Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Guzik 19 lip 2012, 09:13
carlosbueno Jeśli dwoje ludzi coś do siebie czuje to nie ma to żadnego znaczenia czy ktoś jest doświadczony bardziej czy mniej, przecież można się od siebie uczyć, razem można to doświadczenie "zdobywać", sex to nie jakieś zawody gdzie sędziowie przyznają punkty. Nie wiem jak jest w przypadku przelotnych znajomości, w których znaczenie ma jedynie kontakt fizyczny. Pewnie też takie osoby niewiele oczekują gdyż chcą tylko zaspokoić swoje potrzeby. Nie wiem w ogóle o czym tutaj jest mowa. Czasem się gubię. Jeśli kobiecie przeszkadza brak doświadczenia mężczyzny i z tego powodu go skreśla, to jest jakaś dziwna. Każdy kiedyś był niedoświadczony. Kierowcy też zapominają, że kiedyś się uczyli jeździć, i trąbią na Lki. Ludzie są beznadziejni! Ale nie wszyscy! Myślę że problemem jest to jak postrzega się bycie prawiczkiem (w kategorii wady? jakiejś skazy?). Jeśli komuś zależy na związku to musi szukać, rozmawiać z ludźmi, poznawać, dać się poznać, jeśli komuś zależy jedynie na straceniu dziewictwa to w sumie też pozostaje szukanie kogoś jeśli nie chce się iść do prostytutki, droga jest ta sama, zaangażowanie i oczekiwania tylko inne.

przez wiejskifilozof 19 lip 2012, 09:21
No, brawo, wreszcie , ktoś piszę , na temat .

przez Psychotropka`89 19 lip 2012, 10:00
Odpowiadając na Twoje pytanie cudak . Z tym kolegą na początku byliśmy kumplami, później zaczęliśmy rozmowy takie osobiste, że on nigdy nie chodził z żadną dziewczyną, że nie uprawiał seksu. Nie było to dla mnie niczym złym. Po pewnym czasie po prostu zauroczyliśmy się sobą, świetnie spędzaliśmy razem czas, dogadywaliśmy i pociągaliśmy się. On mówił, że pierwszy raz jest dla niego ważny, że chce żebym to była ja. No i poszło. :smile: Był troszkę nieporadny, nie wiedział jak się do sprawy zabrać ale że ja byłam bardziej doświadczona, to przejęłam troszkę inicjatywę, pierwszy raz pokazałam mu bardziej od strony "czułej", "delikatnej". Chciałam, żeby ten moment fajnie wspominał i chyba mi się udało. ;)

To nie jest tak, że prawiczka dyskwalifikuję "bo na pewno mnie zdradzi". Absolutnie. Zdradzić może i prawiczek i nieprawiczek. Nie ma to żadnego związku.
Po prostu byłam zdradzana, wiem jak to boli i w związku potrzebuję ciągłych zapewnień o miłości. Niezależnie czy jestem z prawiczkiem, czy nie. Po prostu, bardzo ciężko mi zaufać mężczyźnie. :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kafka 19 lip 2012, 10:04
carlosbueno, no kurde, ale kto podchodzi do dziewczyny i mówi: cześć, jestem prawiczkiem? 8) Takie rzeczy chyba z czasem wychodzą, no chyba że ktoś chce sex uprawiać na pierwszej randce, ale wtedy to nie ma co liczyć na staly związek. (rzadko tak sie zdarza)
kafka

przez wiejskifilozof 19 lip 2012, 10:08
No, to nic nie mówić , a jak dziewczyna w trakcie spyta , czy to mój pierwszy , raz to co powiedzieć ? Najlepiej to , dla prawiczka , kobieta doświadczona i znająca się , na rzeczy , na pewno nie dziewica . Dla mnie , to najlepiej , babka koło 40-cierpliwa i dobra i cierpliwa , nauczycielka .

przez Psychotropka`89 19 lip 2012, 10:16
Jeśli to ma być seks dla seksu, to lepiej powiedzieć, niech kobieta przejmie inicjatywę i już. A jeśli ma to być związek, to przyjdzie pora na taką rozmowę, "wyjdzie w praniu". Jest oczywistym, że jak na 1. randce się powie o swoim dziewictwie, to dziwnie wygląda <na 1 randce po prostu nie rozmawia się na takie tematy, kto ile miał partnerek seksualnych, przynajmniej ja tak mam>. Mój 1. chłopak dowiedział się o moim dziewictwie po 2 miesiącach związku, sam nie był super doświadczony, a było świetnie między nami. Nigdy dziewictwa nie traktowałam jako "skazy", czy czegoś czego mam się wstydzić. Uważam jednak, że jest to osobista sprawa, o której nie rozmawia się podczas poznawania z drugą osobą, przy piwie.
Ja chciałam to zrobić z miłości i miałam dane to szczęście. Czekałam cierpliwie, mimo że większość moich koleżanek miało to za sobą. Wcale nie wprawiało mnie to w zawstydzenie, że byłam taka "spóźniona".

Niekoniecznie 40letnia kobieta, 20 paro letnie też są czasem bardzo doświadczone. :lol:
Ostatnio edytowano 19 lip 2012, 10:20 przez Psychotropka`89, łącznie edytowano 1 raz
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez kafka 19 lip 2012, 10:18
na 1 randce po prostu nie rozmawia się na takie tematy, kto ile miał partnerek seksualnych, przynajmniej ja tak mam

zgadzam się :great:
kafka

przez Guzik 19 lip 2012, 11:47
detektywmonk napisał(a):kobieta doświadczona i znająca się , na rzeczy , na pewno nie dziewica, to najlepiej , babka koło 40-cierpliwa i dobra i cierpliwa , nauczycielka .

Zatem szukaj! Ale myślisz o partnerce seksualnej czy związku z taką kobietą? Wiesz.... zawsze może się okazać, że ta cierpliwa, dobra i cierpliwa kobieta jest dziewicą! I co wtedy? Uciekłbyś? Skreśliłbyś ją z tego powodu, iż jest dziewicą?

przez carlosbueno 19 lip 2012, 11:53
a chciałam to zrobić z miłości i miałam dane to szczęście. Czekałam cierpliwie, mimo że większość moich koleżanek miało to za sobą. Wcale nie wprawiało mnie to w zawstydzenie, że byłam taka "spóźniona".

89 przy nicku to Twój rocznik, jak tak i miałaś pierwszy raz parę lat temu jak mniemam to byłaś niewiele zapóźniona a tu ludzie niektórzy są po 30-ce i to już jest poważny problem, wielu ludziom wręcz trudno uwierzyć w coś takiego gdy seks wydaje się dziś tak łatwo dostępny.
Największy Forumowy Maruda

przez Guzik 19 lip 2012, 12:08
carlosbueno Noooo tak, domu publiczne są łatwo dostępne, ale nie od dziś. Tylko pytaniem jest czy o to chodzi? Niektórym to wystarcza, niektórym nie.

przez Psychotropka`89 19 lip 2012, 12:18
Tak, to mój rocznik.
Ja tylko wyrażam swoje zdanie i to co ja myślę w tym temacie. Gdybym ja miała być z prawiczkiem absolutnie nie miała bym z tym problemu. Zresztą, byłam w takim związku i jedyne co mogę powiedzieć o tym chłopcu, to to że był niezepsuty, nie miał zboczonych, obrzydliwych preferencji, był delikatny i czuły. TEGO BRAKUJE NORMALNYM KOBIETOM!
Świat stanął na głowie, wszystko się kręci wokół dupy. Ja po tym jak się nasłuchałam jaki to seks jest cudny, niesamowity, oh i ach, przeżyłam lekkie rozczarowanie po wszystkim. Jest fajnie, jest przyjemnie, owszem ale bez fajerwerków. Uprawianie seksu jest wg mnie mocno przereklamowane. Ale to tylko moje zdanie. :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Stark 19 lip 2012, 12:24
Co do doświadczeń seksualnych to wydaje mi sie że niema znaczenia,przynajmniej na początku związku,aczkolwiek charyzma,charakter,pewność siebie ma znaczenie przy 1 spotkaniu.
Bo można być bogatym,dobrze wyglądać,mieć dobry charaktet,ale jak jęzor drewnieje i bełkoczemy od rzeczy to raczej nic z tego nie będzie.
Stark

przez carlosbueno 19 lip 2012, 13:02
Guzik napisał(a):carlosbueno Noooo tak, domu publiczne są łatwo dostępne, ale nie od dziś. Tylko pytaniem jest czy o to chodzi? Niektórym to wystarcza, niektórym nie.

byłem w domu publicznym kiedyś ale nie skorzystałem za duży lęk mnie ogarnął no i też za bardzo wypity byłem aby być w stanie więc u mnie to odpada raczej. ;)

Zresztą, byłam w takim związku i jedyne co mogę powiedzieć o tym chłopcu, to to że był niezepsuty, nie miał zboczonych, obrzydliwych preferencji, był delikatny i czuły. TEGO BRAKUJE NORMALNYM KOBIETOM!

też jestem niezepsuty i nie mam zboczonych preferencji ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 19 lip 2012, 13:09
TEGO BRAKUJE NORMALNYM KOBIETOM!

To ja chyba jestem nienormalna bo wciaz tak samo by mnie znudzilo. Czasami mam ochote na dlugie mizianie i delikatne kochanie a czasami na ostro. Przez Ciebie odkrylam ,ze jestem nienormalna :(
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg