Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bittersweet 30 sie 2012, 12:04
To się nazywa pokusa. Polega ona na tym że Ci się wydaje że będzie innaczej. Niektórzy ulegają a inni nie.

Gdyby to była tylko pokusa, niewierność kończyłaby się na 1 razie. Wtedy koleś by sie zorientował, że ma u innej kobiety to samo co u stałej partnerki, i pokornie by do niej wrócił. Nie byłoby problemu zdrad.
Ja myślę że sie da wybrać partnerkę bez porównania z innymi.

Jasne, że sie da.... ale co to za wybór ? jedna dziewczyna z jednej do wyboru ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 30 sie 2012, 12:04
cudak, zgadzam sie z Toba.

Kinia5, nie wiem ilu mialas partnerow ale seks z kazdym jest inny ... warto wybrac tego kto nam najbardziej odpowiada
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez depresyjny86 30 sie 2012, 13:37
Czyli co? Lepiej puszczać się z kobietami na prawo i lewo?Zdradzać partnerkę/partnera żeby sobie poużywać?....bo jak nie będę skakał z kwiatka na kwiatek to potem nioe zbuduje normalnego związku?

-- Cz sie 30, 2012 1:40 pm --

Candy czyli z kilku kobiet mam wybrać tą z którą mam lepszy seks a pozostałe odrzucić?Wogóle od kiedy seks jest taki ważny?A gdzie inne rzeczy?Życie nie kończy się na seksie.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 30 sie 2012, 13:46
człowiek nerwica, oczywiscie, ze seks nie jest najwazniejszy ale wyobrazasz sobie cale zycie z kims kto ma zupelnie rozne libido niz Ty i Cie nie zaspokaja? Przeciez taki zwiazek wczesniej czy pozniej i tak sie rozleci..i to w najlepszym wypadku o ile stac bedzie nas na uczciwosc a nie skoki w bok
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Kinia5 30 sie 2012, 13:51
A ja znam związki gdzie ludzie nie spali ze sobą aż do ślubu.
Super związki. Polecam każdemu.

przez Candy14 30 sie 2012, 13:52
Skad wiesz, ze super? Opowiadaja Ci o swoim zyciu intymnym? :shock:

przez depresyjny86 30 sie 2012, 14:00
Candy nie atakuj tylko dlatego,że się z Tobą nie zgadza w tej kwestii.Pamiętaj że ludzie są różni:)
Życie bez seksu też jest możliwe:).
A jeżeli akurat znajdę osobę która mnie że tak powiem zaspokaja za pierwszym razem?(w Senshi ze pierwsza kobieta i juz taka ktora zaspokaja moje potrzeby) to może się udać taki związek?

przez Candy14 30 sie 2012, 14:02
człowiek nerwica, gdzie widzisz atak? Zadalam pytanie jedynie

Życie bez seksu też jest możliwe:).

No jak najbardziej :D tyle, ze nie dla mnie wiec pisze ze swojego punktu widzenia

A jeżeli akurat znajdę osobę która mnie że tak powiem zaspokaja za pierwszym razem?(w Senshi ze pierwsza kobieta i juz taka ktora zaspokaja moje potrzeby) to może się udać taki związek?

O ile Ty rowniez bedziesz mial szczescie zapokajac ja to czemu nie?

przez bittersweet 30 sie 2012, 14:21
Czyli co? Lepiej puszczać się z kobietami na prawo i lewo?Zdradzać partnerkę/partnera żeby sobie poużywać?....bo jak nie będę skakał z kwiatka na kwiatek to potem nioe zbuduje normalnego związku?

A czemu od razu "puszczać się " ? może po prostu zbierać doświadczenia jak w każdej dziedzinie życia ? lepiej coś wiedzieć czy czegoś nie wiedzieć ? lepiej coś umieć czy czegoś nie umieć ?
Wogóle od kiedy seks jest taki ważny?A gdzie inne rzeczy?Życie nie kończy się na seksie.

Udany związek składa się z wielu komponentów, satysfakcjonujące pożycie to jeden z najważniejszych.

przez depresyjny86 30 sie 2012, 14:35
Cudak eee nazywajmy rzeczy po imieniu...Takie skakanie z kwiatka na kwiatek bez jakichkolwiek uczuć to puszczanie sie.Mam puszczać się żeby nabrać doświadczenia?

-- Cz sie 30, 2012 2:39 pm --

Poza tym na podstawie takiej,że najważniejszy jest seks powstają potem związki typu: "Ojej jaki on jest zły nieczuły i nie pasujemy do siebie" albo "On mnie bije i poniża i pije alkohol.."

przez bittersweet 30 sie 2012, 14:55
Cudak eee nazywajmy rzeczy po imieniu...Takie skakanie z kwiatka na kwiatek bez jakichkolwiek uczuć to puszczanie sie.Mam puszczać się żeby nabrać doświadczenia?

Bez uczuć to puszczanie się, nom. Zostawia po sobie nieprzyjemnego moralniaka. Ale przecież to tylko od nas zależy, czy łączymy seks z emocjami, czy nie.... A tych emocji może być cała skala: od sympatii, przyjaźni, zaufania, zauroczenia po miłość.
Poza tym na podstawie takiej,że najważniejszy jest seks powstają potem związki typu: "Ojej jaki on jest zły nieczuły i nie pasujemy do siebie" albo "On mnie bije i poniża i pije alkohol.."

No i tu przydaje się doświadczenie... żeby seks nas nie zamroczył na tyle, ze z tego powodu tkwi się w toksycznej relacji.

przez Candy14 30 sie 2012, 15:46
Seks jest taka sama potrzeba jak jedzenie czy sen... kiedy go brakuje odczuwamy fizyczne i psychiczne skutki. Nie istnieje dla mnie termin "puszczanie sie" co dziwne jest to okreslenie tylko w stosunku do kobiet. Faceci jakos sie nie puszczaja ..oni zaliczaja, nabywaja doswiadczenia. Mam ochote na seks ide z kims do lozka kogo lubie...przeciez nie musze go kochac zeby zaspokoic potrzebe. W innym wypadku kobiety nie bedace w zwiazkach musialyby tlumic swoje pragnienia zeby nie zyskac miana "puszczalskiej". Wiadomo, ze seks z ukochana osoba smakuje lepiej ale nie kazdy ma to szczescie zeby spotkac ukochana/ukochanego. Wszystkich moich kochankow po rozwodzie a przed stalym zwiazkiem lubilam i dobrze sie z nimi bawilam. Mozecie mnie za to ukamieniowac :roll:

przez bittersweet 30 sie 2012, 15:54
Sypianie z kimś, kogo lubię, to nie jest dla mnie "puszczanie się". Puszczanie to seks np z przypadkową osobą na imprezce. Niezależnie od płci.

przez carlosbueno 30 sie 2012, 15:57
Seks jest taka sama potrzeba jak jedzenie czy sen... kiedy go brakuje odczuwamy fizyczne i psychiczne skutki
potrzeba fizjologiczna to prawda ale jednak można żyć dziesiątki lat ba całe życie bez seksu i się nie umrze z tego powodu tak jak bez jedzenia czy picia ale co to za życie. ;)
A co "puszczania się" to kobieta która często to robi z różnymi facetami to puszczalska,qrwa jest a facet macho, superfacet w społecznym odbiorze.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg