Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 06 sie 2012, 12:42
Lajka04 napisał(a):detektywmonk, a to ta koleżanka zajęta jest czy wolna?

Ma męża , gość po wyroku za włamania .Poważnie !!!!!!!!!!! znam, ją od 20 lat, Myślę ,że wie,że jestem chory, wiec mi pozwala , tak mówić .Ale myślę ,że tylko tyle .Nie wiem co ona , widzi w swym mężu.I wiele, ludzi,też się dziwi.

przez carlosbueno 06 sie 2012, 12:57
detektyw monk wielu kobietom imponują tacy kryminaliści czy działający na pograniczu prawa. Wolą takich nich jakiś nieśmiałych, spokojnych bo tamci są męscy, maja dużo testosteronu i są pewnie dobrzy w łóżku. Znałem paru ludzi po kryminale czy tez czynnych kryminalistów i wielu z nich od kobiet się odpędzić nie mogło zresztą oni zwykle muszą kilka w tygodniu zaliczyć i bo by bez seksu długo nie wytrzymują.

-- 06 sie 2012, 13:03 --

Większość kryminalistów ma zawyżony lub w górnej granicy poziom testosteronu to pociąga kobiety ja mam w dolnej granicy także moje potrzeby jak i zainteresowanie mną ze strony kobiet jest znikome.

-- 06 sie 2012, 13:21 --

Ja jak i paru inny facetów na tym forum potrafiliśmy wytrzymać bez seksu 20-30 lat a Ci więźniowie się gwałcą a przecież są hetero w większości oni nie mogą wytrzymać długo bez seksu po prostu i nawet z facetem wolą niż celibat. Dla tych moich znajomych którzy mieli problemy z prawem nie do zrozumienia było że ja go nie uprawiam dla nich tydzień bez seksu to była męczarnia chodzili na jakieś za 5 funtów brzydkie narkomanki jak ich przypiliło a nie mieli innych okazji.
Największy Forumowy Maruda

przez Lajka04 06 sie 2012, 14:08
detektywmonk, no to działaj, może akurat się uda :smile: Może jest już zmęczona życie z tym facetem, może to ten moment, w którym ona ma już go dość...
Wszechświat nie lubi błagających, tylko odważnych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chris77 06 sie 2012, 14:41
lajka04> nie uważasz że trzeba powstrzymywać popędy, w tym seksuale?:)

przez MadGregor 06 sie 2012, 15:02
Lajka04 napisał(a):detektywmonk, no to działaj, może akurat się uda :smile: Może jest już zmęczona życie z tym facetem, może to ten moment, w którym ona ma już go dość...

Do czego Ty go namawiasz? Do odbicia żony kryminalisty ;) Ale jeśli ma odwagę, to życzę powodzenia...
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez Lajka04 06 sie 2012, 15:12
Spokojnie chłopcy, nie namawia do niczego złego. Kolega ma swój rozum i wie co robić. Ja mu tylko chcę dodać trochę otuchy. :D

Powstrzymwyanie popędów, w tym seksulanych? Nieee, to się nigdy nie udaje :roll: A tak poza tym, to może nie tylko popędy kierują naszym dedektywem, może jakieś wyższe uczucia? Zawsze można mieć nadzieję :mrgreen:

Gregg1991, masz racje, to może być ciut niebezpieczne, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa :mrgreen:

przez carlosbueno 06 sie 2012, 15:17
Powstrzymwyanie popędów, w tym seksulanych? Nieee, to się nigdy nie udaje

Wielu osobom się jednak udaję ale efekty uboczne tego nie są za ciekawe. Mój popęd z reguły jest dużo słabszy niż nieśmiałość i aspołeczność.

przez L.E. 06 sie 2012, 15:20
carlosbueno, mało wiem, o reszcie osób, które się tu wypowiadają, ale akurat co do Ciebie jestem pewna, że znajdziesz kobietę swojego życia. A ona będzie niesamowicie szczęśliwa z takim facetem jak Ty ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Lajka04 06 sie 2012, 15:26
carlosbueno, właśnie to miałam namyśli. Można popędy powstrzymywać, ale zazwyczaj trzeba sobie to jakoś "odbić".

przez MadGregor 06 sie 2012, 15:29
carlosbueno napisał(a):
Powstrzymwyanie popędów, w tym seksulanych? Nieee, to się nigdy nie udaje

Wielu osobom się jednak udaję ale efekty uboczne tego nie są za ciekawe. Mój popęd z reguły jest dużo słabszy niż nieśmiałość i aspołeczność.

Hmmm u mnie to właśnie wynika z oczekiwań społecznych- tak to sobie tłumaczę. Wychowałem się w rodzinie, w której seks a nawet papier toaletowy stanowiły tabu. Tłumienie popędu/skrajna kontrola o to by nie palnąć czegoś z podtekstem seksualnym, to jak specyficzne zachowanie się w dystyngowanym towarzystwie. Mam wyrobiony pogląd, że wszelkie przejawy seksualności wiążą się ze wstydem i potępieniem- coś co chciało osiągnąć średniowieczne papiestwo w mentalności ludzkiej. Najgorsze, że nikt inny tak nie myśli, nikt nie docenia mojej niemal ascetycznej/idealnej postawy, a ja na tym tracę...
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez Lajka04 06 sie 2012, 15:33
Gregg1991, chciałeś chyba napisać "ascetyczne pozory", bo nie sądzę, żebyś wewnątrz był taki wstrzemięźliwy i czyściutki :mrgreen: A tak dla pocieszenia, u mnie w rodzinie jest podobnie, wiem jak wyglądam wstyd związany ze sferą seksulaności

przez MadGregor 06 sie 2012, 15:43
Lajka04 Rzeczywiście przez ostatnie lata próbowałem to sobie odbić z takim skutkiem, że ucierpiała na tym moja osobowość. Mało kto wierzy w taką postawę, bo jeśli osoba A uważa że pocałunek w policzek to k*rwienie się, trudno aby osoba B z frywolnym podejściem do życia przyznała mu rację, raniąc przy tym swe ego. Prawda wygląda tak, że nawet na osobności przestrzegam savoir vivre w przekonaniu, że ktoś mnie obserwuje i czeka na "potknięcie".

przez Lajka04 06 sie 2012, 18:16
Gregg1991, chyba trzeba powoli się przełamywać ...
A to ascetyczne zachowanie też jest w obecności dziewczyn? Bo rozumie, że w domu, sex to tabu, ale gdy "stróże przyzwoitości" nie patrzą, co się dzieje? :D

przez carlosbueno 06 sie 2012, 18:23
ja to bym był idealnym księdzem czy zakonnikiem gdybym był wierzący celibat nie byłby dla mnie żadnym problemem.

Sortuj wg