Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 05 wrz 2012, 21:56
bakus napisał(a):inbvo nie znam, żadnej introwertyczki. Nie mówię, że wszystkie lubią imprezowiczów, bo tu nie chodzi o imprezowanie
tylko o bycie nudnym. Imprezy to dla 99% ludzi jedyna forma rozrywki jaka jest, bo każda inna, wydaje się nudna,
zresztą każdy wypad do miasta, pubu, klubu czy gdziekolwiek wiąże się z piciem....
A co to w ogóle znaczy być nudnym? Nie mieć hobby? To jest chyba pojęcie względne. Nic już tego wszystkiego nie rozumiem.

Nie możesz iść na dziwki bo przekonują Cie, że żadna Cie nie zechce, ale jak twoja "przyszła" będzie byłą dziwką to będzie dobrze, bo to ty będziesz ten zły jak Ci będzie przeszkadzać jej przeszłość, czy jakakolwiek przeszłość. Powiedzą "to jej sprawa co robiłęś kiedyś" albo powiedzą "co Cie obchodzi co robiłą kiedyś' albo "no super, ty niedoświadcozny ona CIe nauczy" i inne taki pierdolenie.
Kobiety prostytutkami się brzydzą (no i się wcale nie dziwię - choćby przez HIV), ale jednocześnie wolą doświadczonego, bo prawiczek to potencjalny zdrajca małżeński ;)

To jak ma zdobyć doświadczenie? 3 dziewczynom złamać serce, potem szukać sobie żony ;) Tak, wiem - logika ma się nijak do kobiet ;)

Ale równie dobrze mogę napisać, że jak ktoś miał kilku partnerów seksualnych to z jednym nie wytrzyma.

cudak napisał(a):bakus, idź wreszcie na te dziwki i przestań nam truć, bo strzykasz jadem, aż się niedobrze robi :evil:. Masz niekonwencjonalną radę :evil:.
To co pisze bakus jest strasznie dołujące, pogarsza nastrój i dołuje, ale widzę w jego postach strasznie doświadczonego przez życie człowieka. To jest niestety samo życie.
Ostatnio edytowano 05 wrz 2012, 21:59 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 05 wrz 2012, 21:58
Carlos nie mam pracy.

Candy14 niech zgadnę "jesteście przyjaciółmi" :lol:
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 05 wrz 2012, 21:59
Obrazek

-- 05 wrz 2012, 22:01 --

Candy14 niech zgadnę "jesteście przyjaciółmi" :lol:

Z Carlosem? Kumplujemy sie sie wiec mialam okazje poznac go blizej niz tylko na forum. W realu nie marudzi :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 05 wrz 2012, 22:01
ale nie marudzil tylko zdrowial po cichutku jak przystalo na mezczyzne 8)

To mężczyzna nie może marudzić ? :shock: uważam , że każdy powinien marudzić chociaż raz na jakiś czas , bo to poprawia samopoczucie :smile:
Adam Smith

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 22:02
Candy14 niech zgadnę "jesteście przyjaciółmi"
jak na warunki forum ogólnopolskiego to jesteśmy wręcz sąsiadami :mrgreen:

Carlos nie mam pracy.
no ale przynajmniej kasiorę ze stanów choć to nie te czasy jak za komuny bo wtedy byś się od kobiet nie odpędził jakby się dowiedziały że w stanach byłeś i masz walutę. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Relatywista 05 wrz 2012, 22:03
Tomcio Nerwica napisał(a):
ale nie marudzil tylko zdrowial po cichutku jak przystalo na mezczyzne 8)

To mężczyzna nie może marudzić ? :shock: uważam , że każdy powinien marudzić chociaż raz na jakiś czas , bo to poprawia samopoczucie :smile:

Ale tylko przy kielichu :D Na trzeźwo facetom nie wypada :P
Relatywista

przez Candy14 05 wrz 2012, 22:03
Tomcio Nerwica, przeciez ma forum do marudzenia :mrgreen: mnie nie musi
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 22:12
ja akurat jak wypije jestem mniej marudny. Miałem okres wżyciu że przez 5 lat prawie nie marudziłem choć zbytnio mi się nie powodziło, no ale od ponad roku nadrabiam tą z nawiązką i przekroczyłem już wszelkie normy zwłaszcza na forum.

przez Adam Smith 05 wrz 2012, 22:12
Relatywista, Nie przesadzaj ;) czasem zdarzają się takie sytuacje , że nawet na trzeżwo nie idzie się powstrzymać od narzekania :D
Candy14, A co jak zacznie marudzić ? powiesz mu " przestań marudzić od tego masz forum , mnie się juz nie chce słuchać " :D
Adam Smith

przez bittersweet 05 wrz 2012, 22:16
Ja nie cierpię marudzenia, oduczyłam sie tego zagranicą, bo w PL sie raczej nie da ;) . Uważam, że to bezproduktywna strata energii i czasu. Zamiast tego lepiej zastanowic sie, jak rozwiazać problem i działać :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Relatywista 05 wrz 2012, 22:17
carlosbueno napisał(a):ja akurat jak wypije jestem mniej marudny. Miałem okres wżyciu że przez 5 lat prawie nie marudziłem choć zbytnio mi się nie powodziło, no ale od ponad roku nadrabiam tą z nawiązką i przekroczyłem już wszelkie normy zwłaszcza na forum.

Nie bój nic ;) Czuwam na forum i gdy tylko zbytnio przesadzasz, to zawsze jestem gotów, co by Cię opierdolić i do porządku dziennego przywołać :D
Relatywista

przez Candy14 05 wrz 2012, 22:17
Tomcio Nerwica, marudzic a wyzalic sie czy pogadac co go gryzie to dwie rozne sprawy :) Wtedy chce mi sie sluchac..

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 22:20
cudak napisał(a):Ja nie cierpię marudzenia, oduczyłam sie tego zagranicą, bo w PL sie raczej nie da ;) . Uważam, że to bezproduktywna strata energii i czasu. Zamiast tego lepiej zastanowic sie, jak rozwiazać problem i działać :P

ja się tego nie oduczyłem za granicą, raczej na siłę udawałem szczęśliwego bo miałem kasę o której w Polsce tylko mogłem pomarzyć ale reszta mojego żywota była totalnym dnem. No ale ja się zadawałem tam głównie z Polakami może dlatego :evil:

przez bittersweet 05 wrz 2012, 22:24
carlosbueno, mnie od razu wszyscy napominali, żeby od rodaków zagranica to się trzymać z daleka. I mieli racje niestety, różne znajomości z Polakami mi się teraz czkawką odbijają :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg