Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 05 sie 2012, 13:42
Candy14 napisał(a):Moze zalozmy forumowa grupe wsparcia i porozdziewiczajmy tych prawiczkow :P

tu
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez wiejskifilozof 05 sie 2012, 14:44
Candy14 napisał(a):Alienated, wiec robie Cie skarbnikiem. Trzeba zbierac na serwer forumowy i odciazyc admina :yeah:
chris77, nie skusze bom zajeta ... moge tylko podpowiadac co i jak :mrgreen:

No, ja nic nie kumam, albo jesteś zajęta , albo nie :D , a tak na margines, podrywam, koleżankę , lat 33 z dwójką dzieci, ale to,żaden wyczyn , znam ją od 20 lat .

przez Saraid 05 sie 2012, 14:47
detektywmonk, :lol: :lol: Brawo opowiedz potem jak było.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lajka04 05 sie 2012, 15:35
detektywmonk, a to ta koleżanka zajęta jest czy wolna?
Wszechświat nie lubi błagających, tylko odważnych.

przez devnull 05 sie 2012, 16:19
a korzystal ktos z Was z edarling.pl ?
straszne zdzierstwo ale moze ktos cudem kogos tam poznal ?
ciekaw jestem czy sa warci swojej ceny, ale pachnie mi to przekretem.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez carlosbueno 05 sie 2012, 16:34
zaqzax-3 napisał(a):a korzystal ktos z Was z edarling.pl ?
straszne zdzierstwo ale moze ktos cudem kogos tam poznal ?

ja korzystałem zdzierstwo rzeczywiście zwłaszcza jak na polskie pensje a ja za granica korzystałem to tak drogo mi się nie wydawało.
Ten portal randkowy reklamuje się jako dla ludzi z ambicjami ja takowych nie mam może dlatego nikogo przez niego nie poznałem, znaczy coś tam z kimś pisałem ale nic się nie rozwinęło. Ogólnie te wszystkie portale służą głównie do nabijania kasy ich właścicielom choć na pewno jak się bardzo chce i ma szczęście to można kogoś poznać choć ja osobiście już nie mam zamiaru się tam ogłaszać bo tam są tzw normalni ludzie z normalnymi oczekiwaniami a ja ich nie spełniam.
Największy Forumowy Maruda

przez LucP84 05 sie 2012, 17:02
Już sama nazwa w której pisze że jest to portal dla ludzi z aspiracjami nie brzmi dla mnie zachęcająco ;)
LucP84

przez carlosbueno 05 sie 2012, 17:26
Te reklamy telewizyjne tego portalu są faktycznie zniechęcające dla ludzi mojego pokroju, brzmią jakby szanse mieli tam tylko bogaci, ustawieni życiowo, inteligentni, z jakimś odjechanym hobby czyli tacy którzy z reguły nie mają problemu ze znalezieniem partnera albo po prostu są b. wybredni. Weź sie na takim portalu przyznaj że nie pracujesz albo że pracujesz w sklepie czy na budowie( ja tak początkowo miałem ale później usunąłem bo mnie wszystkie olewały) szansę na znalezienie kogoś są bliskie zeru. Pewnie portal ten powstał w opozycji do innych w których chodziło o szybki seks a ludzie nie potrafili poprawnie zdania napisać ( faceci to w większości byli dresiarze a kobiety solarówy) no ale przegięcie w każdą stronę nie jest dobre.

przez chris77 05 sie 2012, 18:31
Wszystkie portale randkowe są do dupy, jak można się zakochać w kogoś zdjęciu, powiedzcie mi uprzejmie? stawiajcie na real, podrywajcie gdzie się da, uśmiechajcie się do kobiet:)

przez what_a_feeling 05 sie 2012, 19:19
jak można się zakochać w kogoś zdjęciu,
A czy ktoś się zakochuje? Przecież najpierw się pisze z tą osobą, a potem spotyka w realu aby zobaczyć czy to 'to'.

podrywajcie gdzie się da
Jakbym miał urodę aktora i pewność siebie, to już dawno bym to zrobił :roll:
F20.0

przez carlosbueno 05 sie 2012, 19:31
Portale randkowe są dobre raczej dla kobiet niż facetów z tego co pamiętam to wg portalów tylko 8% zapytań facetów na tych portalach kończy się odpowiedzią ze strony kobiet. Mnie to strasznie frustrowało że 95% wysłanych przeze mnie wiadomości było olewanych, a pisanie do naprawdę ładnych dziewczyn to już w ogóle nie ma sensu bo połowa z nich naprawdę nie istnieje a ich zdjęcia są tylko dla zachęty żebyś kasę wybulił. No ale jak ktoś nie ma dużo znajomych, jest nieśmiały to czasem tylko pozostaje to.

przez Alienated 05 sie 2012, 20:14
carlosbueno, moim zdaniem niepotrzebnie tylko traciłeś na takich portalach swój czas ;) A jeśli dodatkowo wiązało się to z wydawaniem pieniędzy to już w ogóle współczuję ;) Ja tak sobie czasami myślę, że wiele z tych naprawdę ładnych dziewczyn posiada swoje konta na portalach randkowych jedynie po to, by zaspokoić własną próżność. Bądź liczą ewentualnie na coś, czego nawet tutaj nie ośmielę się oficjalnie zasugerować ;)
Miałem w przeszłości kilka epizodów z tego typu aktywnością internetową i nawet bez specjalnego wysiłku udało mi się złapać kilka kontaktów. Kontaktów tych jednak nie zdecydowałem się ciągnąć dalej chociażby ze względu na fakt, że zbyt dobrze zdawałem sobie sprawę, iż nie jestem z pewnością człowiekiem, jakiego te panie wyobrażają sobie po drugiej stronie łącza spotkać ;)

-- 05 sie 2012, 19:16 --

zaqzax-3, tak jak powyżej! ;)
Proponuję z miejsca dać sobie spokój. Szkoda Twojego zachodu. Portale randkowe to nie miejsce dla ludzi z zaburzoną osobowością ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez carlosbueno 05 sie 2012, 20:26
Alienated byłem wtedy dosyć mocno zdesperowany a że nie miałem żadnej znajomej, znajomych którzy by mieli znajome wolne dziewczyny to tylko to mi zostawało bo na podryw na ulicy czy w klubie za nieśmiały jestem. Niestety taki urok pracowania na budowie za granicą kontakt z płcią przeciwna był zerowy a znajomi to chodzili do burdeli bo taki Polak-budowalaniec-alkoholik nie stanowi dla żadnej łakomego kąska zwłaszcza jak nie zna dobrze języka tubylców.

przez Alienated 05 sie 2012, 20:54
carlosbueno, zgadzam się. Polak na obczyźnie wykonujący zwykłe prace fizyczne nie stanowi dla potencjalnej partnerki łakomego kąska ;)
W każdym razie, myślałem, że nawiązujesz powyżej do sytuacji tutaj na miejscu... To zmieniałoby zupełnie postać rzeczy... ;) Swoją drogą, z tym alkoholikiem to chyba za bardzo pojechałeś, coś mi się zdaje ;)
Podrywanie dziewczyn na ulicy... Hmmm... Ogólnie mało trafiony pomysł. Możesz po prostu wydać się komuś zbyt nachalny i jeszcze oberwać po twarzy ;)
Wyjścia do klubów też niewiele tutaj zmieniają... W sytuacji gdy są to warunki, w jakich czujesz się mało komfortowo i tak znajdujesz się na straconej pozycji. Wydajesz tylko kasę, budzisz się rano z kacem, zarówno tym fizycznym jak i moralnym, a w konsekwencji jedynie jeszcze bardziej podkopujesz swoje poczucie własnej wartości...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Sortuj wg