Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Guzik 20 lip 2012, 22:30
ja nie wierzę w ideały

przez LucP84 20 lip 2012, 22:47
LucP84

przez depresyjny86 21 lip 2012, 00:27
Guzik przepraszam,nie miałem na mysli kpienia jakiegokolwiek z Ciebie czy też z tego co napisałas.Po prostu czasem automatycznie nasuwają mi się jakies zboczone mysli ;) Ot po prostu nie bierz wszystkiego co pisze do siebie,bo czasem piszę głupoty ;)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MadGregor 21 lip 2012, 01:01
LucP84 napisał(a):Żaden narcyz nie uważa się raczej sam za narcyza ;)

Są osoby obiektywnie dosyć brzydkie, ale wśród młodych kobiet to nie ma ich tak wiele. Ktoś się może bardziej podobać, a ktoś mniej ale nie rozumiem jak dziewczyna o normalnej przeciętnej urodzie może u faceta hetero budzić obrzydzenie. No chyba że np. nie myje zębów.

Mam ten komfort, że nikt mnie nie uważa za narcyza w znaczeniu pospolitym, ale jeśli przyjrzeć się temu pod kątem psychologicznym to może coś być na rzeczy. Jestem egocentryczny, zainteresowanie a nawet libido czy sadyzm skierowane są na mnie. Traktuję to jednak jako patologię, trudno jest mi zmienić obiekt zainteresowań. Nie umiem także wczuć się w to co czuje druga osoba, a mimo to całe życie udaję coś co wygląda na empatię, demonstruję współczucie którego nie czuję sądząc, że tak wypada, że tego oczekują. Odkąd pamiętam całą swoją uwagę skupiam na tym by się nie ośmieszyć, by wypaść tak jak chciałbym siebie widzieć. Mam zerową tolerancję na krytykę (rzadko się z nią spotykam, bo jeśli coś ma nie wypaść możliwie idealnie to odpuszczam) w jej przypadku reaguję agresją. Są przypadki kiedy udaje mi się "wyjść poza siebie" i przelać uczucia na inną- średnio dwa przypadki w ciągu roku. Momentalnie się zakochuję, chorobliwie... Pisząc, że blisko 100% kobiet które próbują flirtować budzą we mnie obrzydzenie, chodziło mi o to że nie mógłbym związać się z taką osobą. Prywatnie nic do niej nie mam, ale na stopie koleżeńskiej.
carlosbueno O to mi chodzi ;) Ludzie w tym przypadku kobiety w większości są mi obojętne, nie oceniam, nie wybrzydzam pod warunkiem, że nie wjeżdża w moją intymność. Na ten wątpliwy przywilej mogą sobie pozwolić tylko te, które mi się podobają. Wtedy z kolei o krytyce nie ma mowy.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez Lajka04 21 lip 2012, 08:40
Przeparszam, że się wtrące ale muszę :D

Gregg1991 napisał(a): Nie umiem także wczuć się w to co czuje druga osoba, a mimo to całe życie udaję coś co wygląda na empatię, demonstruję współczucie którego nie czuję sądząc, że tak wypada, że tego oczekują. Odkąd pamiętam całą swoją uwagę skupiam na tym by się nie ośmieszyć, by wypaść tak jak chciałbym siebie widzieć. Mam zerową tolerancję na krytykę (rzadko się z nią spotykam, bo jeśli coś ma nie wypaść możliwie idealnie to odpuszczam) w jej przypadku reaguję agresją.

Dla mnie to przykład niskiej samooceny, a nie narcyzmu. Ale to tylko moje zdanie...
Wszechświat nie lubi błagających, tylko odważnych.

przez *Monika* 21 lip 2012, 09:12
Gregg1991, Brak Tobie dystansu do samego siebie.
Myślę, że w Twoich zachowaniach jest dużo reakcji przeniesieniowych.
Proszę przypomnij, nie pamiętam już...czy Ty chodzisz na terapię?
Obrazek
Główny Moderator

przez wiejskifilozof 21 lip 2012, 10:00
Z moim, znajomymi tylko, o tym rozmawiam, nawet mojej psycholog pytam się , czy wierzy w ufo .

przez carlosbueno 21 lip 2012, 10:03
ja wierze w ufo i się tego nie wstydzę to na pewno sto razy bardziej prawdopodobne niż istnienie jakiś bogów a mimo to dla wielu ludzi jak ktoś wierzy w ufo jest debilem a wiara w dziewictwo Maryi, świat stworzony w 7 dni i inne kościelne bzdety jest o.k.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 21 lip 2012, 14:33
Fajne , było by mieć dziewczynę i rozmawiać , z nią zamiast o reformie emerytalnej, czy cenach paliwa , rozmawiać o twórczości Mastertona , lub o gerezach rudych (małpy ) .

przez carlosbueno 21 lip 2012, 15:06
Porozmawiać to se można o czym się chcę ale jak się potencjalna kandydatka dowie że jestem bez pracy i mieszkam z rodzicami i taki stary już jestem to raczej na niczym więcej niż rozmowie się nie skończy. Ale zawsze można ściemnić że się planuje wielki biznes albo wyjazd zagraniczny tylko że ja nie lubię tak ściemniac zbytnio ale może czas to zmienić. :mrgreen:

przez bittersweet 21 lip 2012, 15:28
carlosbueno, ściemniaj, ze mieszkasz u rodziców bo pracujesz nad książką, jesteś twórca i poświęcasz się działalności naukowej ;)
detektywmonk, dla mnie Masterton i małpy sa ciekawsze niż ceny paliwa, temat Yeti tez jest oryginalny 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 21 lip 2012, 16:52
cudak napisał(a):carlosbueno, ściemniaj, ze mieszkasz u rodziców bo pracujesz nad książką, jesteś twórca i poświęcasz się działalności naukowej ;)

Nawet ściemniać nie muszę bo to święta prawda jest :mrgreen:

przez wiejskifilozof 21 lip 2012, 18:20
Ja nie umiem, kłamać , zawsze piszę ,że mam rentę socjalną :D

przez Guzik 22 lip 2012, 08:56
Łojeny! Jak ktoś chce budować związek na jakiś "ściemach" to życzę powodzenia.

Sortuj wg