Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Guzik 20 lip 2012, 10:44
Ale co się robi?

przez LucP84 20 lip 2012, 11:48
zaqzax-3 napisał(a):Ja po prostu wymagam bardzo wiele, poznałem fantastyczne kobiety, które były moimi bliskimi koleżankami, lecz niestety dla mnie jako faceta ważny jest wygląd i nie jestem w stanie być z kimś, kto jest brzydszy ode mnie, to dla mnie największe poniżenie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narcyzm_(psychologia)
LucP84

przez wiejskifilozof 20 lip 2012, 13:33
Guzik napisał(a):Ale co się robi?

Jak, się podrywa , ja nie umiem :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MadGregor 20 lip 2012, 14:27
detektywmonk Nie wiem czy nie umiem, nigdy nie próbuję bo jestem zawsze osobą bierną w takich sytuacjach. Mogę tylko podpowiedzieć jak to wygląda u kobiet. Podchodzą uśmiechnięte pytają o bzdurne rzeczy, dyskretnie podtrzymują rozmowę prowokując do pytań i działań- tak to wygląda w mieście. Na uczelni wśród znajomych twarzy, raczej ukrywają cel, czasami okazują lekceważenie lub agresję by odwieść mnie od zamiarów i zmusić do podjęcia inicjatywy.
LucP84 napisał(a):
zaqzax-3 napisał(a):Ja po prostu wymagam bardzo wiele, poznałem fantastyczne kobiety, które były moimi bliskimi koleżankami, lecz niestety dla mnie jako faceta ważny jest wygląd i nie jestem w stanie być z kimś, kto jest brzydszy ode mnie, to dla mnie największe poniżenie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narcyzm_(psychologia)

Od razu narcyz? Często widuję pary na ulicy w systemie: on przystojny ona z figurą morsa, ona zgrabna i ładna on niekoniecznie. Jednak coś połączyło tych ludzi jest między nimi jakaś chemia, która tuszuje te wszystkie niedoskonałości. U mnie sytuacja wygląda tak, że nie potrafię polubić osoby która wywołuje u mnie obrzydzenie, co dopiero miłość... Nie uważam się za narcyza a osobę z nad rozwiniętym zmysłem estetyki. Nie podobają mi się kobiety, za którymi kumple się oglądają, bo wydają mi się nie atrakcyjne/niedoskonałe. Dość piękną pannę widuję średnio 2 razy w roku. Nawiązując jeszcze do wypowiedzi zaqzax-3. W wieku 14lat byłem związany z dziewczyną- pierwsza i ostatnia taka relacja- moim zdaniem bardzo atrakcyjna, jej- nie dość, bo powodem jej zerwania okazał się fakt, że jestem ładniejszy i przechodnie na ulicy zachwycają się ponoć mną. Na usprawiedliwienie dodam, że to były czasy gimnazjum, ale jak widać uraz pozostał.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez carlosbueno 20 lip 2012, 16:42
Dość piękną pannę widuję średnio 2 razy w roku.
no to niezłe masz wymagania dla mnie co druga 20-25 latka i z 70% 18 latek jest ładnych ale nie mam i tak szans u nich bo za stary i brzydki jestem ;)
Kiedyś też miałem większe wymagania oczywiście dalekie od Twoich no ale po 30-cie człowiek już nie szuka piękności zwłaszcza jak jest biedny i nie ma przyszłości.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 20 lip 2012, 18:25
Dla osób takich jak ja , jest trudno nawiązać kontakt , z kobietą nie umiem rozmawiać , jak przystało na swój wiek , pytania czy lubisz pizzę , lub czy wierzysz w Yeti , są dobre na początek, a co dalej ?

przez carlosbueno 20 lip 2012, 18:35
detektywmonk napisał(a):Dla osób takich jak ja , jest trudno nawiązać kontakt , z kobietą nie umiem rozmawiać , jak przystało na swój wiek , pytania czy lubisz pizzę , lub czy wierzysz w Yeti , są dobre na początek, a co dalej ?

Możesz zapytać o ulubione książki, filmy, seriale , przyrodę to na czym się znasz a dalej jakoś może się rozwinąć.
Na początku i tak to się zwykle gada o pogodzie i tzw dupie Maryny przecież nie będziesz od razu zaczynał od tego że jesteś prawiczkiem i potrzebujesz seksu bo wtedy uciekną na pewno( chyba że na jakąś napaloną trafisz)

przez Guzik 20 lip 2012, 18:44
detektywmonk napisał(a):Dla osób takich jak ja , jest trudno nawiązać kontakt , z kobietą nie umiem rozmawiać , jak przystało na swój wiek , pytania czy lubisz pizzę , lub czy wierzysz w Yeti , są dobre na początek, a co dalej ?

Hmmm.... jak jakaś kobieta wzbudzi w Tobie zainteresowanie to może naturalnie pojawią się pytania? Może będzie Cię interesowało czy była kiedyś w górach, czy lubi zimne masło a może woli roztopione, czy lubi cekiny czy lubi zimę, czy ma kota, psa, a może wielkiego glonojada, czy lubi czytać książki, czy nowe czy z antykwariatu, można rozmawiać o wszystkim! ale o czym Ty będziesz rozmawiać to zależy od Ciebie!

Ja mam ogromny problem z rozmową z ludźmi, zwłaszcza takimi których nie znam, jak poznam, jak wiem z kim rozmawiam to jest łatwiej.

przez depresyjny86 20 lip 2012, 18:56
czy lubi cekiny czy lubi zimę, czy ma kota, psa, a może wielkiego glonojada, czy lubi czytać książki, c

Czy lubi po francusku,czy lubi na podłodze,a może na stole? :P Czy lubi seks grupowy :P Przepraszam nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
:)

przez Guzik 20 lip 2012, 19:00
człowiek nerwica nie rozumiem Ciebie. Czemu cytujesz moje pytania i wklejasz takie których nikt nie wykorzysta? Ja staram się pomóc a Ty ze mnie kpisz?

przez LucP84 20 lip 2012, 21:00
Nie wiem czy pytanie o wiarę w Yeti jest za dobre ;) Jeszcze zależy jak ujęte. Jak powiesz że wierzysz bo sam spotkałeś Yeti to może być odstraszające ;)
LucP84

przez Guzik 20 lip 2012, 21:07
Mnie tam by nie zdziwiło pytanie o Yeti ;)

przez LucP84 20 lip 2012, 22:10
Gregg1991 napisał(a):Od razu narcyz? Często widuję pary na ulicy w systemie: on przystojny ona z figurą morsa, ona zgrabna i ładna on niekoniecznie. Jednak coś połączyło tych ludzi jest między nimi jakaś chemia, która tuszuje te wszystkie niedoskonałości. U mnie sytuacja wygląda tak, że nie potrafię polubić osoby która wywołuje u mnie obrzydzenie, co dopiero miłość... Nie uważam się za narcyza a osobę z nad rozwiniętym zmysłem estetyki.
Żaden narcyz nie uważa się raczej sam za narcyza ;)

Są osoby obiektywnie dosyć brzydkie, ale wśród młodych kobiet to nie ma ich tak wiele. Ktoś się może bardziej podobać, a ktoś mniej ale nie rozumiem jak dziewczyna o normalnej przeciętnej urodzie może u faceta hetero budzić obrzydzenie. No chyba że np. nie myje zębów.
LucP84

przez carlosbueno 20 lip 2012, 22:22
Gregg 1991 jak jest młody i przystojny to może pozwolić na takie przebieranie choć nie wiem czy nie przesadza aż z tymi wymaganiami w końcu ideałów aż tak dużo nie ma. We mnie rzadko która kobieta budzi obrzydzenie raczej obojętność, ja już sam przystojniakiem nie jestem to bym nie wydziwiał przesadnie.

Sortuj wg