnie od sytuacji...)
Nie każdy polak to k*rwa...chyba,za granicą nie wiem jak jest.
Co do tego że kobiety nie gonią za nami...cóż zrobić,też za mną żadna nie goni, ale to może też kwestia aspołeczności i stronienia od ludzi :roll:
Stark

przez carlosbueno 06 wrz 2012, 10:48
Ponad to tak wlaśnie sie dzieje, kiedy późno sie jest prawiczkiem... takie obawy i odmowy są, bo czlowiek się boi i w sumie nie wiadomo jak z tym walczyć.
dlatego ja bym postulował żeby przymusowo rozprawiczano facetów najlepiej przed 18 rokiem życia takie praktyki były w plemionach pierwotnych niektórych.
Bo wiele późniejszych problemów psychicznych facetów wynika z frustracji seksualnych i społecznych( bo przecież każdy musi mieć dziewczynę a przynajmniej seks w określonym wieku). Jeżeli chłopak przed 18-tką nie uprawiał go powinien dostać na 18-tkę taką możliwość( zasponsorowanie wizyty w agencji, lub darmowa lubiąca seks koleżanka) taki prezent związany z wejściem w dorosłość.

przez depresyjny86 06 wrz 2012, 11:22
Carlosbueno dobry pomysł:)

Stark popytaj na forum : stanowisko naczelnej marudy tego forum jest już zajęte :D (w końcu marudzę tu już...hyyyyy 5 lat! :O ).
Nienawidzę siebie za to jak wyglądam,za to że nie potrafię pomimo tylu terapii zmienić swojego życia.....za to że nie radzę sobie z niczym,za to że jestem debilem
:)

przez wiejskifilozof 06 wrz 2012, 12:57
cudak napisał(a):bakus, co Ty mówisz.... żadna Cie nie chce, a sam pisałeś że laska Ci seks proponowała tylko odmówiłeś. To jest właśnie przykład marudzenia ponad miarę :roll:

Gdzie te dziewczyny , co seks proponują , czemu ja ich nie znam .

przez depresyjny86 06 wrz 2012, 17:02
Detektyw monk ......przeciez Bakuś napisau.

Co ja to chciałem...aaa: czy stan zdrowia faceta jest ważny dla kobiety?

-- Cz wrz 06, 2012 5:06 pm --

Bo mam wade sserca,powiększoną wątrobę cholesterol wysoki,astme oskrzelową...i teraz jakieś problemy z sercem...(ukg niedługo mam)
:)

przez carlosbueno 06 wrz 2012, 17:33
ja niby jestem zdrowy fizycznie poza zagrożeniem cukrzycą ale gorzej z moją chorą psychiką.
człowiek nerwica jak takiś schorzały to może warto wśród sobie podobnych szukać panien równie chorowitych choć pewnie chore dziewczyny by chciały chociaż zdrowego faceta, a najlepiej to se znaleźć lekarkę albo chociażby pielęgniarkę :mrgreen:

przez Lajka04 06 wrz 2012, 18:06
carlosbueno, podoba mi się twój tok myślenia, ale z tego wynika, że dla Ciebie będzie dobra pani doktor psychiatra, albo chociaż pielęgniarka z oddziału psychiatrycznego :mrgreen:
Wszechświat nie lubi błagających, tylko odważnych.

Sortuj wg