Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Alienated 07 sie 2012, 17:49
Fleure_De_Violette, skąd ja znam te teksty :!: :D Normalnie spece od manipulacji jak się patrzy :!: :mrgreen:
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Fleure_De_Violette 07 sie 2012, 18:24
Alienated, spece jak cholera- zwłaszcza, że każda wiadomość była taka sama albo podobna :D Ciekawe, czy ktoś się jeszcze na to nabiera :roll:
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

przez Alienated 08 sie 2012, 05:59
Fleure_De_Violette, kombinowałem, kombinowałem i... Bingo :!: :mrgreen:
Zdecydowałem się kiedyś pójść o ten jeden krok dalej i napisałem do jednego takiego "kogoś", komu wydawało się być może, że jest cwany ;) Tak dla hecy ;) Odezwałem się ze swojego alternatywnego namiaru mailowego, z którego to praktycznie nie korzystam, aby mi później spam nie zapychał poczty na tym właściwym ;)
Pomyślałem więc, że chyba nawet mam gdzieś tam wciąż tych kilka odpowiedzi, które wtedy otrzymałem... I rzeczywiście :!: :D
Zaledwie dwie wiadomości zwrotne sugerują, że już po trzecim zestawie pytań, wcale niespecjalnie wyszukanych, osoba ukrywająca się pod pseudo Susan Nick dała sobie na wstrzymanie :mrgreen:
Enjoy :!: ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lajka04 08 sie 2012, 11:35
Alienated, to prawdziwy dowód rzeczowy :D
Wszechświat nie lubi błagających, tylko odważnych.

przez Fleure_De_Violette 08 sie 2012, 16:15
Alienated, Benin mówi sam za siebie. Ciekawe, czy osoba, która jest na zdjęciu wie, że ktoś wykorzystuje jej wizerunek :shock:
Swoją drogą scammersi powinni pomyśleć o pisaniu wierszy albo powieści fantastycznych :mrgreen:
Mnie w sumie zastanawia, dlaczego wszyscy piszący oszuści z Afryki, wysyłają zdjęcia "białych", a piszą, że kolor skóry nie gra roli :pirate:

przez Alienated 08 sie 2012, 21:11
Alienated, Benin mówi sam za siebie. Ciekawe, czy osoba, która jest na zdjęciu wie, że ktoś wykorzystuje jej wizerunek :shock:

Nie sądzę... Ale z drugiej strony... Jeśli to ktoś bez wiedzy tej dziewczyny wykorzystuje jej wizerunek do tak pożałowania godnej działalności, to tylko jemu należy chyba współczuć... Głupoty... :? Sama dziewczyna na zdjęciach prezentuje się całkiem sympatycznie... Zdecydowanie zbyt sympatycznie, aby w tak "rozpaczliwy" sposób poszukiwać miłości swojego życia :mrgreen:
Lajka04, Fleure_De_Violette, ale wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze? :mrgreen: Najlepsze jest to, że ta dziewczyna ze zdjęcia wygląda co najwyżej na niewiele ponad dwadzieścia lat :!: A wiadomość od tej rzekomej "wielbicielki" dotarła do mnie przez portal, na którym średnia wieku kobiet powinna z założenia wynosić 40+ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hide: :hide: :hide: :P

przez Fleure_De_Violette 08 sie 2012, 22:07
Najlepsze jest to, że ta dziewczyna ze zdjęcia wygląda co najwyżej na niewiele ponad dwadzieścia lat A wiadomość od tej rzekomej "wielbicielki" dotarła do mnie przez portal, na którym średnia wieku kobiet powinna z założenia wynosić 40+

Obrazek
czyli inteligencja też niczego sobie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Lajka04 09 sie 2012, 08:07
Chyba, że Alienated został wyróżniony i dano mu gorącą dwudziestkę, może za wyjątkową aktywność na portalu albo wytrwałość w poszukiwaniu wybranki serca ... :roll:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez carlosbueno 09 sie 2012, 08:30
Najlepsze są te fotki dziewczyn które przysyłają niektóre portale randkowe jak kończy Ci się termin ważności płatnego konta. Nagle dzień przed końcem ważności tego konta na które zwykle nikt nic ci nie wysyła, piszę do ciebie wielce tobą zainteresowana piękność o urodzie najładniejszych modelek, aktorek i liczy że dzięki niej wydusisz ze swoje konta bankowego kolejną sumkę aby móc porozmawiać a później poznać ów piękność. Nabrałem się na to z 2 czy 3 razy no ale powiedzmy szczerze która dziewczyna o urodzie i figurze miss jest na portalach randkowych a tym bardziej wielce interesuje się takimi przeciętniakami jak ja.
Największy Forumowy Maruda

przez Fleure_De_Violette 09 sie 2012, 11:10
Lajka04, szkoda, że nagrodą były tylko zdjęcia gorącej dwudziestki i to w dodatku w ubraniach :mrgreen: Swoją drogą niektórzy na takich portalach randkowych są tak naiwni, że wysyłają tym scammer's pieniądze :roll:

carlosbueno, takich chwytów nie znałam. Pewnie te piękności to fake konta właścicieli portali. Jak skończyło się takie randkowanie, po tym, jak przedłużyłeś konto? Kontakt się urwał?

przez carlosbueno 09 sie 2012, 11:17
Nawet nie raczyły odpisać te piękności komputerowe, no ale one nie istniały faktycznie przecież.
Największy Forumowy Maruda

przez Alienated 09 sie 2012, 20:49
Lajka04 napisał(a):Chyba, że Alienated został wyróżniony i dano mu gorącą dwudziestkę, może za wyjątkową aktywność na portalu albo wytrwałość w poszukiwaniu wybranki serca ... :roll:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lajka04, sęk jednak w tym, że Alienated wolałby zdecydowanie gorącą czterdziestkę ;) Taką kobietę bardziej odpowiednią dla jego kategorii wiekowej ;)

Fleure_De_Violette napisał(a):Lajka04, szkoda, że nagrodą były tylko zdjęcia gorącej dwudziestki i to w dodatku w ubraniach :mrgreen: Swoją drogą niektórzy na takich portalach randkowych są tak naiwni, że wysyłają tym scammer's pieniądze :roll:

Fleure_De_Violette, umówmy się, że cały ten proceder jest tak żałosny, iż trudno tu mówić o jakiejkolwiek nagrodzie ;) Swój ruch wykonałem jedynie dla zabawy i powątpiewam też, aby ktokolwiek inny, dysponujący choćby minimum tego co nazywamy inteligencją, dał się na podobne tanie zagrywki złapać...
Oddzielną kwestię stanowi tutaj jednak fakt, że z analogicznymi praktykami spotkać się można także w miejscach, które już z tzw. dating sites niewiele mają wspólnego... W miejscach, gdzie ludzie są już często do tego stopnia zdesperowani, że gdzieś im ta zdolność logicznego myślenia stopniowo zaczyna zanikać... Pamiętam, że w takich sytuacjach z miejsca raportowałem administracji cały ten spam, jak również dawałem wyraz swojemu niezadowoleniu pisząc o tym oficjalnie... To już było wtedy naprawdę zagranie grubo poniżej pasa :?

przez Lajka04 09 sie 2012, 21:17
Lajka04, sęk jednak w tym, że Alienated wolałby zdecydowanie gorącą czterdziestkę Taką kobietę bardziej odpowiednią dla jego kategorii wiekowej

Alienated, nie wiesz co dobre :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Alienated 09 sie 2012, 21:22
Lajka04, wiem :!: :twisted: :twisted: :twisted: ;)

Sortuj wg